24 szep 26, 23:41:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1907041 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #465 Dátum: 12 szep 05, 19:56:31 »

Hát nem tudom,elvileg kell egy kis szerelemnek is lennie a narutoban.Oké,kishi is megmondta hogy nem egy szerelmi manga,de azért az álmodozáson kivül szerintem történhetne más is.Kakashi szerintem meg fog halni,obitoval együtt ha megmentik a világot...Így nyugodhat ez a dolog is és akkor mind a 3-an együtt lehetnének, bár ez túl egyszerü xd...úgy képzelem el ,hogy mindketten egymást kinyirják és egymás mellet dumálnal,hogy haver találkozunk Rinnel.Nevet SZtem ez jó lenne.Áldozatok nélkül ,nem is háború a háború.Nevet De azért az tényleg durva hogy kakashi-obito lett így hirtelen a "fõszereplõ" xd
Naplózva

procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #466 Dátum: 12 szep 05, 19:58:44 »

Számomra meg pont így lett igazán Naruto a központban mégha lehet a következőkben kicsit ki is szorul, hisz Obito pont olyan volt mint ő ezért ő a tökéletes ellenség Narutonak. Hisz Obito az ami Naruto is lehetett volna, ha megadja magát a saját gyűlöletének.
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #467 Dátum: 12 szep 05, 20:03:41 »

Még jó, hogy a Gaiden olyan rövid volt. Nincs olyan sok idézni való. Most ülhetnénk itt a 3-4 fejezetes Flashback özönben, míg visszahozzuk az akkori élmények érzéseit, hogy kellőképpen ütős legyen ez itt. E helyett már egy fél fejezet is elég rá. Szuper. Ezt láttuk akkor már kétszer. Most nézzünk olyat majd, amit eddig nem.

Jöhetnek a Rin halál körülmények,
- Obito megmenekülésének körülményei
- Madara harca Hashiramával(Na de tényleg...az azért már igazán járna nekünk)
- Madara After Life élete "halála" után, majd a tényleges halálának körülményei
- A kapcsolat a két kacsintgató között, majd...

a fene...

Na most abba senki sem gondolt bele, hogy ha ezekről beszélünk, több mint valószínű, hogy eljutunk majd ismét az Uchiha mészárlásig. Na ott aztán van flashback, méghozzá olyasmi amit eddig már vagy 2 milliószor láttunk. Eszembe sem jutott...

Az pedig, hogy Obito Kakashit hibáztatja Rin haláláért... na Bumm! Mi mást tehetne? Kit hibáztasson? Négyük közül, már csak Kakashi van életben. Itt nincs szerelemért-háború téma. Pszichikai hadviselés. Ennyi az egész.

Naruto reakciója a nagy álmodozás, és révedés közepette nem volt rossz. Remélem nem csöppen bele fejezetekkel később, egy kellemetlen bugyuta szerepbe, aki még egy Rasengant sem képes bevinni. Maradjon így. Style!  Nevet

Madara érkezése pedig sok mindent tartalmaz. Mi lett a Kagékkal? Elmenekültek, vagy Madara győzött? Ki tudja, hogy tényleg győzött-e? Lehet, hogy ő menekült el...
Naplózva

procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #468 Dátum: 12 szep 05, 20:15:59 »

Még azt a kérdést is hozzá tenném, hogy hogyan lett Obitonak mangeyouya. A Yondaime ellen kamuit használ és az MS technika. Ha azt kell megölni akit a legjobban szeret az Rin, a legobb barátja meg Kakashi volt (bár ez nem biztos). Kakashi él, lehet hogy a "hagyta" meghalni Rint még sok mindent takar.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #469 Dátum: 12 szep 05, 20:23:23 »

OMG Nevet

(a köv. sorokat ne vegyétek komolyan csak hülyéskedek picit Mosolyog )
lehet Kakashi ölte meg Rint, hogy legyen MS-e. De mivel nem szerette annyira nagyon-nagyon-nagyon, ,ezért nem lett. Következtetésképpen, maradtak Jiraya könyvei, hátha azok segítségével átélheti a kellő katarzist amely az MS felébresztéséhez elengedhetetlen Nevet:D:D

viccet félretéve. Én egy kicsit "komolyabb" indítékot vártam. Egy kislány miatt az egész világot bezombítani? :S nem tudom, értem, hogy nagy meg őszinte szerelem ésatöbbi, de nekem picit erőltetettnek tűnik. Szomorú Remélem, hogy a köv. részekben jön valami klassz magyarázat, ill. Rin halála is valami speckón ment végbe Mosolyog

