24 jún 25, 06:51:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1810601 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #480 Dátum: 12 szep 05, 21:32:32 »

A szerelem ösvényei kiszámíthatatlanok. Van ennél nagyobb csapás?  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #481 Dátum: 12 szep 05, 21:40:02 »

A szerelem ösvényei kiszámíthatatlanok. Van ennél nagyobb csapás?  ikszdé
Jelen esetben, a történet alakulását illetően?! NINCS!  Nevet:D:D
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #482 Dátum: 12 szep 05, 21:40:36 »

Na én ezt nem értem. Azért élte túl/menekült meg Obito, mert Kakashi hagyta Rint meghalni? Wtf? Csak nekem zavaros ez? Vaaagy... Lehet, hogy úgy nézett ki, miután Madara(?) kimentette Obitót a romok alól, hogy nem éli túl, de közben Rin meghalt, ő meg összeszedte magát? Így el tudom képzelni. Na most jól megmagyaráztam magamnak. xD
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #483 Dátum: 12 szep 05, 21:42:11 »

Lehet Obito azért lett ilyen mert megtudta a teljes igazságot ( ahova most Sasuke és Oro. tartanak ).
Hát eböl nem tudom mi lesz...amire én igazán kíváncsi vagyok az Madara véleménye Narutorol.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #484 Dátum: 12 szep 05, 21:45:34 »

Hát az nekem is zavaros, hogyan is menekült meg, és ha Konohán kívül volt eddig, honnan tudta mi történt Rinnel? de ez legyen a legkevesebb.
A szerelem ezek szerint csodákra képes... már csak a valóságban is lehetne ez  ikszdé
Még ha meg is tudta az igazságot, kérdés mi is az az igazság? egyenlőre azt sem tudjuk még, hogyan is lehet életben, és azt sem, hogy most van köze egymáshoz, " Madarának és Obitonak" mert mikor meglátta Kabuto kit tudott még vissza hozni, enyhén szólva hátra hőkölt, mintha nem örülne neki.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
zweistein
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #485 Dátum: 12 szep 05, 21:49:06 »

Obito tettére szerintem tökéletesen illik, amit anno Sasuke-ra "mondott":
("Ha valaki szeret, az magában hordozza a gyűlölet veszélyét is.")
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/416/18
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #486 Dátum: 12 szep 05, 21:51:22 »

tényleg azt még nem is tudjuk, hogy miért adta ki magát Madarának... nah jó azért lesznek itt még izgalmak de ezzel a Rines dologgal nagyon nem vagyok megbékélve és ha csak nem derül ki valami eget verő dolog Oroéknál akkor eléggé csalódni fogok Kishi kreativitásában
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #487 Dátum: 12 szep 05, 21:59:54 »



Az pedig, hogy Obito Kakashit hibáztatja Rin haláláért... na Bumm! Mi mást tehetne? Kit hibáztasson? Négyük közül, már csak Kakashi van életben. Itt nincs szerelemért-háború téma. Pszichikai hadviselés. Ennyi az egész.



Nagyon egyetértek az előttem szólóval! Tobi valószínűleg csak kamuzik, amikor Rinről beszél: Nekem nekem nem úgy tűnik, mintha hős szerelmes volna. Tobi nem jó fiú, hanem egy nagyon számító játékos. Egy ilyen illető nem fog az érzéseiről őszintén megnyilatkozni. Ezt támasztják alá a reakciói a "Karin-Danzou" esetnél.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/480/16

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/482/10
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 06, 18:50:05 írta piros mogyi » Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #488 Dátum: 12 szep 05, 22:00:27 »

általában ilyenkor eshet Kishimoto bajba, mert ha most még több információt add ami nagyobb az eddigieknél, lehet nem kapunk kielégítő válaszokat azokra amikre most sincsen válasz  ikszdé


Az pedig, hogy Obito Kakashit hibáztatja Rin haláláért... na Bumm! Mi mást tehetne? Kit hibáztasson? Négyük közül, már csak Kakashi van életben. Itt nincs szerelemért-háború téma. Pszichikai hadviselés. Ennyi az egész.



Nagyon egyetértek az előttem szólóval! Tobi valószínűleg csak kamuzik, amikor Rinről beszél: Nekem nekem nem úgy tűnik, mintha hős szerelmes volna. Tobi nem jó fiú, hanem egy nagyon számító játékos. Egy ilyen illető nem fog az érzéseiről őszintén megnyilatkozni. Ezt támasztják alá a reakciói a "Karin-Danzou" esetnél.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/481

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/482/11

Az utolsó belinkelt mangában, a chunin vizsga alatt lehetett, de nem vágom, hogyan találkozhatott ott Karinnal? hiszen eddig színét sem láthattuk Konohában, és ott meg egy földtekercset keresett Sasuke, vagyis ott lakott még Konohában a csaj is.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 22:02:47 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
nagyjan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #489 Dátum: 12 szep 05, 22:00:55 »

