24 szep 26, 23:38:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1907032 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #870 Dátum: 12 szep 15, 08:11:12 »

Hát azért Orochimaru justsuja élteti a háborút. Annak köszönhető Madara. És ő élett ujjá 45x-r Nevet Azért Őt nem nagyon kéne le nézni mert pl.Sanin stb.
Amúgy Sasuke sem semmi amilyen gyorsan rájött az Amaterasu formázására és a Susanoo-ra. Meglátjuk mi lesz kettőjükből. Ha még feléleszti a RInnegant Oro meg szerezz Sharingant és Rinnegant akkor pl "ismétlés" a nagy harcból? ikszdé  Kúl

Sasuke csak akkor tudja feléleszteni a Rinnegan-t, ha magába ültet egy kis Senju DNS-t, hozzáteszem: erre most szinte a 0-val egyelő az esélye. Ráadásul, Madara-nal még OK hogy ilyen tápos, meg minden, de ha Sasuke-nak is lenne Rinnegan-ja, és ő belőle is ilyen brutál erős enemy lenne, annak szerintem nem lenne sok értelme, az már nagyon sok lenne Kishitől. Persze nem tudható hogy a jelenlegi erejével Naruto/Kurama, vagy Sasuke nyerne, ha összecsapnának. De én szerintem Sasuke már bőven jól van így, nem kellene tovább tápolni...

Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #871 Dátum: 12 szep 15, 08:35:04 »

Idézet
Sasuke csak akkor tudja feléleszteni a Rinnegan-t, ha magába ültet egy kis Senju DNS-t, hozzáteszem: erre most szinte a 0-val egyelő az esélye.

Sehol nem volt kijelentve, hogy kell ahhoz senju dns. Az volt említve, hogy ha fmsből kihozzák a maximumot akkor már a rinnegan vár rád valamint, hogy madara a halála előtt ébresztette fel.

Idézet
Ezzel a jelenlegi erővel, még ha Méh is besegít, akkor sem tudják legyőzni Madara-t, szerintem...

Nem értem, hogy miért kéne legyőzni Madarát? Azért azt is nézd, hogy Madara kb. 80-90év tapasztalattal rendelkezik valamint az egyik legerősebb clanból a legerősebb személy és már fiatal korába úgy tartották számon, hogy világ legerősebb shinobiját. Az lenne a nevetséges, ha egy 16-17éves csávó aki még 4-5éve kb. semmit nem tudott és egy kb. 40éves jinchuriki rapper győzné le. Valamint Bee-vel az a sasuke már felvette a versenyt aki még susanoohoz se konyított valamint amaterasut se használta valami keményen és kb. a harc 1/3-ig sima sharingannal tolta. Azóta viszont fény évekkel előrébb van sasuke és ez a fms-es sasuke kb. akkora erőt képviselhet mint a 20év körüli madara.
Szerintem az lenne a legjobb ha a mostani két legerősebb shinobi (Naruto,Sasuke) menne neki madarának, de még szerintem úgy se győznék őt le lehet, hogy még bee is kéne.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #872 Dátum: 12 szep 15, 12:39:52 »

Eszembe jutott, hogy mivan, ha Kishi húzni akarja az idegeket és NEM tér vissza a Sasukés szálhoz, hanem úgy folytatja, hogy már végeztek ott, aztán egy visszaemlékezésben lesz benne, hogy mi is történt.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 15, 13:42:22 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #873 Dátum: 12 szep 15, 12:45:53 »

Moderátor:
Hsz-ek törölve. A Sharingannal és Rinnegannal menjetek át a Vérvonal képességek témába!
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #874 Dátum: 12 szep 15, 13:06:26 »

Hát szerintem még Orochimarunak is lesz szerepe Madara szempontjából mert oké hogy a 2dik találta ki de Oro tökéletesítette a jutsut  szóval ő neki lehet lesz egy ütőkártyája a feloldott Edo Tensei ellen habár elég kevés esélye van ... de valami trükk kelleni fog mert ameddig  Madara így van addig akárhogy üthetik verhetik pillanat alatt regenerálódni fog.
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #875 Dátum: 12 szep 15, 16:44:18 »

Én tényleg remélem, hogy a következő fejezetekben Madara nem áll neki harcolni. Nem tudom ez hogy fog megoldódni, de ha most el kezd majd harcolni, akkor nem fogunk "full" visszaemlékezéseket kapni, meg tuti elverné Narutot. Szomorú Valahogy beszéltetni kéne. Jó az is unalmas, de sok mindent megtudnánk.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #876 Dátum: 12 szep 15, 18:11:56 »

Nem értem miért gondolja azt mindenki h Madara lézúza Narutot könnyen.
Komolyan ott van mellette Kurama nehogy már ne legyen estéje és itt nem a nagyon nagy erejére gondoltam hanem ara amit eddig Kurama látott tapasztalt az évtizedek alatt.....biztos van valami ötlete ezen nagy képességek ellen amivel Madara rendelkezik.
Még elöltem írták h Narutonak kell új képesség és ezzel teljesen egyetértek.
Nehogy már minden képességet azok a görcs Ucihák kapjanak mert már lassan szánalmas így a történet.
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #877 Dátum: 12 szep 15, 19:23:58 »

Nem értem miért gondolja azt mindenki h Madara lézúza Narutot könnyen.
Komolyan ott van mellette Kurama nehogy már ne legyen estéje és itt nem a nagyon nagy erejére gondoltam hanem ara amit eddig Kurama látott tapasztalt az évtizedek alatt.....biztos van valami ötlete ezen nagy képességek ellen amivel Madara rendelkezik.
Még elöltem írták h Narutonak kell új képesség és ezzel teljesen egyetértek.
Nehogy már minden képességet azok a görcs Ucihák kapjanak mert már lassan szánalmas így a történet.

