24 ápr 28, 16:21:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Yonko  (Megtekintve 22836 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #15 Dátum: 12 máj 30, 18:38:39 »

Tudtommal még nem derült ki, bár igen valószínű Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #16 Dátum: 12 máj 30, 21:49:06 »

Hát van egy fantomkép Kaidoról és az kicsit sem hasonlít Sabora. De legalább Big Mamaról már esett szó. Azért az durva volt mikor kiderült, hogy Lola a rokona. Alig várom, hogy lássam őket

És gondolod Linlint meghatja majd, hogy Luffy 1x jót tett Lolával? Igaz, hogy azon a jótetten Lola és csapata élete múlt de láttuk, hogy Big Mom simán megeszi az alattvalóit is, ha éhes... úgyhogy szerintem Luffyék nem fognak szert tenni újabb Yonko szövetségesre, barátra.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #17 Dátum: 12 aug 10, 11:01:38 »

Szerintem Luffy szr@ráveri  BM-t és ő is egy Yonko lesz Nevet De azért kiváncsi vagyok BMnek milyen képességei lehetnek  Nevet
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #18 Dátum: 12 aug 10, 12:10:51 »

Luffy soha nem lesz yonko, ez szerintem 100%. Őt nem érdeklika  rangok, csak egyetlen egy. Lehet hogy a nagy hódításai során felruházzák majd a yonko rangal de ő nem vágyik erre, sem a kötelességekre. Sőt ő pont ellentéte a yonkonak nem akadályozza a másikat hanem egyedül tör az élre.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #19 Dátum: 12 aug 10, 17:21:31 »

Engem inkább az érdekel, hogy feketeszakáll miért nem Yonkou. Jinbei azt modnta az emberek már úgy hívják, nem azt, hogy ő lett a új Yonkou. Szerintem Shanksék a kalózok találkozóján nem adták neki a rangot. LEhet több kalóz is azt mondta várjanak kicsit mert új hullám közeleg. Gondolok itt Luffyra vagy a szuper novákra.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #20 Dátum: 12 dec 08, 00:05:05 »

Engem inkább az érdekel, hogy feketeszakáll miért nem Yonkou. Jinbei azt modnta az emberek már úgy hívják, nem azt, hogy ő lett a új Yonkou. Szerintem Shanksék a kalózok találkozóján nem adták neki a rangot. LEhet több kalóz is azt mondta várjanak kicsit mert új hullám közeleg. Gondolok itt Luffyra vagy a szuper novákra.

Kalózok találkozója? Az meg micsoda?

Yonkou, pont olyan, mint a kalózkirály. Roger is azért lett az, mert az emberek elismerték és így kezdték emlegetni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #21 Dátum: 12 dec 08, 00:33:15 »

Semmiben sem hasonlít a kalózkirály címre a Yonkou. A Red Line második felének fő kalózait nevezik Yonkounak. Úgy uralkodnak a hozzájuk tartozó szigetek fölött mintha királyok lennének. A Kalózkirály viszont soha nem uralkodik senki fölött. Ez a cím annak jár aki körbehajózza az összes tengert és eléri a Red Line legvégén, Raftel szigetét. Az One Piece nem tudom mennyiben tartozik hozzá a Kalózkirályhoz. Az biztos, hogy ha egy tárgy vagy dolog akkor az Raftelen található. Kurohigéről azt mondták, hogy Shirohige területén garázdálkodik és egyesek már őt tartják az egyik Yonkounak, pontosabban őt tartják a legesélyesebbnek arra, hogy Yonkouvá váljon.
Naplózva
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #22 Dátum: 12 dec 08, 00:41:43 »

Úgy értettem, hogy olyan, hogy az is egy olyan cím, amit az emberek "adnak". Direkt idézőjelbe teszem az adást, nehogy ezt is félreértse valaki.

Szerk.: Bővebben kifejtve. Hol volt, hol nem volt voltak kalózok, akik nagy hatalomra tettek szert és irányításuk vagy inkább ellenőrzésük alá vontak több szigetet és saját területnek nyilvánították azokat. És az emberek elkezdték őket császároknak hívni, így lettek a Yonkou-k, mivel négyen voltak. Ezért hasonlítottam a kalóz királyi címhez, mert az is ilyen, mivel az emberek elismertek valakit annak, Rogert és így lett ő az.
De nem egy létező titulus, és nem hagyja jóvá vagy adományozza semennyien gyűlés vagy találkozó.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 08, 00:49:09 írta WayneGace » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #23 Dátum: 12 dec 08, 10:28:32 »

Tévedés valószínűleg a világkormány adta zet a címet nekik mivel nevezni kell valahogy a 3. hatalmat aki egyensúlyban tartja a világot. Shichibukai tengerészet és a Yonkou. Nem hinném, hogy holmi szóbeszéd adta nekik a nevet. Az emberek nem neveznek el 4 embert akik külön ténykednek. Ők egyet a legerősebbet kiemelik és legendát csinálnak belőle. Mint Roger.

