24 szep 27, 20:26:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910270 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #1920 Dátum: 12 nov 28, 10:26:02 »

Egy ideje nem írtam ide mert nem nagyon volt kérdéses esemény, de lehet hogy most lemaradtam. Milyen technikáról beszél Naruto? Mikor tanult szélelem jutsukat a rasenshurikenen kívül? Örülök én is, hogy újat mutat, de kicsit az az érzésem, hogy kishi olyan táposra csinálta Madaráékat, és a Jubit, hogy muszáj valamit kitalálnia a semmiből, hogy legyőzhessék őket.

Én továbbra is fenntartom, hogy lehetséges, hogy Sasuke, és Orochimaru már nem jön vissza a háború alatt, és az lesz a következő (utolsó) arc, hogy ők, főleg sasuke, ott mit ügyeskednek, hisz oro meg is mondta, hogy őt nem érdekli a háború, és Sasuke meg bosszút akar nem egy happy genjutsut.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1921 Dátum: 12 nov 28, 10:55:37 »

Azért a légből kapott technikának nevezni egy ilyet, hiszen mikor Naruto kiszabadult a csatatérre, akkor is mutatott olyan rasengan változatokat, hogy csak lestünk mint hal a szatyorban, hogy ez most hogyan. Itt most vagy olyan technika jön mint Kakashi sennen goroshija (talán ezer éves fájdalom fordítást kapott anno Nevet ), vagy pedig a tömeg erejére gondol. Bár nem kizárt egy tényleges új technika Nevet
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #1922 Dátum: 12 nov 28, 11:48:19 »

Egy ideje nem írtam ide mert nem nagyon volt kérdéses esemény, de lehet hogy most lemaradtam. Milyen technikáról beszél Naruto? Mikor tanult szélelem jutsukat a rasenshurikenen kívül? Örülök én is, hogy újat mutat, de kicsit az az érzésem, hogy kishi olyan táposra csinálta Madaráékat, és a Jubit, hogy muszáj valamit kitalálnia a semmiből, hogy legyőzhessék őket.

Én továbbra is fenntartom, hogy lehetséges, hogy Sasuke, és Orochimaru már nem jön vissza a háború alatt, és az lesz a következő (utolsó) arc, hogy ők, főleg sasuke, ott mit ügyeskednek, hisz oro meg is mondta, hogy őt nem érdekli a háború, és Sasuke meg bosszút akar nem egy happy genjutsut.

Teljesen igazad van a tápos részben. Az, hogy idejött a haderő arra volt jó, hogy semmire. Ha nem villantanak valami mindent elsöprő technikát, akkor itt mindenki el lesz földelve. Sejtettem, hogy ez lesz, de annyira értelmetlen, ha ők nem bírnak el Madaráékkal gyanús, hogy + pár ember tud tenni akármit is.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1923 Dátum: 12 nov 28, 12:11:08 »

Nagyon valószínű, hogy ez lesz az utolsó csata. Itt fog eldőlni a Shinobi világ sorsa. Mindenki itt van- kivéve a Kagék, Orochimaru és Sasuke. Szerintem most következni fog néhány fejezet, amelyben az ifjoncok megpróbálják lenyomni Madaráékat- ami ugye nem sikerül. Remélem, hogy lesz néhány halott is.
Valószínűleg a végére befutnak a Kagék és Orochimaru is és fordítanak a harc állásán. Legalább is én erre számítok.

Sakura meggyógyította Kakashit? Akkor ebből megint lesz 4-5 Kamui  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 12:12:18 írta TsunadeHime » Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1924 Dátum: 12 nov 28, 13:05:53 »

Hm, én valahogy másképp néztem. Szerintem Naruto az utolsó előtti képen azt mondja: "We are the Shinobi Alliance - No Jutsu" Tehát magyarul ők maguk a jutsu: "Shinobi Szövetség Jutsu"  - //- A Fuuton Kazekiri No Jutsu használói az utolsó oldalon a legfelső kép tetején lengetik a legyezőiket. A buborékok irányzékai lehet félrevezetőek.

