24 okt 09, 12:14:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144131 alkalommal)
0 Felhasználó és 60 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4935 Dátum: 12 aug 13, 21:51:38 »

Nos, erre a lehetőséges dologra csak annyit reagálnék öreg Yoda mester szavaival, hogy: "tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld". Akarj valamit, vagy ne akarj, de ne bújj kifogások mögé. Olyan nincs, hogy nincs rá lehetőség. Az mindig van. Te nem akarod eléggé azt a spéci tündérport. Mosolyog

Sabaku, ez a zsömlés poén miből van? Nevet Haláli.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4936 Dátum: 12 aug 13, 21:55:34 »

Mi meg rendszeresen este főzünk (8 után) Ma is 9kor (most este) csináltunk krumplifőzeléket rántott parizerrel.  [fogalmam sincs h mért de folyton így jön össze.]  Gondolkozik Volt már olyan h éjfélkor rántottsajtot sütöttem.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 21:56:41 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4937 Dátum: 12 aug 13, 21:56:58 »

Darker Than Black 2. évadából ikszdé Mindenképp érdemes megnézni, az első évadtalán a legjobb anime, amit eddig láttam*. A főhős iszonyat vagány, csak sajnos elég rövid az egész, 25+4+12 az egész széria Szomorú

*MAL-om az aláírásképemre kattintva elérhető. Reklám vége.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Morause
Vendég
« Válasz #4938 Dátum: 12 aug 13, 22:05:13 »

...
Te viccelsz? mindennél jobban elakarok innét húzni, de már sok oldallal ezelőtt Ayumi-val meg tárgyaltam hogy mért nem tudok... de a lehető legrövidebben leírom neked is: ez BORSOD megye, és csak Miskolcon vagy annál nyugatabbra van meló, de arra sincsen 1 garasom se hogy vonat jegyet vegyek a legközelebbi városig ami 80 Ft, és anyámék se tudnak adni hogy mindig miskolcra járjak.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4939 Dátum: 12 aug 13, 22:17:29 »

Ha már menő nevekről esett szó: katt!
Nagyon remélem, hogy valóban léteznek, máskülönben a semmin röhögtem hülyére magam valamelyik nap.  Pojén
A mai reggelemről/éjszakámról jut eszembe egy téma, amit felvetnék: írjátok le a legesleges, de tényleg legeslegrosszabb reggeleteket, és ha tetézni akarjátok, az azt megelőző éjszakátokat is. Nekem nagyon durva volt a mostani. Úgy éreztem magam fél nyolcig kb. mint a Little Boy, mielőtt ledobták Hirosimára. ^^
Csaby Csabát ismerem, ha ez megnyugtat. ikszdé
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4940 Dátum: 12 aug 13, 22:23:16 »

Nem, ha viccelnék, azt észrevennéd. Van amúgy hüvelykujjad? Mert stoppolni is tudsz, gondolom. Vagy lopj egy biciklit, aztán szolgáltasd vissza, ha elérted vele, amit akartál, vagy fogj be egy sárkányt az égen, és repülj el azzal napnyugatnak, vagy tudom is én. Akárhogy is próbálod magyarázni, ezek kifogások, amiket te indokként kezelsz. Meg nem is igazán értem, meg ami azt illeti.. hát, mindegy. Tartom magam ahhoz, hogy csak félig nyitott szemmel jársz, a valódi lehetőségeket meg simán hagyod elúszni az árral, mert egyelőre kényelmes és kellemes környezet vesz körül. Ha igazán rossz sorod lenne, már dobbantottál volna otthonról.

Gdat, abszolút megnyugodtam. Nevet És Csabinak vagy Csabának hívjátok? Cukkolás megy ezerrel, remélem. xP
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #4941 Dátum: 12 aug 13, 22:31:25 »

Niki mégis mért... értsd már meg az én életem nem csupa móka és kacagás, nem holmi játék amit ha elrontok újra kezdem. Minek keressek kifogásokat, már nincs rá szükségem. Most is várok, várok az alkalomra mikor lesz arra esélyem hogy felvonatozzak egy irodába Miskolcra, illetve neten keresek állást bár hasztalan.
Tudom hogy te magad körül mindenbe meglátod a jót de jelenleg kb. ha az életemet tudnám hasonlítani vmihez akkor olyan mint Narutonak gyerekkorába. Nem tudom veled előfordult-e de velem már igen az hogy egyszer nem mentem suliba azt egész nap otthon maradtam majd azon aggódtam hogyan igazolom le, mikor másnap mentem a tanár nem szólt semmit, mire kérdeztem a többieket hogy mivan még ők kérdezték vissza: "Tegnap nem voltál suliban, észre se vettük." Nem egyszer fordult velem elő hasonló és ez még csak hab a tortán, úgyhogy ezek után ne fogd rám hogy csak kifogásokat keresek mert már nincs miért keresnem.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4942 Dátum: 12 aug 13, 22:45:15 »

