24 okt 09, 12:13:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144122 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4920 Dátum: 12 aug 13, 18:06:51 »

Ha már menő nevekről esett szó: katt!
Nagyon remélem, hogy valóban léteznek, máskülönben a semmin röhögtem hülyére magam valamelyik nap.  Pojén
A mai reggelemről/éjszakámról jut eszembe egy téma, amit felvetnék: írjátok le a legesleges, de tényleg legeslegrosszabb reggeleteket, és ha tetézni akarjátok, az azt megelőző éjszakátokat is. Nekem nagyon durva volt a mostani. Úgy éreztem magam fél nyolcig kb. mint a Little Boy, mielőtt ledobták Hirosimára. ^^
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4921 Dátum: 12 aug 13, 18:15:51 »

Halihó! Mosolyog

úúú nem olvastam vissza csak pár háeszt. Mosolyog Hm az a banán az az amikor húznak a tengeren? :O
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4922 Dátum: 12 aug 13, 18:59:21 »

Niki, ezek nagyon jók.Nevet kiegészítésként: Füty Imre, Galambos Dzsoki [igen, dzs-vel] és Galambos Bobi, Röntgenné Ultra Ibolya, Szalmon Ella. :'D

Legrosszabb reggel.. hát az nem is, de vicces az volt: reggeli után a fürdőszobába indultam mosogatni, a használt zsepit a hűtőbe akartam dobni és ha anyum nem szól rám, akkor bolyhos szobapapucsban megyek iskolába [ráadásul télen]. ikszdé

Lilus: igen az, és négyen férnek fel egymás mögé. Ismerősömék kipróbálták, és az egyikük az első 50 méteren belül lerepült róla. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 19:02:35 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #4923 Dátum: 12 aug 13, 19:04:04 »

Sziasztok!

Új vagy, gondoltam írok Nyelvesít Elég jónak igérkezik a fórum, és remélem találok barátokat ^^
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4924 Dátum: 12 aug 13, 19:05:06 »

Hm. Én 1 méter múlva lerepülnék róla ikszdé

Szia Lilith! bye bye
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4925 Dátum: 12 aug 13, 19:24:42 »

Igen, húzza-húzza a motorcsónak a banánt, aztán egyszercsak leborítja az utasokat. Nagyon durva, arra is fel akartam ülni de azt már nem engedték. xD
Nekem a kedvenc ilyen nevem a Pop Simon. Nyelvesít Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4926 Dátum: 12 aug 13, 19:28:12 »

Legrosszabb reggel: menni kellett melóba (ez még most decemberbe volt) ugye 4:10re volt állítva a tel.ébresztő, de nem frissítettem a beállítást így nem csörgött (kedd reggel újból le kellett volna "okézni") kinyitom a a  szemem, megnézem az órát 4:55, nem ettem, nem kávéztam, felkaptam a ruhát, spuri. [ 5:05kor indult minden nap a 29-es busz a kilátóból, amit a 4:45ös 31es busszal értem be a Platánnál (ami ugye már felejtős volt)] rohantam a Platánhoz parton fe gyalog h elérjem a buszt (29es), amit el is értem, fájt a tüdőm (már a buszon), mert hogy rohanjak fel, jó mélyen belélegeztem a kb. -10 fokos december hajnali levegőt, szabaddá tett (sál és garbó mentes) nyakkal. [még jó hogy volt 10percem automatás kávére meg 1 csokira].
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4927 Dátum: 12 aug 13, 21:00:30 »

