24 jún 26, 09:37:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1819346 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5685 Dátum: 13 szep 19, 18:39:26 »

Kell lennie valami csavarnak a végén.  ikszdé

A legdurvább az lenne, ha a háború és Obito legyőzése után a mugen tsukoyomi ketté törne, és kiderülne, hogy ami eddig történt az mind a mugen tsukoyomi volt, és rájönnek, hogy sehol sem létezik olyan, hogy tökéletes világ béke.  ikszdé

De csak hogy ne ilyen elvont fantáziát írjak, várom már a kövi fejezetet  bow
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5686 Dátum: 13 szep 19, 20:17:30 »

Rin'nen Tensei bomba nem elég nagy csavar? ikszdé
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5687 Dátum: 13 szep 19, 21:13:17 »

Idézet
Sasukénak honnan van ekkora pofája? Csak ennyire volt Naruto képes?! Egész eddig csak a seggén ült, semmit sem csinált, Narutonak a bele kilóg az 50milliomodik lehetetlen power up után, legalább 2x megmentette az összes shinobit egy nap alatt, Sasuke meg jön, és beugat... -.-
Most átvágta a fát, ha jól láttam, de amikor az emberek után ment a gyökér, akkor meg sem mozdult. És még ezek után Narutót szapulja... Hát fulladj meg te *****!

Talán azért szapulja, hogy Naruto végre felkeljen, letörölje a könnyeit, és menjen harcolni? Mosolyog Engem is motiválna, ha a tanár beszólna, hogy megbukom, ha ilyen hülye maradok, üljek már le tanulni. Nem tudom, te hogy vagy vele. Mosolyog

Idézet
Mondjuk, szerintem itt lesz majd valahol szerepe Orochimaru és gondolom az általa írt tekercsnek amelyet Sasuke olvasott. Ő azért valamit tudhat ennek a tervnek a végrehajtásáról, illetve annak gyengeségeiről.

Meg nem csak a tekercsnek, hanem nyilván a kőtáblának is. Eddig csak egy idézetet tudtunk belőle, amit Madara egykor Hashiramának mondott, most viszont kiderült, elég sok információ szerepelt azon a táblán a juubiról, a shinobikról és Rikudo senninről. Sasukének pedig erről már tudnia kellett, hiszen ő is elolvasta a táblát. Nyilván ez a nagy titokzatosság körülötte, amit Kishi fejezetek óta próbál sikertelenül felvezetni, ennek az eredménye. Már akkor is gyanús volt, amikor rezzenéstelen arccal bámulta a kőtáblát, biztos valami érdekeset olvashatott. Ha meg nem...hát, akkor ennek a táblás-sharinganos szálnak sem volt igazán értelme. Mosolyog
Naplózva

Lain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5688 Dátum: 13 szep 20, 08:17:25 »

Én igazából azon filóztam h, ugye bár Madara megszerezte az első hokage dns-ét és annak segítségével tudta felébreszteni a rinnengant életének a vége felé. Ezért nem biztos h a "tökéletes" rinnengant ébresztette fel. Tehát igazából mivel csak azt tudjuk h Rikodunak volt rinnenganja, nem tudhatjuk h az pontosan milyen is volt, mármint pl a mintázatát tekintve, a körökön kívűl látszott-e más. Rinnengannal 1000 évente egyszer születik valaki, ezért gondolom h Madarának nem igazi rinnenganja van, de ez csak az én hülye elméletem :DDDDDDDDDDDDD
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5689 Dátum: 13 szep 20, 10:29:18 »

Mondjuk a tekercs nem feltétlen erre a helyzetre utal. Sőt, szerintem inkább a régi hokagék feltámasztását illetve kihozatalát célozza a shinigamiból.
Naplózva
Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #5690 Dátum: 13 szep 20, 10:42:27 »

Na igen, az animések itt csukják be a szemüket ! Nevet
Naplózva
dano913
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24


Én a bosszúálló vagyok!!!


« Válasz #5691 Dátum: 13 szep 20, 12:43:34 »

Egyszer úgy is meg kell tudniuk az igazságot ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 20, 12:44:10 írta dano913 » Naplózva
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #5692 Dátum: 13 szep 20, 14:11:21 »

Na igen, az animések itt csukják be a szemüket ! Nevet
Nem biztos, hogy nem olvassa a mangát. Nevet
Ha meg eddig elolvassa, akkor vállalja a következményeket! ikszdé
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #5693 Dátum: 13 szep 21, 14:34:37 »

