24 jún 16, 06:22:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 895 896 [897] 898 899 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 860276 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #13440 Dátum: 11 júl 30, 23:05:39 »

nos nekem sincs meg minden karakter az előzö csomagból..az újból már csak az nincs meg ami saninos:) nekem angyon tetszik  fu és akatsuchi is....ez angyon jó team amikor utóljára láttam  + 30-40 körül járt: akatsuchi fu és ..... Mosolyog a 3 nem mondom el mert ez titokXD Mosolyog
most +5 nél járok Mosolyog még nem veszítettem ezzel a csapival:p
Naplózva








fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13441 Dátum: 11 júl 31, 07:19:04 »

Hali!
Nekem mindig megszakad a telepítés, nem toom, valamilyen hálózati kapcsolat megszakadt, vagy mit ír ki, nem hiszem hogy működni fog, ezért inkább, tőletek kérnék csapatokat majd.Ömm... el is kezdeném a csapatkérést, mert kellene neji-hez egy jó team.
Köszi előre is.
Nem érrrrrrrrrrrrrr, ppont ilyen kor veszítettem el!
Win 1 battle with Gaara of the Desert versus Rock Lee. (1/1)
 Win 1 battle with Gaara of the Desert versus Dosu Kinuta. (1/1)
 Win 1 battle with Uchiha Sasuke versus Gaara of the Desert. (1/1)
 Win 1 battle with Kaguya Kimimaro versus Rock Lee. (0/1)
 Win 2 battles with Gaara of the Desert versus Kaguya Kimimaro. (1/2)
 Win 6 battles in a row with Gaara of the Desert. (5/6)

Mindjárt sírok, miért  nem bírja feladni ezt az egy KU*va párbajt, miélrt nem sikerül végre?!!!!!!!!!!! A *********************************************  Most majdnem csúnyát  írtam, mondani mondtam is!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 31, 07:46:35 írta fefe1200 » Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13442 Dátum: 11 júl 31, 13:22:35 »

hurka ne olyan karikat írj amik nem valószínű hogy megvannak másnak. persze ha megvan neki oké, de azért én írok kisebbekből is

neji, cs sasuke,s shikamaru
neji, kyubi, s shikamaru
neji, kabuto, s shikamaru
neji,kabuto, kin
neji, kin, obito
neji, anko shizune
neji, temari, kin
neji, cs sasuke, kin és még a többi variáció

amúgy tudom ki a 3. tag xd ha tényleg rendes a csapat, és az ember s neji, mindenki őket használja már xD de nekem mégis teljes saját csapatom van és a te csapatod ellen 3-1 az átlagom xD
az én csapatom is jól halad elsőre +7ig mentem ladderban privátban is még 2win vele rögtön, azután gép hiba miatt vesztettem de most megint +8ban vagyok és már 34.szinten, igaz elég rossz az átlagom de már mind1 a klánon akarok tolni  Kúl
Level:    
34
Rank:    Sannin
Experience Points:    24880 xp
Ladder Rank:    Not ranked
Wins:    105
Losses:    34
Win percentage:    75.54 %
Streak:    +8
Highest Streak:    +24
Highest Level:    Level 40

amúgy gaarához is írok pár embert ha kell
gaara, yoroi, shino
gaara, s naruto, cs sasuke
gaara, chouji, rin
gaara, dosu, zaku
gaara, sakon, zaku
gaara, sakon tayuya

próbálgasd ezeket legközelebb írok majd még így is tele lesz az oldalt  ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13443 Dátum: 11 aug 01, 07:46:57 »

fefe1200! Elkezdesz normálisan viselkedni, most rögtön! Ez nem az elmegyógyintézet!

