24 okt 09, 08:18:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143776 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4965 Dátum: 12 aug 14, 15:44:29 »

Minek? Nem értem gman mi a bajod. Loah a tesztalanyt meg akarja kóstolni. És? Lehet, hogy a kutyának főztél, nem? Legalábbis sehol se láttam, hogy az ellenkezőjét állítottad volna. Szal Loah, jó étvágyat!
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4966 Dátum: 12 aug 14, 16:00:35 »

Én meg ma szilvás gombócot csinálok [gyorsfagyasztottat (a biztonság kedvéért)  smirksweat ]
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4967 Dátum: 12 aug 14, 16:03:40 »

Nocsak, gman, felcsaptak benned a féltékenység lángjai? ikszdé Én a helyedben inkább büszke lennék egy ilyen kijelentésre, amely egyértelmű jele annak, hogy Loah szerint csinos menyecskét választottál magadnak életed párjául. Akár így is megközelíthetnéd ezt a dolgot, nem feltétlen kell pisztolyt rántani. Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4968 Dátum: 12 aug 14, 16:14:31 »

Féltékenység? Ugyan. Csak akkora poént lökött Loah, hogy egy pillanatra kiégett tőle a viccrelém, ezért így sikerült lereagálnom. Nevet Amúgy én is valami "a kutyának főztem" típusú visszavágással éltem volna, de most ez így jött össze.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 16:21:57 írta gman » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4969 Dátum: 12 aug 14, 17:00:36 »

1x a nővérem és az anyósa közösen (amúgy tudnak főzni külön-külön meg együtt is) olyan pocsék húslevest csináltak h a kutya sem ette meg (csak beleszagolt és elment a táltól.)  smirksweat
Én amúgy nem (nagyon) tudok főzni, 1 lecsót pl azért még összecsapok ha kell, de ilyen sütéseket (sütemény, dagasztás, torta, és hasonlók) azokat inkább hanyagolom (azt hiszem ha megpróbálnám leégne a konyha)  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 17:08:42 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4970 Dátum: 12 aug 14, 17:32:45 »

Nő létedre nem tudsz sütni, főzni, mosni, vasalni, porszívózni, ablak.. öö, jó, az utolsó három és fél felsorolást már ne vegyük bele, de hogy az első kettő nem megy? Micsoda dolog ez? - szólt drága jó apám. Igen, ez nem én voltam, de vannak emberek valóban, akik fennakadnak ilyesmin.  Technikai KO
Amúgy főzni meg sütni gyerekjáték, ha van recept kéznél. Múltkor anélkül csináltam olyan finom sültcsirkét, hogy takarítani kellett a kutyák nyáltócsáját, mert míg sült, és míg megettem, ott trónoltak mellettem (természetesen nem kaptak húst, csontot pedig amúgy sem kaphatnak), és elég durva nyomokat hagytak, miszerint nyamis csirkét sütöttem. xP Szóval még ne ítéld el magad, Ayumi, szerintem lesz még belőled konyhatündér, ha te is akarod.  kacsint Te akarod, Ayumi?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4971 Dátum: 12 aug 14, 17:42:44 »

Na jó azért valami megy. (gyorsfagyasztott szilvásgombóc  >.<# )
Inkább azt nem tudom ami tészta [ilyenek h fánk, pite, bejgli, pogácsa, piskóta stb.] (mármint amihez csinálni kell a tésztát és nem csak kifőzni a bolti száraztésztát a húsleveshez)
De lehet h az a baj amit az imént írtam le az "embertípusok" topikba. (h könnyen feladom).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #4972 Dátum: 12 aug 14, 18:26:33 »

Az normális hogy egy repülő/helikopáter 2 m-terrel a ház felett repüljön el és megsüketüljek? smirksweat  ikszdé Lehet hogy a szúnyogokat akarja lepermetezni de akkor is  >.<# Olyan jó látvány a tetötérröl :DD Mintha leakarna bombázni
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 18:27:53 írta Autine » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4973 Dátum: 12 aug 14, 18:32:44 »

Nah mert az normálisabb lenne, ha 2 m-el a ház alatt próbálna repülni? xD
Am ha mentős, akkor lehet a közelben szállt le. Amúgy nem gyakori jelenség...
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #4974 Dátum: 12 aug 14, 19:10:38 »

Nem helikopáter volt ,hanem ilyen régi duplaszárnyas sárga xD...És amúgy szunyogokat permetezett ugyhogy beis jöttem.
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #4975 Dátum: 12 aug 15, 14:37:39 »

Lusta voltam ülni ezért az egész számitógépet az ágyam mellé költöztettem ikszdé...(asztali gép amúgy.) Igy még filmet nézni is jó -Igy olyan mint egy laptop ,van..amiről levok tiltva xD...
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4976 Dátum: 12 aug 15, 15:22:49 »

Akkor jó neked Autine. Nevet Mondjuk én is megtehetném, hogy a kis netbookommal befekszek az ágyba, de nekem asztalnál kényelmesebb.  smirksweat Az ágyba mindig forgolódok a géppel együtt. ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4977 Dátum: 12 aug 15, 17:15:19 »

Neirda, én is. Dettó. Nevet Sőt, mivel újabban keveset alszom, tilos ágyba vinnem a gépet, mert fekve elalszom gépezés közben. Jobbat mondok, beszélgetés közben. ikszdé Miféle szörnyű nőszemély alszik már el chatelés alatt? Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4978 Dátum: 12 aug 15, 17:19:34 »

Néha velem is megesik, hogy elalszok gépezés közben. Csak én az asztal előtt is képes vagyok erre...  Ohh My God
(pedig én nem alszok olyan keveset ikszdé)

Viszont beszélgetés közben én azért próbálok nem elaludni. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4979 Dátum: 12 aug 15, 18:00:51 »

Niki.. ikszdé Mi meg Skypeoztunk a barátaimmal, és már kb hajnali 2 volt. De ilyen mikrofon beszélgetésbe, vagy mibe. Én meg bealudtam, mert az ágyban voltam. ikszdé A barátaim ott ordibáltak, hogy keljek fel..aztán sikeres lett az akció, de 10 után megint bealudtam.. ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!