24 szep 27, 21:20:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pankráció(WWF/E, TNA, CZW, ROH, stb...)  (Megtekintve 39549 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #60 Dátum: 12 jún 30, 17:33:42 »

Pedig általában a White Noise a Brogue Kick felkészítője, csak nem mindig érkezik ugyanabba a helyzetbe.

Nekem személy szerint a kedvenc befejezőim a CodeBreaker és a Sweet Chin Music. Egyszerűek, de hatásosak Nevet
Feladásos fogások közül az Anaconda Vise és a Walls of Jericho a kedvenceim.
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #61 Dátum: 12 jún 30, 18:12:28 »

Fú, ez olyan kínai nekem mint a pinty ikszdé Az igazság az, hogy a videójátékokban sem jegyzem meg a nevét a hipermozdulatoknak csak hogy mit csinál - amikorfelemeliakezétéslerántjamiközbenféltesttelfordulegyet... értitek (ez egy tipikus Ling mozdulat leírása a Tekkenből ikszdé)
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #62 Dátum: 12 jún 30, 18:29:44 »

Megpróbálom lefordítani a nyelvedre akkor:
Idézet
Pedig általában a "felkapjaSheamusazellenfeletaválláraésbeleugrikveleaföldbe" a "nekifutásbóllendítettlábbaltorkonrúgás" felkészítője, csak nem mindig érkezik ugyanabba a helyzetbe.

Nekem személy szerint a kedvenc befejezőim a "Jerichofelugrikamagasbaésafejénélfogvalerántjaaföldreazellenfelét" és a "HBKpördülőrúgásbóllerúgjaazellenfelét". Egyszerűek, de hatásosak
Feladásos fogások közül az "Punkösszefogjaazellenfélkezétésafejétét" és a "Jerichomegroppantjaagerincétazellenfélnek" a kedvenceim.
Én amúgy gyorsan megjegyzem ezeket, mondjuk a Brogue Kick-Big Boot keverés ment egy ideig Nevet A magyarok amúgy a mozdulatok fordításánál szép munkát végeztek szerintem, majdnem mind fedi az eredeti nevet.
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #63 Dátum: 12 jún 30, 18:54:28 »

Renato: Eskü mikor megláttam ezt könnyezve röhögtem ikszdé Igazán hízelgő, hogy ennyit vesződsz miattam  bow
DE! Megérte, mert vágom már miről meg a téma ^^
Sosem néztem bele a magyarba, egyrészt mert nekem nincs olyan csatornám, másrészt meg nem izgat a szinkron. Be is sírnék, ha meghallanám valamelyiküket Markovics Tamás vagy Molnár Ilona hangján... Varga Rókus jöhet, őt szeretem ^^
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #64 Dátum: 12 jún 30, 19:13:34 »

Szinkronból 2 dolog nevettetett meg nagyon az egyik ezzel kapcsolatos: még a WM előtti részek mentek idén magyarul szóval még Cena feudja Lesnarral messze volt jött egy uj műsor UFC sekről szólt és Brock szinkronhangja Cena szinkronhangja volt... nem tudom ti hogy vagytok vele de számomra vicces hogy egy másik müsorban az ellenfelének a hangja itt meg neki Nevet


OFF
ha már belekezdtem a másik dolog a Death Note-ban van néztem szinkronosan vége volt átkapcsolok az MTV-re (nem M1 xD) ott régen ment egy reklám a környezetszennyezés ellen és Isten megszólal Kira hangján és ezt mondja: Én Isten vagyok.... ez így külön-külön nem lenne vicces de így hogy volt olyan hogy DN vége átkapcsolok és pont ez ment ott röhögőgörcs xD
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #65 Dátum: 12 júl 01, 01:11:35 »

- Layla vs AJ: A meccs maga jó volt, aztán jött Bryan, és hamar véget is vetett neki. Szerintem hang editelés is volt, mert valahogy nem hallottam annyi YES! chaintet, mint a megszokott.

- Vic-ék szövegelése után, azt hiszem, ez az epic NO! itt fog csengeni a fejemben ma éjjel!

- Ryder(Garcia: Reyder?) vs Sandow:  Egy olyan 3-4 perces meccsben nyert Sandow, elment egynek.

- Mekkora promo a SummerSlamnek. Nevet

- Swagger vs Tyson: Hát ja, Jacket elpáholták.

- CC/Santino vs Otunga/Cody: Tűrhető egy tag meccs volt.

- Ryback vs Noobs: Tekertem...

- Aksana egy cseppet nyáladzott, Teddynek meg örültem.

- Gabriel vs Tensai: Tensai nyerte, viszont igazán nagy élvezet volt nézni ezeket ketten pankrálni!

- ADR vs Sheamus vs Ziggler: Main eventnek pont megfelelelt!

4/5 Nálam a heti szmeki.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #66 Dátum: 12 júl 02, 20:49:34 »

Még jó hogy megdicsértem a magyar fordítást, mint kiderült, a Brogue Kick-et simán lefordították Óriáscsizmaként. De akkor mi lett a Big Boot neve? Ha jár erre egy magyar adásokat néző rajongó lenne kedves elárulni, hogy minek fordítják az -általában- Kane által használt "lendületet adok az ellenfelemnek, aztán mikor felém tart gyomron rúgom" technikát?
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #67 Dátum: 12 júl 02, 21:06:47 »

Renato: Hagyd a fordítást a fenébe, sokkal egyszerűbb  >.<#
Megj: Amennyiben a nyuszifüles írás (értsd. idézőjel  Pirul) az én kedvemért fogalmazódott így, azért külön köszönet ^^
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #68 Dátum: 12 júl 03, 11:51:43 »

Na akkor bedobom magam én is a RAW értékeléssel!

