24 szep 27, 16:41:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908590 alkalommal)
0 Felhasználó és 61 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #9990 Dátum: 14 aug 22, 09:12:15 »

a történet ezen szakasza nagyon kusza már, a főgonosz nagyon asspull hangulatú, Mesélnek itt ősi történetekről, miközben Konoha kb 70-75 éves falu, ha Hiruzen életkorából indulunk ki, kb konoha alpításakor, vagy nem sokkal az előtt született az első és a másodk hokage közt nincs nagy korkülönbség, és ő ismerte mind kettőt, és tudjuk, hogy Tobirama elég fiatalon halt meg, kb 20-25 éves volt a 3. amkor Hokage lett és 65-70 amkkor meghalt, a halála óta meg kb 4 év telt el.
Kaguya nagyon a semmiből jött, még Obito fel volt építve mint ultimate evil one, volt oka, volt története, volt kapcsolata a sztorizoh, Madara már erőltetett volt a túlvilágról visszatérő bosszúálló..Obito  elég lett volna méltón lezárni a történetet.
Kakashinak annyi csakrája nem volt, hogy a Sharingant 2 percre nyitva tartsa, most meg röhögve szuszanozik vicc.
Sajnálom, hogy ennyire elment ez a mese, sokkal jobb volt és jobb befejezésre számítottam.
A vége az lesz, hogy Orochimaru és Tsunade összeházasodik, nevükre veszik Sasukét és Narutot majd mindenki boldogan él még meg nem hal...
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 22, 09:13:51 írta kornel » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #9991 Dátum: 14 aug 22, 22:41:49 »

Azon kezdtem el gondolkodni Gondolkozik hogy ha lepecsételik Kagulyáslevest akkor utána elfog tűnni az erő amit az ősöregtől kaptak? Mert, ha az megmarad, minden nemzet és falu alul maradna Narutoékkal szemben és úgy nem sok esélyt látok a békére :o De lehet rosszul gondolkodom, bocsánat! Nevet

(már csak abból is kiindulva, hogy a bijuukat is azért osztották szét, hogy egyensúly legyen, és csaták esetén mindenki fegyverként tudja őket használni, namár most már az összes démon Narutoban van tehát így végképp nincs semmi egyensúly az egészben)
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 22, 22:44:38 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9992 Dátum: 14 aug 22, 22:58:02 »

Idézet
Azon kezdtem el gondolkodni Gondolkozik hogy ha lepecsételik Kagulyáslevest akkor utána elfog tűnni az erő amit az ősöregtől kaptak? Mert, ha az megmarad, minden nemzet és falu alul maradna Narutoékkal szemben és úgy nem sok esélyt látok a békére :o De lehet rosszul gondolkodom, bocsánat!

Ha nem maradna meg akkor is minden nemzet és falu alul maradna, persze csak akkor ha Sasuke is Narutoékkal marad. Ha Sasuke átcsapódik valamelyik másik faluba akkor azért közel se lenne egyértelmű ez a erőviszony, hogy most melyik az erősebb falu.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9993 Dátum: 14 aug 22, 23:19:38 »

Egy másik külön kérdésem az lenne, hogy a pozíciómat újoncról hogyan tudom magasabbra emelni?  Hmm?
A. Sokat fórumozol (hsz-ek száma alapján osztja a rangokat) B.Mindenhez odatrolkodsz valamit, hogy gyűlljön a komment C.Beállsz fordítónak/beszerkesztőnek.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9994 Dátum: 14 aug 22, 23:20:41 »

Azon kezdtem el gondolkodni Gondolkozik hogy ha lepecsételik Kagulyáslevest akkor utána elfog tűnni az erő amit az ősöregtől kaptak? Mert, ha az megmarad, minden nemzet és falu alul maradna Narutoékkal szemben és úgy nem sok esélyt látok a békére :o De lehet rosszul gondolkodom, bocsánat! Nevet

(már csak abból is kiindulva, hogy a bijuukat is azért osztották szét, hogy egyensúly legyen, és csaták esetén mindenki fegyverként tudja őket használni, namár most már az összes démon Narutoban van tehát így végképp nincs semmi egyensúly az egészben)

Ilyen tuti nem lesz, mármint azok után hogy meglett az egyesített shinobi haderő kétlem hogy egymással harcolnának megint. Legalábbis eddig pont ez volt a lényege dolgoknak hogy összefogtak a nemzetek és ezentúl nem fognak csatározni. Az erejük tuti megmarad szerintem. Ha kölcsön power lenne akkor már rég kimerültek volna. No meg az új filmből eléggé le van pecsételve Naruto jobb keze amin ugye a Rikudou-s pecsét (hold vagy kör kinek hogy tetszik) van.
Kétlem hogy véletlen lenne.