Moderátor
Naplózva
hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #13444 Dátum: 11 aug 02, 13:36:41 »

remélem Shee (S) a legerősebb karakter mert nem lehet megszerezni már  napja próbálkozom már 3 jártam 4/5 nél amikor kikaptam nem lehet igaz :@  felrobbanak...nem igaz máá...komolyan mondom a szememmel fogok őlni ha nem sikerül ma se...
Naplózva








lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13445 Dátum: 11 aug 02, 13:53:55 »

Hát nem éppen a legerősebb karakter, de teljesen rendben, mint azt írtam korábban. Nekem pont most lett meg a row, a Bee, Nii, Békák trióval. Ha akarod, próbáld ki, bár csak random raktam össze, biztos van jobb csapat ennél. Hungarygaara a szakértő, majd biztos segít pár csapattal neked neked. Mosolyog
Naplózva

berni1200
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #13446 Dátum: 11 aug 02, 19:40:27 »

Helloka. Nekem éppen most lett meg Kimimarou és nem tudok éppen lee ellen nyerni, mert sosem jönnek. Valaki meg tudná nekem mondani, hogy mikor lehet Leekel találkozni, hogy meglegyen Rehab Gaara? Előre is kösz. Remélem sikerül. Am. valaki tudna nekem narutoval a team 7-en kívül csapatot? Köszi ezt is. Jó játékot!!!
Naplózva
hurka1000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 23



« Válasz #13447 Dátum: 11 aug 02, 20:30:34 »

hát akkor jön amikor beteszik:) az új karik miatt nemhiszem hogy sok lesz:p

és  team rendel narutohoz:

naruto iruka css yuugo
naruto shino obito
naruto kabuto zaku
naruto kankuro obito

Naplózva








hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13448 Dátum: 11 aug 03, 09:16:48 »

akatsuchi a talán legjobb most xd őt használják 90%ban. am én még shee-t még nem tudtam elkezdeni mert még orocsimaru sincs meg xd olyan kariban vagyok most. nemsokára resetelek is és kezdem a rowokat. amúgy jichuuriki szinte fel meg akatsuki felé csak nekem van egyedi csapatom xd volt aki lemásolta de engem kapott én meg lecsaptam  Faceg szóval a saját csapatomat szinte csak én tudom alkalmazni és már minden nagy csapatot levert xD

nii-hez általában amúgy jó csapat szokott lenni sima lee és baki főképp az 50% 75%-os védelmük miatt de nii mellé nyugodtan be lehet rakni bee-t hiszen  egymás csakrályát nem eszik. 3. tagnak több jó jelentkező is van. ott van pl akatsuchi, aki elsőre lehet nem tűnik pont jónak de sztem remekül oda való. még pár emberke 3.nak:mianto,fu,s shika,s ino, chyo,kakuzu, sussano itachi
 
ha lee-t keresel akkor általában hagyd bent azt az embert akivel ellene kell harcolni és közben ess neki a többi küldetésnek, egy idő után miközben nem keresed meg fog jönni és addig is legalább haladsz.

hurka elmondom megint h nem hinném hogy egy kezdőnek olyan embere lenne mint css yuugo mikor még az nekem sincs meg az orocsimarus küldetés miatt xD ha az megvan akkor lehet csak kb25 karit csinálni és elég idegesítő h fél év alatt se jöttek még megfelelő emberek de mind1 is xd hungarygaarában megvan minden küldetés kivétel az újak Nevet

narutohoz én is írok még néhány párost:
zaku,kankuro
zaku,kin
zaku,obito
kin,obito
obito,kankuro
zaku, shikamaru
zaku,ino
rin,zaku
rin,chouji

ezek csak alap karik mivel nem tudom kik vannak meg neked, le megadod kik vannak még meg akkor még tudok majd írni, de egyet most még biztosan ha megvan tayuya mert ő még gyorsan megszerezhető, am naruto, zaku, tayuya

Naplózva

berni1200
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #13449 Dátum: 11 aug 03, 14:51:53 »

Hungarigaara: Megvan Demon brothers, Zabuza, Oboro, Jiroubou, Kidomaru, Sakon, Tayuya, Kimimarou, Mizuki, Iruka, Yoroi, Kabuto, Coursed Seal Sasuke, Naruto S, Sakura S, Lee S, Tenten S, Sigure, Shikamaru S. De ha jön egy lee, akkor meglesz Rehab Gaara. Köszike az edigi tanácsokat.
Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13450 Dátum: 11 aug 05, 18:25:58 »

