24 jún 06, 06:02:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776164 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #1305 Dátum: 12 okt 03, 14:08:57 »

Most merült fel bennem egy kérdés. Elvileg a rész végén  ugye Obito odaér és látja hogy Kakashi megböki Rint.
Elvileg tehát találkoznak nem?? Akkor miért lepődik meg Kakashi azon, hogy Tobi -> Obito??  Gondolkozik

Jó igaz hogy még nem álltak le beszélgetni na de akkor is.. Valahogy csak nem kerek.
Vagy még lesz egy Kakashi vs. Obito harc is?! Áh nem hiszem. Ejj ejj megint egy hét mire okosabbak leszünk.. Mosolyog
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #1306 Dátum: 12 okt 03, 14:12:58 »

Nem biztos, hogy találkoznak, Obito egy kicsit távolabbról is figyelhette az eseményeket. Amikor meg neki akart esetleg menni Kakashinak akkor Spirál Mihály (Mosolyog) átvehette az irányítást. Ezt tudom elképzelni.
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #1307 Dátum: 12 okt 03, 15:06:33 »

Nem biztos, hogy találkoznak, Obito egy kicsit távolabbról is figyelhette az eseményeket. Amikor meg neki akart esetleg menni Kakashinak akkor Spirál Mihály (Mosolyog) átvehette az irányítást. Ezt tudom elképzelni.

Mondjuk ez így értelmesen hangzik. Viszont szerintem Obito mindenképp magyarázatot akart volna kapni arra amit lát és nem gondolom hogy Misi eltántoríthatta volna ettől.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #1308 Dátum: 12 okt 03, 15:38:08 »

Szerintem meg egy illúzió amit látott nem több, de mivel a látványtól úgy mond sokkba esett így egyből el is hitte amit látott, ami meglátásom szerint Madara műve volt. Hogy el hitesse Obitoval és végképp sikerüljön a maga oldalára fordítani. Hisz tudta hogy amíg Kakashi és rin él addig semmi esély rá, de ha pl Kakashi megöli a hőn áhított szerelmét, így a düh el hatalmasodik rajta és könnyen be fojásolható lesz. Én legalább is ezt tudom elképzelni, de hogy a valóságban is Kakashi ölte volna meg Rint hát kicsit hihetetlen, vagy pedig haldoklott már és akkor hogy ne szenvedjen egy kegyelem döfés, de az meg túl komplikált lenne.
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1309 Dátum: 12 okt 03, 15:42:43 »

Nagyon régen fórumoztam már, de ez a fejezet megkívánja...
1. WÁÁÁÁ!! Majd kiestem a székből, mikor megláttam! Nem akartam elhinni. Szinte biztos vagyok abban, hogy nem Zetsu-klón Kakashi, mert mint azt előttem mondtátok már páran, Obito Kakashi szemszögéből látta az egészet...Viszont akkor érdekelne, hogy a későbbiekben mit is láthatott még Kakashi életéből?
2. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/600/13 --> Kakashi arcából ítélve akkor nem találkoztak, vagy teljesen az Obito-t beburkoló tagként.
3. Értem én, hogy meghalt Rin, ráadásul pont Kakashi keze által...Csoda, hogy akkor helyben nem tépte szét, jó, oké nem tudta volna, aláírom. De akkor is: Ez lenne az oka annak, hogy egy hatalmas genjutsu-ba akarja taszítani a világot? Boldogság, béke, nyugalom: de ezek csak kikényszerített eszmék és érzések lennének egy megjátszott világban, szóval komolyan nem vágom...
Érdeklődéssel várom a következő fejezetet érdekel, hogy ebből mit hoz ki a Mester! Nevet

Obito szerintem így, ezzel a genjutsuval akarja vissza hozni Rint. Ezért segíthet Madarának. Ugye az előző fejezetből kiderül, Zetsu mondja Obitónak, hogy még a holtakat is vissza lehet hozni..
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
jancsi896
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #1310 Dátum: 12 okt 03, 15:53:05 »

Én a magam részéről azt vélem, hogy egy korábban kihelyezett zetsu-klón(ok) támadhatta/ák meg őket. A harc folyamán Rin meghalt, majd felvették az alakját. Kakashi könnyes szemeivel bosszút akart állni, így a chidorival be akarta fejezni. A Rin-féle "Kakashi" mondatfoszlányt meg csakis azért mondta el a feltételezett zetsu-klón, mert érezte, hogy egy társa Obito-val már ott van. De úgy istenesen szólva nem tudom mi lehet ebből   Gondolkozik
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #1311 Dátum: 12 okt 03, 16:22:11 »

