24 ápr 27, 19:48:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Yonko  (Megtekintve 22830 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Dátum: 11 dec 20, 13:02:08 »

Úgy láttam, hogy ilyen téma még nincsen.

A téma Shanks, Bigmom, Kaido, BB(Fekete szakáll), illetve WB(Fehérbajúsz) múltbeli, és mostani kapcsolatait/kapcsolatukat, erejüket, és elképzeléseiket vitatja meg.
(Szerk.: bármilyen Yonkoval kapcsolatos felvetést is várok ide úgy szintén)
Kíváncsi vagyok mindenki véleményére.

Csak, hogy feldobjak egy kérdéskört:  Kaido milyen szinten áll szerintetek a Yonko között? Amikor Wb háborút indított, akkor ki akarta használni WB sebezhetőségét, és támadni akart. Viszont, Shanks valami módon elég gyorsan leszerelte. Na most ez jelentheti, hogy Shank Kaido felett áll?
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 20, 19:15:37 írta Duuu » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1 Dátum: 11 dec 20, 13:54:33 »

Egyik sem áll a másik felett, mind k. erősek, pont ezért van meg köztük az egyensúly. Ha valamelyik sokkal erősebb lenne a többinél, akkor nem lenne értelme egy lapon említeni őket.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2 Dátum: 11 dec 20, 14:04:53 »

Értem én az erőegyensúlyt, de még is van köztük némi különbség szerintem, mert WB volt pl a legerősebb kalóz a világon mint mondták. Ez máris egy különbség a többi 3hoz képest. Az egy más dolog, hogy mi miatt lehetnek ugyan olyan erőben. pl: elfoglalt területek, legénység, stb
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3 Dátum: 11 dec 20, 14:20:52 »

WB nem hatalomban, hanem izomban volt a legerősebb.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4 Dátum: 11 dec 20, 14:23:37 »

Nem feltétlenül. Azért, mert WB volt a legerősebb csak egy dolog. Lehet, hogy a másik legénységének ereje kiegyenlíti ezt az erőkülönbséget vagy a szövetségeseik mennyisége ugyan így tehet erről. Ha komolyan összecsapnának akkor elkerülhetetlenül az egyik elveszne míg a másik olyannyira meggyengülne, hogy egy nevető harmadik netán negyedik feltörölné velük a padlót. Inkább a személyiségükben van különbség. WB elérte azt amit akart, nem is volt szándékában Kalózkirállyá válni csak szabadon a "családjával" élni megkötések nélkül. Szerintem Shanks is ezt képviseli. Egyedül Kaidoban látom azt a szándékot, hogy ráhajtson az eddigi viselkedés alapján. De ki tudja? Nem láttuk még őkelmét, így igazán ítéletet mondani róla nem lehet. Big Momról szintén nem lehet de ahogy a lánya beszélt illetve viselkedik, nem lehet olyan rossz.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 11 dec 20, 14:27:17 »

Edward már megöregedett. Ha Spade leszúrta őt, Shanks egy komoly harc során feldarabolta volna. Fiatal korában Roger miatt nem tudott tovább menni, később pedig meg mert nem is akart és nem is tudott.
Lehet azzal jönni, hogy mekkora erőt képviselt a "világ legerősebb gyümölcse", de gondoljatok csak bele: Shanks gyümölcs nélkül emelkedett erre a szintre.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6 Dátum: 11 dec 20, 14:39:58 »

Valahol olvastam, hogy Kaido Cyborg. Nem tudom, hogy mennyi valóságalapja van, de kíváncsi vagyok, hogy milyen ereje van egy pacifistához képest, vagy franky-hoz képest:D
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 11 dec 20, 15:05:21 »

Maximum egy jó tipp. Sehol sem láthattuk még Kaido-t, szóval semmit sem tudunk az erejéről/kinézetéről/származásáról.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #8 Dátum: 11 dec 20, 15:17:17 »

tegnap pont azon gondolkoztam, h kellene egy külön Yonko topic mert Shanks topicjába nagyon elterelődött már a téma.  ikszdé Szerintem sincs rangsor közöttük, és nem is biztos, h Shanks akkor legyőzte Kaidot, megvesztegethette, vagy ki tudja. Az biztos, h ennek a topicnak lesz jövője  Nevet, most már muszáj lesz megmutassák őket.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9 Dátum: 11 dec 20, 15:20:21 »

Valahol olvastam, hogy Kaido Cyborg. Nem tudom, hogy mennyi valóságalapja van, de kíváncsi vagyok, hogy milyen ereje van egy pacifistához képest, vagy franky-hoz képest:D
Ez csak azért terjedt el, mert X-Drake egy kibrog-szerű figurával beszélgetett az Újvilágban, aki azt mondta, hogy ez a sziget Kaito védeme alatt áll. Ő természetesenn nem Kaito volt, hanem egy csatlósa.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 20, 15:21:05 írta gman » Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #10 Dátum: 11 dec 20, 16:11:26 »

WB nem hatalomban, hanem izomban volt a legerősebb.

Az hogy a világ legerősebb embere nem azért mondták mert olyan izomtibor volt Nevet Hanem mondták hogy az ő gyümölcse az amivel el lehetne pusztítani a világot.
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #11 Dátum: 12 máj 13, 21:34:00 »

Azt olvastam, hogy Kaido talán Sabo.. Gondolkozik Szerintetek ez lehetséges?
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #12 Dátum: 12 máj 13, 22:05:30 »

ikszdé Az nagy poén lenne. Egyébként nem tartom valószínűnek.
WB-nek azért elég nagy volt a hatalma, rengeteg terület volt a neve alatt, aminek köszönhetően ezeket a területeket nem támadták meg. Már ha a hatalmat így értettétek. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13 Dátum: 12 máj 13, 22:18:19 »

Szerintem nem lehetséges. Túl fiatal lenne hozzá. Valahogyan így értették a hatalmat de pontosítanám. Inkább befolyási övezetnek nevezném ahova kiterjed a hatalma.
Naplózva
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #14 Dátum: 12 máj 30, 17:11:46 »

Hát van egy fantomkép Kaidoról és az kicsit sem hasonlít Sabora. De legalább Big Mamaról már esett szó. Azért az durva volt mikor kiderült, hogy Lola a rokona. Alig várom, hogy lássam őket
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!