24 szep 27, 00:12:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 884 885 [886] 887 888 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 985667 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #13275 Dátum: 11 jan 11, 19:08:06 »

Üdv!

Nem rég játszok a játékkal ezért lenne egy kérdésem.

3-as szintű vagyok,és mindig Akadémiai tanuló vagyok.
 
Hogy lehettek Genin ?
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13276 Dátum: 11 jan 11, 19:16:09 »

Itt le van írva hogy hányas szintet kell elérni egy adott ranghoz: http://naruto-arena.com/the-ninja-ladder/
Konant nem használ senki vagy mi van? Nevet Már 13 óra óta itt kockulok és várom hogy mikor jön már egy Konan-es team de sehol semmi, aki Jouninon tolja a küldiket az pls napi 1x nyomjon már úgy quick meccset h Konan benne van a csapatában, az én érdekemben.^^ xD
Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #13277 Dátum: 11 jan 11, 19:20:39 »

Nagyon köszönöm!Most nem tudom mit írjak ide a szabály miatt...köszi köszönöm ezer (1000) hála meg mi egyéb...ikszdé

Csak annyit akartam hogy köszi de a szabály az szabály...

Abban az esetben, ha úgy látod, hogy nem tudsz szabályoknak megfelelő hszt írni, az azt jelenti, hogy nincs olyan mondanivalód, ami a témához illik. Ilyenkor nem kell hszt írni.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 12, 10:19:31 írta Aes Sedai » Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13278 Dátum: 11 jan 12, 20:37:04 »

Az mér van hogyha megtámadom Naruto S akkor nem visz le egy körbe semmit?? már ez sokszor előfordult  Technikai KO Ez valamiféle bug vagy mi??? Utálom pont nyerésre állok és támadnám narutot de mindig pár körbe semmit se vesz le eléggé idegesitő
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #13279 Dátum: 11 jan 12, 20:49:54 »

Ezt a Mass Shadow Clones nevezetű képessége csinálja, egy körig minden ellenfél által rajta használt skill ellen immunissá teszi őt, a következő körben pedig minden ellenfélnek 10-et sebez, ráadásul láthatatlan, valóban elég idegesítő, ha ellene harcolsz, annál élvezetesebb viszont, ha Te használod. :D
Naplózva
ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13280 Dátum: 11 jan 13, 19:11:10 »

Hát igen kelemetlen egy karakter kakashival ugy szint szóval az a lényege hogy utoljára próbáld meg ölni és akkor nem sokat ér.Amugy a Game manualba meg tudod nézni a character skill be hogy mien karinak mien skillje van. Mosolyog kacsint
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #13281 Dátum: 11 jan 13, 20:10:34 »

Ó ne, régi NA éveimről talán Shippu naru volt a legidegölőbb karakter.. Rápakolom a legerősebb támadásaim, erre élete az marad 80 nekem meg minden chakra ment a lomtárba  smirksweat Lehet, hogy újra elkezdek rendesen játszani, hiszen mostanában csak néha sandítok fel és lenyomok egy Quick esetleg Ladder játékot. Visszatérve a skillekhez ady, én is ezt szoktam csinálni ha olyan jön ellenem, akit nem ismerek, csak ez olykor nem a legjobb, például amikor megadja magát a hangfalam és nem hallom mikor jövök én. smirksweat
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13282 Dátum: 11 jan 13, 21:10:56 »

Ez nem igaz CS 2 Sasuke küldijét csinálom és már egyszer kéne legyőznőm narutot de nem hozza be ritka nagyon hogy 5 meccsből behozza  Technikai KO pedig olyan sokat csináltam ezt a küldit , másik dolog sikerült megszereznem Momochi Zabuzat jó kis kari Nyelvesít
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13283 Dátum: 11 jan 14, 14:28:20 »

Talán valamelyik pain ???  am megszereztem végre Cursed Seal Sasuke-t Kúl naon teccik a Corrupt Chidori elég jó csak 2 ninjutsu kell hozzá jobban örültem volna ha egy ninjutsu és valamilyen másik de igy is jó  Pontosan most Gaara Rehabilited és Shigure küldijét csinálom már a shigure küldijéhez 1 győzelem kell Hinataval és 3 Kiba val Kúl
Naplózva

ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13284 Dátum: 11 jan 14, 17:27:17 »

ahh de hogy garra of the dessert gara rehabilited gara of kazegkage(s) naon béna volt a gyerek Nevet amugy én most kakashit csinalom 72/48 Nevet Kúl.Én nem tudtam megcsinálni a gara rehabot mert nincs kimimaro szinte 1,2 ember használja.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 14, 17:30:32 írta ady11 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13285 Dátum: 11 jan 14, 18:00:30 »

Melyk kakashi a Shippudenest?? az elég jó ahogy látom Mangekyou Sharingan:D ja Kimimaro ellen még nem is küzdöttem hátha akad aki Kimimaro val lesz Mosolyog már egy Dosu elleni harcba nyertem még a rowoshoz kell 5 meccs Nevet elég sok kell még de remélem meg lesz  Pontosan
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #13286 Dátum: 11 jan 14, 19:02:58 »

Én jelenleg is az első és második Hokage előküldetésére gyúrok. Most inkább fejlődni kell, mert Sannin-ról reseteltem és genin vagyok. De össz. 11 karakter nincs unlockolva, szóval remélem gyorsan megy majd. Nem tudna valaki mondani egy jó ladder csapatot? Előre is kösz' Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13287 Dátum: 11 jan 14, 19:41:36 »

Ez nem igaz kibabráltak velem  Neeem gaara küldijét csinálom és nem rakott be olyan karit akit le kéne győznőm de se baj levertem  utána csinálom a Shigure küldit Hinata Shino Jirobou és beadja Kimimarot  Technikai KO pont rosszkor jött rossz és nem jött jókor a jó Neeem
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #13288 Dátum: 11 jan 15, 13:19:40 »

Én sem szeretem, ha pont csapatot cserélek és az előző jó lett volna az aktuális ellenfeléhez. De azt még jobban utálom, ha kikap tőlem a gyerek és a következőben is őt adja ki, de az én csapatommal. Most ennyire kreativitás ficamuk van, vagy mi?
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13289 Dátum: 11 jan 15, 14:01:07 »

Igen ilyen nekem is volt összeállitok egy jó kis csapatot leverem a kis gyereket utána megyek megint quickbe a küldihez és ugyanazt löki be de az én csapatomra cserélt  Technikai KO hát mondom " a kreativitás csúcsa "  és azzal a csapattal meg elver Technikai KO
Naplózva

Oldalak: 1 ... 884 885 [886] 887 888 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!