Egy másik külön kérdésem az lenne, hogy a pozíciómat újoncról hogyan tudom magasabbra emelni?  Hmm?

Évek kérdése barátom. Nevet Minél többet kommentelsz annál nagyobb lesz a rangod is. De ha ilyeneket csinálsz mint most hogy nem szerkeszted a kommented hanem egyből írod a kövit utána ami egyébként tilos akkor büntit kapsz nem hogy nagyobb rangot. Szóval erre figyelj. Nevet

Asszem 24 órán belül nem lehet a saját kommented után írni egy újat.

Olvasd el a szabályzatot tessék: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=1115.0
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 22, 23:25:26 írta Kuro25 » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #9995 Dátum: 14 aug 23, 01:58:22 »

Szerintem is elszállt a sztori. Most már jó lenne befejezni, mielőtt kiderülne, hogy Kaguyát is csak egy még erősebb valami, pl a shinobi isten irányította és elkezdenek fekete lyukakat dobálni egymásra:D
Naplózva

Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #9996 Dátum: 14 aug 23, 19:19:33 »

Szerintem ezek után már nem nagyon lesz semmilyen új főellenség.
Maximum Naruto és Sasuke között lesz fizikai vagy verbális harc. Mert hát van néhány dolog ami miatt összekaphatnak. Például, a bijjuk, vagy a hokage poszt, vagy Sasuke és a világ/a falu kapcsolata (mert hát elkövetett néhány bűntettet). Csak így hirtelen néhány dolog ami még tisztázatlan Naruto és Sasuke közt, szerintem.

ui: Szerintem az edo-kagenak annyi lesz a szerepük, hogy a Mugen Tsukuyomi hatása alatt levő emberkéket, valahogy (pl: Rikudō Sennin segítségével) kiszabadítják. Mást nem nagyon tehetnek (max pihennek amíg Narancsék elintézik a vérnyulat) 
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9997 Dátum: 14 aug 23, 21:24:09 »

Lehet hogy én vagyok a hülye,de nem azért olvassuk a Narutot mert szeretjük .? Mert oké hogy Kishi elkövetett jó néhány hibát és személy szerint akkor csalódtam mikor Naruto tanulás nélkül dobálózott az új technikákal .De rá jöttem hogy feles leges mert ha vissza gondoltok a Naruto első pár fejezetében is volt ehhez hasonló ( A sexy no jutsu + árnyék klón jutsu és lett belőle Tömeges sexy no jutsu ) Azt sem mutatták hogy gyakorolta .De azért ne kritizáljuk várjuk meg mi lesz belőle .Nem ?

A másik hogy valaki verje már belém hogy miért Hagoromotól kaptak ilyen poweroput .! Mármint rinengan meg senjutsu .És miért kéne átmenetinek lenije ?
Mert azt elfogadjátok hogy Obito rakta bele Narutoba az 1 farkú és a 8 farkú kis részét és Kurama felét és ez átall lett ilyen erős Naruto ?Mert ha igen akkor ez az elv érvényes Sasukéra is .
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9998 Dátum: 14 aug 23, 21:50:41 »

Az lenne a szép, ha egy végső csapással, vagy lepecsételéssel eltűntetnék Kaguyát, cserébe az életüket áldoznák. Ők legendává válnának és jöhetne utánuk szabadon a Z generáció. Bár az valószínűbb, hogy a hokagék segítségével fogják lepecsételni, és csak ők tűnnek el.
Jó, hogy nem nekem kell folytatni a mangát, mert elég nehéz dolgom lenne innen olyat kihozni, hogy az mindenkinek tetsszen. Ha valaki ismeri a Skinst (2 évadonként szinte teljes szereplőgárda-csere), az tudja hogy elég kockázatos lenne az "én megoldásom" a rajongói tábor szempontjából, de szvsz elég érdekesen meg lehetne csinálni a folytatást.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9999 Dátum: 14 aug 24, 12:15:24 »

