24 jún 17, 08:19:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 666 667 [668] 669 670 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796777 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10005 Dátum: 14 aug 24, 22:07:33 »

Hát amíg nem lesz SasuSaku jelenet a mangában addig nekem nem lesz semmi problémám vele  Nevet Nevet ! De ez csak személyes megjegyzésem mert úgy is tudom hogy ez elkerülhetetlen!

Amúgy egyetértek a véleményeddel! Akit max szidni lehet az Kishi ikszdé !


Meg látni lehet hogy Kaguya nem sokat ér a kis Venomka nélkül, még gondolkodni is alig tud a szerencsétlen nélküle!

Amúgy szerintem még Fekete Zetsutól is várhatunk valami meglepő dolgot, mert lehet hogy abból a levágót karból kinöveszt egy csontot és bele lövi Narutóba vagy Sasukéba! Vagy esetleg átveszi valamelyikük teste felet az irányítást, hát az lenne már az igazi troll húzás ikszdé! + kaphatnánk egy Naruto vs Sasuke harcot is !

De a következő fejezetben biztosan hogy lepecsételik Kaguyát és vissza térünk a Hogake bandára is, szerintem!!!
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #10006 Dátum: 14 aug 24, 22:52:00 »

Annyira sokan írjátok, hogy a Pein invázió óta halott a manga... De akkor még is miért nézitek? Legalább 3 éve volt és még is minden héten elolvassátok az új részt. Ha tényleg annyira szörnyű lenne, mint ahogy azt sokan írják akkor nem néznénk :DD Inkább csak törések vannak a sztoriban, de melyik mangában nincsenek rossz részek?? Rengeteg rossz pontja van a történetnek..tényleg nagyon sok. De legalább ugyanennyi pozitívum szól mellette. Én általában nem akadok ki magán történeten mert nincs értelme, Kishimoto nem fogjaaz én véleményem miatt megváltoztatni az elképzelését.

Alapjáraton nem sokszor történt meg velem az, hogy olvasom a mangát és elkezdek ordibálni a géphez, hogy ez mégis mi.
Az első ilyen eset talán az volt mikor kiderült ez a Nagatós-Peines igazság. Amíg Peint egy őrült, elszánt gonosznak tartottam addig totál szimpatikus volt, végre volt egy gonosz aki nem bosszút akar állni hanem csak szimplán a saját maga módján igazságot, békét és legfőképpen világuralmat akart. És szerintem ez nagyon sok olvasónak bejött. És nem is az volt a legrosszabb, hogy ezt elrontotta, hanem az, hogy az invázió alatt én tökre izgultam meg minden pl.: Kakashi miatt (sejthettem volna, hogy nem tűnik el végleg), de mikor feltámasztottak mindenkit értelmetlenné vált az egész.  Viszont ott sem ez volt a legrosszabb, hanem az, hogy egy tizenéves srác túlzó ígéretét hallva teljes nézetváltáson megy át és feltámasztja azokat akiket megölt. De ez szerintem még emészthető rész volt a mangában. 

Aztán ott volt Tobi kiléte amiből annyi mindent kihozhattak volna, de aztán semmi nem lett belőle. Az hogy Obito volt mindvégig Tobi igazából még jó is lehetett volna, mert lássuk be az elgondolás maga nem volt rossz. Az ifjú, jólelkű Uchiha, aki az életét is odaadta volna a barátjáért és akit mindenki hősként tisztel letér a jó útról és csatlakozik "a gonoszhoz". A tragikus valóság és világ ridegsége hozta létre azt, aki lett és ölte meg azt, aki volt. De aztán kiderül, hogy csak 12-13 éves kislány halála miatt van az egész. Egy gyerekkori szerelem miatt megöli a mesterét, segít kiirtani a saját klánját és létrehozza az Akatsukit. És ezt csupán azért mert Kakashi "hagyta Rint meghalni." Talán ezért ő az egyetlen Uchiha akit nem kedvelek annyira.
Most pedig jöjjön az általam legrosszabbnak tartott rész. Ez nem más mint mikor Hashirama úgy mond megtéríti Sasukét. Ez engem borzasztóan idegesít és nem tudnám megmagyarázni, hogy miért. Egyszerűen csak ez Naruto keresztje lett volna. Teljesen más lett volna a sztori ha mondjuk Sasuke a másik oldalon állt volna. Akkor értelmes Naruto vs. Sasuke harcot kaptunk volna mert ezek után(ha egyáltalán lesz benne ilyen) az már túlságosan erőltetett lenne. Plusz szívesen megnéztem volna ahogy a 3 utolsó Uchiha harcol a shinobi világ ellen.
Aztán ott van még Madara lezárása. Az kritikán aluli volt, hogy a régi főbosst egy Kiba szintű karakter nyomja le. Legalább pár értelmes végmondatot kaphattuk volna tőle, de neeeem. Kakashinak meg ez a Sussano..
Még van pár ehhez hasonló baki, de szerintem mindezek mellett nézhető és vannak benne igazán jó pillanatok. Nem értem azokat az embereket akik már csak fikázzák a Narutot. Ezek az emeberek már nem is igazán olvassák a mangát csak keresnek benne valami kifogásolhatót és azt támadják. Kaguyáról meg annyit hogy túlzás. Madara egyszerűen jobb volt és   sokkal emberibb karakter. Arról nem is beszélve, hogy őt egyszerűbben el tudnák intézni, mint ezt a túlméretezett óriás nyulat. Arra viszont rohadt kíváncsi vagyok, hogy milyen teknikával tüntetik el Kaguyát Nevet

