24 jún 26, 08:15:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 664 665 [666] 667 668 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1818886 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #9975 Dátum: 14 aug 20, 18:32:21 »

Vannak itt olyan agymenések fu inkább el sem olvasom  Pojén
A fejezet jó      lett volna ha el tudnám fogadni a tényt hogy Kakashinak susanoo ja van.
Nekem is gyanús hogy lesz itt még valami a hokage kal.
Egy kérdés ez a perfect susanoo nem csak annyit jelent hogy az adót használó tökéletesen koncentrálja a susanoo hoz használt chakrát?
Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9976 Dátum: 14 aug 20, 19:00:44 »

Egy kérdés ez a perfect susanoo nem csak annyit jelent hogy az adót használó tökéletesen koncentrálja a susanoo hoz használt chakrát?

De. Csak sokan szeretnek neki nagy feneket kavarni.

Yay 666. oldal.
Naplózva

Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #9977 Dátum: 14 aug 20, 20:54:05 »

Ha előkerül valami még bikább gonosz, én eret vágok..........................
Naplózva
kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9978 Dátum: 14 aug 20, 22:11:57 »

Kaguya kezét ruhával együtt Narutó levágta nem?! Itt meg itt van: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/689/16
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9979 Dátum: 14 aug 20, 22:14:47 »

Még szép, hogy megvan, a regeneráció a minimum amit egy isten szintü karaktertől elvár az ember.

 
Naplózva

kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9980 Dátum: 14 aug 20, 22:21:05 »

Akkor itt a karja is kinőhetett   Gondolkozik  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/688/13
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9981 Dátum: 14 aug 20, 23:01:44 »

Kaguya kezét ruhával együtt Narutó levágta nem?! Itt meg itt van: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/689/16

Azon egy pillanatra én is csodálkoztam, de azóta van megint keze, hogy kivált a Nyúl Júúbiból.
Naplózva

trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #9982 Dátum: 14 aug 21, 10:15:11 »

szerintem kár vitatkoznotok hogy mi miért van mert ettől nem változik meg semmi max mindenki felhúzza magát.Kuronak is igaza lehet de másnak is.amig nincs konkrétan semmi kijelentve a mangában addig nem tudni kinek van igaza.Úgy vélem Kuro szavaiból hogy naruto párti mert pl a bleachröl mindig negativ kritikát ír de narutót védi ,mindenkinek van kedvence de ezért nem kellene szócsatát vívnotok.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9983 Dátum: 14 aug 21, 16:31:34 »

666.
A fejezet maga nem volt rossz, de sajna még itt vannak a élőholt hokagék... Örülnék ha már nem nyújtanák tovább a szaros palacsinta tésztáját.

Ha Obitonak tényleg volt köze Rikudo erejéhez - nem vagyok hajlandó 100 fejezetet visszaolvasni, hogy hogyan, de a fél teste Hashiramás pótlás volt, rendelkezett rinnegannal és amikor a Juubit magába szívta, és a pásztorbotos formában elkezdett átalakulni,  vagizott is vele, hogy ő maga Rikudo -, szóval akkor használhatott hasonló technikát az ereje átadásához, mint ahogy azt Rikudo is tette.

Én is azon vagyok, hogy Madara volt az eddigi legerősebb Uchiha, ezt szerintem kár vitatni. 100-150 életév, több évtized harci tapasztalat és hatalmas erő övezte. Ha ő lett volna a főboss, akkor sem lett volna esélye egyedül egyetlen Uchihának sem, és szerintem ez a "legerősebb Uchiha" fogalmát szerintem ki is meríti. Azt, hogy ezt meg azt nem láthattuk tőle, az nem azt jelenti, hogy nem is képes rá, csupán nem mutatta be, mert nem volt rá szükség a rövid szereplése alatt. Az új generációk (értelemszerűen Itachi, Sasuke) talán túlnőttek volna rajta idővel, de nem tacskó tizenéves korban. Még Rikudo ajándékával is ééphogy csak szalonképes vele szemben Sasuke, egyértelműen hiányzik még mögüle az a plussz tölet és a tapasztalat, ami Madarát "naggyá" tette. Nem szeretem megmondani, hogy más mit gondoljon, de aki mást mond, az csupán fanfiction kategória..
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 21, 16:33:03 írta naspolya » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9984 Dátum: 14 aug 21, 16:49:59 »

OFF. és bocs, hogy megkérdezem, de...
azért 666, mert azon az oldalon vagyunk kommentben ikszdé?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9985 Dátum: 14 aug 21, 20:00:42 »

Mi másért? Nevet Én is csak azért vagyok itt.