Spoila, playa!:


- Kezdésnek egész jó volt ez a BS szétüt mindenkit dolog!

- Santino/Kofi/CC/Truth vs Titusék/Otunga/Cody Egész hosszú meccs, amit a facek hoztak!

- ADR vs Sin Cara:Kapja ám Del Rio a push-t, csak Caranak is kéne. Legalább meccs lett volna.

- Ziggler/Vicie vs AJ/Sheamus: Gyosan lerendezték

- Doink kikapott, bázz...... de DDP, tyűű!

- BS vs Kane: Nagyobbat ütött volna ez a meccs, ha nem PG-be vagyunk...

- Eve és AJ backstage-e jó volt, de Eve vissza mehetne pankrálni, ha Lóránd már nincsen...

- Kidd-Tensai...LOL

- Punk/Cena vs Bryan/Jericho: A meccs is jó volt, hát a vége még hogy odavágott...Nevet

Teddy GM-nek jó volt SD-n, ott elviseltem, de RAW-n cseppet se illik az összképbe. AJ karakterépítése viszont tetszik, ez a tipikus romantikusan szemét asszony alkat nagyon tetszik, főleg amit a végén leművelt Punkal. De nekem akkor is

3/5
Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #69 Dátum: 12 júl 03, 12:57:34 »

az adást majd estére véleményezem most csak egy gondolatot írnék mégpedig: ha annyira akarják hogy exbajnokok legyenek a raw létrás meccsen akkor visszajöhetne Miz meg Misterio is és akkor egy hatos meccs rögtön jobb de a tavalyi 8 tól ez is messze van... Valaki nem tudja Misterio meddig eltiltott? Meg hogy Miz merre van? Nevet
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #70 Dátum: 12 júl 03, 13:03:27 »

Mizt elnyelte a föld. Hacsak nem sérült, úgy, hogy nem jelezték akkor passzolom. Bár tény, hogy sikerült nekik jó kis negatív propagandát kavarniuk neki tavaly, szóval lehet azt hiszik nem is hiányzik sokaknak  Neeem
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #71 Dátum: 12 júl 03, 13:30:52 »

Hehehe, utána néztem miért nincs The Miz. Hát a drága éppen a The Marine 3 forgatásán van Nevet
http://en.wikipedia.org/wiki/WWE_Raw_roster#Raw_brand itt nyomon lehet követni az eltiltásokat/sérüléseket.

Megértük ezt a napot is, Dawe először a történelem során nem 4/5-re értékelt egy adást Pojén Mondjuk fura, nekem ez a rész éppen hogy bejött, Tensai karakteréből is visszább vettek, és ezt örömmel tapasztaltam.

Del Rio-t akarja a sok heel fan WHC-nek, mikor ilyen szar módon tud csak nyerni komolyabb ellenfelek ellen..

Big Show ennél nagyobb push-t nem is kaphatna. Kezdetnek lever 6 embert, majd Kane-nel egy No Disqalification meccsen viszonylag könnyen végez..

Továbbra is Dwayne-t várom a Raw MITB táskás küzdelemhez. Ő az egyetlen személy, akitől elviselném, ha elvenné Punk övét Nevet
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #72 Dátum: 12 júl 03, 18:15:06 »

Ja, én is meglepődtem magamon! Nevet Amúgy, mind kettejükről azt hallottam, hogy visszajönnek a MITB-re, Reynek azért jó lenne a visszatérése, és reális is a dolog, mert Miz nemsoká befejezi a forgatást, Rey meg már nincs eltiltás alatt, de gondolom várnak a PPV-ig, hogy "szabad lábra engedjék" Igazából unatkoztam a RAW-n, Doinkért kár, hogy kikapott, de DDP mondjuk dobott a hangulaton. De sajnos nem akkorát, amekkora kellett volna egy számomra jobb mint közepes adáshoz. És holnap SmackDown, azt hiszem ki is adják, mert ugye élő cucc lesz. Egyébként, eddigi emberkéink közül, szerintetek kinek kellene a GM-nek lenni?
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #73 Dátum: 12 júl 03, 18:31:53 »

Ja mert most ez a "ki legyen örökké GM" dologért megy? Nevet Átpörgetem a hosszabb beszélgetéseket (mindig pont akkor kezdem nézni mikor idő szűkében vagyok).
Te jó ég, el is felejtettem, ma van a Bash :O Bár mivel hajnalban kezdődik (gondolom én), így szerintem holnapra marad az elemzésem. (ha még éjfél előtt kezdődne, akkor tudnál adni online linket Dawe? te általában tudod, hogy hol szokták adni Nevet)
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #74 Dátum: 12 júl 03, 20:59:35 »

Renato: Örülök, hogy ezt a rejtélyt is megoldottad ikszdé
Dawe: Bírom, ahogy tárgyilagosan közölted: hát ez ma nem hozta a színvonalat fiúk-lányok... ikszdé Kis műkritkus Nevet

Nekem még hátra van a RAW, de GM kérdésben azt kell mondjam Vickie nem volt olyan veszélyes, nekem simán beleférne, ráadásul azért még mindig nem olyan dinka mint Lóri. Teddy olyan... bizar jelenség.

Amúgy nézegetem itt az eredeti neveket és no lám mit találok... Aksana neve számomra kimondhatatlan, Cole-t tuti szivatták, hogy most akkor Schumacher vagy Coulthard fan-e, Mysteriorol nem hittem volna, hogy Oscar az eredeti neve lévén, hogy luchador és ha megnézitek Zigglert, a Nemeth olyan... magyaros nem? Mármint nálunk "Német"-nek írják...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!