Az a vicces, jogy leírtad, hogy a Pein arc vége óta miért értelmetlen és sokszor élvezhetetlen a manga, csak téged ez nem idegesít. Nevet Ezek az úgymond "törések" a történet fő mozgatórugói kéne legyenek. Ezután tényleg csak az marad, hogy tátsuk a szánkat a menő támadásoknál. Ez a legtöbb embernek nem elég, úgy látszik neked igen. Ez van.
Az meg nagyon idegesítő, ha valaki azt mondja, hogy "akkor ne olvasd". Majdnem hétszáz részen, és személy szerint (csak) több, mint hat éven keresztül olvastam. Most már (ha nem is hetente) csak megnézem mi a fene lesz a vége, akár tetszik, akár nem.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10007 Dátum: 14 aug 25, 00:26:08 »

@Fanni-chan
Talán mert van benne igazság.
Hogy miért olvassuk sokan még mindig? Mert ez a megszokott, a kényelmes. Sokan már évek óta olvassák/nézik, így kialakult egyfajta megszokás (vagy enyhe függés). A kényelmet meg úgy értem, hogy itt van az egyik legnépszerűbb hazai oldalon minden héten ja és magyar. Na meg sokkal egyszerűbb ezt olvasni, mint ha mondjuk én most belekezdenék a One Piecebe és el kéne olvasnom 10-15 ezer oldalt, hogy értsem a sztorit.
Többszáz órát "beleöltem" a sorozatba, már addig olvasom amíg még átlépi az inger küszöbömetvége nem lesz...
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 25, 00:29:05 írta naspolya » Naplózva

methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #10008 Dátum: 14 aug 27, 09:07:18 »

Elvileg a Japán kormány megváltoztatta a mangák megszokott megjelenését, így lehet ezen a héten nem is lesz, maximum hétfőn....
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 27, 09:34:23 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #10009 Dátum: 14 aug 27, 09:28:29 »

Nem egészen. Annyi történt, hogy szigorúbban ellenőrzik a RAW terjesztőket, így azok nem tudják szerdánként kiszivárogtatni a fejezeteket. Az FT példájából kiindulva, 2-5 nap csúszással számoljatok.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10010 Dátum: 14 aug 27, 16:30:07 »

Kaguyával kapcsolatban csak találgathatunk, semmi konkrétumot nem tudunk. Nincs háttértörténete, indokai, legalábbis azon kívül, hogy az a mániája, hogy minden chakra csak az övé. Pár szón kívül még csak nem is szólalt meg, Fekete Zetsu beszél helyette. Ezt én sem nevezném személyiségnek. Persze remélem, hogy az elkövetkező fejezetekben ez megváltozik, de egyelőre még így van. Mondjuk ez nem feltétlenül baj, egy kicsi sejtelmességet visz legalább a sztoriba. Talán.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #10011 Dátum: 14 aug 27, 19:25:14 »

Remélem nem teszik lapátra ilyen könnyen Kaguyát.Mosolyog
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10012 Dátum: 14 aug 27, 19:30:22 »

Kaguyával kapcsolatban csak találgathatunk, semmi konkrétumot nem tudunk. Nincs háttértörténete, indokai, legalábbis azon kívül, hogy az a mániája, hogy minden chakra csak az övé. Pár szón kívül még csak nem is szólalt meg, Fekete Zetsu beszél helyette. Ezt én sem nevezném személyiségnek. Persze remélem, hogy az elkövetkező fejezetekben ez megváltozik, de egyelőre még így van. Mondjuk ez nem feltétlenül baj, egy kicsi sejtelmességet visz legalább a sztoriba. Talán.

