24 szep 27, 21:18:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pankráció(WWF/E, TNA, CZW, ROH, stb...)  (Megtekintve 39548 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #75 Dátum: 12 júl 03, 21:05:45 »

Renato: Nem hiszem, hogy éjfél előtt fogják nyomni, 3 felé kezdődik az SD is tudtommal, de azért keresek egy online linket, és megdoblak vele!

Ecklair: Igazából nem vagyok annyira menő az értékelések terén, de ha kell, értékelek, like a boss! Nevet RAW-k közül például ez olyan semmilyen volt, 2-3 hete meg kaptuk a szépet, jót. (Rímelés powa) Vickie szerintem is jó volt GM-nek, nem volt akkora heel GM-ként, mint Ziggler társaságában. Én azt mondom eddigiek közül jó lenne Vickie, Teddyvel nagy nehezen, nagyon nagy nehezen megbírkóznék 2 show-n belül, de azt várnám a legkevésbé el, hogy ő legyen mind2-n a GM. A mostaniakon kívül még 2 lehetőség merülne fel nálam, amit még jópofának is tartanék:

1. Trips visszajönne, és irányítaná a RAW-t, ahogy akkor tette, mikor Vince visszavonult.
2. Előrukkolnak valami csodával, vagy megajándékoznak minket Vic-el. Ja, és 1000. Raw-ra Rockot!!!
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #76 Dátum: 12 júl 03, 21:11:27 »

Várom már a riportszerű értékelést:
- Mr. Dawe kérem ossza meg velünk a tegnapi Raw kapcsán felmerült gondolatait. - ettől a momentumtól kezdve a riporter nem jutna szóhoz Nevet

Az nem lehetséges, hogy teljesen új arcot fognak bedobni friss GM-nek?  Hmm?
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #77 Dátum: 12 júl 03, 21:47:44 »

EDGE FOR GENERAL MANAGER OF BOTH RAW AND SMACKDOWN! Én ezen vagyok Nevet Egy akkora arcot, mint ő kár lenne egy sérülés miatt veszni hagyni. Ráadásul ha megfelelő odafigyeléssel csinálják, annyit harcolhatna, mint Lórinájtisz.

Dawe: akkor hagyhatod, addig nem maradok fent, majd holnap reggel torrentről leszedem. Azért köszi Mosolyog

Mostanság rákaptam pár régi Shawn Michaels és/vagy Triple H küzdelemre. Nem akartam elhinni, hogy mennyire jók voltak régen a harcok, de be kell látnom: a mostani történet lókuki a régiekhez képest.
Ja és a régi küzdelmek közepette rátaláltam egy -számomra- új meccsre: 3 stages of Hell. Miért nincs ilyen manapság? Úgy megnéztem volna egy First Blood+Steel Cage+Last Man Standing meccset a Wrestlemania XXVIII.-on a The Rock vs. John Cena meccs keretein belül Nevet Jó, mondjuk ha egy ilyet lenyomnának, több, mint valószínű, hogy a győztesért a mentő, a vesztesért a hullaszállító jönne.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #78 Dátum: 12 júl 03, 23:13:46 »

Ecklair: Az biztos, nem elég, hogy ma haverom lefárasztott, de amúgy is a nagy, be nem álló számról vagyok híres! Nevet Új arcon lehet, hogy gondolkodnak, de szerintem értelmetlen lenne, Lóri is megszívta, hát ha még bejönne valami ismeretlen...

