24 jún 17, 20:25:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pankráció(WWF/E, TNA, CZW, ROH, stb...)  (Megtekintve 37323 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #45 Dátum: 12 jún 26, 11:37:58 »

Egyetlen egy okból kifolyólag nem adom meg a tökéletes jelzőt a tegnapi Raw-nak: mi a ló...tuszt keres ott a WWE öv táskájáért folyó harcban Kane? Egy dolog az, hogy az egész karakterét elcseszné az, ha övet kapna, ráadásul így... mondjuk lehet azért nem tetszik ez nekem, mert The Rock-ot vártam volna erre a meccsre :S Mennyivel menőbb lett volna már, ha úgy adják elő, mint anno Mick visszatérését a WWF övért:
A táskáért folytatott harcban Big Show ellenfelei Chris Jericho, John Cena, és ez az ember lesznek *IF YOU SMELL...*

Valahogy Kane-t nagyon nem találom odavalónak :S

Bryan pedig lemondhatna már a WWE övről, unalmas, hogy mindig ő emberkedik Punkkal...
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #46 Dátum: 12 jún 26, 13:44:08 »

- Punk/Bryan/Kane cucc: Kezdésnek egész jó volt, bár a vége picit elsiettetett lett, de tetszett!

- Show vs Clay: Elég hamar kivégezte Show drága Funkabarátunkat.

- AJ-ről, és Kane-ről ennyit, örülök, hogy Kane megmondta a frankót.

- Santino vs Swagger: Egy türhető defend, bár Swaggert se sajnáltam volna, ha nyer...Mosolyog

- Cena vicces történetmesélése után jött Jericho, vele nem volt gáz, csak Vic ne jött volna. De legalább jó híreket közölt.

- Slater...vs....SYCHO SID!!!: BOO, YEAH!

- ADR vs Ziggler: A meccs jól ment, ameddig nem jött Sheamus, és be nem jelentette, hogy Vic szerint akkor Triple... Na végre egy jó meccs SD-re!

- Diva's summertime battle royal: BE**AROK VIKIKÉN....! ikszdé AJ sexy volt, megérdemelte a győzelmet. Mosolyog

- Cena vs Jericho: Main eventnek tökéletes volt, aztán Show még alázta Cena-t egy kicsit... A vége valahogy elrontotta a tökéletes hangulatot. Amúgy, pöpec adás volt.

4/5
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 26, 14:40:45 írta Dawe » Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #47 Dátum: 12 jún 26, 17:25:09 »

Engem az SD nem mozgatott meg igazán, szóval majd átnyálazom a RAW dolgokat...
Dawe: Asszem "összetört a pici szívem" ne máááár Szomorú De azért tényleg ne már...
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #48 Dátum: 12 jún 28, 20:00:07 »

http://www.youtube.com/watch?v=feRKgN6yTec&feature=related - és még sokan szívtelen szörnyetegnek tartják szegényt. Kane egy igazi példakép, segít ahol tud Nevet
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #49 Dátum: 12 jún 28, 20:17:25 »

Ja, ez nagyon nagy videó, pont tegnap láttam én is. Drága Shane 'O Mac zenéjét hallgatva rögtön ez a meccs ugrott be, mikor megláttam a videó címét: http://www.youtube.com/watch?v=Nv6TSFHzaFA&feature=related Viszont a másik nagy meccs kettejük közt, a 2003-mas Survivor Series-en volt, egy ambulance meccs(sajnos igen ritka meccstípus, az attitude era-ban szívesen néztem volna ilyeneket) meg aztán Shane is nagyon nagy volt, mint pankrátor. Sok mindent megcsinált a WWF-ért akkoriban. nem csak nagy mozdulatokat vállalt be, de párszor még Vince-el is összeugrott. Javasolt azokból a meccsekből is nézegetni, minden pankrafannak kötelezőek! És hogy egy kicsit elkanyarodjak a témától, és kérdezzek is valamit: A WWF korában, ki mennyire élvezte azt, amit Trish Stratus, és Vince leműveltek? Az a nő akkoriban olyannyira sexy volt, el sem tudom mondani... Remélem szerzek egy nagyobb HDD-t, meg 1-2 héten belül egy jobb netet, mert szeretném megnézni az összes adást, kb odaáig, amikor én bekapcsolódtam(Ez azt hiszem akkor volt, mikor Cena a Nexus ellen harcolt, meg úgy emlékszem volt valami Orton/Sheamus feud is, és akkoriban még az öreg is aktívabb volt, mint chairman.) A Nexusos dolgokból pedig két emlékezetes momentumom van: Mikor Cena Otunga szállodai szobájába látogat, és belevágja szegény Davidet egy festménybe, illetve mikor a parkolóknál rábukkan a Nexusra, és kapnak egy elég nagyot a szájukra.