No látom volt moderálás. Helyes. Nevet

Egyébként Kaguyát én kb olyan karakternek tekintem mint Fairy Tailben Acnologiát. Mármint ott elmondták hogy Acnologia azért nem tárgyalt Wendy-vel és más emberrel sem mert hangyáknak tekinti őket. Kb ugyan ez lehet a helyzet itt is Kaguyával szerintem elvégre ha mást nem is azt tudjuk hogy ő tőle ered minden és ő kb a teremtő is. Szóval neki az emberek olyanok lehetnek mint a hangyák. Persze van egy kis beütése a csajnak de valószínűleg ki fog derülni hogy mit miért csinált. Akármit lehet Kishire mondani de azt tuti nem hogy hagyna egy karaktert pamlagon heverni hogy mik a motivációi és ki ős vagy mi is ő vagy még inkább mi a célja és ki irányítja bár itt szerintem már nincs szó irányításról az kicsit nekem is sok lenne. Nevet
Naplózva

Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #10013 Dátum: 14 aug 27, 20:10:02 »

Ez a Kaguya eléggé hasonlít a Juubira, mármint abban a motivációban, hogy övé legyen minden chakra. Az istenfa elvileg azért változott Juubivá, hogy visszaszerezze azt a chakrát (a chakra-gyümölcsöt) amit az emberek (Kaguya) ellopott tőle.
Továbbá itt van ez az apróság, hogy a hölgyemény a holdba volt pecsételve - a MT-vel szabadult ki - pont, ahogy a Juubi burka (a gedo mazou) is. Továbbá a tény, hogy nyúldémonnak nevezték már akkor is, számomra arra enged következtetni, hogy Kaguya annak idején magába pecsételhette már egyszer a juubit - ezért tudott "démonná" változni. Én személy szerint arra vagyok kíváncsi - már ha a fenti eszmefuttatásom helyesnek bizonyul - hogy miként szabadult ki a juubi Kaguya irányítása alól ill. miért lett Kaguya a juubi emberi megfelelője abban, hogy megszerezzen minden chakrát. Ez is lehet az oka annak, hogy nem túl beszédes, mármint hogy őt már csak a juubi motivációi vezérlik, az emberek nem érdeklik - ahogy annak idején az istenfa sem vett tudomást az emberekről - léteznek vagy sem, oly mindegy neki.
És ha visszaemlékezünk, hogy Madara elbeszélése alapján a tabu volt az istenfa és annak gyümölcse, felvetődik a kérdés: Miért? esetleg a Naruto-univerzumban mindet már (legalább 1x) megtörtént. Valaki evett a gyümölcsből, a fa juubivá változott, de visszaszerezte a chakrát oszt fogta magát és újra gyökeret eresztett. Az emberekben viszont szájhagyomány útján tovább élt a dolog, hogy az istenfa és a gyümölcs tabu, különben jön az armageddon ( a juubi).

Remélem érthető voltam.  Pirul
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #10014 Dátum: 14 aug 27, 21:47:03 »

kaguyát már jóval a juubi előtt lepecséltelte a két fiú. Az azért biztos, mert a juubi pecsételésénél már csak rikidu élt, egyedül meg nem tudta volna elzárni kaguyát.

más: miért nincsen infó a főoldalon arról, hogy várható-e manga a héten vagy nem, illetve ha nem, akkor mikor jöhet?
bugyuta aláírások helyet ezt kellene feltüntetni
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10015 Dátum: 14 aug 28, 00:36:19 »

Egyébként Kaguyát én kb olyan karakternek tekintem mint Fairy Tailben Acnologiát. Mármint ott elmondták hogy Acnologia azért nem tárgyalt Wendy-vel és más emberrel sem mert hangyáknak tekinti őket. Kb ugyan ez lehet a helyzet itt is Kaguyával szerintem elvégre ha mást nem is azt tudjuk hogy ő tőle ered minden és ő kb a teremtő is. Szóval neki az emberek olyanok lehetnek mint a hangyák. Persze van egy kis beütése a csajnak de valószínűleg ki fog derülni hogy mit miért csinált. Akármit lehet Kishire mondani de azt tuti nem hogy hagyna egy karaktert pamlagon heverni hogy mik a motivációi és ki ős vagy mi is ő vagy még inkább mi a célja és ki irányítja bár itt szerintem már nincs szó irányításról az kicsit nekem is sok lenne. Nevet

Van benne valami, Acnologia is hasonló. Mondjuk ott nem a sztori vége előtt hozták be, mint Kaguyát. Nekem nincs semmi bajom Kaguyával, kétlem, hogy már a következő fejezetben vége lenne harcnak, tehát még van idő, hogy megismerjük. Ha már most lezárnák, akkor teljesen fölösleges volt behozni, Madara elég lett volna.
És igazad van, Kishimotot lehet szidni, de azt szerintem nem lehet elmondani, hogy a karaktereit ne építette volna fel normálisan, háttérsztorival, célokkal, indokokkal. Na jó, Tentent kivéve xD

