24 jún 16, 08:09:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 896 897 [898] 899 900 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 860396 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13455 Dátum: 11 aug 07, 18:36:39 »

ja csuninról volt szó? xd én missingre értettem xd nekem csunin mondjuk 10vereség körül volt meg leges legelsőre xD
amúgy te még csak örülj h csak a játék elején volt  áramszüneted és úgy volt vereséged, nekem géphibám volt és azzal ment el rengeteg meccsem, pl mikor 89-13-ban voltam 36.szinten vagy 37 nem tom, abból is 4-5 sima géphiba-.- meg a 40streakom is az rontotta el, na mind1 csak annyit kérdeznék h te nem tudsz e programot amivel vissza szerezhetném a karim Nevet nagyon kéne már, az a híres karim, meg a rendes karim(eszmei értéke is van) na mind1 csak rákérdeztem hátha:) de am már az is jó ha ki tudod deríteni az emailt amin most a kari van
előre is thx:)
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #13456 Dátum: 11 aug 08, 20:48:59 »

Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy már ebben a játékban is vannak hackerek ? Mert most játszottam 1 menetet és academy student 0 meccsel uchiha itachi rock lee (shippuuden-es) és a pein hosszú hajú csávócskájával volt academy student ként ez nem hack?
Naplózva

zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #13457 Dátum: 11 aug 08, 21:23:09 »

nem hack csak resetelte az accountját ami kb annyit jelent hogy pl sannin szintig felment és restelte amitöl újra academy student leszel de a karakterek meg maradnak általában azért csinálják ezt hogy jobb statot csináljon lehet hülyén fogalmaztam csak nem tudom hogy irjam le másképp
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #13458 Dátum: 11 aug 08, 21:48:53 »

Értem szóval még eléggé sok ilyen esetem lesz de nemértem ebben mi a jó nekik mert ebben nincs semmi kihívás hogy jobb statot szerezz az meg tiszta unalom -.-" Amúgy hanyas szintől kapom meg a kövi rangot? Bocsi nem tudom mi a neve ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 08, 22:29:49 írta Andor2000 » Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13459 Dátum: 11 aug 08, 21:55:05 »

figyelj oda, az nem volt meg 2 sor szóval nemsokára törölni fogják a hozzászólásod, kivétel ha még gyorsan kiegészíted, erre oda kell figyelni
amúgy nem hülyeség a reset, aki rowot csinál vagy csak tényleg jó átlagot az igencsak alkalmazni fogja, ha te is pl nagy row-ot akarsz és ezzel hírnevet szerezni a játékban, vagy éppen csak egy sima jó átlagot szeretnél akkor resetelni fogsz.
Naplózva

zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #13460 Dátum: 11 aug 09, 09:42:25 »

    Level 1-5: Academy Student
    Level 6-10: Genin
    Level 11-15: Chuunin
    Level 16-20: Missing-Nin
    Level 21-25: Anbu
    Level 26-30: Jounin
    Level 31-35: Sannin
    Level 36-40: Jinchuuriki
    Level 41-45: Akatsuki
    Level 46-50: Kage
    Level 46-50 + Rank #1: Hokage

itt vannak a rangok de amúgy a game manual-ba meg találsz mindent
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #13461 Dátum: 11 aug 09, 23:38:32 »

No négy oldal után újra írom mert válasz nem érkezett rá!

Idézet
Most gyűlt eszembe a gondolat, a múltkori is egész jól sikerült. Ha kell a graf. részt megint megoldom. Meg lehetne rendezni a II. NKWT Fórum Naruto Arena bajnokságot, és a kezdők miatt két ligában:

PRO és NEW

Egyenlőre a véleményeket kérem, ha kedvelitek létrehozok egy külön topicot neki, hogy ne ez menjen tele "szeméttel".

EMBEREK VÉLEMÉNYT KÉRNÉK!!!
Naplózva


hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13462 Dátum: 11 aug 10, 00:17:19 »

én már nem is emlékszek erre a bejegyzésre xD bocs bocs
az ötlet nem rossz nekem is volt már a fejemben, a pro és new is jó de a két győztes össze is csaphatna a végén, meg lehetne pár érdekes dolgot is belevinni, persze ha lesz elég ember akkor segítek a szervezésben de magamra nem hiszem h vállalnám az egészet.