Renato: Edge-el is egyetértek, attól, hogy HOF lett, erre a feladatra még igen is alkalmas lenne, sőt, azt se mondom, hogy nem nézném szívesen, amit csinálna. Shawn-nak és Trips-nek is nagy meccsei voltak, tényleg izgalmasak azok. A jelenlegi PG Era-ban nem is annyira a storykkal van szerintem baj(bár azokkal is) mint inkább a gyerekes pankrával. 3 Stages nézhető, bár nekem 1-2 meccs után unalmassá válik. Ezek meg ugyebár, az Attitude Era-t prezentálják, amire nekem is van egy pár jó meccsem:

Stone Cold vs Kane First blood match: King of the Ring 1998 PPV-n volt azt hiszem.
Undertaker vs Mankind: Hell in a cell: Ez is a KOTR-en van.
The Rock vs Mankind: I quit match: Royal Rumble 1999
És persze Shane Mcmahon, és Vince harcai sem elhanyagolhatóak. Ha tényleg igazán véres pankrát akartok látni, meg az "aranykort", akkor javaslom 1997 vagy 1998-tól olyan 2000-2001-ig nézni, van ott minden! Mosolyog
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #79 Dátum: 12 júl 04, 10:59:56 »

Megnéztem úgy-ahogy a Bash-t és ez a kérdés fogalmazódott meg bennem: miért sztárol össze-vissza 9-10 pankrátort a WWE, mikor 50+ emberük van? Ryder, Ezekiel Jackson, Great Khali, Ryback (ha nem noobok ellen nyomná), és még sorolhatnám, hogy kiket lehetne igen kemény harcokba szerepeltetni. Túlságosan felkapott manapság ez a Cena-Punk-Sheamus-Bryan-Del Rio-Big Show-Kane-Cody-Christian-Brodus Clay tízes, ők nagyjából minden PPV-n ott vannak (kivéve mikor sérültek), és rengeteg ideig harcolnak (az utolsó kijelentés alól kivétel Brodus). Én személy szerint szívesebben néznék egy Khali vs. Ezekiel Jackson meccset, mint még egy Cena vs. Y main eventet..

A Bash-ról: nem volt a legjobb, de ennél manapság csak rosszabbat kapunk Nevet Nekem tetszett, bár az AJ-Punk-Bryan csacsogást később fogom megnézni, de ahogy átpörgettem ott is haladtak valamennyit Nevet
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #80 Dátum: 12 júl 04, 11:33:24 »

a batlte royal meccsel elégedett vagyok jó volt Ryder győzelme is meg ugy az egész meccs is bár megint volt egy "szuper cena" rész. A SD MITB meccsbe megint jött egy ember így mostmár eléggé biztos hogy fog még valaki csatlakozni a 4 exbajnokhoz is. Meg persze a legfontosabb Nevet Ryback rendes pankrátorral harcolt xD bár így se láttunk többet de a forgató könyv ugyanaz volt ketten dumálnak a ringbe jön Ryback csak most nem handicap meccs volt. összességébe nem volt rosz ez az SD de volt már jobb is.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #81 Dátum: 12 júl 05, 13:56:27 »

Dehogy egy, kettő jött. Cody Rhodes és Dolph Ziggler is beszállt az SD táskáért folyó harcba. Így már mondjuk új favoritom is van, remélem Cody nyeri meg a küzdelmet Nevet
Amúgy volt már valaha olyan, hogy a táskás ember a kihívás után kikapott?
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #82 Dátum: 12 júl 06, 21:10:12 »

Az adás maga nekem is megért egy közepest, bár most szokásos értékelésemet nem firkantanám le, mert csak tegnap néztem meg, aztán már kedvem sincsen hozzá. Nevet Táskával kapcsolatban tuti volt olyan, de az utóbbi 2 évben nem igazán volt olyan, hogy táskabirtokló kapott ki(gondolok itt Del Rio-ra tavaly, Orton vs Miz feudra úgy 2 évvel ezelőtt, mikor még látott benne fantáziát a WWE.)És igen! Tényleg így van Renato, ahogy mondod. Nem igazán van olyan pankrátor manapság WWE táján, akit igazán jól kihasználnak. Szinte mindig csak azok kapnak esélyt, akik visszatérnek(múltkori Dolph-Sheamus meccs nagy kivétel volt, mert ott Ziggler is nagyon sokat mutatott, és jól csinálta, amit csinált.) Ilyen kihasználatlanság azért néhány szervezetben nem igazán van jelen, ott van pl. a Ring of Honor, ott is mindenki eléggé egyenlő esélyt kap tudtommal. Azért meg van a különbség.(Punk és Bryan is ROH-ban kezdte, és nagyon látványos meccseik voltak már akkor is, csak elég megnézni. Olyan 2005 körül volt.)
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #83 Dátum: 12 júl 07, 16:20:34 »

