24 szep 25, 13:49:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 894 895 [896] 897 898 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 984912 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13425 Dátum: 11 júl 26, 15:45:46 »

a meghívókat amint tudom küldöm, csak még odáig nem jutottam mert főleg programokra kell figyelnem meg a kódtörőt megtalálni a karimhoz xd
na csapatokat én is írok segítségül ha kell:
naruto, zaku,kankuro
naruto, kin, kankuro
naruto, s shikamaru, zaku

gaara, cs sasuke, s naruto (remélem érthető simán a taktika Nevet)
gaara,sakura, ino
gaara, dosu,zaku
gaara,kiba,s shikamaru
gaara,sakon, s shikamaru
gaara, zaku, zabuza

bocs gyorsan csak ezeket sikerült leírnom mert rohannom kell, na sok sikert nem nehéz az
Naplózva

hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #13426 Dátum: 11 júl 26, 15:56:51 »

azért leírom a taktikát:):  benyomod css -nek és narutos nak a chakra szerzőjét vagy mit:)   smirksweat  és ez ad ninjutsut amivel aztán gaara kinyírja az ellenfelét:) ez majdnem leverte a +11 streakom:P amúgy itt egí jó csapi(+11) narutos shikamarus obito  Kúl
Naplózva








hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13427 Dátum: 11 júl 26, 22:13:00 »

csak 11? Gondolkozik hát ha s narutot kiveszed meg obitot, és berakod például neji-t és kyubit, y kakashit, cs sasukét, vagy valaki be illőt simán lehetne 20at is, csak úgy rossz esetben Faceg
de ha sok karid megvan akkor simán lehet akár szerintem csinálni +30 +40 akár +50et is. a legjobbak ezt használják
s neji,preta,s shika
vagy neji, prteta, s shika
Naplózva

ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #13428 Dátum: 11 júl 26, 22:57:48 »

Oboro megszerzéséhez elfelejtettem mondani ki van meg..
Leírom, és így kérnék segítséget egy olyan team összecsapásához, amivel le tudok tolni 5 rowot, mer mindig 4/5nél történik valami..

Meg van Zabuza, Shigure, Jirobou, Kidoumaru, Sakon, Tayuya, Iruka, Yoroi, CSSasuke, Naruto(s), Sakura(s), Lee(s), Shikamaru(s).
Ezek vannak meg. Ötlet hogy hogy szerezzem meg Oborot? Shigurehez kéne valami jó kis team..
Naplózva

hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #13429 Dátum: 11 júl 27, 06:31:34 »

te jó ég!!!!!   mégis mijen karakterek jöttek:)  örülök de egyben kicsit szomorú is vagyok mert most ezeket kell csinálniXD

Cursed Seal Juugo (S
Ao (S)
Akatsuchi (S)
Shee (S)
Aburame Torune (S)
Yamanaka Fu (S
Shimura Danzo (S)



tejó égg   Hmm?  >.<#  smirksweat Mosolyog
Naplózva








hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13430 Dátum: 11 júl 27, 07:33:56 »

néztem én is a karikat, elég jók, főleg Akatsuchi (S) mármint amiatt mert jó csakrákat szív és nin-t használ főképp, szóval asszem megint megvan az egyik új csakraszívó csapat :/

am shiguréhoz csapat:
shigure, ykakashi,tayuya
shigure,jirobou,tayuya
shigure,neji,s shikamaru
shigure,kidomaru,sakon
shigure,temari,zaku
shigure,kidomaru,jirobou
Naplózva

hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #13431 Dátum: 11 júl 27, 12:57:51 »

Ezek a karakterek egyfoyltába megzavarják a jó streakos csapataimat:)

Szerintetek nem volt hülyeség megváltoztatni hakut?...Nagyon idegesít...de mit jelentsen az hogy nem fog rendesen? pl tayuya vagy tenten...tudjátok mire gondolok..arra hogy tudnak védekezni...így nem jó:( tudom régota iylen csak mondom Nyelvesít
Naplózva








fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13432 Dátum: 11 júl 28, 12:19:27 »

Heloo mindenkinek!
Anyás ez deh durva, és talán nem sokára meg is toom szerezni a bogasast, és a yamanaka klánost is, nekem nagyon tetszik, deh vki el tudná mondani, hogy milyen küldetések kellenek hozzá, azaz pontosítok, mit kell elvégezni hozzá, hogy idegileg felkészüljek rá, mert már anbu szinten vagyok, deh akacsucsi nekem nagyon tetszik, csak sztem danzou-t nagyon is gyengére dcsinálták.
Köszi mindenkinek a ki válaszol!
Apropo, valaki tudna mondani egy jó team-et shino-val, meg taktikákat, mert én nem nagyon toom használni azt a karit, mert a filmben talán még gaara-nál is erősebb, de ebben a játékban még sakura is leütné.
Na most már tényleg végeztem.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 28, 19:41:59 írta fefe1200 » Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13433 Dátum: 11 júl 28, 18:58:58 »

a stunnal azt hittem már mindenki tisztában van, nem az h nem rendesen fog, hanem meg van szabva h milyen fajta támadást képes úgymond hatástalanítani. így talán még pont hogy jobb is lett a játék mert ezelőtt attól függött a játék h sakura meg ino mellé milyen embert raktál be mert úgymond ők voltak a legerősebbek. persze most se rosszak de legalább nem az istenek a játékban.