első hiba nem i hanem y xD hungarygaara vagyok Nevet
amiket írtál embereket azokból már sok csapatot nem lehet összerakni narutohoz de írok párat azért még
naruto:
zaku,shigure
shigure,tayuya
zaku, s shika
kidomaru, tayuya
kidomaru,shigure

nem is írok többet hiszen bővel elég is már ennyi
Naplózva

zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #13451 Dátum: 11 aug 05, 19:26:26 »

na nekem utolsó hozzászólásom óta nem sikerült semmi se bár nem is játszottam sokat ..
nekem ez a team nagyon bevált : naruto gaara naruto s most lehet mondani hogy egymás elöl veszik el csakrát de nekem bevált ezzel sikerült kimimaro is meg narutonak a row
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Menyuska
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1


« Válasz #13452 Dátum: 11 aug 07, 04:43:31 »

Sziasztok.

Nem rég kezdtem a játékot,és nem nagyon szuperálok eddig. 50 győzelem,70 vereség,és már Chuunin vagyok. Sajnos,eddig ladderbe toltam,nem tudtam a Quick is számit küldinél,azt hittem ilyen tesztes..
2x volt 4-4es Streakem, szerencsémre,sikerült megszereznem a Neji-s küldiben,lévő tagot. Arra lennék kiváncsi,ti például,a Kankuro-Kibas küldinél,vagy a Teamrisnál,milyen Rowot Teamet ajánlottok. Mert,nagyjából csak bukok 1-2 kör után.. vagy befogok,egy Akatsukis csapatot. Például,nállam  Shigures és Zabuza-s csapatok,eléggé verhetetlenek.. ott,már első halott karinál Surrenderezek. :S

Remélem tudtok segíteni,hamar tanulok...Nevet

Előre,is köszönöm a válaszokat,mert én vagyok Menyus!:D
Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13453 Dátum: 11 aug 07, 10:17:30 »

üdv
meglepő hogy még mindig van aki új a jatékban, de nembaj jó ez így is Nevet
akkor írok pár csapatot a másik 3 karakterhez akikkel csináld a küldetést.
amúgy ne aggódj 70 vereség már ahoz képest nem is olyan rossz. persze azért fejlődni kell mert még csak az elején lehet az ilyet elnézni xD persze én 17-18 vereség körül voltam elsőre csuninon de az egy más tészta még
na akk team temarihoz:
dosu,zaku
kiba,kankuro
kiba,kin
kin,kankuro
chouji,rin
naruto,kankuro
sakura,ino
tenten,zaku
tenten,sikamaru

team shikamaruhoz:
chouji,rin
chouji,sakura
kiba,tema
kankuro,kin
obito,kin
naruto,kankuro
ykakashi,zaku
sasuke,kankuro
dosu,zaku

team choujihoz:
rin,sakura
tema,ino
sakura,ino
rin,tema
kankuro,kin
obito,rin
kin,rin
rin,ykakashi
ykakashi,kin
gaara,rin
shino,rin

kibához team:
tema,rin
kankuro,kin
naruto,kankuro
zaku,tema
hinata,kankuro
ykakashi,kankuro
haku,kankuro
haku,kin
shika,tema
shika,kankuro

kankuro-hoz team:
kiba,shika
naruto,zaku
naruto,chouji
naruto,rin
naruto,kin
naruto,obito
naruto,sasuke
kin,obito
chouji,rin
tema, shika
tema,tenten
tema,zaku
dosu,zaku
tenten,zaku
kin,hinata

na GYORSAN fejből ennyi elég is szerintem  ikszdé mindenkihez írtam embert de ha figyelted van ahol egyszerre 2 olyan is van bent aki több küldetéshez jó, na mind1 próbálgasd őket, szerintem el leszel még ezekkel egy darabon Nevet sok sikert
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #13454 Dátum: 11 aug 07, 16:20:50 »

Na az új karakterekre én is visszatértem, nem tűnnek rossznak, viszont sajnos megint szabad utat kaptak a n00b chakra lopó csapatok... a lopást kellett volna eltávolításra változtatni, nem a stunt babrálni....
Én még kezdetbe 8-9 vereséggel jutottam fel chuninra, abból 1 egy szép kis áramszünet miatt volt...kicsit idegesítő volt a dolog smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 895 896 [897] 898 899 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!