Ayumi, fogadd őszinte gratulációmat. Meglátjuk, az enyém felülmúlja-e a te pocsék reggeledet. Nevet
Szóval. Tegnap este fél 11 körül kecmeregtem be az ágyba. Másfél órán keresztül forgolódtam, kínlódtam, nagy nehezen sikerült elaludnom, aztán jött a fél négy, meg jött egy benganagy szúnyog, ami végigcsipkedte a jobb karomat, attól nem tudtam aludni egy órán keresztül, utána átmentem anyuék szobájába, fél óráig ott is vergődtem, aztán oda is jött a szúnyog, aztán sikerült elaludnom, de utána már csörgött is az óra. Elkészültem, de kétszer is hazajöttem, mert egyszer a szem.igazolványt hagytam itthon, másodjára meg a melós fehérpapucsomat, siettem a buszhoz, és ott kanyarodott el előttem. Utána felhívtam papát, hogy ugyan vigyen már el egy, Monostornál civilizáltabb faluba, ahol járnak is a buszok 7 és 8 óra között. Na, értem, jött, elindultunk, és tudniillik, mielőtt Sárándon odaérünk a buszmeghez, van egy vasúti átjáró is. Természetesen pirosat kaptunk, és láttuk, ahogy szépen elrobog előttünk a busz, mi meg még mindig a pirosnál várunk. Már akkor úgy voltam vele, hogy kiszállok a p*csába, és gyalog elindulok haza. Nevet Aztán átváltott fehérre, és még ott volt a busz a megállóban, és gyorsan egy gurulóátfordulással kiszálltam a kocsiból, kicsit szaladtam a buszhoz, és hopp, felugrottam az utolsó utáni másodpercekben. És végül beértem a városba, tök időben voltam, nem késtem meg semmi, deh... uhf, ilyen pocsék reggelt és az azt megelőző éjszakát rég éltem már meg. =(

Juj, és imádom, amit a családos topikban toltok. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4928 Dátum: 12 aug 13, 21:07:06 »

Kis kárörvendő ikszdé
Evribádi: egy kis Funfact Nikuról:
Utálja, ha így szólítjátok (nekem elnézi( =^w^=)), és bár általában cukimuki avák mögé bújik, igazából egy kárörvendő, gonosz nőszemély ikszdé Ha nem vigyáztok, és hisztek neki, kiszívja a csakráitokat(már hogy a Naruto-fanok is megértsék)! Komolyan. Lesütöttszemek
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Morause
Vendég
« Válasz #4929 Dátum: 12 aug 13, 21:09:36 »

Niku sajnálattal hallom hogy a "bérgyilkosok" titeket is elleptek. Nekem az egész nyár ilyen pocsék, mert ha meleg van nem alszom de jön a szúnyog, pók vagy vmi alvás közben szívesen megkóstolgat. De ha nem akkor is mindig van vmi, mondjuk szüleim jó szokása szokott lenni hogy sosem hagynak aludni még 8-9 óra tájékán, ezért én bosszúból éjfélkor járok néha zuhanyozni vagy este hangosan minden fényforrást felkapcsolok és lent mocorgok. Még régen szóltak érte de konkrétan elmondtam nekik hogy lesz@rom és mostanra már megszokták. Viszont a nyarat akkor sem szeretem mert ilyenkor olyan vagyok rovaroknak mint hirdető tábla vagy nem tudom... nagy betűkkel van rám írva hogy "csípj meg, jó ízű vérem van", ilyenkor minden rovar kedvence vagyok, még azoknak is ami nem vérrel táplálkozik.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 21:11:29 írta Morause » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4930 Dátum: 12 aug 13, 21:18:22 »

Tényleg Niki, te egyébként nem akarsz családtag lenni? Hümm-hümm
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4931 Dátum: 12 aug 13, 21:29:18 »

Jaj a szúnyogok. én megpróbálom totálisan kizárni őket az "életemből" (mármint az alvós részéből).
Ugye az ajtóm zárva van [hogy az a szép cicám ne menjen be a szobámba, mert allergiásan tarok macskát (hát mért is ne)]
Az ablakhoz csipeszelem a függönyt (hogy véletlenül se fújja el a szél), és mivel a tv is +a gép is abban a szobában van ahol nem alszok ezért ott este sötétség van [ha valamiért bemegyek (inkább)  botorkálok, mint hogy villanyt kapcsoljak (mert ugye a fényt igen csak szeretik ezek a kis mocskos dögök)]. Így az éves szúnyogmennyiségi rekordom (a szobámban) 3 darab vérszopó/év. (de az átlag 1 ízeltlábú dög/év.)  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4932 Dátum: 12 aug 13, 21:29:41 »

