24 ápr 27, 21:46:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Yonko  (Megtekintve 22832 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #30 Dátum: 13 feb 25, 14:08:53 »

Ismételten felhívom a figyelmet arra, hogy hivatalosan nem Yonkou feketeszakáll. Annak emlegetik az emberek, de eddig nem hangzott el, hogy az lenne. Luffy is azért mondta, hogy mind a négyet kiüti, mert ha jól gondolom a Yon az négyet jelent. Nem tudjuk, hogyan választanak Yonkout. Lehetséges, hogy erősen köze lesz a kalózok találkozójához. Az is lehet, hogy a maradék Yonkounak kell kineveznie azt akit méltónak találnak riválisuknak.
Ezt tartom amúgy a legelképzelhetőbbnek és azon se lepődnék meg, ha Shanks javaslatára nem válaszottak volna egyenlőre 4.-et. Megakarják várni az újoncok mit alkotnak. Lehetséges, hogy pont Luffy-t várja mindegyik:D Az elég epic lenne. A háborúban látták mire képes a király akaratát is. Odánál sosem lehet tudni:D

Azt lehet igazatok lesz és Kurohige simán Yonkou lesz, de az is, hogy valaki épp őt győzi le a Yonkou címért:D Ami még megint csak epic lenne, ha Kurohige nem fogadta volna el amíg nem harcolt a szalmakalapossal:D
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 25, 14:09:38 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #31 Dátum: 13 feb 25, 14:19:55 »

Kurohige egyre erőteljesebben törtet afelé, hogy főgonosz legyen. Főleg Marineford óta. (Sok új, erős csatlós, Shirohige ereje...)
Shichibukai rangon hamar túlrohant. Szinte biztos, hogy ha most még nem is, de Yonkou lesz, és az egyik legfőbb gonosz ellenség. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #32 Dátum: 13 feb 25, 16:11:43 »

Hát szerintem a kalózok között valóban ő lesz a főboss, de úgy alle sztem a világkormány, azon se lepődnék meg, ha a Gorosei lenne a főfőfő ultimate boss:D Feketeszakáll legyőzésével nem fog véget érni a manga. Mivel ő a kalózkirállyá válásban lesz az utolsó lépcső fok. Utána jön a világkormány mikor mindenre fényderül és az egész világot kihívják maguk ellen:D
Minden esetre zavar, hogy sokan tény ként kezelik Kurohige tagságát a császárok között, de erről még nincs információnk. Persze szerintem is az lesz, de Oda még ide fricskázhat nekünk óvatosan emlegessük őt Yonkounak.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #33 Dátum: 13 feb 25, 17:14:03 »

Szerintem Kurohige nem is akar Yonkou lenni. Ő inkább a királyi címre hajt mint Luffy. Ő is az álmokról beszélt korábban Luffyéknak és szerintem ez éppen azt vetítette előre, hogy hasonlóan gondolkodnak bizonyos kérdésekben. Azt akar csinálni ami neki tetszik és ennek megfelelően cselekszik miközben éli a szó szoros életet.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #34 Dátum: 13 feb 25, 18:01:36 »

Bocs ha off lesz, de kalózok találkozója micsoda? Mikor említik meg?
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #35 Dátum: 13 feb 25, 18:55:57 »

OFF: Ace említi luffy-nak, mikor még arabasta-ban találkoznak és akkor ad neki egy vivre card-ot. Ott említi hogy majd a kalózok találkozóján találkoznak. Nem tudni mi az.

ON:

Kurohige legénységéről nem sokat tudunk, nem? Valaki el tudja mondani, azt hogy mennyien vannak?

Big Mom-nak vajon paramecia gyümölcse van? Csak tippelek meg érdekelne más véleménye is.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #36 Dátum: 13 feb 25, 19:31:38 »

Kurohige legénységéről annyi infőnk van, amennyit a háború után a timejump előttről tudunk.

