24 szep 27, 16:38:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908572 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1905 Dátum: 12 nov 23, 13:41:45 »

Nemtom én szerintem Hold szeme terv müködö képes,nem csak azért mert movie6 láttuk hanem maga története is igaznak bizonyul vagy csak annyi madara nem tudja hogy kell csinálni,mi közbe Obito rájött olyan technikára amire lehetséges létrehozni,azt még ne felecsétek el kb 20éve volt Obitonak kitalálni és agya is megvan hozzá.
Még visszatérve szerintem Biju rendelkeznek elemekel és ninjutso Gentjutso láttuk igaz filler volt,de igaz(3farkú)tüz elem(kurama,Goku)Szél techinika Ichibi.(még nem 100% értve)
Visszatérve egy képett nem értetem ez
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/610/7
Senju chakra nem csak erös hanem,fontos szerepe lesz még ennek, ...Az is lehet Rikudo hozta létre hogy biju létrehozhasa vagy 10farkú gyengéje vagy akkármi..
És sajna nekem ugy tünik naruto nem bir Kurama chakráját és senjutso chakrát egyszere használni legalábbis másik klónal...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 23, 13:49:19 írta Pein7 » Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #1906 Dátum: 12 nov 23, 16:12:08 »

Ezt nem igazán értem...  Hmm?
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1907 Dátum: 12 nov 23, 16:19:50 »

Olvashatatlan, az tény...
Finoman arra célzott, hogy Madara nos.. kretén és nem tudja, hogy kell előhívni a Mugen T-t, de ezzel szemben Obito kb 16 év alatt a kisujjából kiszopta ennek módját, a jó ég tudja honnan... Aztán valami elemi halandzsa a Bijuukhoz, meg hogy a Senjutsu chakrát Rikudou találta ki a 10farkú irányításához/legyőzéséhez/akármijéhez. Ja és hogy Narutonak a Kyuubi és a Remete forma nem megy egyszerre, csak klónokkal. Kb ennyit szűrtem le.

Az ugye más kérdés, hogy a Bijuuk nagy részénél nem említik, milyen elemet használnak, csak a találgatás megy szokás szerint. Obito pedig Madarától tanult mindent, aki mellesleg olvasta a táblát stb stb, tehát a Mugen T. vagy kamu, vagy tényleg időigényes lenne előidézni. Olyan nincs, hogy Madara nem tudja aktiválni ismeret hiányában, Obito meg igen.
Naplózva
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #1908 Dátum: 12 nov 23, 22:32:14 »

Szerintem Naruto lesz a 10 farkú gazdája mivel a bijuu-k amikor beszélgetnek a mély mély mély tudatalattijukban említést tesznek arra, hogy az öreg Rikodou is erről a srácról beszélt, hogy majd ő újra egyesíti őket.. Persze csak ha emlékezetem nem csal.. Valamint ha ez így történik valamilyen módon a 8 és 9 farkúnak is vissza kell kerülni egy testbe a többivel együtt.. Na most.. Ehhez valószínűleg be kell szippantsa őket valami módon.. Vagy fogalmam nincs Nevet .. Szó mi szó szerintem tuti Naruto lesz a fő bijuu főnöke és ő lesz az új Rikodou.. Bár fogalmam nincs, hogy hogyan lesz ez kivitelezve, de úgy gondolom megkövetelné a sztori ezt a dolgot.. Vélemény?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1909 Dátum: 12 nov 23, 23:03:59 »

Ha Naruto a teljes juuby jinchurikije lenne akkor szerintetek milyen erőt képviselne? Olyan erőt mint az a rikodou aki hat úttal rendelkezett és juuby ellen elment harcolni? Vagy olyat amelyikbe rikodou már a juuby jinchurikije? Vagy talán ennél is nagyobbat? Véleményem szerint akkor naruto hasonló erőt képviselne mint rikodou amikor juby ellen ment azért mert naruto attól még csak 1útat használ jelenlegi információnk alapján míg rkodou sennin mind a 6úttal rendelkezett már. Szóval ha Madara a maga 3útjával juuby jinchurikije lehetne akkor szerintem ő közelebb lenne már ahhoz a szinthez ahol rikodou a juuby jinchurikije mint naruto.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1910 Dátum: 12 nov 23, 23:06:38 »

Semmi esetre sem lehetne erősebb nála. Az ok egyszerű: az öreg a Juubi nélkül is erős volt. Értsd: az ereje már akkor olyan szinten volt, hogy képes volt magába zárni a Juubi-t. Naruto alapból meg sem közelíti a Sennin erejét, talán még Kurama-val sem.
Naplózva

buga jakab
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #1911 Dátum: 12 nov 23, 23:14:30 »

amugy annak van valami spéci elönye hogy a narutora bizta mindenki a lelkét?
a 8 meg az 1 farkú kivételével
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1912 Dátum: 12 nov 23, 23:18:20 »