A kalózok találkozójáról nem tudunk sokat. Ace és Kurohige említi. Egy olyan hely ahov a afizikai erő nem elég. Szal valszeg a legerősebb hakival rendelkező kalózok vannak ott:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #24 Dátum: 12 dec 08, 14:13:06 »

Úgy emlékszem, ahogy leírtam. De lehet neked van igazad. Azt hiszem Garp beszélt róluk először, megpróbálom kikeresni.


Itt van. Azt mondja Garp. hogy hívjuk. Na most, hogy ez honnan indult, tengerészettől, kormánytól vagy máshonnan, azt nem lehet tudni. Lehet valóban a tengerészektől. De az biztosnak tűnik, hogy ez amolyan ráaggatott cím.

http://www.mangapanda.com/103-2539-7/one-piece/chapter-432.html
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 08, 14:24:35 írta WayneGace » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #25 Dátum: 13 feb 25, 07:30:21 »

Szerintem 100, hogy nem Kaidou a legerősebb főleg ha legelőször vele csapnak össze. Mikor Shanks megjelent marinefordban eléggé tele lett Sengoku gatyája ás előtte állítólag "rávette" Kaidout hogy ne menjen Fehérbajuszt irtani.

Valahogy olyan érzés ez, hogy minél később jönnek majd az ellenfelek, annál erősebbek (mint mangában). Sőt ezek miatt, hogy Law először őket vette célba azt kell hogy gondoljam Ő a leggyengébb yonko. 
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #26 Dátum: 13 feb 25, 11:05:16 »

Én is így vélem, hiszen általános tény a shounenekben, hogy ahogy halad az idő annál erősebbek az ellenfele. Persze már Mihawk is feltünt a higashi-umi n, meg ott volt egy rakat nagyágyú Marineford ban itt csak megismertünk számos karaktert.
Kaidou ha nem is a leggyengébb akk. egy szinten lehet Big Maam al. Feketeszakálnak és Shanks nak kiemelt szerepe van, mivel Kurohige fogta el Acet, Shanks meg olyan mintha az apja lenne. Én úgy tippelném, hogy Kaidou > Big maam > Shanks > Kurohige...hiszen most ő legfőbb gonosz (mondjuk nekem még unszimpatikusabb Akainunál is pedig őt is rühellem)
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #27 Dátum: 13 feb 25, 12:55:16 »

Szerintem annak ellenére, hogy mind a 4 yonko-t ki akarja ütni Luffy, nem fogja. Mosolyog Nem azért mert ne lenne meg az ereje hozzá, hanem, mert a világban olyan változások történnek. Teszem azt  a Kid szövetség üti ki Big mom-ot, így Luffy nem tudja. Kid úgy  is úgy lett beállítva eddig, mint aki még "nagy ellenfele" lehet Luffynak.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #28 Dátum: 13 feb 25, 13:14:52 »

Érdekes, én is gondoltam rá, de eddig abban a hitben voltam, hogy meghagyja az erős ellenfeleket Luffynak Oda. De nem megy minden terv szerűen, hiszen már water7 után a Halember szigetre indultak. xD
Azon gondolkodtam, hogy ha valaki elver egy császárt akkor az automatikusan a helyébe lép? Vagy Teach csak földrengés gyümölcs miatt lett az?
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #29 Dátum: 13 feb 25, 13:47:18 »

@Beeng

Nem csak a tény hogy 2 gyümölcse van lett császár. Az is szerepet játszik, hogy milyen legénysége van és milyen területei. Fekete szakáll nagyon is jól ismerte a helyeket, amik fehér bajusz védelme alatt álltak és emiatt gondolom azokat célozta meg, amiből már nem keveset tett sajátjává. A halemberek szigetét meg azért nem, mert nem kis kitérő és bigmom is megcélozta.

Azért nem nézném le egyik yonko erejét sem. Hiába lehet a leggyengébb köztük, akkor is félelmetes erőt képviselhet. Már máshol is mondtam, hogy ha nem ember, hanem szörnyeteg, akkor ő lesz a legerősebb nem emberi lény a one piece világában.

Kid-et nem ismerem taktikusnak, szóval érdekelne, hogy üti ki bigmom-ot.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!