24 szep 27, 00:20:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 886 887 [888] 889 890 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 985693 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #13305 Dátum: 11 jan 18, 20:58:33 »

hát ma én is azt hittem agybajt kapok oboro küldijét cisnáltam megvolt 4 row 5.nél maradt 2 karija nekem is erre elment a net :S de mind 1 visza jött és nyertem is jippi Nevet am hédike erre azt tudom mondani hogy simán le tudtad volna verni mert belehet cserélni csakrát  ugy hogy 5 csakrát feláldozol és kiválsztod pölö a ninjutsut és tádá van is egy nin-ed  és nyertél

de am én is jól jártam 31 es karim ellopták nem tudom hogy és most egy 6 ossal nyomulok Kúl
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
sharko21/faranight
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2303


« Válasz #13306 Dátum: 11 jan 19, 08:05:55 »

Hello mindenkinek, nagy szívás volt most ez az update az összes peint derekasan el ba**ták, inonak végre raktak egy cooldowt a healjére de szerintem ez az egyetlen pozitívum ebben a nerfben, pretára komolyan mondom rá se lehet ismerni olyan rossz lett igy szerintem, és nejivel már nem is alkot tul jo csapatot, de legalább az edigi kedvenc karimhoz(csak arenan a kedvencem) nem nyultak hozzá(ibiki)
Naplózva

oklac98
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #13307 Dátum: 11 jan 19, 18:09:03 »

Sziasztok!
Én annyit szeretnék csak tudni, hogy azt hogy tudják megcsinálni a 6-os szintű geninek meg ilyen kis szintűek, hogy itachi (S), Kakashi (S) stb...-jük van.
Előrre is köszi a választ
Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13308 Dátum: 11 jan 19, 18:21:39 »

oklac98 azt ugy tudják megcsinálni hogy Resetelik a felhasználojukat (minden karijuk megvan ) ezután nyomnak resetet és porig alázzák a kis kezdőket sokszor elő szokott fordulni Szomorú
Naplózva

Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #13309 Dátum: 11 jan 19, 18:23:59 »

Visszaolvasás No Jutsu!

Reseteltek... megszereztek minden karit Sannin rangon, visszaugrottak Academy Student-re, a karik és a küldik megmaradnak, a stat is nullázodik
Naplózva


KankuroHUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #13310 Dátum: 11 jan 19, 18:29:25 »

Sziasztok!
Egy kicsit elakadtam... >.<#
Néha felmegyek 24.-re , de visszaesem a sok vereség miatt, valaki tudna segíteni?
Kéne egy hatékony csapat  Mosolyog
Hálás lennék ha válaszolnátok. bow
Naplózva


hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13311 Dátum: 11 jan 19, 19:23:13 »

nos mint már sokan tudjátok ellopták a karakteremet hungarygaarát, mivel nem értek a hack-ekhez, ezért jó lenne ha valaki tudna segíteni, nem kell ide a fórumba beírnia, elég ha privátban megírja. előre is köszönöm
jelenleg Dosu_14 nevű karimmal megyek.próbálgatok ladderezni, de nem sok sikerrel.gaara shino yoroi team-ot használom, nem a legjobb de lehet vele nyerni.
Naplózva

oklac98
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #13312 Dátum: 11 jan 19, 21:18:19 »

Gai (S)-hez meik embereket ajánljátok?Mert most reseteltem, és most fel akarok menni sannin-ig.
Ha valakinek van kedve holnap privátba játszani,dobjon meg privivel.
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13313 Dátum: 11 jan 20, 11:16:22 »

Hát srácok, lassan egy hete nem találkozom Konanos csapattal, esetleg valaki a napokban kapott olyan ellenfelet akinek benne volt a csapatában? Csak azért kérdezem hogy van-e értelme erőltetnem ezt a küldetést, már csak 1 Konan kéne de mindig csak Pein jön...
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13314 Dátum: 11 jan 20, 18:20:50 »

Hungarygaara: Tényleg ellopták? (csak Gyors olvasás no Jutsut alkalmazok) Azért mondjuk kell egyfajta gerinc de tényleg... Tierhold: Chuuninon nem láttam,  de szerintem az én véleményemmel nem sokra mész ^^" (Ennyire rossz karakter Konan, hogy nem használják?)
Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13315 Dátum: 11 jan 20, 22:10:57 »

igen ellopták a karim, de ha minden jól megy akkor visszatudom szerezni, de persze csak mert van segítségem Mosolyog
sajnos nem lepett meg hogy pont akkor lopták el amikor a legjobban álltam, és szerintem még kagéra is fel tudtam volna jutni. Neeem és hát az a kö...ög szinte csak veszteni tudott, azután meg resetelt, és még +10ig se jutott
am Tierhold, menny fel saninra és ott majd dögivel kapsz konant
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #13316 Dátum: 11 jan 21, 17:16:46 »

Gaara: nekem az "tetszett", mikor a gyökér berakta countryba h Brazil... már nem azért, de a karakter neve HUNGARYgaara, szóval egy elég gyökér felhasználó lehet a rabló... Nevet amúgy csak nekem tűnik furcsának h minden hacker brazil? xD
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13317 Dátum: 11 jan 21, 18:48:11 »

Ez nagyon aljas...de legalább tudom hogy miért vezetnek országlistában a Brazilok. Mondjuk szó se róla, kemény játékosok, nagyon gyakran futok beléjük és szinte mindig lealáznak de nem gyengén. Remélem visszakapod! (A segítség az valamelyik fejes vagy netán egy kedves és főleg hasznos ismerős?Nevet)
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13318 Dátum: 11 jan 22, 02:26:09 »

Sziasztok! Az a helyzet, hogy elakadtam a játékban, méghozzá az Animal Path Pein-es rownál. A meccsek már készen vannak, de a rowhoz sajnos nem mindig jön össze a jó csapat. Eddig 3/5 volt a maxom. Valami ötlet esetleg eme küldetés teljesítésére? Előre is köszönöm! Hümm-hümm
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #13319 Dátum: 11 jan 22, 10:54:09 »

Én az Animalos rowhoz a Dosu-Kazegaara team-et használtam,gyorsan megvolt vele a row. De ha nem jön be,próbáld ki a Dosu-Temari team-et. Itt annyi a taktika hogy benyomod Tema 2 nines skilljét,és Dosuval meg Temával ütöd amíg él:D. Pein meg jó lesz nézőnek. Az Asurás rowot csak így tudtam összehozni. Gratulálok az adminoknak, hogy sikerült csinálniuk egy Animálnál is gyengébb Pein testet xD.

Tier,én több Konant is kaptam. Sőt,most is az ellen játszok.
Kankurohun. Próbáld meg a Kin-Lee s-Rehab Gaara,vagy a Gai-Zaku-Rehab teamet,nekem mindegyik bejött.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 886 887 [888] 889 890 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!