Egyébként én már rég nem keresek benne semmilyen logikát, karaktert vagy csavart egyáltalán Kishi már réges-rég azt csinál amit akar, viszont cserébe megvan egy heti alap humordózis. Az eheti kedvencem az Kakashi szárnyas Susanoo-ja volt ami Kamui shurikeneket dobál, ja, meg a legjobb jutsu/képességnév amit a mangapiac valaha elénkszült: SAGE ART TAILED-BEAST RASHENSHUURIKEN ikszdé

Meg ahogy nézem, nem csak én vagyok így vele, régebben 1-1 fejezet után még napokig pörgött a téma, és volt mikor 10 oldalakat is teleírtak, most meg már két nap után uborkaszezon. Persze nem csoda, a durvább trollok kikoptak, a nagyátlag már szintén megunta a komolyabb vitákat, alapvetően elfogadva, hogy az történik ami és már csak pár, max. 1-2 olyan ember van aki kétségbeesetten próbál még komoly logikát keresni. Mindenesetre, aki utóbbi csoportba tartozik annak egészségére Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 21, 20:09:43 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9986 Dátum: 14 aug 21, 21:45:32 »

@Sabaku
Hát tényleg nem lehet ezen úgy elvitatkozni, mint hogy vajon mit takarhat a titokzatos hat út, vagy Saskét már 2 hónapja nem volt színen, mit művelhet, meg vajon Orochimaru hogy fogja magát most megint újjászülni.
Nem igazán tudja lekötni az agyam az, hogy "Na vajon milyen op-vel győzik le ezt a jellegtelen semmiből jöt nyulat?".

Arra kíváncsi lennék mi mindent tudna csinálni Orochimaru a csata után megkaparintott Kaguya testtel, meg hogy mi lesz a farkasokkal. Jobban tetszene a világbéke helyett valami Pokémonosdi, meg egy kis káosz.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 21, 21:46:25 írta naspolya » Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #9987 Dátum: 14 aug 21, 23:18:35 »

Azért ez a Mindfuck Kakashi szerintem nagyon menő. Komolyan mondom, hogy ezt a részt élveztem. Voltak benne nagy támadások, egy kis régimódi taktika, mindez megfűszerezve jó poénokkal. Például a Kamui shurikenek nagyot ütöttek, mint Sakura, amikor belopózott a 359 fokban látó vérnyúl mögé. Nevet

Már csak azt nem értem miért kell itt ilyen komolyan venni a vitákat. Aki már egy ideje csak röhög a mangán, az miért próbálja meggyőzni a maradék egy-két embert, hogy itt valami nem stimmel? Aki idáig megtalálta a történetben a logikát az "úgy értette hogy" és "itt Kishi is nyilván arra gondolt hogy" típusú gondolatmenetekkel, az azt is el fogja fogadni, ha kiderül, hogy ezt csak Sakura álmodja a háború előtt. És ezzel lehet, hogy nincs is semmi baj, ha már ők ennyire szeretik... Mosolyog Inkább hátra kéne dőlni és élvezni a random epicness-t, mint a Dragon Ball Z-nél.

Ui.: Remélem még a beférek az oldalra...
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9988 Dátum: 14 aug 22, 01:14:36 »

Még egy hsz fér el ha jól számolom Nevet

Kakashi karakterének a sírját a Kamui képessége ásta meg. Előtte badass, okos és taktikus harcos volt, de ez a képessége egyszerűen túl tápra sikeredett, amivel Kishimoto nem is igazán tudott mit kezdeni. Nevet Amikor erre rájött, eleinte próbálta is kompenzálni azzal, hogy egy hétre kidőlt a használta után mint anno a sharingannál, de ahogy egyre inkább fel kezdett csúszni az égbe a szereplőgárda erőszintje, ezt nem lehetett folytatni ha nem akarta Kakashit idejekorán akkora szerencsétlenné tenni, szóval most ezért tartunk ott ahol...