Se előnye, se haszna. De mivel Naruto a főszereplő egy Shounen mangában, így  szinte alapkövetelmény, hogy mindenki "rábízza a lelkét".
Ha a Bijuu-kat nézzük, akkor lesz előnye, valószínűleg egy újabb hatalmas túltápolás.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 23, 23:19:19 írta TsunadeHime » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1913 Dátum: 12 nov 26, 08:07:18 »

Természetesen van/lesz előnye. Főleg, ha végül tényleg Naruto fogja magában egyesíteni a bijuukat és nem mondjuk Madara. Értsd: Narutónak inkább fog engedelmeskedni a kollektív tudatuk, mint az Uchihának.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1914 Dátum: 12 nov 28, 09:11:15 »

http://www.mangapanda.com/naruto/611
futóink célba értek.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 09:16:12 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1915 Dátum: 12 nov 28, 09:32:38 »

Hm, hogy ne mondjak semmi rosszat, ami nyilvánvaló, hogy nem a Narutónak szólna, hanem a lelkiállapotomnak, így inkább válogatok.

Nos láthattunk durva erőket. Egy oldalról. Megvallom őszintén nem hittem volna, hogy ekkora az erőkülönbség. Na de mindegy. A másik amit nem értek az a megérkezésük. Kinek segítenek ez által? Narutónak? Azt nehezen hiszem. Számtalan csatát vívott már meg, de nem úgy, hogy közben a megmentéshajlamának élt volna. Én ezt úgy nézem, most Madarának ismét van lehetősége egy-két nagyobb kiterjedésű jutsuval takarítani... semmi más értelme nem volt.

Másik, hogy persze szerettem volna egy jó kis Gai harcot látni, minimum az egyik genyó hullásával. Ám Kishi még mindig ott tartja Gai-t, hogy kb semmire sem jó. Fekszik kimerülten egyetlen technika után és kész...

Áh, nem szoktam negatívan hozzáállni a Narutóhoz, így most se szeretném így zárni. Kijött a fejezet, ahogy szokott szerdán. Ezerszer jobb egy kevésbé tetsző fejezet, mint egy nem létező fejezet.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1916 Dátum: 12 nov 28, 09:35:44 »

Jaj de jót röhögtem. Mosolyog Azt hittem a bomba talál és semmi karcolás, de hogy simán elpöcköli... haláli. Mosolyog

Befutott a SprintElek csapat, jujj de ijesztő.. Ők se lesznek többek, mint az 5 kage volt Madarának, mit akarnak ezek? Nevet Naruto új jutsuja ami megállítja/felülmúlja/legyőzi/stbstb a MT-t blabla... Ez komolyan ennyire hülye, vagy csak tetteti? Mondjuk pozitívum, hogy van ÚJ technikája a szél elemmel, nem a kapott Róka-bundával akar menőzgetni megállás nélkül. Mosolyog

Összességében jó fejezet volt, lassan ugorhatnánk a másik csapatra is, kíváncsi vagyok kivel találkozik Süsüke.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 09:49:53 írta Aizen » Naplózva
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #1917 Dátum: 12 nov 28, 09:52:31 »

ja, hamarosan sztem átváltunk a sasuke-orochimaru szálra.

egyébként csak nekem tűnik narutonak ez az új jutsuja kicsit légbőlkapottnak? egyáltalán nem volt rá utalás..
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1918 Dátum: 12 nov 28, 09:58:04 »

Engem már az sem érdekel, hogy légbőlkapott, végre mutat újat. Nevet Amúgy valószínű a 8farkúval való edzésen ötlötte ki, máskor ugye alkalma se volt nagyon. A kagék is befutnak valószínűleg 1-2 részen belül sajnos. Na ez az egyetlen negatívuma a dolgoknak jelen pillanatban. Nevet
Annyit sajnálok még, hogy a Sasuke-Madara fight nem lesz, azért megnéztem volna a kettejük harcát, még ha a végkimenetel kétségtelenül Madara győzelme is lett volna. 2 EMS használó... >.> De így a 10farkús hacukával már mindegy.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #1919 Dátum: 12 nov 28, 10:09:09 »

Megérkezett a shinobi haderő. De mégis minek? Most kb. ahova lép a Juubi agyontapos pár shinobit. Hiába vannak erősebb egyének is a soraikban, a Juubi egy bijuu bombát olyan lazán pöckölt el, hogy az már megalázó. Most akkor milyen technikákban reménykednek?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!