Én csak magamból kiindulva gondoltam ezt, mint ahogy a legtöbb ember a legtöbb dolgot kezeli. Mindenki énközpontú elsősorban.
Pedig sok mindent fogsz még elrontani az életed során, sokszor fogsz még elzakózni, de ha nem állsz fel, porolod le magad, aztán büszkén tovább állsz, mintha mi sem történt volna, akkor ott maradsz a fertőben, ami lehúz magával, és nem viszed semmire. Gondolom, neked sem ez az álmod. Sok hsz-edből, és mikor beszélgettünk chat-en, rengeteg negatív energiát sugároztál, aminek voltaképp megértem a miértjét, de hogy hivatkozzak a pár sorral fentébbi önmagamra, ismét magamból indulok ki: hidd el, az enyém se csupa móka és kacagás, csakhogy meg lehet tanulni, hogyan változtassam mégis azzá, hogyan legyen egy elcseszett napból egy fantasztikus nap, hogyan tudjak nevetni igazán, de tényleg szívből, amikor sokszor gyilkolni lenne kedvem, meg még sorolhatnám, de most nem akarom. (: Persze ehhez mások is kellenek, én, egyedül kevés lennék hozzá. Bár ezt így hiába magyarázom, több háttérinfóra lenne szükséged, hogy maximálisan megérthesd, miért hajtom ennyire a saját igazam, de azzal meg sajna a nem kitárulkozó énem nem szolgálhat. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4943 Dátum: 12 aug 13, 22:50:23 »

Niki: Nem beszéltem vele még soha, csak rendőrtisztis ő is és tudom, hogy úgy hívják. Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #4944 Dátum: 12 aug 13, 22:55:05 »

Igen én is így vagyok vele, talán ha közelebbi ismerősök lennénk akkor talán. Így csak meg marad mind kettőknek a saját gondja. De mint mondtad, egyedül nem vagy rá képes hogy kitörj a magány mocsarából, de ha nekem az is gondot okoz hogy elfogadtassam magam másokkal és a létezésem is a tudatukba vésődjön akkor mégis mit teendő.
Na meg a másik amit mondtál hogy ne váljak senki olyanná amit a tömeg akar, és majd lesznek igaz barátaim stb. stb. de itt az egyetlen gond az hogy erre fele itt ilyen már nincs. Ha elköltöznék lenne esélyem, de az nem tudom mikor és hogyan fog bekövetkezni, csak türelmesen várok mint Tobi hogy a célom hátha valóra válik.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4945 Dátum: 12 aug 13, 23:02:04 »

A magány mindig kifogás. Én csak tudom. Nem egyszer voltam kiközösítve suliban, mert nem igazán találtam a helyem, nem éreztem magamban biztonságban és inkább magamba fordultam. Aztán mások is kizártak ahogy én kizártam őket. Érdekes módon amikor elkezdtem nyitni mások felé, ők is elkezdtek felém. De különös... Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #4946 Dátum: 12 aug 13, 23:06:37 »

Ez nálam még egyszer sem jött be, de ha majd beválik vmikor esküszöm szólok... Hehe de nem azt mondom hogy kizárnak, csak nem vesznek tudomást rólam és ez az ami zavar, + azt amit 18 éves keresztül át kellet élnem az anyámmal meg apámmal konkrétan nagyobb agykárosodást okozott nálam mintha egy alkoholista lennék.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4947 Dátum: 12 aug 13, 23:18:38 »

Hát. Ha egy ember jól érzi magát a saját világában és leszarja mit reagálnak mások, akkor az egy pozitív energiaforrás, amiből mások is szeretnének meríteni. Persze ez elméletben sokkal könnyebben hangzik, mint megvalósítani sok év negatív mintákra való kondícionálás után. De meg lehet csinálni.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4948 Dátum: 12 aug 13, 23:27:25 »

Gyerek koromba nekem is meggyűlt a bajom sok o.társammal, (leginkább kamasz koromban) [mondjuk a többségük olyan ribike volt h kinézem belőlük h "abból" keresik a kenyerüket].
Ma meg úgy vagyok vele h nem érdekel h mások mit gondolnak rólam (persze ésszerű törvényes keretek közt), ahogy a nővérem mondaná: "bevettem a leszarom tablettát" (e téren)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morause
Vendég
« Válasz #4949 Dátum: 12 aug 13, 23:37:33 »

Azzal hogy mások mit gondolnak már néhány éve úgy vagyok mint te hogy "a leszarom tabletták"... manapság már egyszerűen fölösleges mert ha most mindig mások véleményén rágnám magam azzal csak saját magam emészteném fel, talán ezért is vagyok  manapság egyedül. Az egyedüllét számomra nem rossz, hozzászoktam bár már kicsit unalmas mert nem tudok mihez kezdeni magammal. Az én bajom mint már mondtam abból fakad hogy nem vesznek észre, és azért mondjuk amikor véletlenül mégis egy társaságba bekerülök de csak az a "zavaró 3." vagyok aki hátul kullog az már enyhén kínos tud lenni és ez az ami zavar.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 23:38:10 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!