24 okt 09, 08:16:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143766 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4950 Dátum: 12 aug 13, 23:58:45 »

Azért leszarom és beletörődök között ég és föld tud lenni a különbség.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4951 Dátum: 12 aug 14, 06:18:13 »

Hát, pedig ezzel az egyedüliséggel valamit kezdened kellene már, Morause, mert elég nyilvánvaló, hogy a legtöbb és legnagyobb bajaidnak ez a probléma a forrása. Egyedül lenni tényleg király, meg erről már sokszor leírtam én is a véleményem, hogy néha egyszerűen igényli az ember, hogy ne lihegjék körbe az emberek, de a hangsúly a "néhán" van. Ha állandó egyedüliség vesz körül, az hamar magánnyá fajul, az pedig már mindjárt nem állapot, hanem érzés. Ráadásul egy elég kínzó és gyötrő fajta.
Ha viszont nem találsz magad körül olyan embereket, társaságot, ahol nem lókötő meg felesleges pótkocsikerék vagy a szekér aljára kötve, hát... nos, érdemes alaposan átgondolnod és átértékelned pár jellemvonásod, mert akkor a probléma már nem külső forrás lesz, hanem te magad. És ja, ne legyints azért ilyen könnyen ezekre a dolgokra, mert lehet, hogy itt lazán (próbálod) kezelni a hsz-eidben meg a mindennapjaidban, de attól még marcangolnak, és ha tovább legyintgetsz, fel is fognak falni.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4952 Dátum: 12 aug 14, 09:38:44 »

Szorítsatok gyerekek, nekiállok elkészíteni életem első ebédjét. Nevet
Úgy izgulok, mint az első előrehozott érettségim előtt. ikszdé
Naplózva
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #4953 Dátum: 12 aug 14, 09:41:06 »

Na és mi lesz a menü?Nevet Amúgy hajrá ..Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #4954 Dátum: 12 aug 14, 09:53:02 »

dzsíman csak óvatosan... a főzés veszélyes dolog, már én is megtapasztaltam a sötét oldalát és nem olyan kellemes mint ha dark jedi vagy! Ördögi

Ami meg a magányos dolgot illeti... hát nem tudom, a baj most velem mi lehet mert hogy szóba állnak velem még kérdeznek válaszolok, én is vissza kérdezek de a válasz: "nem tudom" meg "semmi".
Utána meg pár nap múlva nem is létezem, tehát ilyen tartalmas beszélgetésekből sem mondható hogy én vagyok a hibás, mert elmondom milyen volt a napom ha megkérdik, de ha viszont kérdezem ezt ugyanúgy vissza nem kapom.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4955 Dátum: 12 aug 14, 09:53:47 »

Egyszer történt, hogy átfestettük a házat, építettünk hozzá, új tv-t vettünk, erre átjött a 60 éves fejével, besétált, és játszi könnyedséggel körülnézett. Erre másnap, ugyan olyanra lefestette a házat, új tv-t vett, és építetett a házához. Mind ezt azért, hogy ő legyen a jobb..
Dilis öreglány.

Másnapra hogy festete le a házat, vett új tvt, és építtett? Nem megy az ilyen gyorsan Nevet És honnan tudod, hogy vett új tvt? Láttál egy nagy tv-s dobozt ahogy viszik a házába? És hogy kapott el 60 évesen, mikor te 16 vagy?

Am ha jól látom a magányról beszéltek, talán ő is lehet magányos, ha 60évesen egyedül él, és nem néz rá még a szomszéd se...
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4956 Dátum: 12 aug 14, 09:54:45 »

Jóreggelt Nevet Ma megvolt életem legdurvább ébresztése :O Nyitva hagytam az ablakot estére,így remekül hallhattam ahogy a vámosok rárúgják a szomszédra az ajtót...Én meg pont ott kelek fel hogy jöjjön ki felemelt kezekkel,szemem alig van nyitva,azt se tudtam hol vagyok xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #4957 Dátum: 12 aug 14, 09:58:11 »

Képletesen értettem hogy Másnapra. Nem kell kötözködni Nyelvesít

Igen, láttam hogy egy nagy TV-s dobozzal sétálgat a férjével a Samsung üzletházból, és feltételeztem, hogy új TV-t vett.

És akkor még csak 57-58 volt, és igen, kijött , és elkapott. Legalábbis észrevett, és szólt anyáéknak
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4958 Dátum: 12 aug 14, 10:21:33 »

A fórumon a duplaposzt továbbra is tilos. Az 5szörös meg főleg.

Moderátor
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #4959 Dátum: 12 aug 14, 10:24:59 »

Kár hogy erre már nem találtak ki vmi frappáns kifejezést, mert hát ugye van a dupla, meg a tripla. Nem baj ez esetben csak matekozunk kicsit... dupla+tripla=moderátor jön dádázni. Hehe
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4960 Dátum: 12 aug 14, 10:43:00 »

dupla tripla quadra pentaKILL, azért valljuk be nem könnyű pentázni, nem túl gyakori... LoLosok tudják miről beszélek Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4961 Dátum: 12 aug 14, 11:08:22 »

Röpke egy óra alatt ekészült a húsgombócos spagetti, netes recept alapján. Nevet Egy gombóc sem esett szét. Pattog  Hamarosan megérkezik a tesztalany is. Ördögi
Zer0, sajna nem volt itthon tofu, ezért kénytelen voltam disznóhússal dolgozni. Szomorú

Lilith, nyugi, csak az a baj, hogy Aes még nem szokott hozzád.  Mikor kicsi voltam és gyenge, az én hsz-imet is mindíg teleírta kékkel, de sikerült leszoktatnom róla. Mosolyog
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4962 Dátum: 12 aug 14, 14:06:33 »

Na biztos fini lehet amit főztél *.*  megkóstolnám Nyelvesít Nevet
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4963 Dátum: 12 aug 14, 14:23:51 »

Én a tesztalanyt szívesebben kóstolgatnám... Ördögi.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4964 Dátum: 12 aug 14, 15:25:38 »

Lilus: nem tudod megkóstólni, mert elfogyott. Nevet (Ezt szokás mondani, ha az ember nem akar osztozkodni.)

Aes: Ha Loah iménti beszólását egy szép parasztos, három-négy sort is kitevő káromkodással kommentálom, akkor megbüntetsz, vagy a jogosnak találván még ki is egészíted a saját ötleteiddel?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!