24 szep 25, 22:07:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 887 888 [889] 890 891 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 985081 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13320 Dátum: 11 jan 22, 11:31:20 »

Nekem is inkább saninon jönnek a konan s ek!Amugy én most asura path-et csinalom eddig 4 row ig mentem!De utána preta ami elég erős kakashi s preta path neji s el.Dawe ha kell segitség akkor irj üzenetet msn en hétvégén mindig fent vagyok! Kúl VÉGRE MEG VAN A ROW je Nevet:D  



Aki bent van az apokalipszis klánba az vegyen fel msn re ady97@freemail.hu!Mert mindenkinek csinálok klán képet egyedit névvel ha akarja.

Látom meg találtad a módosítás gombot^^ Kérlek olvasd el a fórumszabályzatot hasznodra válik. A 2 soros szabályra pedig szintén figyelj 2 egész sort kell minimum írni nem másfelet.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 23, 00:00:39 írta Hiei D. Legend » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13321 Dátum: 11 jan 23, 19:51:51 »

Hali!
Valaki írna nekem jó Ladder csapatokat? Jounin szintig Kabuto S, Kakuzu S és Sennin Jiraiya S-en kívül mindenki megvan.
Kipróbáltam a Kiba S-Inoichi-Kankuro csapatot de közben nerfelték Inoichi első képességét így már nem működött az eddigi taktikám.

Előre is köszi a csapatokat. Mosolyog
Naplózva

ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13322 Dátum: 11 jan 23, 21:54:43 »

Na belevágtam a Naraka path be ez már nehezebb mint a többi de nem baj legaláb nem 5 perc alatt lesz meg.Elkezdünk foglalakozni kicsit az apo-val(apokalipszis klán)uj  mintát is kapot.Na de az a lényeg hogy lesz egy oldala az apo nak ahol felrakjuk a klán képeket ,lehet kérdezni a játékkal kapcsolatosan.Mistich fogja szerkeszteni meg hungarygaara de akit érdekel annak most meg csinálom a klán képet csak irjon rám msn! :)Megcsináltam a klán képeket meg találjátok az apokalipszis klán adatlapján ha feltöltöte gaara
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 27, 18:46:09 írta ady11 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
DarkMagich
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 6


nyúúú >.<


« Válasz #13323 Dátum: 11 jan 28, 20:32:22 »

Sziasztok. Nemrég léptem át jouninra,és szeretnék pár tippet kérni a Kakashi (S)-es küldihez. Tudnátok csapatokat ajánlani a 8 rowhoz? És még 1 kérdés.. a Kurenaios küldetésnél az akatsukis köd ninjákat (az a pár darab Kisame)  is számolja,vagy marad a Haku,Zabuza,démontesók és Suigetsu?
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 28, 22:05:43 írta DarkMagich » Naplózva


Join Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !

Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com</
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13324 Dátum: 11 jan 29, 13:25:04 »

Tierhold:
ladder csapatnak:
gaara,yoroi,shino
sakon,kabuto,kin
neji,s kisame,kin
s neji,kisame,chyo
hinata,itachi,chyo
anko,shizune,itachi  ez csak néhány csapat, ha nem vállna be szólj és még írok

DarkMagich:
nem, nem számolja az akatsukis köd ninjákat, csak azt a 4et(zabuza,haku,démontesók és suigetsu).
kakashihoz jó csapat nem sok van de írok néhányat amit próbálj ki, hátha sikerül:
kakashi,ykakashi,kin
kakashi,ykakashi,s shika
kakashi,ykakashi,s naruto
kakashi,ykakashi,shigure
kakashi,shino,ino
kakashi,shino,tayuya
kakashi,zaku,tayuya
kakashi,zaku,ino
nem valami változatos csapat, de ezek a variációk általában jól működnek
Naplózva

zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #13325 Dátum: 11 jan 29, 15:21:52 »

Sziasztok éppen cursed seal sasuket csinálom nem nagy sikerrel tudna valaki mondani sasukehez egy jó teamot?
meg ha meg kérhetnék valakit küldene egy klán meghívot ? a nevem kakashi_sensei06 elöre is köszi mindent
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
DarkMagich
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 6


nyúúú >.<


« Válasz #13326 Dátum: 11 jan 29, 16:04:20 »

Zsolti:
Ino,Kankuro
TenTen,Zaku
Y Kakashi,Naruto (S)
Neji,Kin
 
És kösz a csapatokat,hungarygaara kínkeservesen,de meglett a 8 row >.<
(Most direkt megnéztem,számolja a Kisamékat a Kurenaijos küldinél Nevet)
Naplózva


Join Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !

Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com</
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13327 Dátum: 11 jan 29, 19:17:24 »

Lenne egy kérdésem Megszereztem Rehab Gaarat és csinálom a Chiyo küldit ,de számolja vajon Rehab gaara gyözelmeit is ,vagy csak az alap karik gyözelmét ??? Meg van még egy kérdésem az ,hogy mikor jönnek az uj karik ??  PL: Akatsuki Sasuke  ,mert eddig csak a Orochimarus Sasuke Fajtát láttam  Mosolyog
Naplózva

DarkMagich
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 6


nyúúú >.<


« Válasz #13328 Dátum: 11 jan 29, 20:19:39 »

Elméletileg mindegyik homok ninját számolnia kéne.De ha nem megy Rehabbal akkor próbáld meg az alap karikkal.
Nem rég tették be az új karaktereket,kétlem hogy egyhamar tesznek be újakat. (Azt hiszem ahogy az anime halad,úgy rakják be az új karikat)
Naplózva


Join Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !

Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com</
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13329 Dátum: 11 jan 29, 20:24:17 »

Rehab Gaarat számolja Mosolyog  most naon jól megy vele Dosu-Kin- Rehab Gaara (Jó nehéz volt megszerezni vagy 3 óráig kerestem kimimarot plusz még a rowok, de sikerült ) Kazekage Gaara küldetésénél ir valamit h Rehab Gaaraval nyerjek 10x bármilyen Missing-Nin ellen ,de kik tartoznak közéjük a Missing-ninek közé azt tom h Zabuza és Haku ,de még ki?
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 01, 21:12:26 írta Ricko14 » Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13330 Dátum: 11 feb 02, 15:22:15 »

missing nin az összes akatsuki és zabuza,haku,démontesók ha jól tudom ezek tartoznak bele.de ha valaki tud még mást akk szóljon.
na ha minden jól megy a héten visszakapom a karim Mosolyog jó is lesz végre minden karaktert használni
am ha van valaki aki játszani akar ellenem az szóljon  Nevet
Naplózva

Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #13331 Dátum: 11 feb 05, 14:44:08 »

Hát, én jelenleg Gaara, Shino, Yoroi csapattal nyomulok ladderben (ez szerintem eléggé beválik). Nem a legjobb a ratio-m, de úgy akarom csinálni, hogy felmegyek Anbu-ra és megszerzem ott, az összes karit, utána Resetel-em magam, és a sok új karival, felmegyek vissza Anbu-ra, jó ratio-val.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #13332 Dátum: 11 feb 05, 19:09:50 »

sziasztok én még mindig csak chunin vagyok :s probálom cs2 sasuket meg csinálni de nem nagy sikerrel mert még a row se sikerül meg alig jönnek olyan ellefelek amik kellenek cs 2-höz.Meg még lee s-t probálom és ott se nagyon megy a row

off:mitöl ilyen kihalt mostanába a téma ?
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13333 Dátum: 11 feb 05, 19:13:46 »

Sokan abbahagyták a gamet, ahogy én is. Már nem érdekelnek az új karik sem. És az is igaz, hogy már inkább Ninja Managerezik mindenki, aki eddig arénázott. Legalább is, én ezt vettem észre, mert ahogy mostanság a témára pillantok: Üresség, ha a Ninja Manager topicra : Minden 2 percben 1-1 új hsz... Nevet
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #13334 Dátum: 11 feb 06, 10:20:05 »

Kipróbáltam egy fentebb említett csapatot, mégpedig az Anko-Shizune-Itachi párosítást. Nagyon állat csapat, eddig zsinórban 8x nyertem velük. Mondjuk voltak olyanok is akik ránézésre feladták (ezt nagyon bírom) szóval úgy körülbelül 5x nyertem rendesen. Nagyon jó, hogy Anko egyik skillje erősíti az afflictiont +5el, Shizune és Itachi pedig egyaránt birtokolnak affli skillejet Nevet

OFF: Az utóbbit én is észrevettem. Régebben, talán 1-2 hónapja még ebbe a témába volt mindig nyüzgés, aztán mostanában alig látok itt valakit... :/ De engem valahogy nem ejt rabul a másik játék.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 887 888 [889] 890 891 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!