24 jún 17, 05:03:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796186 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1335 Dátum: 12 okt 04, 07:16:07 »

gondolkodtam egy kicsit tobito halálán...ami nemsoká be fog következni (valszeg a visszaemlékezések + 3-4 fejezet). Nos tobi segíteni fog naruéknak ez biztos...de hogyan Madarász hallhatatlan...valszeg kamuival sem fogja eltüntetni, de várjunk csak...neki van rinnenganja tehát elvileg tudhat feltámasztani is. két lehetőség van halála előtt feltámasztja Rint és bocsánatot kér tőle, megmondja, hogy mindíg szerette és eltávozik cupp - cupp - csöpp - csöpp...
2 feltámasztja madarászt, így az sebezhetővé válik és tundak harcolni ellene (szemmel láthatóan nincsenek jóban).
Egyébként, hogy ki miért, hogyan minek már nem igazán érdekel, csak pörögjünk fel és legyen vége ennek az unalmas arc-nak.
Naplózva
_Kurama_
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4


« Válasz #1336 Dátum: 12 okt 04, 07:36:10 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/604/12

" És említettek valamiféle kísérleti testeket is a rejtett ködből... de ezt nem igazán értem"
Ennek nem lehet köze Rin halálához?
Naplózva
scarcity
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5



« Válasz #1337 Dátum: 12 okt 04, 08:42:31 »

Engem 1 dolog érdekel:

Hogy ha Obito látja ahogy Bakakashi megöli szeretett Rint, akkor miért nem támadja meg és keveredik vele harcba?
Vagy ha ez meg is fog történni, akkor Bakakashinak felkéne ismernie Obitot, de ez nem lehet hisz a jelenben úgy tudta hogy halott...

(ha ez már ki lett beszélve, akkor sorry, de csak olyanokat olvastam hogy most ki kit manipulál, meg mi oka lenne Kakashinak ilyen tettre stb..)
Naplózva

Tudom, hogy jó úton haladok, mert nincs előttem lábnyom.
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #1338 Dátum: 12 okt 04, 13:46:14 »

nem feltétlenül kell felismernie szerintem... hát azért már a jelentben folyó harc is ment egy ideje mire Kakashi rájött, hogy kivel áll szemben... meg aztán lehet, hogy akkor Obito még nem volt elég erős ahhoz, hogy harcoljon Kakashival
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1339 Dátum: 12 okt 04, 14:39:06 »

Szerintem Rin valahogy manipulálva lett olyan szinten, hogy már 100% volt, hogy nem tudja magát írányítani soha többé és Kaksi ezért ölte meg. Nyelvesít
Na jó... ez hülyeség. De lehet:
Rin öngyilkos akart lenni, mert valami rossz dolog történt és ezt Kakashi így akadályozta meg, és nem lett öngyilkos. Nevet
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #1340 Dátum: 12 okt 04, 14:48:30 »

Jaj ,hülyeségeket ne hordjatok itt össze,akkor inkább tartsátok magatokban az agysejtjeim érdekében.De sztem tuti igazi lehetett mind2 ,csak valahogy manipulálta ,vagy kényszeritette ,esetleg megzsarolta valaki valamelyiküket. Önszántából sose ölte volna meg kakashi rint,ugyh magyarázatnak kell lennie ^^ inkább várjuk ki.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 04, 14:49:15 írta Autine » Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1341 Dátum: 12 okt 04, 14:52:16 »

Már nem volt esély túlélésre, csak egy áldozat híján és Rin húzta a rövidebbet.
ÖTLET!ÖTLET!
Rin nem akart tovább élni ObiTobi nélkül, de Kakashi nem engedte, hogy öngyilkos legyen, ezért harc közben Rin belefutott Kakashi Rajkirijébe.
NA????
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
adamka900
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1342 Dátum: 12 okt 04, 14:59:30 »

Véleményem: Kakashi a klón, Rin az igazi, a fehéerk képesek külsőt, chakrát másolni -> Képesek lemásolni kakashit, és annak villám elemű chakráját -> Chidori! A látomás amit a sharingannak véltek, nekem nagyon úgy tűnik mintha abban a részben látná, ahol zetsu van, tehát kakashi a klón, Rin igazi Rin-t látja a Zetsuk által, neki esik kakashinak, feltételezem  nem öli meg, de mivel klón és az eredeti nem volt jelen, így nem látja Obitot, halottnak hiszi Rin pedig csatában elhúnyt hős lesz! Ez akár egy jó pont is lehetne arra, hogy kiboruljon a bili és Obito Madara ellen forduljon, hiszen ha elmeséli Kakshinak a storit akkor elárulja, hogy nem ő volt aki akkor az erdőben harcolt!
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1343 Dátum: 12 okt 04, 15:00:19 »

