24 szep 23, 00:27:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pein jutsujai  (Megtekintve 85824 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #120 Dátum: 09 okt 03, 17:41:43 »

Az hogy minden manipulációt tudta, az nem jelenti azt hogy kombinálni is tudta őket, az ő vérvonal képessége a Rinnegan és nem két, vagy három elem kombinálásával egy újat létrehozni. Akkor már két kekkei genkai-a lenne, legalább ha nem több. Az elemeket nem is használta különben, teljesen a Rinnegan technikákra hagyatkozott mind Jiraiya és Naruto ellen is.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #121 Dátum: 09 okt 10, 00:42:08 »

http://img401.imageshack.us/img401/5100/gedou.png
Most találtam ezt a képet.

Érdekes észrevételek.. most már tudjuk, hogy a sharingan a rinneganból ered, az pedig a Juubitól.
Lehet, hogy a Susanoonak és a Gedo MAzunak is van köze egymáshoz? Ugynaaz az erő lenne, Rinnegannal, és sharingannal életre hívva? Tény, hogy vannak bizonyos küls hasonlóságok, Itachi és Sasuke Susanooi, és a szobor közt.

Az állakra, Sasuke "belső Susanoojának" a tüskéire, és arra, hogg mindenk csak deréktól felfelé van meg a teste, még a teljes formájában  is, mindenképpen felhívnám a figyelmet.
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #122 Dátum: 09 okt 10, 11:09:59 »

SZerintem ez a kép erőteljesen az " erőltessünk bele kapcsolatot " kategoriába tartozik.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #123 Dátum: 09 okt 10, 11:48:44 »

Igen, csatlakozom az elöttem szólóhoz, szerintem semmi köze, főleg hogy a szobor nem a Rin'negan műve, az csak egy idézés mint pl Orochimarunak a Kashomon kapui, egyszerű tárgy idézés ami különleges erővel bír, és ha valaki olvassa a mangát rendesen akkor Tobi mondja hogy nem, még nem akarja Sasukét szinkronba hozni a szoborral, ergo Tobi a szobor egyik gazdája és mégsincs Rin'neganja, szal szerintem semmi közük egymáshoz
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #124 Dátum: 09 okt 10, 11:55:46 »

Egyszerű tárgy idézés? Ahogy nem tudunk semmit a Rashoumon eredetéről, úgy a szoboréról sem. Legfeljebb annyit, hogy a Rinneganhoz köthető, de Rikodou bárhogy létrehozhatta. Lehet akár egy megkövült Susanoo is. Pojén*
Az mindenképpen érdekes, hogy egyiknek sincs teste, deréktól lefelé.
Végül is, lehet, hogy nincs kapcsolat a két technika közt, de akkor is érdekesek ezek a (talán kicsit erőltetett) párhuzamok.


*ha a smileból nem lenen egyértelmű, ezt nem gondoltam komolyan.
Naplózva
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #125 Dátum: 09 okt 10, 13:18:57 »

Igen, kicsit erőltetett de lehet bene párhuzam, elvégre már hány olyan dolog történt a sorozatban amiről lövése sem volt senkinek...  smirksweat
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #126 Dátum: 09 okt 15, 20:43:58 »

Lehet ,hogy már volt ,de az lenne a kérdésem ,hogy vajon Pein tudja-e irányítani az idézett lényeit ,mivel ugye abban is vannak chakra vevők ,tehát hogy azok a szabad akaratukbol mozognak vagy pein irányítja őket?És ,ha pein irányítja akkor feltételezhetjük ,hogy képes lenne több emberi testet irányítani ,bár lehet akkor nehezebb lenne az összhang ezért maradt a hatnál.Mi a véleményetek?
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #127 Dátum: 09 okt 15, 21:38:25 »

Valszeg nem írt alá semmilyen szerződést az idézet állatokkal így azokat is úgy idézi mintha tárgyak lennének és ezért van többféle... ott van mindegyik állatban a Rinnegan és a csakravezetők is arról árulkodnak, hogy ezek is hullák csak Nagato irányítja őket.