Az lenne a szép, ha egy végső csapással, vagy lepecsételéssel eltűntetnék Kaguyát, cserébe az életüket áldoznák. Ők legendává válnának és jöhetne utánuk szabadon a Z generáció. Bár az valószínűbb, hogy a hokagék segítségével fogják lepecsételni, és csak ők tűnnek el.
Jó, hogy nem nekem kell folytatni a mangát, mert elég nehéz dolgom lenne innen olyat kihozni, hogy az mindenkinek tetsszen. Ha valaki ismeri a Skinst (2 évadonként szinte teljes szereplőgárda-csere), az tudja hogy elég kockázatos lenne az "én megoldásom" a rajongói tábor szempontjából, de szvsz elég érdekesen meg lehetne csinálni a folytatást.

Én úgy oldanám meg hogy Sasuke életébe kerüljön a pecsételés, így több szálat is elvarrhatna Kishi.

1. Uchiha klán végre úgy vonulna be a történelembe mint szó szerinti világmegváltó klán, bár az igaz hogy emiatt ki is halnának. Nevet
2. Naruto vs Sasuke párharc elmaradna mert szerintem egyébként is totál fölösleges már. Épp eléggé lerombolták már a Földet így is.  ikszdé
3. Ha Sakura és Naruto megmaradna márpedig megfog a Mozi eddigi fejleményei alapján akkor ők tovább vihetnék az új generációt amiről a film is fog szólni egyébként. Legalábbis az előzetesben erről beszélt a narrátor.

De igazából az a lehetőség is megfelelne ha Sakurába pecsételik a Nyuszit de ahhoz hogy sose lehessen újra kiengedni vegetatív állapotba kell tenni Sakurát így a falu vezetése maradna Sasukéra meg Narutora/Shikamarura ugyebár. Nevet

És ezzel meg is van a Hashirama-Madara/Tobirama hármas új felállása, csak ezúttal a normális formában.

Egyébként lehet csak én gondolom így de a Last Movie képei alapaján Sakura eléggé megváltozott külsőleg sokkal szebb lett lehet hogy tényleg belepecsételik Kaguyát. Nevet

http://www.koi-nya.net/img/subidos_posts/2014/08/Se-revelan-los-dise%C3%B1os-de-Sakura-Shikamaru-y-Sai-en-The-Last-Naruto-the-Movie2.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 24, 12:19:31 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10000 Dátum: 14 aug 24, 12:53:07 »

Tényleg sokkal szebb lett/lesz, de szerintem semmi köze nincs a szépségének ahhoz, hogy belepecsételnek egy nőt, aki félig nyúldémon ikszdé
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #10001 Dátum: 14 aug 24, 15:59:35 »

Megnézve a 16. oldal 1. paneljét, ha Kaguya nem repülne feljebb a 17. oldalon akkor Naruto és Sasuke, Kaguya melleit taperolva pecsételték volna le  ikszdé
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10002 Dátum: 14 aug 24, 20:03:55 »

Megnézve a 16. oldal 1. paneljét, ha Kaguya nem repülne feljebb a 17. oldalon akkor Naruto és Sasuke, Kaguya melleit taperolva pecsételték volna le  ikszdé
Akkor azért gondolta magában hogy "Baj van!"Nevet
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #10003 Dátum: 14 aug 24, 21:01:11 »

Egyébként látszik, hogy Kishinek lövése sincs mit tegyen Kaguyaval, még szöveget sem ad neki, pár mondata volt idáig, megjött és elkezdett darálni. kb ennyi történt.
Naplózva
Fanni-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #10004 Dátum: 14 aug 24, 21:36:49 »

Annyira sokan írjátok, hogy a Pein invázió óta halott a manga... De akkor még is miért nézitek? Legalább 3 éve volt és még is minden héten elolvassátok az új részt. Ha tényleg annyira szörnyű lenne, mint ahogy azt sokan írják akkor nem néznénk :DD Inkább csak törések vannak a sztoriban, de melyik mangában nincsenek rossz részek?? Rengeteg rossz pontja van a történetnek..tényleg nagyon sok. De legalább ugyanennyi pozitívum szól mellette. Én általában nem akadok ki magán történeten mert nincs értelme, Kishimoto nem fogjaaz én véleményem miatt megváltoztatni az elképzelését.