hurka1000 a csapatod a mostani gyenge mezőnyben is sok vereséggel jutna el saninra, de főképp jinchurikire, a mostani igazi fő csapat a tiédet asszem még meg se kóstolná úgy hajítaná el :/ már bocs, de ha neked jól megy vele használd csak, de mint mondtam ha magasra akarsz jutni akkor újat kéne találnod:/

én is amúgy szinte a felétől kezdem a játékot mert még mindig nincsen meg hungarygaara sem hidan_12 szóval visszatértem Dosu_14hez. csinálgatom a küldetéseket hogy haladjak valamennyire, de időm alig van :/

amúgy az új karik elég jól sikerültek látszik is h még 10-15 óra sem telt el azóta hogy felrakták és máris gyengítettek rajtuk. de szerintem még így is jók. szóval ladderban elég sokat találkozhatunk ezentúl velük.

shino nem erősebb mint gaara xD nem tudom hol álmodtál ilyeneket. persze erős ő is de nem ér fel gaarához szerintem. na mind1 shino-hoz arénában sok csapatot lehet rakni, próbálgass ki néhányat:
shino,s neji, tayuya
shino,jirobou,tayuya
shino,jirobou,hinata
shino,yoroi,tayuya
shino, s neji, s shika
shino, s neji, akatsuchi
shino, dosu, temari
shino, gaara, yoroi
an bocs most csak a kisebb csapatokat tudtam leírni mert megyek. de ajánlóm a csapat készítő program letöltését, nekem nem nagyon van rá szükségem de érdemes kipróbálni szerintem xD
Naplózva

fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13434 Dátum: 11 júl 29, 06:12:45 »

Hellosssztok!
Szia, kedves Pautir!
Tudok mondani sokat, de sokat segít, ha nézed a tv-ben, vagy neten a Naruto-t, és hogy hol tartasz benne.Ha nem is nézed, akk is van küldi akademy student szinten is, sasukéval kell nyerni sokat, asszem 10-et vagy 15-öt.A 7-es csapat(Naruto,lSasuke,Sakura) megfelelő erre a célra. Ha nem válik be, akkor gaara,zaku,lee.A naruto-arena.com-on a ninjka missions-nál nézd meg a küldiket, és csinálgasd meg a küldi elején kiirt minimum szinten, hogy később már ne léegyen rá gond.A ladder game-t nem ajánlom, csak fejlődésre, mert ott ha veszzítesz, akkor xp-t is veszítesz, ez így van fordítva is, tehát küldizni quick game-ban küldizz.Ott nem baj ha veszítesz, mert nem veszthetsz xp-t.
Jó játékot!
              fefe1200
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #13435 Dátum: 11 júl 29, 10:58:41 »

Karakterek: folytatod a küldetéseket azon a módon ahogy fefe1200 leírta, és ha a Mission reawards résznél lesz egy karakter képe akkor őt megkapod.

Fejlődés: Ladderezel, és ha egy bizonyos XP mennyiséget összegyűjtöttél nyerésekből akkor szinteket lépsz. Nem mindegyik szint ad új rangot, de ezt is meg tudod nézni.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #13436 Dátum: 11 júl 30, 09:18:38 »

ezt nem hiszem el már kb 1 hete csinálok kyubi naruto küldijét és már csak 1 kabuto kéne na kb ezen a héten 2 jött mind kettőtől kikaptam komolyan csak én lehetek ilyen szerencsétlen legalább jönne több de nem jön 1 se már azon gondolkodom hogy igy megyek majd fel anbura ha kész lesz többi küldi és majd meg csinálom azon a szinten amelyiken van kabuto s gondolom ahhoz kabutót kell használni és hátha sikerül egyet nyernem
 
Szerk.: hungarygaara  ahogy tudod légy szíves küld el a meghívót a kakashi_sensei06 névre előre is köszi
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 30, 09:28:01 írta zsolti99 » Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13437 Dátum: 11 júl 30, 11:24:53 »

Na, én is csinálgatom közben az új küldiket. Noha, még az előző karakter csomagokból sem szereztem meg mindenkit ( Sennin Naruto, Nagato, Ibiki,Békák), az új karakterek közül már 4 meg van, Danzo-hoz se kell már sok. Elég jók lettek a karik, még Shee is, akiről mki azt mondja, hogy nem ér semmit.Támadásaihoz fehéret, feketét eszik, így a rengeteg ninjutsu/taijutsu/bloodline képességű karik mellé, harmadikként tökéletesen megfelel. +gyógyítani is tud. + van neki +invu képessége(1.skill, ha megtámadják...) is, ami szintén hasznos. Persze, nem vagyok elájulva Shee-től, ezt nem mondom, de túl gyengének hívni is túlzás...

