24 ápr 27, 20:04:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Yonko  (Megtekintve 22831 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #60 Dátum: 13 aug 05, 18:40:26 »

Senki nem mondta, hogy a Yonkou maga gyengébb a legénységénél. Azt mondtam, hogy Kaidou hatalma inkább a seregéből és a rafkoságából származik sem mint az erejéből. Ergo nem olyan mint Fehérbajusz, hogyha akarja kettétépi a világot. Maga a Sengoku mondta, hogy ne nézzék le, mert ha akarná elpusztíthatná a világot az erejével, de valószínűleg nem akarta. Kurohige is ezért para most, mert nála van ez az erő bár kétlem, hogy olyan jól használná mint az öreg. A lényeg az hogy nem hiszem, hogy mindegyik Yonkou ilyen erős lenne. Van akinek van ereje, de az arra elég, hogy irányítson másokat és ezáltal növelje az erejét és befolyását. Ettől független nem lenne könnyű 1v1-ben legyújtani őket, de nyilván jóval könnyebb lenne ellene harcolni mint az öreg ellen.

Az off részhez pedig annyit Buggy csak szimplán fogyatékos. A képessége és az ereje nem lenne rossz csak hát buta szegény. Mihawkot szét tudná szívatni Haki ide vagy oda. Simán szét válna mire eltalálhatná azt akkor már hiába van hakija nincs mit eltalálni:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #61 Dátum: 13 aug 05, 21:00:24 »

Szerintem Big Mommal kapcsolatban egyszerű a képlet. Ahogy a többi yonko esetében, az ő legénységének is nagy része behódoltatott kalóz. De míg mondjuk Shirohige nem zúzta szét az embereit, ha rossz passzban volt, addig rövidke szerepléséből kiindulva Big Mom simán megteszi. Így joggal félnek tőle a beosztottjai, szép hogy nem mernek ellent mondani neki. Ráadásul Pekomsék is rettegnek a haragjától, pedig az ő fejükön aztán több százmilliós vérdíj van. Ebből kiindulva Big Mom biztos, hogy nem egy gyenge személy.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #62 Dátum: 13 aug 05, 23:33:13 »

jó, mondjuk én se úgy értettem, hogy gyenge:) big mom is képes lenne elbánni bármelyik shichibukaial:) ez nem kétséges, és azért aki ezt elmondhatja magáról az nem piskóta:)

de most komolyan:D ti is láttátok big momot, hogy néz ki:)
-nagy
-kövér
-nyáladzó
ezek közül melyik az a tulajdonság, ami alapján jól tud harcolni:) nézz rá pl fehérbajuszra... igaz, hogy öreg, de egy bestia az öreg:) képzeljük el azt, hogy fehérbajusz helyett big mom támadja be marinefordot...
most komolyan? big mom hogy harcol? fizikai erővel?
-izmai nincsenek
-lassúnak tűnik és hájasnak
-ahogy láttam nincs kardja, vagy bármi egész harci eszköze sem

az egyedüli, ami veszélyesnek tűnik benne az a szája. mivel azt láttuk is, hogy bezabál pár kalózt a sajátjai közül. ez oké, de mi van, ha hátbalövik ágyúval, meg mondjuk akainu magmáját is megenné...azt azért kétlem
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #63 Dátum: 13 aug 05, 23:44:25 »

ez lehet 1 tulajdonsága, h mindent megtud enni. amúgy én őt erős védelemmel képzelem el. Meglesz ez oldva, vagy lehet h ien sav ( gyomorsav) képessége lesz.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #64 Dátum: 13 aug 05, 23:44:57 »

Ahogy nézem a savas nyála simán lehet fegyver, lassúnak meg nem az mert mégiscsak elkapott pár embert és megette...
A zsír pedig jó védelem lehet.  ikszdé

Beelőztek, de nem baj. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 05, 23:45:40 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #65 Dátum: 13 aug 06, 00:25:32 »

Attól, mert kövér még lehet erős, nem feltétlen kell izmosnak lennie, erre legjobb példa Feketeszakáll vagy Jinbei.. Mosolyog

Amúgy biztos vagyok benne, hogy Big Mom Logia típusú, méghozzá savszerű ami mindent felemészt, így már nem is hangzik olyan gyengének.... Mosolyog
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #66 Dátum: 13 aug 06, 14:39:04 »

elképzelhető, sőt nagy valószínűleg a nyála is savas. habár ez önmagában kevés, hisz ha azt vesszük wapol is  a szájával harcolt. illene big momnak is a zaba gyümi:D

az meg, hogy sav logia típusú gyümit evett jó ötlet:)
Naplózva
Haki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #67 Dátum: 13 okt 13, 15:22:26 »

Én is valami ilyesmi képességet tudok elképzelni Big Mom-nak. Egy sav logia félelmetes ellenvél lehet Luffy számára.
Kaidoval kapcsolatban valami badass misztikus zoan típusú gyümiterőt súgnak az érzéseim.
Shanksnál szinte biztosra veszem hogy a legerősebb Hakit birtokolja.
BB képességeit meg nagyjából megismertük már.
Én így képzelem el a 4 Yonko-t (már ha BB nevezhető annak). Így mindenből jutna logia, zoan, paramecia, haki:D

Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #68 Dátum: 13 okt 13, 15:51:23 »

Ezzel csak az a probléma, hogy Kurohige gyümölcse Logia típus, és nem Paramecia. Bár azon belül is különleges.
Viszont Kaidou, mint misztikus Zoan... Van benne potenciál. Ha már ennyire Zoan sereget kapott.
Azon filózok, milyen legendás lényt hagyott ki eddig Oda. Volt már sárkány, főnix, Tyrannosaurus, buddha...
Zoan kategórián kívül: Hárpia, Kentaur, Kraken, Minotaurus, Baziliszkusz, Sphinx, Cerberusz, Mantikórok, Múmia, Medúza...
Nem nagyon maradt ki semmi. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #69 Dátum: 13 okt 13, 17:31:50 »

Feketeszakáll másik gyümölcse paramecia, úgy hogy nem lőtt nagyon mellé. És a yami yami vagy mi se igazán logia, mivel anyaggá nem bír válni, kivételként erősíti a szabályt.
Valaki régen írta hogy só logia gyümölcse lehet Big Momnak, még abba bízok, mint a vezércikkbe. Egyébként a másik három is kemény lehet hakiban, mert ha nem így lenne Shanks átgyalogolna rajtuk.

Mitikus Zoan: unikornis! amúgy Marcoén kívül a többi nem erősebb szerintem pl egy tigrisnél vagy jaguárnál. Ha javítja a reakciód, meg erődet akkor már nyertél vele.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #70 Dátum: 13 okt 13, 19:50:16 »

Mitikus Zoan: unikornis!

Én is ezt akartam, vagy még pegazust xD

Viszont Kaidou, mint misztikus Zoan... Van benne potenciál. Ha már ennyire Zoan sereget kapott.
Esetleg azért van csak zoan serege, mert mesterséges logiát és parameciát nem tudnak készíteni?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Haki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #71 Dátum: 13 okt 13, 20:13:13 »

Közbe utánanéztem és a Yami Yami sötétséggyümi tényleg logia de közbe a rengésgyümit én paramecianak mondanám vagy nem is tudom.
Amúgy ha már volt buddha akkor akár lehetne dzsinn. (Habár kicsit fura lenne)
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #72 Dátum: 13 okt 24, 19:23:44 »

Dzsinn? Az a szellemet jelenti? Mert ha igen, akkor ott van Perverz-sama Rémséges szigeten.. köhöm.. hajón.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!