24 szep 27, 00:15:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 883 884 [885] 886 887 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 985670 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13260 Dátum: 11 jan 09, 11:30:51 »

és bevált..nagyon köszönöm..:Dma sztem felmek vele saninra..:pnagyon komény egy team..amugy mindenki látta az  új oldikat nagyon zsír:Dnekem a legjobban az animés tecik:p na de hogy arenáról   is legyen szó ...hajrá mindenkienk!!:D
Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13261 Dátum: 11 jan 09, 11:47:45 »

szivesen ezzel nagyon meg nekem is mert végülis kin mindig tudod használni és ha benyomod 4 szer támadását 35 meg be nyomod kabutoét 70  Nevet aszt egy kis nin éert 70 sebez meg dosu 40 naon jó tema  a masik meg hogy ha tamadjak kaboutot sok élet erőt lehet neki vissza tölteni én kb egymása utan 3 benyomtam köröönkén kaptam +15 Nevet meg kapsz 50 damage reducionT Nevet(én mondjuk cask a kakashi teamoktól félek picit a sharingan miat)
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 09, 11:56:16 írta ady11 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Hédike
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #13262 Dátum: 11 jan 09, 12:23:56 »

hát a tököm kivan ezzel a játékkal, sose ad olyan chakrát ami kell, állandóan csak genjutsut ad, nem lehet rendesen játszani, volt hogy egész harc alatt nem tudtam semmit csinálni, volt már egy csomó genjutsum, amint rámment a kör adhattam is tovább mert semmit se tudtam csinálni
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13263 Dátum: 11 jan 09, 12:33:49 »

Na hali!

Valaki megpróbálta volna feltörni a profilomat? :O Csakmert az egyik meccs végén jött egy üzenet Naruto-Arenaról hogy e-mailt kértem mert elfelejtettem a jelszavamat, csakhogy nem én kértem e-mailt mert én tudom a jelszavam. Kíváncsian várom a válaszaitokat, hogy veletek is volt-e már ilyen? :/

----

Szerk: Bakker a Power of a Sage küldetést szinte lehetetlen megcsinálni, 4row Konan ellen, senki nem is használja azt a karaktert. :S
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 09, 12:45:39 írta Tierhold » Naplózva

hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13264 Dátum: 11 jan 09, 13:17:45 »

velem nemvolt ilyen:D de nem én voltam-.- nekem megvan az ujakon kívül minden kari nemkell:pamugy elég sokan használják konant 20 mecsből 1 biztos lesz:Dilletve nálam ugy vanXD egy jó team gaara rebi. tenten  tayuya
Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13265 Dátum: 11 jan 09, 13:23:05 »

Egy szóval nem mondtam hogy a fórumról volt valaki, mielőtt még ebből vita lenne... Csak annyit kérdeztem hogy volt-e már valakivel ilyen. Nálam 50 meccsből ha van 1 Konan úgyhogy ez elég hosszú küldetés lesz ahogy elnézem, na mindegy.
Naplózva

Banduc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 18


« Válasz #13266 Dátum: 11 jan 09, 17:07:40 »

Tierhold nekem olyan nem volt, hogy az e-mailemre küld valamit hanem nálam a régi karakteremet(6-os szintű volt), hogy elmentem mást játszani azelőtt még játszottam vele aztán visszamentem lépnékbe és azt írja hibás jelszó pedig tudtam a jelszót és nem fogadta el. smirksweat Na a leadert 1 kis időre beszüntetem mert felmegyek 22-re jön egy 21es legyőz és vissza esek 21re.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13267 Dátum: 11 jan 09, 19:25:29 »

Jeehhh megcsináltam a Kidoumarus küldit alkottam egy jó csapatot és sikerült renato tényleg nem nehéz ez a csapat alkotos dolog  Kúl még egy nyerés és már unlockolva lesz Yoroi is  Pontosan kemény volt ez az utolsó azt hittem kiüt de végére bejött minden karinak a legerősebb támadása Kúl
Naplózva

MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #13268 Dátum: 11 jan 09, 20:20:19 »

most játszottam egy sráccal quicket:

Level:    
38
Rank:    Jinchuuriki
Experience Points:    30263 xp
Ladder Rank:    Not ranked
Wins:    1635
Losses:    645
Win percentage:    71.71 %
Streak:    +4
Highest Streak:    +24
Highest Level:    Level 41

bacural!2 a neve, megvertem, de nem ez a lényeg...
most komolyan ez a szerencsétlen jinchuurikin is genineket kapott, hogy csak 38as pedig majdnem 1000rel több győzelme van mint veresége xD
Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13269 Dátum: 11 jan 09, 21:47:24 »

na sok szenvedés után végre megvan az akatsuki szint, sok lett a vereség de most már mind1
szerencsére a klánon is dobtam 2-3 szintet Mosolyog
am akkor a bajnokság meg legyen tartva vagy mégsem?......legyen megtartva Ördögi
Naplózva

Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13270 Dátum: 11 jan 10, 11:09:44 »

Aztarohadt... Ma jól összesz*rtam magam mikor megláttam hogy az ellenfelem egy Sannin és a csapatjábn van Deva Path-Human Path-Konan már 2 rownál jártam szóval nem adhattam fel, és sikerült legyőznöm, pedig elég keményen támadott, a lényeg hogy már csak 1 győzelem kell Konan ellen és megvan Senin Jiraiya, remélem gyengébb csapatban lesz mint a mostani Peines. Nevet
Naplózva

Hédike
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #13271 Dátum: 11 jan 10, 16:46:29 »

van magyar klán? ha igen bevehetnétek, a nevem axan12

szerk.1:Rin-nek van egy olyan képessége hogy pit trap, az mire jó?
szerk.2:találtam 1 jó csapatot, rin, temari, kankuro

kankuronakv an 1 kéepssége ami 30 at sebez, temarinak 1 ami 20at és utána temari sérthetetlen, midnen körben használható tehát nincs cd, rin pedig tud gyógyítani, és ha kankuro vagy temari meghal akkor ott van még kankuro 30 at sebzője, és temari 35-25-25-t sebzője, tehát még ígyis simán lehet nyerni, ha valaki felfedezi a logikáját
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 10, 16:55:44 írta Hédike » Naplózva
hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13272 Dátum: 11 jan 10, 18:25:04 »

van.. az apo..:)japoXD hungarygaara a vezető:) hungarygaara léc ted ki a player cardom a klán lapjára..köszönöm:) egy jó cspi tud vaki ajánlani?Mosolyog a régit már rongyá használtam...egy csapat: kin sasuke dosu: ez olyan mint kin dosu kabuto..csak ez valamenyivel hatékonyabb:p
Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13273 Dátum: 11 jan 11, 16:14:43 »

nos temari nem lesz sérthetetlen, csak néhány fajta támadás elől lesz védve:enemy skills, except mental skills
am kezdőkből elég jó csapat a dosu sasuke,kankuro,   dosu,zaku,kin  tenten,temari,zaku    naruto zaku kankuro és még sok sok jó, inkább nem írom le  Nevet
tema skill-jei közül a kedvencem a Dust Wind 50%-al kevesebbet sebez az ellenfél, ez nagyon sokat ér és hát még 1 körig meg is véd, szerintem ez egy nagyon ütős skill
elküldtem a meghívót, és ki raktam a player cardod hogojo, de ha azt akarod hogy továbbra is kint legyen akkor valami jobbat is kéne mutatni Mosolyog
Naplózva

hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13274 Dátum: 11 jan 11, 18:30:22 »

óóóóóóké?) rajta vok 1000-el:) mostanába eljutottam +8 ig de nemtovábbXDboooocsi a 2 soros szabályért dehát mit írjak?nagyon bocsi:D amugy most ezzel mek: saumas deidara four tail kyuubi naruto.
Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
Oldalak: 1 ... 883 884 [885] 886 887 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!