24 okt 07, 09:18:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139762 alkalommal)
0 Felhasználó és 69 vendég van a témában
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #5610 Dátum: 12 aug 30, 10:45:26 »

Nem tudom, hogy mi bajuk van a Renátó névvel.Nevet Szerintem nagyon jó. ^^
Tegnap könyvosztásra mentünk "volna", de Debiben kötöttünk ki, a Kossuthban. ikszdé Abban a szent pillanatban esett le, hogy én egy putriban tanulok. ikszdé Áhh kegyetlen, hogy mennyi különbség van iskola és iskola között. Mostmár nem csak azért akarok oda menni, mert jó a képzés, hanem mert igényes, és gyönyörű az iskola területe is.Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5611 Dátum: 12 aug 30, 10:54:34 »

és ha maga az iskola igényes (mert az tud maradni) akkor a társaság is igényes.
Jártam már olyan suliba (középsuliba) régen h szünetbe nem tudtál elmenni a wcre, mert cicgiztek (ott bent magukrazárt ajtóval, mert a felügyelő (aki azt ellenőrzi h ne cigizzenek) oda nem tud bemenni, és nem is látja, és mire eljöttek addigra mindig becsengettek.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #5612 Dátum: 12 aug 30, 10:58:50 »

Van az elméletben valami.Nevet Tegnap a suliba pont könyvosztás volt, úgyhogy egy kicsit szemügyre tudtam venni a diákokat.Nevet Szerintem abban a suliban a társasággal nem lesz baj.Nevet
Én is ismerek ilyen sztorikat, de azokat inkább nem írnám le. smirksweat
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5613 Dátum: 12 aug 30, 11:05:37 »

Az azért elég gusztustalan tud lenni h tele van csikkel a wc (ráadásul 1 iskolában)  smirksweat
Ez egyébként a Szemere Bertalan volt (Miskolc), de nem tudom h azóta milyen ott az általános állapot.
Ott is volt 1 csaj (a nevére már nem emlékszek), inkább nem mondom el h mivel dicsekedett el az egész osztálynak (nem csak gusztustalan a sztori, de még erősen 18+ is).  Technikai KO
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5614 Dátum: 12 aug 30, 11:09:16 »

(Még próbálkozom csak, de amíg nem dalolsz nekem valamit skypen, addig maradok a próbánál) xD
Erre csak azt a papagájos viccet tudom írni, aki rettenetesen látni akarja, amint a szerető a csillárról belelendül az asszonyba. ikszdé Én is hallani akarom!!! És persze látni is! Pojén

A viccet azt egyáltalán nem értem. ikszdé A másikra meg azt tudom mondani, hogy nem tudom melon miről beszélt ADrinak kellett volna énekelnie nem nekem. Nevet Mindegy a trololololol-t elénekeltem nekik. x)
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5615 Dátum: 12 aug 30, 11:14:04 »

Hát, azért az se jó iskola, amelyik annyira igényes, hogy csak jómódú, erkölcsös, okoskodó diákjai vannak, kellenek szerintem a rossz arcok is, tehát legyen vegyes, az enyém kb olyan volt mint a tied, Neirda, igényes, viszonylag modern és felszerelt, de a wc se volt mentes a balhéktól, csikkektől meg ilyesmitől. Bár a Kossuthra nem jellemző, hogy sznobok tanulnának ott, azt inkább a Dóczyra vagy a Tóth Árpádra tudnám rámondani.

Sejemsonka, így hangzik valahogy a vicc, csak neked, csak most, csak tőlem:

A szerető és az asszony épp akciózni készülnek, csakhogy van a házban egy okos beszélő papagáj is, aki állandóan visszakárogja azt, amit lát, ezért az akciózás előtt letakarják a kalitkáját egy lepedővel. A szerető így szól az asszonyhoz:
- Na, kedvesem, most akkor csináljuk úgy, hogy te lehajolsz teljesen, én ráakaszkodok a csillárra, belendülök, és majd így fogok beléd hatolni hátulról.
Papagáj: - Nem érdekel, ha levágjátok a nyelvemet, de ezt akkor is látni akarom!

Érthetőbb már? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 30, 11:15:24 írta Nikuccia » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5616 Dátum: 12 aug 30, 11:16:42 »

Jaj igen. Köszi. Nevet Így már értem, viszont énekelni így sem tudok. Adrinak meg fáj a torka szóval ő sem énekelt csak dúdolt. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #5617 Dátum: 12 aug 30, 11:29:06 »

Igen, igen. Dúdoltam, de attól is úgy fájt a torkom. Technikai KO Egyébként énekelni nem is szeretek annyira. Inkább dúdolnii.Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5618 Dátum: 12 aug 30, 15:47:56 »

        Na ma voltam a Balatonon és hát megállapítottam egy-két dolgot amiben jobb mint a tenger:
      Tenger:
      • sós víz
      • kavicsos és sziklás talaj
      • rögtön mélyülő víz
      • Nagyon hideg víz
      • Nagyon hosszú út
      Balaton:
      • édes víz
      • puha kavics mentes homok
      • soká mélyülő víz
      • viszonylag meleg víz
      • kb 1-2 órás út

      [/list][/list][/list]

      Ui: Az alsó list szöveget ha törlöm visszaíródik. Mi lehet a gond?
      « Utoljára szerkesztve: 12 aug 30, 15:55:53 írta SzG » Naplózva