Szerintem is hagyjátok az ötletelést, mert egyik rosszabb, mint a másik. Ráadásul emberek, ugyan azokat a teóriákat ismételgetitek....
Zetsu klón? Az nem vérzik + nem tud technikát lopni. Ugyanis ha így lenne, Tobito csinált volna kismillió Zetsu-klónos Sasuke/Tobi másolatot, aztán Naruto és Bee MAXIMUM 1 perc alatt elkapva, a szöszinek és a béna reppernek nyikkanásnyi ideje nem maradt volna, a Kagékat is alázzák megközelítőleg 1 másodperc alatt, Kabutora semmi szükség, kinyíratja a klónokkal őt is, aztán háborúnak vége, győzött a gonosz, manga vége.

Max az irányítás jöhet szóba, vagy hogy Rin valóban áruló volt, vagy azok a "kísérleti testek" de várjátok már ki a jövőhetet...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 04, 15:20:05 írta Aizen » Naplózva
scarcity
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5



« Válasz #1344 Dátum: 12 okt 04, 15:12:07 »

nem feltétlenül kell felismernie szerintem... hát azért már a jelentben folyó harc is ment egy ideje mire Kakashi rájött, hogy kivel áll szemben... meg aztán lehet, hogy akkor Obito még nem volt elég erős ahhoz, hogy harcoljon Kakashival

Nem telt el olyan sok idő, hogy hirtelen ne emlékezzen a csapattársa arcára (mivel jelenleg Obiton nincs maszk), annyi a változás hogy hosszabb a haja és nicsak pont aza szeme hiányzik amit odaadott neki..tehát ha meglátná akkor fel kell hogy ismerje (amit ugye nem fog). Abba van valami hogy nem volt elég erős, mivel eléggé levan gyengülve, de Obitót pont úgy ismertük meg mint Narutót hogy gondolkodás nélkül cselekszik (persze csak gyerekként).
Naplózva

Tudom, hogy jó úton haladok, mert nincs előttem lábnyom.
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1345 Dátum: 12 okt 04, 15:16:22 »

Szerintem pedig nem biztos, hogy felismeri. Kicsit le lett zúzva fél arca, egyik szeme csukva, hosszú haj, Spirál-Mihály fedi a testét... Nem annyora felismerhető véleményem szerint.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1346 Dátum: 12 okt 04, 15:27:40 »

Viszont a másik fele még mindig felismerhető, ráadásul sok 1 Sharinganos gyerek rohangál az erdőben. >.<#
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1347 Dátum: 12 okt 04, 15:31:53 »

Na igen, de az is lehetséges, hogy Rin ismerte az ellenfél egy tagját, és közéjük állt. Így megeshetett a baleset is. S mivel Rin elé ugrott ezért nem lehetett Kakashi hibás mert nem ő volt a célpont. De hamarosan úgy is megtudjuk.

Mindkettő igazi és kész.  ikszdé így lenne értelme Nevet
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #1348 Dátum: 12 okt 05, 16:09:52 »

Mindenesetre én türelmetlen vagyok.

Plussz nem értem a kísérleti testeket.. Azok wtfok? Nevet
Naplózva
Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #1349 Dátum: 12 okt 05, 17:11:53 »

Amúgy szerintem Kakashi lenne itt Rin és Rin lenne Kakashi és végeredményben Rin az, aki Kakashit átszúrja a chidorival és időközben kiderül, hogy Rin egy rejtélyes Uchiha és végérvényesen felvette Kakashi szerepét. Tehát, akit látott meghalni Obito, az nem Rin volt, hanem Kakashi és az a Kakashi, akit mi ismertünk meg az lenne Rin. Majd a jelenben pedig kiderül, hogy végig ő irányította Madarát is, ugyanis megzsarolta, ha nem engedelmeskedik neki, akkor mindenkinek elmondja, hogy a hold igazából sajtból van.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!