24 szep 25, 18:12:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 892 893 [894] 895 896 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 985011 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13395 Dátum: 11 máj 24, 20:16:04 »

Asszem Jounin voltam, de ilyen időtávlatból meg nem mondom..., arra emlékszem, hogy én is felfüggesztettem azt a küldit, majd később, mikor váratlanul felbukkant valaki Kimimaroval, gyors kihasználtam a szerencsémet, és lecsaptam rá. ikszdé

Nyáron meg majd megpróbálom begyűjteni a hiányzó karaktereimet, mert van néhány... Mosolyog
Naplózva

Neji95
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348



« Válasz #13396 Dátum: 11 jún 03, 05:43:15 »

FIGYELEM!! Nevet új karik arénán! hayate,és mizuki Hümm-hümm épp mikor egy meccsen felattam és néztem painhez jó teamot észrevettem h ott van mizuki szürkén o.o hát mondom végre legalább nem ilyen hamar viszem ki az arénát Nevet Pontosan
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13397 Dátum: 11 jún 14, 15:12:22 »

Vki tudna mondani vmilyen atktikát, mert a 8-as csapatot nem tom használni az anko-s küldihez, és nagyon kellene anko, mert sztem eléggé erős karakter, és már am. sincs már sok küldi hátra a mising-nin szinten.
előre is naygon köszike
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #13398 Dátum: 11 jún 15, 12:36:05 »

Uramatyám. Arenával még 2009-ben játszottam, azóta most felnéztem, és inden jó karit leharcoltak, lebutítottak.
A régi favorit csapat (Kankurou, Kyuubi Naruto, Sakon) már a fasorban sincs.
Viszont a klán sem él már (Hungaryan Gamers Clan) Úgy látom, senki nem játszik.

Arena adataim:
Lacidelson
Legmagasabb szint: 26
Legjobb streak: +12
Naplózva



 
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13399 Dátum: 11 jún 16, 20:16:40 »

na benéztem ide megint xD
én is rég voltam, lehet még vissza is térek. csak ahoz kéne valaki aki tudna nekem segíteni abban hogy visszaszerezzem a régi karim amit elloptak. az újak lehet nem tudják ki vagyok na mind1 ha vissza olvastok láttok pár dolgot:D de azért én is leírok pár dolgot magamról(am aki segít feltörni a régi karim, hogy ismét az enyém legyen az írjon pls, előre is kösz annak aki tud:) annak arénában majd elég sokat fogok tudni segíteni(de téll). )

Arena adataim:
legjobb streak: +40 (akkor 4.helyre jutottam vele)
legmagasabb szint:42(win:280 losses:56 és +20 épp ladderban)(pont ilyenkor lopták el-.- a kö..ög)

a segítőket nagyon várom, előre is kös :)z:)
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #13400 Dátum: 11 jún 16, 22:51:35 »

Most gyűlt eszembe a gondolat, a múltkori is egész jól sikerült. Ha kell a graf. részt megint megoldom. Meg lehetne rendezni a II. NKWT Fórum Naruto Arena bajnokságot, és a kezdők miatt két ligában:

PRO és NEW

Egyenlőre a véleményeket kérem, ha kedvelitek létrehozok egy külön topicot neki, hogy ne ez menjen tele "szeméttel".
Naplózva


fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13401 Dátum: 11 jún 18, 15:19:10 »

Vki tudn mondani nekem egy csapatot, ami 100%-os a fifth of the sound küldi, jiroubou-s részéhez, mert a 3. rownál mindíg legyőznek, és már pihentettem is az első kettő row után, deh nem működött:(((((((((((((((((((((((. Pls vki segítsen, vmi csapattal, hozzávaló Taktikával, mert nagyon kellene!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyonnagyon ideges vok, felcseszte az agyvizemet ez a rohadt játék, és vkit megkérnék, hogy ha tudna ezügyben segíteni(toom, hogy nagyonnagy kérés) hogy belépne a karimba, és megcsináklná rehab gaarát, vagy vmilyen küldit amelyik rowos, mert olyan pechem van, hogy a rowoknál mindíg a legutolsónál bukok el kb. Az e-mail címem: kdebreceni289@gmail.com
KÖnyörgöm, üdvözlettel: ÉN xD
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 15:46:11 írta fefe1200 » Naplózva
berni1200
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #13402 Dátum: 11 jún 21, 10:47:25 »

Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni? Kéne Irukához egy jó kis csopi, vagy több. Nagyon kellene mert mindig elvesztem a 3. vagy a 4. rownál az 5ből, és már nagyon idegesít. Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném. Pls ségítsetek!
                                                                     ui.: aki ír előre is köszike
Naplózva
Neji95
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348



« Válasz #13403 Dátum: 11 jún 21, 12:10:43 »

Irukával a mostani rowok nekemsem mentek jól xD de sikerült. am Berni: Iruka-Rin-Sakura(S),Iruka-Chouji-Sakura(S)/Rin.Talán ezekkel öszejön.Vagy ha megvan Ino(S) akkor beteheted Iruka mellé meg Shino(S)-t is.Valamelyik csapattal csak menni fog Nevet
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13404 Dátum: 11 jún 22, 07:21:02 »

Hello mindenkinek!
Király, mert megvan a fifth of the sound-os küldi, ezért jöhet a kimiimarou-s, deh vki adna nekem néhány csapatot, mert az ilyen rowok terén nem vok vmi ügyes.Deh a kyuubi naruto-s küldihez is kellene vmi csapat, mert az 5. rownál elbuktam, és eléggé megszenvedtem a 4 rownál is, úgyhogy a 6-ot már ugye nem kell részleteznem. A csapatokat előre is köszönöm, és válaszokat  ha lehetne, miné előbb kérném, mert nagyon sietős lenne ez a 3 küldi(gaara 6 row -szor kettő, naruto 6 row ). Köszönöm, részemről ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 26, 13:40:10 írta fefe1200 » Naplózva
berni1200
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #13405 Dátum: 11 jún 27, 07:43:35 »

Köszönöm szépen Neji95-nek a segítséget. Most is kéne egy kicsit segítenie valakinek, mégpedig a szintfejlődésekhez. Most a 13-as és 14-es szintek között ingadozok. A youtube-on néztem 1-2 videót, de nem igazán vált be. Ezért kérek minden fórumtagot, aki tud ötletet adni, az válaszoljon, mert nagyon kéne a missing-ninja szint. A válaszokat előre is köszönöm annak, aki írta. 
Naplózva
Neji95
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348



« Válasz #13406 Dátum: 11 jún 27, 11:26:26 »

Jiroubo-Kidoumaru-Tayuya TM-et próbáld meg.Nekem bevállt még jounin-on is és ezzel is mentem fel sanninra ikszdé.De ha nem válna be próbáld még meg a Hinata-Yoroi-Shino csapatot.Csak a chakra szívásra kell menni ;D és az ellen vagy megunja hogy nincs chakrája vagy nem. Nyelvesít
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #13407 Dátum: 11 jún 28, 19:18:19 »

Most gyűlt eszembe a gondolat, a múltkori is egész jól sikerült. Ha kell a graf. részt megint megoldom. Meg lehetne rendezni a II. NKWT Fórum Naruto Arena bajnokságot, és a kezdők miatt két ligában:

PRO és NEW

Egyenlőre a véleményeket kérem, ha kedvelitek létrehozok egy külön topicot neki, hogy ne ez menjen tele "szeméttel".

EMBEREK VÉLEMÉNYT KÉRNÉK!!!
Naplózva


fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13408 Dátum: 11 jún 29, 09:12:26 »

Hali mindenkinek!
Lemondtam a gaara rehabos és kimimarou-s, naruto kyubis küldikről, mert a rowok soha az életben nem akarnak sikerülni, ezért kéne vmilyen verhetetlen könnyen használható ladder team amivel anbura léphetek fel, és még kéne vmi a kurenai-os és gay-os előküldihez is, mert nem akarnak sikerülni, deh ott is a rowokkal van sok bajom. Előre is köszi mindent,!
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 29, 17:17:19 írta fefe1200 » Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13409 Dátum: 11 jún 30, 10:44:32 »

Vki tudna mondani kakashi megszerzéséhez néhán csapatot, mert a 7-es nem nagyon akar beválni, mert eddig mindegyik párbajomat elvesztettem velük, és nehéz számomra a használatuk. A csapatokat előre is nagyon köszönöm, ha vki nem tudná biztosan milyen karikhoz kérek team-eket, akk sasuke, naruto, sakura-hoz kérnk verhetetlen csapatot, mert nagyon kellene, és lenne egy további kérésem, mégpedig, hogy sasuke helyett elfogadja cused seal sasuke győzelmeit is?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 17:30:39 írta fefe1200 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 892 893 [894] 895 896 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!