24 szep 23, 00:17:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507104 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1350 Dátum: 09 okt 01, 20:45:06 »

Ezen sokáig ment a vita, de ha jól emlékszem valaki belinkelt egy jó minőségű scant és ott lehetett látni hogy rinnegant örökölt
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1351 Dátum: 09 okt 01, 22:41:21 »

Igen, én még arra is emlékszem, hogy Chakra-bácsi tette, pedig én nagyon támogattam a "sharinnegan-elméletet" (azaz, úgy gondoltam, hogy egy átmeneti, torzult rinnegan volt, amiből késöbb létre jöhetett a sharingan).

Bububo,
Az mindenképen érdekes, hogy Madara szinkronba akrta hozni Sasukét a Gedo Mazuval, de amikor ez szóba került, úgy beszéltek róla, mintha már akkor végrehajthatnák, tehát nem biztos, hogy itt szó van az EMS-ről, nem beszélve arról, hogy akkor Tobi is tudná kezelni.
Ki tudja, talán Tobi azt akarja, hogy Sasuke kezelje majd a befejezett fegyvert, és azzal a chakraérzékeny fémmel akrja rákapcsolni.

Nekem amúgy is úgy jött le, hogy a Gedo MAzuból egy van (talán még Rikodou teremtette) és ez egy amoylan állandó dolog, amit a rinnegan birtokosának hatalmában áll megidézni.

A hold szeme tervnek is köze lehet még Rikodouhoz.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 22:42:43 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #1352 Dátum: 09 okt 02, 10:15:23 »

Gedo Mazou Rikodou és Pein technikája. Meg idézni és használni is tudták. A sima Sharingan már erre képtelen. Viszont magasabb szinten MS de inkább EMS lehet hogy képes ennek a használatára. Eddig úgy tudtuk hogy a Gedo mazou t csak Pein tudja használni. De a hachibit nélküle akarták kiszívni. Persze lehet hogy használni mindenki tudja (kiszipolyozásra).. De kapcsolatba kell kerülni a Gedo Mazou val. A kérdés az hogy Madara mien kapcsolatra gondolt? Gondolkozik Sasuke rá áll a gedo mazou ujjára és chakrájával segít kiszívni a bijjukat? kétlem. Neeem Szerintem a kapcsolat alatt magának a techinkának a használatát értheti. Gedo Mazout használni a benne lévő Bijukal. És ha ez így van akkor szintén kérdés, hogy ehez kell e Sharingan? (Szerintem nyílván mert akkor nem Sasukét akarná vele kapcsolatba hozni.) De vajon kell e hozzá EMS?? ez a nagy kérdés  Gondolkozik Lehet hogy kell, viszont ehez is mint a Susanoo hoz is 2 EMS kell (Madarának ezért nem megy). Persze ezek már a feltételezésekből levont feltételezések és tippelgetések. De azért érdemes eljátszani a gondolattal.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1353 Dátum: 09 okt 04, 17:58:40 »

Sharingan témában lemaradtam:D Mi az az EMS?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1354 Dátum: 09 okt 04, 18:22:53 »

A májkrosoft európai gyárában készült termékek jelölésére használják, vagyis Europan Micro Soft

de akár lehet az Ethernal Mangekyou Sharingan/ Örök Mangekyou Sharingan is. xD
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1355 Dátum: 09 okt 04, 18:27:20 »

EMS.
Szerintem ez nem egy jó kifejezés, úgy amúgy. Én is használom, de milyen dolog már halfig lefordítani egy kifejezést?
SOk helyen látni a neten az eredeti  Fuumetsu Mangekyou Sharingan rövidítését, az FMS-t, ez valahogy sokkal szimpatikusabb. Nem olyan, mintha taijuu shadow bunshinokról beszélnénk.
Fura, hogy ez a forma terjedt el, az eredtei elnevezésekre egyébként kényes Naruto-fan táborban.
Én mindenesetre, mostantól a fuumetsu mangekyout és rövidítését használom inkább.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 04, 18:35:05 írta STM » Naplózva
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #1356 Dátum: 09 okt 10, 14:38:22 »

ezt én is támogatom, nem szeretem a fél angol, fél magyar rövidítéseket, ha már csinálja valaki és beszél róla akkor csinálja jol, vagy vegye a fáradtságot és írja le rendesen
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1357 Dátum: 09 okt 10, 22:19:12 »

... most már tudjuk, hogy a sharingan a rinneganból ered, az pedig a Juubitól. ...