Pöhh, ez hosszú lett, nem tehetek róla, órákig tudnék pankráról beszélni. Nevet
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #50 Dátum: 12 jún 29, 15:03:57 »

Megnézni az ÖSSZES WWF részt+fele WWE-t? O_o
Pont a héten mondták asszem, hogy ha megállás nélkül néznéd az eddigi WWE Monday Night Raw részeket, akkor 76 napot kéne rááldoznod, és ez csak a Raw, SmackDown-ról és pay-per-view-ekről szó sem esett. Akárhogy is nézem, ez igen hosszú akció lesz számodra, 2 évbe minimum beletelik, mire végzel velük (és akkor még azt is mondom, hogy gyorsan haladtál).
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 29, 15:05:42 írta renato » Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #51 Dátum: 12 jún 29, 15:28:32 »

Jó ég Dawe, akkor így haverokra és szegény barátnődre már ne áldozz időt  smirksweat
(Én még nem nyilatkozom a RAWról, egyenlőre folyamatban van a nézése)
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #52 Dátum: 12 jún 29, 17:55:25 »

Így is tekergetni szoktam az adásokat, ha éppen rossz az adott Smacki vagy Raw, simán áttekerem 10 perc alatt. A barátnőkkel nem kell foglalkozni, mert jelenleg egyedül állok! Nevet Nehéz terv, de megpróbálhatom kivitelezni. Csak ahhoz HDD, meg új net kell. Nevet
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #53 Dátum: 12 jún 29, 18:28:46 »

Az első meccs egy kicsit halvány volt számomra, Kane oldaláról legalábbis...
Tetszett az Alberto Vickie közjáték Nevet
A Clay meccs tényleg rövid volt, de emlékeimben nem is úgy élnek a meccsei mintha olyan hosszúak lennének.
Az AJ Kane közjáték után lemondtam a kis szívecskés zászlók gyártásáról... bár ha AJ megint magánakciózna Kane felé az pedig elismerné hogy... jó oké, álmodozom Nevet
A Marella meccs olyan kellemes limonádé volt a melegben - kiszámítható de jó volt.
Jericho ahogy besétált... az a tipikus "én vagyok az isten" fejével Nevet - DE Mikor Vickie bejött.... és mondott egy olyan mondatot, ami eddig nem tudatosult bennem: "Ne szakíts félbe, én vagyok a GM" - MI?? Ezt meg hogy?
Slater bejött, mint egy séró báró... meddig növeszti már a haját? Hát hogy néz ki szerencsétlen ikszdé Cole meg oldalról miket nyög be rá ikszdé Mondjuk nem tudom, hogy bírja, hogy állandóan belegyalulják a földbe, ráadásul úgy, hogy nem is vele egy szinten levők.
A Ziggler - Del Rio meccs tetszett, a végén még telibe le is lettek oltva Mosolyog
Aksana!! Jaj de rég láttalak! Kár hogy nem tartott sokáig. AJ-t itt sem tartottam sokra (hisztis tinilány effekt...) de mivel storylineban ő a középpont Layla nem nyerhetett (Aksana csak dísz, ez tény Mosolyog ) amúgy mi volt AJ-től ez a Daniel féle Yes-ezés...? O__o
A Cena meccset pattintottam, de azért Jericho bácsi szépen feldobta ajándék kifilizésre...