Viszont Madara megjelenése : 5* Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #470 Dátum: 12 szep 05, 20:41:57 »

Csak nézem, hogy többen írtátok, hogy Kakashit hibáztatja Obito, de pont, hogy nem. Azt mondja, azért alakultak végtére is úgy a dolgok, ahogy, mert Rin meghalt. És kérdezi tőle Kakashi, hogy most akkor nem fogja-e őt hibáztatni. És mondja Obito, hogy ebben a jelentéktelen világban ugyan mi jó származna abból, ha hibáztatná őt...

Legalábbis én így értelmeztem, aztán majd kiderül, hogy Chakra hogyan. : D
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #471 Dátum: 12 szep 05, 20:50:25 »

Szerintem Obito vagy megölte vagy hagyta megöletni Rint.
A kövi fejezetben vagy átugrunk most már ténylegesen máshová mondjuk a futó ninjákhoz akik azóta is futnak. Komolyan mondom kezdenek teljesen lenyűgözni! Sasuke találkozott Itachival, tudtak beszélni, legyőzték Kabutot, és feloldották az edo tenseit. S azóta Obito is feltűnt a Bijuukal, majd már csak 4-en maradtak. Most pedig Madara.

De hogyan lett Obitonak Mangekyo sharinganja? kicsit körülnéztem fórumokon, és találtam egy érdekességet és talán fordítva is igaz!

idézem: Obito feláldozta érte az életét.Obito utolsó kivánsága az volt hogy Ryyn tegye be a vágja ki a Sharinganját és varrja be Kakashi sebesült szeme helyébe.Így lett Kakashinak Sharinganja, majd amikor megöli Tobit és leveszi Tobi maszkját meglátja hogy Tobi igazából Obito.Ekkor jelenik meg szemében a Mangekyou Sharingan mert Obito a legjobb barátja volt és a Mangekyou Sharingan annál jelenik meg akinek van Sharinganja és meghal a legjobb barátja.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Morause
Vendég
« Válasz #472 Dátum: 12 szep 05, 20:54:50 »

Nikkie: Ezért várom a fordítást, már tűkön ülök mert csak a lényeget értettem a "részleteket" nem. Mosolyog

De ezzel egy dolog teljesen biztos, a "Ki is lehet Tobi?" teljesen bezárásra kerül és végre megszűnnek a Tobi-t kilétének fejtegető elméletek is mert az utóbbi néhány hétben egyre szörnyűbbek születtek!
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #473 Dátum: 12 szep 05, 21:01:26 »

Hűű találtam egy nagyon érdekes írást, amiben leírják, hogyan született meg az Uchia vérvonal, és Uchia Madara.Íme:

Az Uchiha-klán sötét története: A Tengu vérvonal
A Hyuuga klán egyike Konoha legidősebb klánjainak. A falu megalapítása óta ott élnek. Sok évvel ezelőtt (100-150 közt nagyjából) egy lány a Hyuuga klánból szerelmes lett egy kívülállóba. A klán heves tiltakozása sem tántorította el attól, hogy házasságot kössön ezzel az ismeretlennel. Ám ez a személy nem egy közönséges halandó volt, Sojobo-nak hívták, és ő volt a Tengu király.
Két fajta tengu létezik, a Karasu tengu (hollószerű megjelenésű) és a Konoha tengu (Yamabushi tengu más néven). Sojobo ez utóbbi fajtába tartozott, hosszú orral, fehér hajjal, és szárnyakkal a hátán. Tengu-királyként különleges hatalommal rendelkezett. Egy Fatsia által készített legyezőt hordott magával, amivel vihart tudott idézni, ezenfelül képes volt teleportálni tárgyakat egyik helyről a másikra. Át is tudta alakítani kinézetét, ha akarta, néha emberi formában járt-kelt az emberek közt.
Konoha Tengu
Bárhogy is volt, a Hyuuga lány szerelemes lett Sojobo-ba, aki épp emberi formát öltött, de nem tudta a szerelme valódi kilétét. Össze is házasodtak, és néhány év múlva megszületett első fiuk, akit Sojobo Uchiha-nak, Uchiha Madara-nak nevezett el az uchiwa szó után, ami legyezőt jelent. És mint az tudjuk, később ez lett a klán szimbóluma. Kezdetben minden tökéletes volt, Uchiha Madara gyorsan erős shinobi-vá vált, nemcsak az anyjától örökölte a Kekkei Genkai-t, a vérvonalbeli képességet, hanem a benne lévő Tengu vér miatt a Byakugan átalakult, így jött létre a Sharingan. Ennek az új képességnek két változata volt, a Normal Sharingan és a Mangekyou Sharingan. Apjához hasonlóan Madara is hatalmas erőket birtokolt. Képes volt telepátiával behatolni mások elméjébe, sőt, teleportálni magát közeli helyekre. A szeme egyfolytában a Normal Sharingan állapotában volt, viszont amikor aktiválta a Mangekyou Sharingan-t, még több erő szabadult fel benne, egyre jobban közeledett a Tengu lét felé. Három különböző Jutsu-t, technikát fejlesztett ki a Mangekyou Sharingan használatával, a Tsukiyomi-t, amivel mások elméjébe hatolhatott be megőrjítve azokat, az Amaterasu-t, amivel dimenziók közt is képes volt teleportálni dolgokat, valamint a Susanoo-t, amivel vihart idézett, akárcsak a tenguk a legyezővel.
 Bátorsága és példátlan ereje miatt Madara hamar hőssé vált az emberek szemében, fiatal kora ellenére. Barátságot kötött a Shodaime-el (Első Hokage), és együtt vigyázták az épülő falucska rendjét. Madara hozta létre Konoha első rendőrségét, és megesküdött, hogy megvédi a lakosokat.
De a jó dolgok nem tartanak örökké. Amint Madara elérte a felnőttkort, Sojobo felfedte igazi kilétét és szándékait. Nem szerelemből vette el a Hyuuga lányt, pontos tervei voltak. Egy tökéletes test kellett neki, egy tároló, hogy még nagyobb hatalomra tegyen szert, és rájött, hogy ezt úgy érheti el legkönnyebben, ha a saját vérét használva hoz létre egyet. Úgy tervezte, hogy átveszi a hatalmat Madara teste fölött, amint az felnőtt lesz. Madara erre hamar rájött, a megdöbbenés és a düh kavargott lelkében. Úgy érezte, hogy kihasználták, de nem állt szándékában ilyen könnyen megadni magát, legalábbis nem harc nélkül. Ám Madara tisztában volt saját képességeivel és erejével, így tudta, egymaga nem győzhet a Tengu-király ellen. Ezért kétségbeesésében a legendás démonhoz, a Kyuubihoz (a Tűz istene), a kilencfarkú démon rókához fordult.