Már annyi shinobi megpurcant, hogy túl nagy az esélye a feltámasztós móka megismétlésének, ami valljuk be az emberek nagy részének nem tetszene.. Amúgy tényleg úgy tűnik mintha közel lenne a vége a mangának, de hittük ezt már régebben is.. Ki tudja mi lesz még itt kitalálva.. Azért 1-2 dolgot túlzásnak érzek és Karinból is elegem van, de ez a Sasuke és Naruto páros érdekelni fog, hogy mit fog produkálni. A rinnegannal, a kőtáblával, Orochimaruval kapcsolatban pedig még szerintem is lesz pár érdekes fordulat, de leginkább Orochimaruról tartom valószínűnek. Nem tudom mit fognak ebből még kihozni, de remélem nagyot fog ütni és jó értelemben. Nevet
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5694 Dátum: 13 szep 23, 08:30:54 »

Ja olyan sok meghalt, kipurcant shinobi volt eddig, amiket aztán mégis vissza hoztak. Amit viszont elképzelhetetlennek gondolok, hogy Marcsinak nincsen Jiraya dns-éből is valami.
Mert ha van azért nem hozta vissza még  ikszdé mert tuti nem akarná hogy lássa átkerült egyenlőre a jók oldalára. De viccet félre téve, nekem már nagyon hiányzik a kis perverz sennin. Neki volt a legjobb, legszebb halála az animében, igen kár lenne érte ha vissza hoznák, de valahogy hiányzik a képből. Láthatná, hogy Narutoból milyen shinobi is lett, és hogy elismerte mindenki.
Mert Minato és Kushina azért tudták mik voltak vele eddig, mert a pecsétbe pecsételték magukat kevéske chakrával.
De Jiraya nem, így ő valszeg nem tudhat semmiről sem.  Gondolkozik
A lényeg, hogy remélem még egyszer felbukkan valahogy és eltudja ismerni Naruto új erejét.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 23, 08:31:57 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
dano913
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24


Én a bosszúálló vagyok!!!


« Válasz #5695 Dátum: 13 szep 23, 12:21:59 »

Hát igen Jiraya nekem is hiányzik Szomorú De remélem valaki vissza hozza mert akkor lehetne egy olyan vége hogy a három öreg meg a három új Sannin együtt harcol  Kúl És a Happy endnél igazán csúnya dolog volna ha a főhős keresztapja nem gratulálhatna Nevet   
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5696 Dátum: 13 szep 23, 17:47:35 »

igazad van dano de tudod mi lenne még csúnyább?
tönkrevágni a manga egyik legepikett halálát egy fanszerviszért + megaláztatni 3 epik karaktert azért hogy tovább demonstrálják mennyire OP Orbitó meg Madara (miközben ott van erre a célra úgy 1000 noname takarmány)  Mosolyog
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #5697 Dátum: 13 szep 23, 17:50:48 »

Én nem kívánom, hogy az öreg Ero-sennin-t visszahozzák! Mégpedig,azért, mert az eddigi olvasott mangáim közül, neki volt az egyetlen olyan halála, aki tisztességesen, minden erejét beleadva, és nem csak azért, hogy power upolja a főhőst. hanem azért halt meg, mert vezekelni akart a múltjáért és egyben menteni akarta a menthetőt. Részemről ha visszatérne, akkor hatalmas csalódás érne! Jiraya maradjon halott. Neki a története véget ért, és átadta a stafétát Narutonak a könyve által. Az Ő története véget ért, és jól is van ez!
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #5698 Dátum: 13 szep 23, 17:58:35 »

igazad van dano de tudod mi lenne még csúnyább?
tönkrevágni a manga egyik legepikett halálát egy fanszerviszért + megaláztatni 3 epik karaktert azért hogy tovább demonstrálják mennyire OP Orbitó meg Madara (miközben ott van erre a célra úgy 1000 noname takarmány)  Mosolyog

Már nem azért, de szerintem ezt Kishi már rég megtette Itachi-val, Asuma-val, Chiyo-val, Deidara-val, Nagato-val, Sasori-val, Zabuza-val, Haku-val és gyakorlatilag a fél casting-al. Szóval most már úgy nagyon nem oszt nem szoroz, ha még visszahozna 3-4 másik karaktert. ;P

Én nem kívánom, hogy az öreg Ero-sennin-t visszahozzák! Mégpedig,azért, mert az eddigi olvasott mangáim közül, neki volt az egyetlen olyan halála, aki tisztességesen, minden erejét beleadva, és nem csak azért, hogy power upolja a főhőst.

Akkor igen kevés mangát olvashattál, de majd írok neked PÜ-t!
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #5699 Dátum: 13 szep 23, 18:12:06 »

Én nem kívánom, hogy az öreg Ero-sennin-t visszahozzák! Mégpedig,azért, mert az eddigi olvasott mangáim közül, neki volt az egyetlen olyan halála, aki tisztességesen, minden erejét beleadva, és nem csak azért, hogy power upolja a főhőst.

Akkor igen kevés mangát olvashattál, de majd írok neked PÜ-t!
Valójában igazad van! Nem rég óta olvasok rendszeresen mangát, meg inkább a minőség, mintsem a mennyiségre megyek, mikor vége van egynek, akkor keresek egy másikat. Igazi zöldfülű vagyok, nézd el nekem kérlek! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!