Na ez durva volt bármire számitottam csak erre nem hogy pont Kakashi fogja megölni Rint , bár én még mindig azt mondom ezek zetsu clónok alakváltva vagy ha tényleg nem ő szórakozik Obitoval akkor lehídalok..:DDD  de most felmerült bennem megint a kérdés MIÉRT ????? >< ha tényleg az igazi Kakashi nyírta ki az igazi Rint , bár ezt kétlem..  Meg Madara annyira biztos amúgy bene hogy visszafog térni hozzá ezért is érzem azt hogy alapból az ő csapdájuk
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 03, 16:26:17 írta amidamaru001 » Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1312 Dátum: 12 okt 03, 16:31:01 »

Szerintem 3 alternatíva a legvalószínűbb:
1. Rin egy Zetsu klón, és ezt Kakashi tudta
2. Kakashi egy Zetsu klón és megölte Rint, a Chidori pedig csak illúzió
3. Minkettő Zetsu klón és a Chidori szintén illúzió
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #1313 Dátum: 12 okt 03, 16:36:47 »

Akkor hová tünhetett a rendes rin? Én szerintem a kakashi kamu,mivel rinnek igazinak kellet lennie ,mindenképp.
Naplózva
buga jakab
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #1314 Dátum: 12 okt 03, 16:42:42 »

ésha kiderülne hogy madarának mindig is tobi kellett és Rin soha nem is volt más csak 1 klon?Mosolyog
madar tulságosan is erlöre látta a dolgokat, és Rin haláláról sose lehetett tudni semmit, de kakashi szavaiból az jött le hogy Obito halála mindig jobban megviselte, legalábbis arról nem nagyon volt szó hogy Rint cserbenhagyta volna vagy hogy az ö halála is befolyásolta az életét, ugy mint Obitoé
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1315 Dátum: 12 okt 03, 16:51:44 »

Akkor hová tünhetett a rendes rin? Én szerintem a kakashi kamu,mivel rinnek igazinak kellet lennie ,mindenképp.
Szerintem lehet máshol ids, nem csak ott, ahol látják. Elvégre gondolom nagyobb a csatatér, mint amennyit látnak.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #1316 Dátum: 12 okt 03, 17:27:51 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/593/12
"És miért akarsz találkozni VELÜK?"
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/593/13
"Tudni akarom mi indította el ezt az egészet..."

Ergo: szerintem itt az Uchihákra - talán a szüleire, de lehet az egész klánra, talán már azokra is, akik Madara idejében éltek - utalnak, mivel akkor tényleg megtudná(nk), hogy ők hogyan látták, élték meg a dolgokat a faluval és minden mással kapcsolatban - legalábbis ez is egy kiinduló pont, bár azt ők sem tudják, hogy Madara életben maradt és Obito állt a Kyuubi támadása mögött
A tekercsben lehet, hogy az Uchihák voltak, mint Edo-s zombik (legalábbis számomra meglepő volt, hogy Kabuto nem használta  őket, pedig azért az Uchiha klán, Edo-s zombikként nagy előny lett volna...)

Nem tudom ki hogy van vele, én örülök Obitonak, már Tobiként is az egyik legszimpatikusabb karakter volt számomra, és ezek a fejezetek csak még inkább ezt a benyomást növelték bennem
A Zetsu-s teóriában látok lehetőséget, de én úgy, hogy Rin-t másolták le, miközben az eredetit elfogták és megölték (na ha ez történt volna és a "jelenben" kiderülne, akkor Tobi tuti Madarának menne...)
De abban még inkább valószínűséget látok, hogy az eredeti Kakashi az eredeti Rint ölte meg (és lám, így lett a csokápik... izé... a Mangekyou)

egyszer már remélhetőleg bejött, mikor azt írtam ide, hogy: "Remélem az öreg Oonoki nem fog meghalni" és most úgy tűnik túléli, tehát remélem megint bejön
Remélem Obito túléli, kedvenc karakterem, nem látok sok esélyt rá, hogy élve megúszná, de reménykedem és bízok benne

Naruto vs. Madara:
Narcsi, bár egyre szimpatikus karakter ahogy, egyre inkább felnő (ahogy visszautasította Sakurát, azon besírtam a röhögéstől :'D hatalmas volt) egyre inkább kezd megkomolyodni és ez jó (végre nem csak hang-ember, hogy én leszek a hokage, hanem csendesebb lett és jellemében is fejlődött, bár még lenne mit)
A lényeg hogy úgy is meg fogja oldani, nem bukhat el, és nem azért mert neki szurkolok (személy szerint jót tenne neki, ha Madárka ülőgumón billentené), de ő a "SZTÁR" (bleee) és ne feledjük Peincit is sikerült legyőznie (valahogy...)
jó tudom, hogy Peinci és Madárka nem egy súlycsoport, de akkor is (+ már vagy 42 milliárd éve tart feléjük a sereg maradványa)

UI.: Mindenkinek Kellemes Olvasást kívánok a történet további részéhez! Mosolyog
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1317 Dátum: 12 okt 03, 18:35:19 »

Akkor hová tünhetett a rendes rin? Én szerintem a kakashi kamu,mivel rinnek igazinak kellet lennie ,mindenképp.
Szerintem lehet máshol ids, nem csak ott, ahol látják. Elvégre gondolom nagyobb a csatatér, mint amennyit látnak.