A Kyuubi-t lenyűgözték Madara képességei, így egy titkos alkut kötöttek, amelynek értelmében a Kyuubi átadja a hatalmát és a csakráját Madarának, aki gyorsan megtanulta használni a Katon-t, sőt az Amaterasu-val fekete tüzet is tudott létrehozni, mely 7 napig égett egyfolytában. De még ezekkel az elképzelhetetlenül hatalmas erőkkel is csak hajszál híján sikerült győzedelmeskednie démoni apja felett. Végezni nem tudott vele, de sikerült elzárnia egy különleges pecséttel. A pecsét feltöréséhez szükség van a Kyuubi csakrájára, valamint 3 Mangekyou Sharingan-t használó Uchiha-ra. Mindhárom Mangekyou Sharingan használónak különböző technikát kell alkalmazni egyszerre, a Tsukiyomi, Amaterasu, Susanoo kombinációt. Madara úgy gondolta, ezzel végleg megszabadult a démontól. Amit nem sejthetett, hogy épp ez a pecsét fog véres pusztulást hozni klánjára sok-sok évvel később?
A démoni apja felett aratott diadalért is nagy árat fizetett, mert amikor a Shodaime rájött a közte és a Kyuubi közt megkötött paktumra, szörnyű haragra gerjedt. Úgy gondolta, hogy a hataloméhség vezérelte a legjobb barátját a Kyuubi karmaiba. Madara nem magyarázta el neki indítékait, hiszen akkor fény derült volna démoni származására. Akik együtt harcoltak, most szemközt találták magukat egymással. Az események végül a Valley of the End, A végzet völgyében csúcsosodtak ki, ahol összecsapott a két régi jó barát. Habár Madara birtokolta a Mangekyou Sharingan-t és a Kyuubi csakráját is, a Shodaime így is fel tudta venni vele a versenyt?
Sok idő telt el a történtek óta, a tengu vér az Uchiha-kban kezdett gyengülni, a klánon kívüli házasságok is egyre jobban hígították a vérvonalat. A Normál Sharingan-t is már csak a kivételes képességűek tudják használni, a Mangekyou Sharingan pedig unikumnak számít. De a klán sötét történelmét nem feledhették el. Egy tengu templom épült a Nakano templom alatt, a korai Uchiha-k kezei által annak érdekében, hogy a klán titkait a klánon belül tartsák, többek közt azt is, hogy, amint azt néhány Uchiha felfedezte időközben, a Mangekyou Sharingan előhívható a legjobb barátod megölésével. Amint egy Uchiha-t elég megbízhatónak és érettnek tartottak, beavatták a klán titkaiba, amit egész életében őriznie kellett. A klán a saját történelmét szégyenteljesnek érezte, és megesküdtek, hogy megőrzik büszkeségüket és dicsőségüket bármi áron.
Egy éjszaka, amikor minden Uchiha férfinek egy gyűlésen kellett volna lennie, kettő hiányzott. Itachi elcsalta legjobb barátját, Uchiha Shisui-t a Nakano folyóhoz, és elkezdte szörnyű terve kivitelezését. Megölte barátját, és szert tett a Mangekyou Sharingan-ra. Másnap, amikor megtalálták Shisui holttestét, találtak mellette egy búcsúlevelet is a saját kézírásával. Persze valójában nem ő írta a levelet, Itachi másolta le a kézírását a Sharingan-ja segítségével, hogy öngyilkosságnak álcázhassa tettét. A levél tartalma fontos, mert mutatja Itachi aktuális lelkiállapotát:
 "Elfáradtam a kötelességek terhe alatt
Az Uchiha klánnak nincs jövője
ahogy nekem sincs
Nem járhatom az ösvényt tovább"
 