Na ha valakit érdekelne, hova a búbánatba tűntem:
Jelentem megvagyok, csak a youtube szórakozik és állandóan befagyok. Tehát gyakorlatilag nem tudok megnézni egy adást sem, szóval az összefoglalókat olvasgatom szorgosan de... Neeem
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #84 Dátum: 12 júl 07, 21:16:26 »

renato nem találom neked azt a jelenetet de én tavaly a summerslamet magyarul néztem és emlékszem hogy az utána következő RAW-ban CM Punk valami olyasmit mondott hogy nem haragszik Del Rio ra amiért beváltotta a táskát ennek ez a rendje mert aki eddig megnyerte az mind bajnok lett. Megpróbálom megkeresni ezt a jelenetet mert magamat is biztosítanám arról hogy jól emlékszem Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #85 Dátum: 12 júl 09, 08:16:29 »

Sajna se szombaton, se vasárnap nem tudtam megnézni a túlpörgetvét. Valaki nem tudja, hol láthatom online?
Nem tom a viasat6 miért nem teszi ki... Egyébként angolul már darabokat láttam... jónak tűnt.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #86 Dátum: 12 júl 09, 10:00:24 »

Magyarul halvány lila gőzöm sincs, hogy honnan tudnád letölteni. Mindenesetre egy angol torrentet küldtem PÜ-be, ott meg tudod nézni a meccseket, a http://nyersero.wwe.hu/node/5564 pedig tartalmaz egy kisebb-nagyobb értékelést, úgyhogy a dumálást utána onnan átolvashatod (mivel a profi szerkesztő brigád egyből nyitóképnek lelövi az egyik legnagyobb poént, javaslom, hogy a ppv megnézése után olvasd át az értékelőt).


Gery: ha azt mondod, hogy eddig mindenki bajnok lett utána, akkor én hiszek neked, nem kell kikeresned Nevet
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #87 Dátum: 12 júl 10, 13:42:30 »

Ki lesz ott az 1000. adáson? Naná, hogy The Rock! Remélem Punk lesz még a bajnok akkor is, Rock az egyetlen személy, akitől eltűrném, hogy elveszi CM Punktól a WWE övet Nevet

Amúgy nekem tetszett az adás. Bár a végén mennyivel poénosabb lett volna, ha Hornswoggle helyett Mark Henry-t húzták volna ki Cole lábához kapaszkodva a ring alól xD
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #88 Dátum: 12 júl 10, 21:42:22 »

A téma legelejébe beleolvastam, de aztán inkább feladtam. Lehetne olyat csinálni, hogy aki spoilert ír, tehát a rendes amerikai verzióról beszél az áthúzza vagy valahogy jelöli a mondandóját, hogy ne érje új infó azokat, akik csak a viasat6-os adást nézik?
Naplózva

....................................................................................................................
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #89 Dátum: 12 júl 10, 22:20:04 »

Életbe lép a Dawe féle miniszabályzat?  Hmm? Oké, legyen, akkor én a magam részről nyitom a sort:

Aton: Neked nem javaslom mert spoilert tartalmaz  bow

Mivel egy ember nézi a Viasat6 adást nem akarok spoilerkedni a semmiről. Szóval ha nem bánjátok apró betűvel írtam azt, amit igazából szép nőies mivoltomban cifrázva írtam le, de bizonyára össze lehetett volna foglalni egy vagy két szóban is... Összefoglalva eme cifrázásom: átmegyek csukába, ha ez életbe lép, inkább az olvasótábort erősítem.

Így megfelel az uraknak remélem  Kúl
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!