Alapjáraton nem sokszor történt meg velem az, hogy olvasom a mangát és elkezdek ordibálni a géphez, hogy ez mégis mi.
Az első ilyen eset talán az volt mikor kiderült ez a Nagatós-Peines igazság. Amíg Peint egy őrült, elszánt gonosznak tartottam addig totál szimpatikus volt, végre volt egy gonosz aki nem bosszút akar állni hanem csak szimplán a saját maga módján igazságot, békét és legfőképpen világuralmat akart. És szerintem ez nagyon sok olvasónak bejött. És nem is az volt a legrosszabb, hogy ezt elrontotta, hanem az, hogy az invázió alatt én tökre izgultam meg minden pl.: Kakashi miatt (sejthettem volna, hogy nem tűnik el végleg), de mikor feltámasztottak mindenkit értelmetlenné vált az egész.  Viszont ott sem ez volt a legrosszabb, hanem az, hogy egy tizenéves srác túlzó ígéretét hallva teljes nézetváltáson megy át és feltámasztja azokat akiket megölt. De ez szerintem még emészthető rész volt a mangában.  

Aztán ott volt Tobi kiléte amiből annyi mindent kihozhattak volna, de aztán semmi nem lett belőle. Az hogy Obito volt mindvégig Tobi igazából még jó is lehetett volna, mert lássuk be az elgondolás maga nem volt rossz. Az ifjú, jólelkű Uchiha, aki az életét is odaadta volna a barátjáért és akit mindenki hősként tisztel letér a jó útról és csatlakozik "a gonoszhoz". A tragikus valóság és világ ridegsége hozta létre azt, aki lett és ölte meg azt, aki volt. De aztán kiderül, hogy csak 12-13 éves kislány halála miatt van az egész. Egy gyerekkori szerelem miatt megöli a mesterét, segít kiirtani a saját klánját és létrehozza az Akatsukit. És ezt csupán azért mert Kakashi "hagyta Rint meghalni." Talán ezért ő az egyetlen Uchiha akit nem kedvelek annyira.
Most pedig jöjjön az általam legrosszabbnak tartott rész. Ez nem más mint mikor Hashirama úgy mond megtéríti Sasukét. Ez engem borzasztóan idegesít és nem tudnám megmagyarázni, hogy miért. Egyszerűen csak ez Naruto keresztje lett volna. Teljesen más lett volna a sztori ha mondjuk Sasuke a másik oldalon állt volna. Akkor értelmes Naruto vs. Sasuke harcot kaptunk volna mert ezek után(ha egyáltalán lesz benne ilyen) az már túlságosan erőltetett lenne. Plusz szívesen megnéztem volna ahogy a 3 utolsó Uchiha harcol a shinobi világ ellen.
Aztán ott van még Madara lezárása. Az kritikán aluli volt, hogy a régi főbosst egy Kiba szintű karakter nyomja le. Legalább pár értelmes végmondatot kaphattuk volna tőle, de neeeem. Kakashinak meg ez a Sussano..
Még van pár ehhez hasonló baki, de szerintem mindezek mellett nézhető és vannak benne igazán jó pillanatok. Nem értem azokat az embereket akik már csak fikázzák a Narutot. Ezek az emeberek már nem is igazán olvassák a mangát csak keresnek benne valami kifogásolhatót és azt támadják. Kaguyáról meg annyit hogy túlzás. Madara egyszerűen jobb volt és   sokkal emberibb karakter. Arról nem is beszélve, hogy őt egyszerűbben el tudnák intézni, mint ezt a túlméretezett óriás nyulat. Arra viszont rohadt kíváncsi vagyok, hogy milyen teknikával tüntetik el Kaguyát Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 665 666 [667] 668 669 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!