Nem járhatom az "ösvényt? továb" Milyen "ösvény"-ről beszél Itachi?
Ez talán megmagyaráz pár kérdést.
 
"Egy szervezethez, egy klánhoz, egy névhez hűnek lenni Ezek a dolgok korlátoznak minket és a lehetőségeinket. Ezeket a dolgokat el kéne felejteni, bolondság olyan dologtól rettegni, amit még nem is láttunk, és nem is ismerünk. Elvesztettem minden reményem ezzel a szánalmas klánnal kapcsolatban."
Örökké félelemben élni, félni, hogy az emberek rájönnek a klán sötét titkaira, hogy az Uchihák egy démontól származnak, ezeket a titkokat minden Uchiha a sírba akarta vinni magával. Ez volt minden klántag szomorú sorsa, Itachi belefáradt ebbe, nem látott jövőt, kiutat a klán számára. Nem értette, miért szégyellik társai a származásukat, ahelyett hogy büszkék lennének az emberek fölött álló hatalmukra, örökségükre. Nem értette miért zárnak el egy ekkora hatalmat, ahelyett hogy használnák. Elvesztette minden reményét a klánnal kapcsolatban, mert megvetette az utat, amit választottak.
Attól a pillanattól kezdve, hogy Itachi megtudta a klán eredetének titkát, furcsamód élvezte, és felsőbbrendűnek kezdte magát érezni. Valamiképp még különlegesebb volt, mint a többiek. Aztán a beteg és összezavarodott elméje még messzebbre ment. Ki akarta szabadítani a Tengu-királyt. Készen állt, hogy feláldozza testét a világon valószínűleg létező legnagyobb hatalomért cserébe, készen állt, hogy felajánlja testét a Tengu-királynak.
Itachi nemsokára akcióba lépett, amint halott az Akatsuki tervéről, a legendás démonok elfogásáról, csatlakozott hozzájuk. Szüksége volt a segítségükre, hogy megszerezze a Kyuubi csakráját. Ám ez nem minden, kellett találni még két másik Mangekyou Sharingan használót is. Kis idő múlva találkozott eggyel, aki segíteni is szándékozta terveiben. Már csak egy harmadik emberre volt szüksége. Tudta, hogy klántársai sose ölnék meg a legjobb barátjukat, hogy Mangekyou Sharingan-t szerezzenek, ezért gyávának tartotta őket, megvetette őket. Ám eszébe jutott egy érdekes terv, amivel a klán segíthetné az ő céljait? Azzal, hogy az ő kistestvéréből Mangekyou Sharingan használót faraghasson.
Egy teliholdas éjszakán, az ősi vér Itachiban teljesen felébredt, és megölte az egész klánt, a szüleivel együtt. Ez után megvárta Sasuke-t, hogy hazaérjen, el akarta neki mondani, hogy ő tette mindezt. A Tsukiyomi használatával megmutatott a testvérének minden egyes véres részletet, hogy egész életében emlékezzen erre. Azt akarta, hogy Sasuke gyűlölje őt, gyűlölje eléggé ahhoz, hogy megölje a legjobb barátját, csakhogy hozzájusson a Mangekyou Sharingan hatalmához. Elmondta neki a titkos templom helyét, így kisöccse is megtudhatta a sötét titkokat. Azt akarta, hogy Sasuke azt az utat válassza, amit ő szánt neki, a bosszúálló útját.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #474 Dátum: 12 szep 05, 21:07:10 »

Zsír végre kezd érdekes lenni a manga Nevet Bár amilyen Troll a Kishi átvált a nyomott Sasukéra... De annyiból jó hogy most már csak 2 helyszín van Naruto és Sasuke a hosszútávfutók akik már 1 éve futnak már csak max akkor kapcsolódnak be ha odaértek... Gondolom a kagék is odamennek Narutohoz szal Banzai lesz Nevet Annyira nem is érdekel a magyarázat csak legyen nagy csihipuhi...
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #475 Dátum: 12 szep 05, 21:08:03 »

Bocs h tönkreteszem egy ilyen rövid komival a wall of textedet, de ez egy nagyon régi, már nagyon nem működő elmélet.
Mármint a tengus dolog.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #476 Dátum: 12 szep 05, 21:24:14 »

Én egyébként nem örülök neki h Tobi=Obito, elfogadom, de nem örülök neki.
Kishimoto ezzel "meggyalázta" az emlékét.  >.<#
és ha jól látom akkor odament edoMadara, akkor a Kagékkel most mi van, meglépett előlük? vagy élnek még?
Akkor most gondolom h Naruto és Bee nyomulnak Madárka ellen, Kakashi Gai kombo meg letámadja Tobitot.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #477 Dátum: 12 szep 05, 21:27:46 »

Nem hiszem hogy a két jinchuriki ugyanarra támadna. Kakashi már szinte hulla, Gai meg taijutsu spec. szal nem sokat ér önmagában Obito ellen. Szerintem a két jinchuriki megtámadja Madarát és Obitot Kakashiék meg hátulról támogatják akit éppen kell, persze ez lehet hogy nem így lesz.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #478 Dátum: 12 szep 05, 21:28:38 »

Pontosan nem tudom melyik manga részletben de Madara közli a Kagékkal, hogy elmegy, és ők nem értik, mire céloz ezzel. S voala, megjelent ott hagyva őket.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #479 Dátum: 12 szep 05, 21:30:25 »

neeee Kishi ezt nem teheted xD Nehogy már Obito azért legyen gonosz és akarja elpusztítani az egész világot mert Rin meghalt. Mármint semmi bajom Rinnel és megértem, hogy Tobi nagyon szerette dehát ha már ő a fő gonosz valami különlegesebb motivációra számítottam xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!