Ebbe igazad van de ameddig érvényes rá az Edo Tensei addig bármit is csinálhatnak regenerálódni fog úgy is szóval első sorba is érvényteleníteni kell a jutsut utána tudnak vele mit kezdeni
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #878 Dátum: 12 szep 15, 19:28:25 »

Naruto pont most kapott egy olyan "képességet", amivel "kicsit" erősebb lett. Mosolyog Még ennek sem láttuk a határait.

Abba pedig, hogy "azok a görcs Ucihák" kapnak minden képességet ne menjünk bele, mert én páratalan vagyok, de mint moderátor, tudom, hogy ebből csak veszekedés lenne. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
balintking1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #879 Dátum: 12 szep 15, 20:01:52 »

amidamaru001: Az edo tenseit már feloldották szóval nem tudnak semmit sem vele kezdeni... ha meg megszüntetnék teljesen akkor maga madara bele halna mert az lehetetlen hogy tényleg egy teknikával egy normális élő embert tudjanak csinálni.
Naplózva
nasd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #880 Dátum: 12 szep 15, 21:42:22 »

Madara-t leverni nem fogják tudni, hisz képességei alapján szinte a "tökéletes shinobi"-t alkotta meg vele kabuto...
A kilencfarkú hatalmas, Nauro is erős ninja lett, de az ő képességeik sem elegek Madarához, főleg úgy, hogy ha ki is végzik, regenerálódik. Szerintem két dolog lehetséges:
1. Naruto valahogyan megváltoztatja Madara-t is, ahogyan Pain-el tette, bár ez kicsit nehezebb lenne Madara esetében és hülyén is venné ki magát, ha a leghatalmasabb erejű gonoszt szavakkal győznék le, de ilyen esetben gondolom a hegyi beszédben Madara testvére is helyet kapna....
2. Orochimaru tudni fogja a technikát, amivel le lehet állítani Madarát...Itachi is ki tudott bújni az edo irányítás alól, de mikor feloldatta a technikát Kabuto-val, akkor ő is meghalt...Madara ettől sokkal komolyabb dolgot hajtott végre, de mint mindennek ennek is lesz egy gyengepontja/egy technikája amivel sebezhető. Ezt tartom a legvalószínűbbnek.
Sasuke a továbbiakban biztos, hogy segít majd vagy egy maga veri le Tobit... és a végén összejön a Naruto-Sasuke harc is.
Viszont ezek mellett én minden részben várom, hogy Zetsu-val kapcsolatos titkokra sor kerüljön. Szerintem egy egész szép kis történet lesz vele kapcsolatban...Hisz annyi mindenben szerepe van, de azon kívül, hogy létezik, van fekete meg sok fehér, tökéletes másolatot tud csinálni másról, nem sokat tudunk...
Naplózva
MedSon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #881 Dátum: 12 szep 15, 22:06:47 »

Én abban reménykedek hogy a Naru vs Madara harc nem fog annyiban kimerülni hogy madara folyamatosan leküldi a földre narutot aztán ő persze mindig fölkel és jön a: addig nem adom fel míg nem leszek a hokage duma és hirtelen 100x or erősebb lesz. Madara meg persze csak pislog és naru kiüti egy ultimate epic giant huge rasen tarengannal.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #882 Dátum: 12 szep 16, 01:20:52 »

Na de őszintén szerintem kishi annyira nem nyomorítaná meg a mangát.
Ha azon kéne agyalni hogy Madara vagy Naruto semmire se jutnák... kitudja milyen sorsot szán a főszereplőnek az írója a végére. De én ha elképzelném 1 fajta finálét a kettőjük harcában akkor erre gondolok: http://www.youtube.com/watch?v=q9SALzcDy2Q
Jó most tudom hogy ebből nem szűrtök le túl sokat de elmondom, ebben az openingben a vízből ahogy feltolják segítségképen a többiek... akár lehet hogyha még ebben az évben odaérnek együttes erővel ahogy Itachi is mondta majd megbirkóznak a gyűlölettel együtt és mindenki Narutonak adja az erejét hogy az lecsapkodja vagy t'om is én. Erre gondoltam én, így ebbe a formában, lehet hogy elkapja azt kuramát is kikapja a testéből meg a 8 farkút Bee-ből és összeáll a 10 farkú teljesen csak a balul elsült jutsu miatt teszem azt Naruto lesz a spanja és együtt verik le de csak azért mert Naruto a főszereplő! Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #883 Dátum: 12 szep 16, 07:03:56 »

Én ebből nem a madarás fightot szűrném le...Hanem azt hogy a többiek mentették meg narutot a sötétségtől,mígnem sasuke a martalékává vált,és naruto próbálja megmenteni a többiek segítségével.Mosolyog Amúgy Kishi nem hiába hozta fel madara gyenge pontját...Elfogják intézni valamílyest módon .
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 16, 07:05:53 írta dreamfolow » Naplózva

amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #884 Dátum: 12 szep 16, 07:52:22 »

amidamaru001: Az edo tenseit már feloldották szóval nem tudnak semmit sem vele kezdeni... ha meg megszüntetnék teljesen akkor maga madara bele halna mert az lehetetlen hogy tényleg egy teknikával egy normális élő embert tudjanak csinálni.

Az egy dolog hogy feloldották de ő rá ugyanúgy érvényes mert ő ismerte a kézpecséteket és feloldotta Mosolyog szerinted miért csak ő maradt meg az összes Edo Tenseies zombik közül? meg már teljesen meg van szüntetve a technika http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/591/Naruto_591_17.png de am itt van olvasd el Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 16, 08:05:25 írta amidamaru001 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!