Ez a Kaguya eléggé hasonlít a Juubira, mármint abban a motivációban, hogy övé legyen minden chakra. Az istenfa elvileg azért változott Juubivá, hogy visszaszerezze azt a chakrát (a chakra-gyümölcsöt) amit az emberek (Kaguya) ellopott tőle.
Továbbá itt van ez az apróság, hogy a hölgyemény a holdba volt pecsételve - a MT-vel szabadult ki - pont, ahogy a Juubi burka (a gedo mazou) is. Továbbá a tény, hogy nyúldémonnak nevezték már akkor is, számomra arra enged következtetni, hogy Kaguya annak idején magába pecsételhette már egyszer a juubit - ezért tudott "démonná" változni. Én személy szerint arra vagyok kíváncsi - már ha a fenti eszmefuttatásom helyesnek bizonyul - hogy miként szabadult ki a juubi Kaguya irányítása alól ill. miért lett Kaguya a juubi emberi megfelelője abban, hogy megszerezzen minden chakrát. Ez is lehet az oka annak, hogy nem túl beszédes, mármint hogy őt már csak a juubi motivációi vezérlik, az emberek nem érdeklik - ahogy annak idején az istenfa sem vett tudomást az emberekről - léteznek vagy sem, oly mindegy neki.
És ha visszaemlékezünk, hogy Madara elbeszélése alapján a tabu volt az istenfa és annak gyümölcse, felvetődik a kérdés: Miért? esetleg a Naruto-univerzumban mindet már (legalább 1x) megtörtént. Valaki evett a gyümölcsből, a fa juubivá változott, de visszaszerezte a chakrát oszt fogta magát és újra gyökeret eresztett. Az emberekben viszont szájhagyomány útján tovább élt a dolog, hogy az istenfa és a gyümölcs tabu, különben jön az armageddon ( a juubi).

Remélem érthető voltam.  Pirul
Fekete Zetsu elmondta, hogy Kaguya egyesült a fával, és így lett Juubi. Tehát a gondolatmenetedet elrontottad az elején Mosolyog
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10016 Dátum: 14 aug 28, 02:31:40 »

Nem egészen. Annyi történt, hogy szigorúbban ellenőrzik a RAW terjesztőket, így azok nem tudják szerdánként kiszivárogtatni a fejezeteket. Az FT példájából kiindulva, 2-5 nap csúszással számoljatok.

Beszélsz itt hülyeségeket Bastian, nyilvánvaló, hogy a Japán kormány keze van a dologban ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10017 Dátum: 14 aug 28, 12:26:55 »

Hm, lehet, hogy igazad van pár karakterrel kapcsolatban, de én elsősorban azokra gondoltam, akik a történetben fontos szerepet játszottak, és nemcsak az első 100 részben. Ha belegondolunk, a Sannin, B, Tobi/Obito (mondjuk ezzel lehet vitatkozni), Pein, Kabuto, Madara, szinte az összes gonosznak megtudtuk az okait, és a jók közül azoknak, akik végig Naruto mellett álltak. Bár az évfolyamtársak kétségtelenül ellettek hanyagolva.
Kuro- egy spoiler miatt gondolja azt, hogy egy fejezet alatt vége lesz a harcnak. Várjuk ki, ha most tényleg lepecsételik, akkor nem....nem tudom, nem sok értelme volt behozni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10018 Dátum: 14 aug 28, 12:32:47 »

Kuro- egy spoiler miatt gondolja azt, hogy egy fejezet alatt vége lesz a harcnak. Várjuk ki, ha most tényleg lepecsételik, akkor nem....nem tudom, nem sok értelme volt behozni.

Nem nézek spoilereket igazából így nem tudom mit akar de akkor is hülyeség amit ír. Ráadásul egy spoiler nem teljes infó így kár róla véleményt alkotni. De tegyük fel a kövi fejezetben lepecsételik. Ez még nem zárja ki hogy több fejezeten át ne tudjunk meg róla valamit. Nem ez lenne az eset ahol flashbackben tudjuk meg ki is volt az ellenség. Lásd Nagatoék. Ráadásul ha egy fejezet alatt vége lenne akkor a Kagéknak nincs dolga mert valahogy kétlem hogy Rikudou csak azért jelent volna hogy elmondja hogyan kell feléleszteni az alvókat.

UPDATE: Ohh most már látom milyen spoilert látott. Már ne is haragudj de egy szöveges kép alapján amire odaírják confirmed én nem adnék semmit pláne ennél az oldalnál ahol odaírják hogy kinn az új fejezet és ugyan úgy az előző-t lehet olvasni. ^^'

De ha ez mind igaz akkor sem félek mert Kishi ennyire nem szokta elbaszni a karaktereit pláne nem szokott ennyire fölös harcokat megírni.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 12:38:38 írta Kuro25 » Naplózva

asdasdasd555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #10019 Dátum: 14 aug 28, 14:20:24 »

http://www.mangapanda.com/naruto/690/2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 666 667 [668] 669 670 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!