Nos, nekem több sebből vérzik ez az obito dolog, lesz (remélem) valami fordulat vagy magyarázat. A dolod ott sántít, hogy tobito elment pein testéért, hogy visszavegye a szemét, mert azt ő adta pein -nek (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/509/6). Nos, pein ugyebár jiraya tanítványa volt, az első. Jiraya majd később kezdte el tanítani minato -t, akinek a tanítványa volt kakashi, rin, valamint obito is. Azt hiszem egyértelmű hogy mi sántít. Valamint tobi megküzdőtt naruto születésekor minato -val, és azért egy kage -val felvenni a harcot annyi idősen, nehéz megmagyarázni, hogy sikerülhetett... Szerintem tobito és az, aki  konohára szabadította a 9 farkút nem egy és ugyanaz a személy.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 22:09:34 írta nagyjan » Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #490 Dátum: 12 szep 05, 22:05:37 »

Kajak nagyon sok emberen kiégek itt az oldalon eddig az volt a fő kérdés meg vita témája ki van a maszk mögött most megtudtuk és mindenki háborog őrüljetek neki hogy egyáltalán kiderült és nem kínoz még mindig ezzel minket most ennyi erővel Izuna is hogy lehetett volna ?? szeme se volt már.. vagy mit tudom én még ki Nevet

De viszont am szerintem lehet számítani egy Sasuke/Naruto közös harcra most gondolok bele Nevet hisz mikor Itachival megküzdött akkor mondta is neki hogy mondja meg a nevét a másik emberkének mert azt is ki fogja nyírni..Nevet és most ott van az igazi Madara meg Obito is aki kiadta magát annak Nevet én tudnám díjazni Nevet
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #491 Dátum: 12 szep 05, 22:11:52 »

nagyjan több helyen is tévedsz első részt nem Obito adta Nagatonak a szemet hanem azok a szemek Madaráé voltak és nagatonak is azért adta mert célja volt vele és nem jó kedvéből .. és pedig tuti az volt vele a célja ha meghal a Rinengan segítségével feltámassza ha majd felnő mikor ki kell a koporsóból első mondata "Hát eljött az idő a kis taknyos Nagato felnőtt  vagyis ezzel azt érti hogy megtanulta használni a szemet azért is csodálkozott hogy Edo Tensei-el van visszahozva  Mosolyog  a másik sharingannal simán lehet irányítani a 9farkút csak tudni kell hogyan  és utoljára mint láthatod Madara és Obito ismerik egymást és tuti hogy tanítványa volt ezért tud ilyen sokat Madaráról meg csomó mindenről Mosolyog és Minato ellen esélye se volt Nevet egy karcolást nem ejtett rajta Nevet
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #492 Dátum: 12 szep 05, 22:20:54 »

Én is hazaértem a munkából, hadd reagáljak a mangára:

-Nem örülök neki, hogy Tobi Obito, az érveket már nagyon sokszor felsoroltuk korábban, de most már békéljünk meg vele. Mindenesetre így utólag jobban örültem volna, ha inkább soha nem tudjuk meg, ki is ő.

-Megtudtuk, hogy Madara ismeri Obitot, vagyis bő 10 éve még életben volt, és ezek szerint szemek nélkül, hiszen azok Nagatonál voltak már vagy 20-30 éve. És ez felvet egy csomó kérdést, hogy mit és mire várt majd' 70 évet?

-Baromi kíváncsi vagyok, mire megy Naruto Madara ellen. Persze a végén úgyis egy sima rasengannal fogja kiütni.  Nevet
Naplózva

jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #493 Dátum: 12 szep 05, 22:24:37 »

Hmm szerintem jó volt, be bizonyosodott, hogy a szerencsétlenekből is lehet olyan ninja, akinek ereje, és időközben agya is lett  Nevet (lásd obito= Tobi
Sokan lebecsülik, pedig ha Kakashinak nem lenne ugyanaz a szeme, nem igazán lehetne megállítani Tobit. Egy kezemen összeszámolom ki lenne rá képes. Kinőte magát a fiu  bow
Az egy kicsit túlzás, hogy a szerelemért+ hogy ne legyen háború kb 40 ezer shinobi veszítse az életét..márpedig kb annyi veszett oda a jó oldalon.
Végén nem sokan maradnak akik élvezhetnék azt a fene nagy békét  Ördögi
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #494 Dátum: 12 szep 05, 22:30:38 »

Egyébként Sasukét nem teljesen értem. Mehet ő akárhova tudhat ő meg akármit, ha most Obito, és Madara meghal, akkor ő nem áll bosszút. Az eddigiek alapján az ereje sehol nincs se Obitohoz, se Madarához képest, és serege sem lenne, egyedül nem lenne képes legyűrni a falut(kat).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!