Maga a "jutsu" csupán pusztán szólás, nem valódi jutsu...
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1925 Dátum: 12 nov 28, 13:57:38 »

Haha mit mondtam? Szépen a barátság,és az emberek együttes erejével legyőzik madarát ,mint ahogy szokott lenni ,és naruto csinálja a nehezét igy ö lesz megint a nagy hős Mosolyog Valamiért flashbacket  érzek a levegőbem,lehet hogy hamarosan megint az lesz.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1926 Dátum: 12 nov 28, 14:00:17 »

Na sikerült megint elolvasni a mangát éas wégre egy kis vérengzés Bee részéről. Kuramának is kifújtak egy időre.  ikszdé S nolám!! a Konoha Sport csatárok megérkeztek végre!! Egyébként... Obito mit is csinált a 11 oldalon? ott a sötét képeken?

Mert kb. olyan mintha beleállt volna a jutsuba legalábbis ha ők a Juubi fején vannak, akkor ide porfelhő meg stb.
Kiváncsian várom a kövi részt!!  bow
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1927 Dátum: 12 nov 28, 14:13:10 »

Ott épp Ino beletúrkált a Shintenshinnel...

Egyébként nem gondoltam volna, hogy ennyien félreértelmezitek az utolsó oldalt. Megmosolyogtató volt. Mosolyog
Nem hiába van ott a Kage Bunshinnak a kézjele. Szimbólikus elemek, ahogy mindig. Mosolyog

Ez a Juubi még mindig iszonyú gázul néz ki.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1928 Dátum: 12 nov 28, 14:23:51 »

Úgy-úgy ,naruto már rég megérezte hogy a maraton futók befutnak Nevet Nem kagebushinnal akarja legyőzni őket.De ki tudja ikszdé Várom már a köv részt,igy sokkal érdekesebb.Viszont az uccsó kép betyárosan jóra sikeredett.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 14:31:11 írta dreamfolow » Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1929 Dátum: 12 nov 28, 14:39:28 »

Nem igazán értem a problémáját pár embernek...
Eddig az volt a baj, hogy hol van már a sok kocogó shinobi... mert már rég ott kéne lenniük... most tessék megjöttek és az a baj hogy minek...
Majd kiderül hogy minek Nevet  Technikai KO
Az utolsó oldal tényleg bitang jó lett Nyelvesít

Viszont az a sok legyezős ember, érdekes.. mivel elvileg Naruton és Temarin kívül nincs Szélelem használó... úgyhogy lehet téves az az elmélet hogy azt a buborékot ők mondják... valszeg Naruto böffent valami szépet a kövi részbe Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 14:44:02 írta yupi » Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1930 Dátum: 12 nov 28, 14:45:21 »

De meg szaporodtak, de egy rakás szemét is csak szemét. Vajon milyen sorrendben haláloznak el?
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1931 Dátum: 12 nov 28, 14:50:52 »

Nem tudom, miért ez a sok negatív vélemény, nekem tetszett ez a rész is. Fel van fokozva a hangulat, mindenki együtt van.
Obito egy kicsit megint elbizonytalanodott, Madara nagyképűsködik szokás szerint. Jó lesz ez Mosolyog Kíváncsian várom, mennyire fognak az idegeire menni, amikor egy-egy jutsuját meghiúsítják az egyes nindzsák.
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1932 Dátum: 12 nov 28, 14:52:00 »

Tessék itt van az illető oldal egy másik fordításban ( és szerintem ez a jó)

http://img.mangastream.com/m/49/22054384/577cca1eacae8f62c260ec88041faac9.png

Miért ne lenne más szélhasználó Naruto-n és Temari-n kívűl? Ilyent te hol hallottál? Nevet
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1933 Dátum: 12 nov 28, 14:57:04 »

Amikor a Sandaime Raikage ellen tolták, és megérkezett Naruto, akkor említette meg Temari, hogy csak ő maga van Szél elemű a bagázsból.
Valószínűleg akkor lett félrefordítva, és gondolom csak az ő divíziójára értette. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #1934 Dátum: 12 nov 28, 15:04:00 »

De meg szaporodtak, de egy rakás szemét is csak szemét. Vajon milyen sorrendben haláloznak el?
Gondolom 10 farkú-Madara-Obito lesz a sorrend,vagyis remélem . ;p
Naruto a shinobi világ élére ált,úgyhogy az álma nem csak hogy megvalósult,de túl is tett rajta,ez nagyon tetszik,kíváncsi vagyok mi lesz a folytatás,bár egy kis vér után egy felvilágosult Sasuke belépő a jó oldalon igen csak epic lenne,és nemsokára újévi szünet ,ami előtt  Kishi szeret jó fejezetet összedobni,hátha ez lesz a meglepi. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!