Persze kinek mi a menő és az epic, sokan élvezik a Tranformers-et is, akkor az most miért ne lenne tetszene valakinek, hogy dimenziókat pusztítanak meg seggből előkapott erőkkel keserítik a térképészek munkáját. Nevet Engem az zavar, hogy a manga régen sokkal kisebb erőkkel operálva ezerszer jobb és okosabb harcokat és emlékezetesebb jeleneteket hozott mint most ezzel az 'ÜSSED-ROBBANTSD ', ész nélküli hozzáállással, és ezért akadt ki rengeteg ember Kishimotora mikor a manga elindulet ezen a lejtőn. Most komolyan, senki ne mondja nekem, hogy EZ epicebb, mint mondjuk EZ.
Vagy csak ha azt nézzük amikor még csak harcolni készültek Zbauzával, és Sasuke majd' lefosta a bokáját a félelemtől?
Aztán most mit csinált Kakashi az elmúlt pár száz fejezetben? Felváltva picsogott Obito, Rin meg amiatt hogy sz*rt sem ér mindenki más mellett réges rég.

Meg amúgy szerintem te nem a "random", hanem a "pure" szót keresed ikszdé

Na de erre visszatérve, egy harcnak szerintem akkor van súlya, ha abban meg is tudnak sérülni a karakterek(Captain Obvious OFF). Az ehhez hasonló atompingpongban meg erre még ha van is esély, annyira irreális az egész, hogy teljesen érdektelenné válik a harc maga: "A" egy templomkórusnyi hangeffekt kíséretében dob egy kékvillám-sárkányfing shuurikengránátot "B" felé ,ami még kondezcsíkot is húz a levegőben, viszont amit meg "B" egy elegáns táncmozdulattal, a liláspink-gázméregfényféreg mandarinoskacsa-rúgással hárít. Miközben a véleménykülönbségüket eképp kifejezni igyekszenek, a harcszín közelében békésen legelésző, ártatlan, 6000+ méteres és a kellemes nyári idő ellenére diszkrét hósipkát viselő hegy apró kőszilánkokra, sőt, mit szilánkokra, egyenesen homokszemcsékre robban egy sikoltás kíséretében, csak hogy a természetes erózió is munkanélküli segélyen tengődhessen a következő párezer évben, de "A" csak a saját hónalját szagolgatja, csekkolva, hogy tényleg megizzadt-e, vagy csak a hegy könnycseppjei miatt lett nedves, meg "B" még kormos is egy kicsit érthetetlen okokból kifolyólag. Később egy alaposabb vizsgálat után rájön, hogy csak az öngyújtója törött el és gyulladt ki spontán a 40 fokban.

Aztán ellenpéldának ott van mondjuk a Soul Eaterből BlackStar és Mifune mangás küzdelme, ott meg pont az volt a harc bája, hogy Black Star és Mifune is a halál torkában csapkodták egymást, ezért ott át is érezte az ember azt a feszültséget és a vérszomjat amit kéne amikor két ember éppen meggyilkolni készül egymást,  emiatt is vált a mangatörténelem egyik legkirályabb ütközetévé. Itt is pár kép illusztrációnak: egy, kettő, háromés ennyi elég is ahhoz, hogy a hülye is értse mit beszélek Nevet

De amúgy tényleg tök mindegy, én régen gyászoltam a mangát mint sokan mások és kínosan sokat tudok röhögni 1-1 fejezeten. Számomra a Pein invázió óta halott a manga, ami előtte van azt Narutonak tekintem, ami meg utána, azt Kishi valami wierd-shit kábítószerfüstös álmának. ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 14 aug 22, 14:45:10 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9989 Dátum: 14 aug 22, 07:44:19 »

Nagyon is egyetértek azzal amit írtál. Túlságosan elszállt a dolog amelyet viszont most már lehetetlenség visszafordítani. Sokan túl gyorsan kaptak túl nagy erőt, képességet és ehhez kellett hozzáidomítani a szereplők képességeit is. Hiányoznak azok a kisebb harcok amelyekben trükközéssel, gondolkozással képesek voltak végigvinni. Lásd Naruto és Neji és még sok korai harcot. Nem voltak ilyen pusztító erejű képességek de mégis élvezhetőbbé tették a harcokat. Sajnos a legtöbb shounen mangában ez akarva akaratlanul bekövetkezik és éppen ezért a vége szinte mindig gyorsan felejthető kategóriát gazdagítja.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 664 665 [666] 667 668 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!