Az a 6test lehet pont azért 6 mert ennyit bír tökéletesen kezelni de lehet, hogy 6különleges erőt akarta külön testekbe rakni azaz 1idegen testbe csak 1 képesség fér bele. Azt tudjuk, hogy az igazi test bírt mindegyik képességgel de amikor használhatatlan lett az egyik test a többi közül egyik se kapta meg a kieső test képességét.

Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #128 Dátum: 09 okt 20, 11:09:09 »

Azért ebbe az utolsó anime részbe jól fosta egymás után az idézett lényeket.  bow
Egyébként az lehetséges, hogy szandékosan gyűjtötte össze ezeket az lényeket?! Elvégre van köztük mindenféle. Repülő, osztódó, tank, láthatatlan stb.
Mondjuk az az osztódó kutya a legszemetebb mind közül. Mosolyog
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #129 Dátum: 09 okt 20, 22:19:01 »

Trance gondolom nem véletlenül gyűjtötte őket ,hanem tudta ,hogy jó hasznát fogja venni nekik és ez így is van ,az összes lény más típusú és másra használható és igen az a kutyuli elég kemény Nevet
Naplózva
Ookami
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101

Halál fia vagyok...


« Válasz #130 Dátum: 09 okt 28, 16:37:25 »

...Érdekes észrevételek.. most már tudjuk, hogy a sharingan a rinneganból ered, az pedig a Juubitól.

STM! Te ezt honnan veszed? A Sharingan és a Rin'negan Rikudou Sennintől ered. Nem tudjuk tudta -e használni a Sharingant, de az fix hogy a belé pecsételt Juubi volt a forrása és nem az általa birtokolt Rin'negan. Tulajdonképpen Rikudou Sennin Unokái legalább három felé váltak: Senju -k, Uchiha -k és azok a kevesek akikben a Rin'negan tovább öröklődött.

Update: Így utólag már átolvastam, de nekem elsőre sem az jött le hogy több kör=rin'negan, csak hogy megint turbózni akart Kishi senpai valamin.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 17:46:43 írta Ookami » Naplózva

Ne üvöltsön a akaratod, ha a hatalmad suttogása is elég!
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #131 Dátum: 09 okt 28, 16:44:26 »

Hát.. ez itt elég off, szóval lehet,  hogy nem itt kéne megbveszélni. AZokban a topicokban viszont, ahol on, már párszor kibeszéltük ezt a témát.
Igazad van, csak azt jelenthetjük ki többé kevésbé biztosan, hogy a sharingan származik a Juubitól, én is kezdek talán erre hajlani, de a több kör miatt, a Juubi szemében páran azt feltételezzük/feltéételeztük, hogy Rikodou rinenganja is inkább a Juubi szemének hatására alakult ki.
De amúgy nem te szólsz először emiatt a mondatért...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 16:46:52 írta STM » Naplózva
feco8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6

"ChuckNorrisAlázó"


« Válasz #132 Dátum: 09 dec 28, 17:58:14 »

pein állatairól annyit írnék, hogy szerintem azokat nem győjtötte hanem ez a rinnengan egyik képessége szal ha nem lenne neki rinnenganja akk állatkái sem lennének. (remélem érthetően fejeztem ki magam)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #133 Dátum: 09 dec 29, 17:51:27 »

Viszont van 6+1 teste és azoknak is lehettek idézéseik.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
greee123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

(:::::-::::::)


« Válasz #134 Dátum: 09 dec 31, 01:16:24 »

Szerintem ezt Kishimoto a Star Warsból vette és ott a Jedi-ok kinyújtják a karukat és ha jól láttam akkor IB Pein is kinyújtotta a saját karjait...

Szerintem azt is onnan szedte,hogy így ugrálnak benne a ninják.
Nameg nem utolsó sorban egykét alak külseje is beleiillene a Star Wars ba -.-''
pl Nagate elég ''Furcsa'' lett Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!