Dawe: Hát, ha bejön a terved akkor renato számításai alapján azért jó pár napig nem is kell majd a barátnő jelölteken gondolkodnod... Mosolyog Jó oké, gonosz vagyok  Ördögi - vagy csak aggódom miattad egy kicsit.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #54 Dátum: 12 jún 30, 09:53:47 »

Hát ez a World Heavyweight Championship MITB Ladder meccs nem ígérkezik valami jónak. Véleményem szerint Christian a legesélyesebb a résztvevők közül, bár Tyson Kidd megszorongathatja. A többiek túl lomhák, hogy nyerjenek.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #55 Dátum: 12 jún 30, 11:50:19 »

Na megtaláltam ezt a témát is Nevet szóval most nem véleményezek visszamenőleg szólnék a tegnapi SmackDown ról inkább Nevet a WWE övért a harc érdekes lesz így AJ bíráskodásával nem tudom Ti hogy vagytok vele nekem még mindig nem unalmas Punk hiába van már nála az öv régóta viszont Sheamus karakterét kicsit elrontják azzal hogy mindig csak a Brogue Kick -et nyomatják vele miközben van jópár más és elég látványos finishere. Ez neki jó lehet ilyen Big Show stb ellen akiket nem bír emelgetni de a kis ellenfeleit leüthetné mással... Kíváncsi leszek Lord Tensai mit fog tudni a MITB meccsen a RAW MITB meccshez én még tennék a 4 ember mellé pár nevet csakhogy ne legyen unalmas Nevet
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #56 Dátum: 12 jún 30, 12:36:53 »

Gery szívemből szólsz Sheamus ügyében, olyan rég láttam már a Celtic Crosst.

Amúgy ti láttátok már ezt?
http://www.youtube.com/watch?v=evaJCbBpqfo
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #57 Dátum: 12 jún 30, 13:10:01 »

A High Cross igazából nagyon bonyolult dobás, nehéz összehozni. Míg Cena, Punk, Kane, és még sorolhatnám kik megtámasztják valahogy az ellenfelet (hátukon, kezükön, vagy éppen amin), Sheamus a High Cross-nál felemeli a levegőbe, és ott tartja egy darabig. Egy 100+ kilós személy emelgetése nem kis munka még Sheamus-nek sem, és emellett a hitelesség érdekében még valamennyire ficánkolnia is kell az áldozatnak, mert unalmas lenne, ha csak felkapná X-et a Nagy Fehér, és előredobná.
Egyszerűen túl nehéz ezt a mozdulatot végrehajtani. A meccs elején ugye azért nem odavaló, mert még mindketten frissek, az ellenfél szemszögéből hülyén nézne ki, hogy bemennek, felkapják őt, és földhöz cseszik. A meccs végén viszont (bármennyire is van biztosítva a pankrátorok biztonsága) már a Kelta Harcos is elfárad/pár dobás után akár a keze is megsérülhet, ez pedig még inkább esélyt ad arra, hogy elrontsa a kivégzőjét, sőt, még akár meg is sérülhet mind ő, mint a társa.
Viszont az sem állapot, hogy egy egyszerű Bicycle Kick-kel arat Sheamus, mert ez se nem látványos, se nem kemény. Mindenesetre még mindig jobb befejezője van, mint Del Rio-nak, vagy Ziggler-nek Nevet
Személy szerint egy submission move-ot adnék Sheamus-nek, az úgyis van majdnem mindenkinek, csak neki nincs (meg a 200+ kilósoknak, bár megnéznék egy Big Show-féle STF-et ikszdé).
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #58 Dátum: 12 jún 30, 13:45:55 »

Köszönjük Dr. Renato Mosolyog - Jó el kell ismernem igazad van valahol de... hát na Nevet Amúgy ha látványos "kivégzést" kell mondani akkor kapásból a 619-et mondanám be. Nekem tetszik, bár csalódtam Mysterioban (ugye a kis bogyós akciójára gondolok)
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #59 Dátum: 12 jún 30, 14:33:54 »

ott van még neki az ujabb mozdulata aminek nem tudom a nevét de azt nyomta D.Bryan ellen is amikor Elimination Chamber mecs végén bement. Annál a mozdulatnál ugyanugy a vállán van mint Punknak vagy Cenanak de azt a mozdulatot se szoktam látni... Abban igazad van hogy hitelesség érdekében ficánkolva kell kinyomni az embert és hogy ez nehéz, na de hogy idejét nem tudom mikor csinálta utoljára? Néha használhatná attól hogy nehéz
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!