Ezt honnan is tudjuk? Rokudou Senninnek már a Tízfarkú előtt is volt Rinneganja.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1358 Dátum: 09 okt 10, 22:21:48 »

Szerintem ebben nem lehetünk teljesen biztosak, amíg Kishi nem mutat egy képet a harcról vagy a harc előtti Rikudou-ról ahol látszik a szeme.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1359 Dátum: 09 okt 10, 22:34:38 »

Ez is igaz, de ez a feltevés pont annyira igazolja, mint amennyire cáfolja, hogy a Tízfarkútól eredne a Rin'negan. Mosolyog
Úgyhogy még mindig ugyanott vagyunk. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1360 Dátum: 09 okt 10, 22:53:44 »

Onnan, hogy nagyon, de nagyon kicsi a valószínüsége, hogy véletlen egybeesés, hogy úgy nézett ki a Juubi szeme, ahogy, és Rikudoué is.
Ezen fellül, a sharingan bizotasana Juubitól jött, akkor pedig, mivel az is bizotsan kötődik a rinnegannhoz, 99 %, hogy a Rinnegan is.

szerk.:
Meg az is valószínű, hogy a béke, szeretet útját képviselő senninhez köthetnénk a rinnegant, a szörnyhöz pedig a saringant, akkor Kishi' valószínűleg nem rajzolt volna Rinnegant a sennin idősebb fiának, hanem azonnal sharingant kapott volna.. mondjuk ez sem egy teljesen meggyőző érv.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 11, 00:32:22 írta STM » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1361 Dátum: 09 okt 11, 13:23:21 »

Magyarján szólva, akkor igazából csak nem tudjuk biztosan. Mosolyog
Azt pedig, hogy kinek van Sharinganja vagy Rin'neganja "nem jelent semmit", hiszen ezek csak eszközök. Egyik szemtechnika sem a jó vagy gonosz megtestesülése. Minden attól függ, ki mire használja a kapott hatalmat. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1362 Dátum: 09 okt 11, 13:30:29 »

Igen, de azt kijelenthetjük, hogy nagyon valószínü, és valamiről, ami majdnem biztosan igaz, én már hajlamos vagyok kész tényként beszélni.
Márpedig, nincs nagy esély arra, hogy Rikudou-sennin rinneganja, és a Juubi sharinneganja véletlenül jelent meg ennyire hasonló formában, ugyanakkor, ugyanott.

EGy példával ilusztrálnám:
Adott egy férfi, aki egy nagyon különös, majdnem egyedi genetikai mutációval rendelkezik, és ennek következtében zöld a haja.
Ennek a férfinak az apjának is zöld a haja.
Van rá esély, hogy a két emebrben a mutáció egymástól függetlenül, teljesen véletlenül jelent meg, de ez anynira csekéyl, hogy felesleges vele foglalkozni.

szerk.: JÓ, mondjuk az apa hajában fekete tincsek is vannak, hoyg jobban lefedje a Rinneganos esetet.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 11, 20:14:48 írta STM » Naplózva
mate
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


Pingvin ellenálló


« Válasz #1363 Dátum: 09 okt 11, 19:30:54 »

Én arra vagyok kiváncsi ,hogy mi lesz a különleges képessége a senjouknak vagy az spec dolog amit örököltek az ősüktől. Elvileg ha az Uchiáknak van vérvonalképességük akkor a család másik részének is kell hogy legyen valamije. Bár ez a kisebb fiú megörökölte az apja testét és szívét dolog eléggé kavarcos , hogy mit takar. Gondolkozik
Naplózva
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #1364 Dátum: 09 okt 11, 19:34:34 »

A beszéd szerint az ő örökségük a tűz akarata...de szerintem tuti hogy van még valami benne
Naplózva
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!