      The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
      hanii
      Uchiha Madara
      *
      Nem elérhető Nem elérhető

      Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

      Hozzászólások: 3202


      ~démoni GoblinGirl >:3


      « Válasz #5619 Dátum: 12 aug 30, 16:12:33 »

      Nem tudom te milyen tengernél voltál, de eddig én amilyen tengereknél voltam mindegyiknek olyan finom puha homokszemcsés volt a partja, hogy élvezet volt benne ülni. Hümm-hümm A víz meg abszolút nem mélyül rögtön, sőt, van hogy ilyen dimbes-dombos és jó sokáig be lehet úszni/menni. A víz nem olyan vészesen hideg, kivéve ha az Északi-tengerről stb. beszélünk, és ha közeli tengerhez mész pl. horvát tengerpart akkor még az út is tűrhető. A sós víz meg sok szempontból kedvező, jót tesz a bőrnek és hamarabb fulladsz meg édes vízben mint sós vízben.^^
      A Balaton nekem általában mindig hideg, vagy csak az időjárás miatt érzem annak, nem tudom, és eddig sosem találkoztam a partján homokkal, olyan sekély hogy egy kilométert kell gyalogolnom hogy úszni tudjak végre...
      Félreértés ne essék, nagyon szeretem a Balatont, majdnem annyira mint egy tengert, de az a helyzet hogy szinte mindegyik állításodra rá tudok cáfolni. Nevet
      Naplózva

      Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
      Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
      Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
      Szeretet
      Nikuccia
      S-Osztályú gyilkoló ninja
      *
      Nem elérhető Nem elérhető

      Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

      Hozzászólások: 2210



      « Válasz #5620 Dátum: 12 aug 30, 16:19:33 »

      Köszi, hanii, hogy megspóroltad nekem a gépelést. Nevet Még annyit hozzátennék, SzG, hogy nem mindenki soproni, én például nem vagyok soproni, mert én debreceni vagyok, így az út nekem kocsival, vonattal, busszal, mindenképp hosszú. Aztán meg már nem oly mindegy, hogy 8 órát utazom, vagy 16-ot? Nevet Mondjuk nem mindegy, mert a tengerek ezerszer királyabbak a Balatonnál.
      Naplózva
      Saphira
      Naruto-Kun Fórum Isten
      *****
      Nem elérhető Nem elérhető

      Hozzászólások: 6663



      « Válasz #5621 Dátum: 12 aug 30, 16:21:35 »

      Idézet
      Mondjuk nem mindegy, mert a tengerek ezerszer királyabbak a Balatonnál.

      Nem igaz, a Balaton királyabb. Mert csak és kész.
      Naplózva

      Elina Scarlet
      Chuunin
      *
      Nem elérhető Nem elérhető

      Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

      Hozzászólások: 134


      Szárnypróbálgató


      « Válasz #5622 Dátum: 12 aug 30, 16:47:45 »

      Erősíteném a Balaton-pártiak táborát. Mosolyog Bár az is igaz, hogy sose hasonlítom össze, mert teljesen más hangulatú nekem a kettő, de úszni mindenképp Balaton. Meg ott van nyaralónk is, én pl 3 hónapos korom óta ott nyaralok, úgyhogy lehet, hogy egy kicsit részrehajló vagyok... Nevet Idén pl majdnem egy hónapig lenn voltunk, és vissza akarok menni. Pontosan
      Naplózva

      Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

      SzG
      Osztag Vezető
      *
      Nem elérhető Nem elérhető

      Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

      Hozzászólások: 931


      TARDIS lovagja


      WWW
      « Válasz #5623 Dátum: 12 aug 30, 16:52:44 »

      Idézet
      Nem tudom te milyen tengernél voltál
      Nem csak egynél többnél voltam.
      Idézet
      és ha közeli tengerhez mész pl. horvát tengerpart akkor még az út is tűrhető.
      ikszdé   Pont ott voltam idén ezért erről írtam nagy részben. maga az út nagyon hosszú ráadásul olyan kacskaringós...
      « Utoljára szerkesztve: 12 aug 30, 16:55:43 írta SzG » Naplózva

      The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
      Aes Sedai
      Moderátor
      *****
      Nem elérhető Nem elérhető

      Akatsuki Akatsuki

      Hozzászólások: 11452



      « Válasz #5624 Dátum: 12 aug 30, 16:55:20 »

      Erősíteném a Balaton-pártiak táborát. Mosolyog Bár az is igaz, hogy sose hasonlítom össze, mert teljesen más hangulatú nekem a kettő, de úszni mindenképp Balaton. Meg ott van nyaralónk is, én pl 3 hónapos korom óta ott nyaralok, úgyhogy lehet, hogy egy kicsit részrehajló vagyok... Nevet Idén pl majdnem egy hónapig lenn voltunk, és vissza akarok menni. Pontosan


      Na és ha már ott voltatok legalább kipróbáltad Linán a Greyjoy beavatási szertartást a vízbefojtással? ikszdé

      Egyébként, mivel még sose láttam tengert élőben én mindenképpen Balaton-párti vagyok. Bár könnyen lehet, akkor is az lennék, ha láttam volna. Nem tudom megítélni a kérdést, csak a magyar szívem sugallja azt, hogy a Balaton akkor is jobb. Nevet
      Naplózva
      Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 960
        Nyomtatás  
       
      Ugrás:  

       
      A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
      Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


      A számláló indult: 2008.06.21.
      Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!