Aki viszont ténylegesen gyengusnak néz ki, az Ao. Csak békén kell hagyni, így az 1. és 3. képességével, máris nem tud mit kezdeni. Persze ha aoe-t használsz, akkor nem tudod békén hagyni Ao-t... ikszdé De alapjáratban ez jó technika lehet ellene.


a stunnal azt hittem már mindenki tisztában van, nem az h nem rendesen fog, hanem meg van szabva h milyen fajta támadást képes úgymond hatástalanítani. így talán még pont hogy jobb is lett a játék mert ezelőtt attól függött a játék h sakura meg ino mellé milyen embert raktál be mert úgymond ők voltak a legerősebbek. persze most se rosszak de legalább nem az istenek a játékban.

Akkor ennyi erővel soul arénán összerakok 3 teljes stunnolót(mert ott ugye még azok vannak főképp), és nyert ügyem van? Azért ezt te se gondoltad komolyan. És lehet hivatkozni arra, hogy a SA egy elbaszott játék, csak az már megint nem igaz. Sokkal inkább a NA rossz, ezekkel a "nem teljes" stunnokkal...
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 30, 11:36:48 írta lambomax » Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13438 Dátum: 11 júl 30, 16:53:30 »

zsolti a meghívót már rég elküldtem

nem azt mondom h beraksz 3 stunnost és kész vége is van, csak alapból azok voltak az elterjedtek még mielőtt be lettek vezetve az új dolgok. de én még mindig azt mondom h jó, mert már bocs de szerintem a narutoban nem sakura és ino a legjobb páros. meg az milyen h sakura üt egyet és nem tud tenni semmit az ellenfél. mert sima sakura ütése azért nem hinném h olyan jó, meg még folytathatnám de szerintem érthető
mint mondtam ez a nem tejes stun sztem pont rendesen megfelelő. ha harcolnak pl sakura gaara ino vs gai kakashi kisame akkor nem hinném h sima győzelme lenne sakuráéknak
na mind1 kinek mi a jó, úgy nyerni h szerencséje van és egyfolytában gyenge karikkal nem hagyja játszani az ellenfelet, vagy egy rendes támadó csapattal legyőzi rendes küzdelemben de mind1 aki a reális rendes harcot szereti annak a mostani stun tetszik, csak úgy érzem az egész game-be én vagyok ezzel így egyedül  ikszdé

team gerenator a neve ha jól tudom a csapat készítőnek
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 30, 17:02:11 írta hungarygaara » Naplózva

lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13439 Dátum: 11 júl 30, 17:20:33 »

Ez csak egy játék, ne várd, hogy akár egy kicsit is reális legyen, mert a kariknak nagyjából egyenlő erősségűnek kell lennie. (Nem én találtam ki. ikszdé Nem véletlenül van mindig balance update). Am megértem az álláspontodat, te azt szereted jobban, én meg a teljes stun-os dolgot. De pl soul arénán se az összes stun teljes, ott is vannak olyanok mint itt na-n. Szerintem itt is jót tenne, ha lenne teljes stun, ha nem is mkinek. Mindkettő használatához kell taktika és szerencse egyaránt. Mint magához, az egész játékhoz. Egyik se jobb a másiknál. Csak megjegyeztem, hogy az ino-sakurás példád egy kicsit túlzás volt. Elég, ha csak SA-ból indulunk ki, ahol most is van teljes stun, még se olyan reménytelen a helyzet, mint ahogy te lefestetted az ino-saukrás példáddal. Mert rögtön ott van Kon, és ott van Rukia, mint teljes stunnoló, és mindkettő alapkari. És, ha realitásból indulok ki, én se hiszem, hogy Kon olyan erős lenne, hogy teljes stun-t kéne végrehajtani, de ettől még egyáltalán nem ront a játékon.

Más. Na, megszereztem közben Danzo-t, és a békákat is. Most egyszerre csinálom Ibiki és Sennin Naruto küldijét, több kevesebb sikerrel. Előbb-utóbb csak befejezem. xD

Naplózva

Oldalak: 1 ... 894 895 [896] 897 898 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!