Azt hiszem, most lebuktam a Funfact-ed (gőzöm nincs, mit takar a kifejezés) által. Nem is tudom, hova bujdokoljak ezek után. Cukimuki avák mostantól nem védenek, le vagyok csupaszítva, kiderült, hogy csakraszippancs vagyok, meg hogy egy kicsinyes, felszínes, más bajain élvezkedő némber is. Asszem' megyek a sivatagba beduinnak tevén lovagolni, vagy lovon tevegélni, tök nem számít, esetleg talán a Myoboku hegyekbe varangyokkal táncolni meg suttogni.  bye bye

Höhöhöhöhöhöhö, remélem, nem vette be senki. Nevet Maradok, csakrát meg aurát szívni, túl kellemes itt a légkör, hogy holmi büdös, köpködős tevék meg ripacsos békák miatt lelépjek. ikszdé

Ööö, Morause, idéznék egy hsz-ből, amit közvetlenül előtted lőtt el drága Sabakum:" Nikuról:
Utálja, ha így szólítjátok (nekem elnézi
"
Akkor innentől ehhez igazítsd azt a Nikuzást, köszipuszi. Nevet
Hm, a szúnyogok meg egyéb vérrel nem táplálkozó rovarok nem csak a te véred szívják oly serényen szerintem. Hm, a szülős dolog meg... én az ilyennel egy ideje már úgy vagyok, mármint az ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulásra a környezetemtől, hogy nem fogok lealacsonyodni egy olyan szintre, ahol kb ők mozognak a hozzáállásukkal és viselkedésükkel, mert tartom magam olyan értelmesnek, hogy tudjam, idővel megbánnám, ha elkezdenék itt primitívkedni másokkal. Ez a durcás viselkedés pedig a részedről (hogy éjjel zuhanyzol, csapkodod a lámpát), nos, lássuk be, nem illik egy 20 éves, majdnem férfi jellemébe. Egy 14 éves lázadó, pelyhes szakállú tinisrácnál még elmegy, de szerintem... Bár, te ügyed végül is, ha arra van szükséged, hogy így vágj vissza anyudéknak, akkor tedd ezt. Én csak annyit tudok, hogy a szabadságom szele már erősen verdesi a szélesre tárt ablakomat, amelyen hamarosan kirepülök egy spéci tündérpor segítségével.  Pojén

hanii, kedves, hogy megkérdezed. Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4933 Dátum: 12 aug 13, 21:37:30 »

Csalódtam is volna benned, ha elmész békacsicskának ikszdé Családba tőlem is jöhetsz, téged nem foglak bántani xD Illetve nem jobban, mint az átlagot. :"3

Havi powaa anime-párbeszéd, ezt most muszáj leírnom, míg friss az élmény:

*csávó ki akar nyírni egy nőt, de kiscsaj leállíta*
- Ne tedd! Ő....
- El akar fogni téged.
- Igen! De vett nekem gőzölt zsemlét!
ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Morause
Vendég
« Válasz #4934 Dátum: 12 aug 13, 21:41:40 »

Niki köhm, nem áll szándékomba magyarázkodni de az "u" és az "i" betű nekem egymás mellett van a klaviatúrámon, és remélem ezzel megérted mire akarok célozni. kacsint

Ez meg nem inkább ilyen tinédzseri visszavágás, inkább afféle megszokás, mivel annak idején mikor kolis lettem kezdtem hozzászokni hogy mindent későn csinálok, így idehaza is ez volt. Az hogy utóbbi időben feltűnt hogy ez így megy az már csak reflex, de direkt sosem csinálom.
Nekem sajnos nincs lehetőségem arra amire neked, ezért inkább be is fejezem
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 21:43:06 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 327 328 [329] 330 331 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!