Miután Sasuke megölte a bátyját lett Mangekyo sharinganja. Kakashinak egészen a shippuuden részig nem láthattuk az ms-ét, miért van ez? ha ő úgymond Zseninek számított tudnia kellett volna ezt a sharingan magasabb fokát. ( de elképzelhető h nem is tudott róla). De ha tudott róla miért nem gyakorolt vele??  Gondolkozik

Másrészről, szerintem Kakashinak kellett lennie, és az is elképzelhető, hogy Rin is igazi volt. Csak lehet bekapták a csalit és valahogyan egymásnak ugrottak.
Rin azért tűnik igazinak, mert nagyon meglepődött Kakashi cselekedetén.
Másrészről, Kakashi könnyezett a sharinganos szemével. S közvetlen a szem beültetés előtt is sírt, de akkor a sharinganos szeme nem, itt meg igen. Lehet jelent valamit ez is vagy utal valamire.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Morause
Vendég
« Válasz #1318 Dátum: 12 okt 03, 18:57:58 »

Hogy ti milyen baromságon vagytok oda! Kakashi honnét az anyja kínjából tudta volna hogy van mangekyou? Mikor először harcoltak Itachival is tudta hogy erős jutsura készül de nem a mangekyou-ra, esetleg olyat tudhatott hogy van egy magasabb foka a sharingannak. De azt hogy miként lehet megszerezni, arról csak Itachi meg Madara tudott, később ugye Sasuke.
Még a sima sharinganja sem fejlődött ki mert még csak két pontos... ohh te jó ég ikszdé

ui.: meg minek kezdtek el ilyen baromságot ha tudjátok hogy ez nem szükséges... lásd. Sasuke példája akinek elég volt az is hogy Orochimaru-t az átokpecséttel együtt elveszik tőle.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 03, 18:59:21 írta Morause » Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1319 Dátum: 12 okt 03, 19:11:13 »

Nekem a következő ötleteim vannak a "Kakashi miért ölte meg Rint?" kérdésre.
1. Valóban Zetsu klónokról van szó, bár ebben az esetben a Chidori furcsa lenne, ezért ha így van, akkor szerintem is Rint másolták. De úgy vélem, hogy nem ez megoldás.
2. Madara genjutsut használt Obitón, talán a kezdetektől. Ez már kicsit jobb, bár nekem a Sharinganos képváltás Obito hiányzó szeme és Kakashi Sharinganja között túl hiteles. Valószínűbb, de szerintem nem ez lesz az.
3. Baleset volt. Kakashi elvétette a célt, és mi már csak a végkimenetelt láttuk. Lehet, hogy Kakashi valójában megmenteni akarta Rint, esetleg megtévesztették őt a harcban.
4. Lehet, hogy Rin áruló volt. Kém, mint ahogyan pl. gyerekkorában Kabuto is. Kicsit fura egybeesés, hogy rövid időn belül Kakashi csapata másodszor kerül bajba túlerővel szemben. Az elsőnél még Kishi megrajzolta, hogy genjutsuval vallatták Rint (Kakashi gaiden), bár ott sem esett baja. Ez a második eset a rejtett köddel már viszont lehet, hogy nem véletlen. Korábban pedig Minato is került veszélyes helyzetbe, amikor A és B rajtaütöttek a csapatán. Egy gyerekkém a Sárga Villanás parancsnoksága alatt nagyon értékes lehetett. Szerintem ez a legvalószínűbb. Esetleg 3/b-ként szóba jöhet, hogy Rint genjutsuval manipulálta valaki (rejtett köd, Madara), és emiatt Kakashi ellenfélnek vélte.
5. Utolsó lehetőség: Már megint Danzou az oka mindennek. Ő, vagy az öregek láthatták el Kakashit hasonló paranccsal, mint amit Kisame is kapott, amikor vesztett állásnál megölte a hadititok ismerőit. Talán a múltban Konoha is operált hasonló módszerekkel, hogy megvédje a többséget a kevesek áldozatával.

Szerintem lehetséges, hogy Kakashi így tehetett szert az MS-re. Az persze kérdés, hogy miért csak később tudta aktiválni. Talán mert nem Uchiha, és előbb magasabb szintre kellett jutnia. De lehet, hogy Obito és Kakashi szemében egyszerre ébredt fel az MS.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!