Tehát legénység:

Marshall D. Teach(kapitány), Van Augur(mesterlövész), Jesus Burgess (erőember), Doc Q(orvos), Laffitte (a kalapos hypnotizőr), Stronger( Doc Q lova), Shiliew ( ex Impel down parancsnok), Sanjuan Wolf (a hajó méretű emberke), Vasco Shot (aki folyamatosan iszik), Catarina Devon (egyetlen női tag), Avalo Pizarro ( amelyiknek szarva van)


Big mom gyümölcsének tuti a savhoz van köve, vagy vmilyen maró hatású anyaghoz.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #37 Dátum: 13 feb 25, 21:17:58 »

Kurohige is említi a kalózok találkozóját és azt mondja, hogy aki oda akar jutni annak erős hakira lesz szüksége. Alig várom, hogy kiderüljön pontosan hogyan is néz az ki:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #38 Dátum: 13 márc 12, 23:54:58 »

Erről tudtok 1 linket dobni, hogy mikor mondta ezt Kurohige?  Amúgy én is őt várom 4. Yonkunak, igaz nagyon unszimpatikus , de ilyen legyen a főgonosz!
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #39 Dátum: 13 márc 13, 00:17:53 »

Esetleg még kitudja mi lesz, lehet Kid ék leverik BigMom ot és belőle is az lesz...habár ez elég valószínűtlen jelenleg. Meg olyan nehéz dönteni, hogy ki kinek fog nekimenni mert Kid ha Shanksnak nekimegy akkor Shanks leveri. BigMom meg még a halember szigeten összebalhézott Luffyval, szóval ha meg akarja szerezni a Vízalatti szigetet ahhoz le kell verni Mamát.
Kurohige mivel fő gonosz valszeg neki se fognak nekimenni Kid ék...Az is lehet ők is Kaidou ra pályáznak de nem tudom ezt a sagat mennyire akarja bonyolítani. Az is fent áll, hogy neki mennek valakinek de vesztenek(de ezt is kizárnám).
Már megint ott vagyok, hogy bármi lehet... Gondolkozik istenem 700 fejezeten túl van és annyi de annyi variáció van  ikszdé
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #40 Dátum: 13 márc 13, 06:53:24 »

Szerintem kid momnak megy, mert már szurkálta mikor luffyék a halakkal úsztak.

Új felvetésem: az a vakhangya kardos mi van ha maga Kaidou? Nevet Elég nagy lenne ha felfedezte volna a csapdát amit joker neki szánt a vegyigyümikkel és megy megbosszulni ezt, de előbb felméri a terepet.

(mert elvileg vak, de talán a jövőbe lát, vagy mozgatta a golyót, vagy lehet hogy nem is ember, mint sokan említik [valami miraluka :p])
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #41 Dátum: 13 márc 13, 10:14:47 »

Ezt a gondolatot azért zárnám ki, mert az új világban mindenki ismeri a yonko személyiségét, főleg doffy emberei szerintem. Így nem szórakoztak volna vele a rulettnél, hanem félelmükben kinya....volna a valagát mézes szavakkal ott hirtelen.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #42 Dátum: 13 márc 13, 20:44:00 »

Ez nem feltétlenül igaz, ha előre tervez mondjuk mint Sasori, vagy pl letapizza magát mr 2vel mindig Nevet bármi alakot felvehet.
Furcsának tartom hogy még sosem mutatták az arcát, de a többiről tudjuk hogy néz ki.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #43 Dátum: 13 júl 31, 12:50:20 »

nahéz eldönteni melyik yonkou a legerősebb...
feketeszakáll biztos, hogy főboss lesz, meg is érdemli! de nem vagyok abban biztos, hogy jelenleg őa legerősebb

shanks: kicsit még fiatalnak tűnik a yonkouk között... szerintem még nem lehet olyan rég óta yonkou, max pár éve. ezért is gondolom, hogy nem ő a legerősebb... (mondjuk nem olvastam utána kronológiának)

kaidou: szerintem ő a leggyengébb

big mom: talán ő a legerősebb jelenleg, de szinte biztos, hogy feketeszakáll lekörözi. talán shanks is. hogy miért gondolom legerősebbnek? kb semmit nem tudok az erejéről, de szerintem aki látta őt, legalább 1x is, kirázta a hideg... valami abnormális dolognak titulálnám személyét...
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #44 Dátum: 13 júl 31, 17:36:11 »

Shanks annyira nem fiatal. Amikor Luffy otthonában volt ott 27 éves volt. Vagyis most már 39. Ami annyira nem kicsi. És akkor már Yonkou volt. Shirohige-s találkozásánál derült ki. (Én úgy vettem le.)

Teach valóban nagyon erős de annyira nem mondanám legyőzhetetlennek. Shanks csak nagyon óvatos vele. Ha a háborúban összecsaptak volna szerintem Shanks nyert volna.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!