talán az első legjobb dolog lenne ha mindenki megadná a felhasználóit mindet ami csak van, persze csak a neveket nem a jelszókat. utána oda is írhatja h biztosan részt vesz, vagy még gondolkodik rajta, persze ha valaki nem akar azt is oda írhatja, de szerintem nem érdemes kihagyni az ilyet, senki nem tesz szemrehányást másnak vagy bármi egyéb, meg nem is biztos h az győz aki a legesélyesebb mert meglepetések vannak és mint tudjuk sok múlik a szerencsén, ami márpedig forgandó. nos az a lényeg hogy nincs senkinek sem oka arra h kimaradjon ebből

ja és aki igaz nincs fent fórumon annak szóljatok hiszen minél többen vagyunk itt fent annál jobb, és akkor még a bajnokságokban is részt vehetnek, na röviden ez az én kommentem
Naplózva

hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #13463 Dátum: 11 aug 10, 15:14:11 »

sziasztok..lenne egy kérdésem..nektek számít a háttér?Mosolyog szerintem hangulatot ad:) nagyon jó képeket lehet találni:P 
tudtok adni jó kis képekeet?Mosolyog de a méretek számtanak! kacsint  és jó szerintem jó ötlet egy bajnokság:) aki nyer megy tová
bb a következő meccshez...aki kiesik az már abban a bajnokságba nem játszhat..Mosolyog  én ezzel a csapattal mennék:
asuma young kakashi aoba    jó csapi:)
Naplózva








hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13464 Dátum: 11 aug 10, 18:33:58 »

szerintem nem rögtön kieséses szakasz kéne, hanem előtte csoportok, hogy mindenki többet játszhasson, ne csak 1 meccs
nos mint az előbb írtam akkor írjátok oda a karakter neveteket és h jöttök e, hurka te ezt nem írtad meg de ahogy írtad gondolom akkor jelentkezel, ha jól tudom a karid neve hogojo, de azért ezt még erősítsd meg

a csapatról pedig annyit h nem rossz, ha van hozzá csakra de a bajnokságon majd ez kiderül
Naplózva

hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #13465 Dátum: 11 aug 11, 18:46:45 »

újra itt:) te jó ég milyen nehéz megcsinálni paint.. mármint devát... 10 legyőzni narutot vagy jiraijat (s) ?  fölleg mostanában nagy szerencse ha 10 kapsz 1-et és azt se biztos hogy levered...jaraija (s)-t meg nem is kapsz:I én ma 1-et kaptam de akkor nem azt a küldit csináltam...úgyhogy ha megoldható akkor megkérek mindenkit akinek nem számít hogy tegye be a temjába narutos-t aki sanin sinten vagy a körül van...és ha találkozik eggy hogojo10 nevü emberkével adja fel:) köszönöm:)

egy gyors kérdés:



Win 10 battles with Baki versus any Konoha Jounin (Pre-Shippuden). (0/10)

itt bakival kell nyerni 10 konohai jouninj ellen aki shippudenes?...mert nyertem és nem adta meg!
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 20:54:51 írta hurka1000 » Naplózva








hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13466 Dátum: 11 aug 11, 20:58:28 »

majd lehet felnézek saninra és akkor segítek neked ebben de majd nekem is kellene segítség mert a mostani karimban nem nagyon vannak karik sose gyúrtam arra xd de nem lenne rossz ha meglenne pár mégiscsak na mind1 majd vegyél fel msn-re ha gondolod és megbeszélhetjük

amúgy sima jounin ellen kell nyerni bakival nem shipus ellen
Naplózva

hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #13467 Dátum: 11 aug 12, 14:17:45 »

végre sikerült megszerezni devát...most nagatora megyek amikor nem akartam akkor konannal nyertem vagy 7 row-ot most meg 3 se sikerül :S  próbálkoztam ezzel ami reggel még jó volt de dél után már nem:Mosolyog  konan guy baki  és sikerült megszerezni shee-t is:)


amúgy valaki megadná az msn-jét ? szívesen menné veletek néhány kört:) föleg veled hungarygara
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 12, 15:07:13 írta hurka1000 » Naplózva








Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13468 Dátum: 11 aug 12, 17:55:18 »

Hogojo, rám még biztos emlékszel, fentvok neked Msn-en, hundawe96 a nevem a gamebe, régen phth-s voltál te is, ha emlékszel még.Nevet Én már csak igen ritkán, hobbiból játszom, de 1-2 meccshez kedvem volna. Csak hát, számomra már a YGO megy, ha játékról van szó, N-A nekem már túl gyerekes.:/
Naplózva

hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #13469 Dátum: 11 aug 13, 01:50:44 »

igen tudom:) és végre  megvan nagato is...már csak senin naruto és gekko bár hozzá még 2 konohai jounint kell levernem és ő is kész...most fejesztem be a küldit fél három fele...és persze már belekezdtem a senin narutóba is...amúgy sok arena van?

hallotam már:
soul-eater
inuyasha
és egyéb arenákról..ez igaz?:I van ilyen? és ha van hol?Mosolyog


melesleg...:
szerintem még sok karaktert lehetne csinálni  
pl:
stunadéból
killer bee-ből
sakurából
hidan
hinata
5.mizukage
és hát még rengeteg van Mosolyog


« Utoljára szerkesztve: 11 aug 13, 15:23:38 írta hurka1000 » Naplózva








Oldalak: 1 ... 896 897 [898] 899 900 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!