24 szep 23, 00:12:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 507089 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1320 Dátum: 09 szep 19, 20:54:50 »

Nayu HSZére válasz:

Mivel Kakashinak, amikor előjött az MS-e, nem csinálta egyik speckó technikát sem, ez arra utal, h valóban 2 szem szükséges. De ha Madara kioltotta az Amasut, akkor neki 2 kell legyen...

Nah igen. Erről tanakodtam egy pár fórumos társammal, és mi arra jutottunk, h Madara nem oltotta el a tüzet, hanem átengedte magán.

Kakshi meg más téma, mert ő nem uchiha. Am az ő MS is elég erős, azért lazán elküld egy másik dimenióba. De ő  biztos nem tud semmi speckót.
Naplózva







Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1321 Dátum: 09 szep 20, 13:40:06 »

Bocs, de szerintem ez a "egy dimenziórés segítségével messziről letépem a karod" MS is elég speckó. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1322 Dátum: 09 szep 20, 14:15:47 »

Bocs, de szerintem ez a "egy dimenziórés segítségével messziről letépem a karod" MS is elég speckó. ikszdé

Attól függ. Egy Tsukoyomi, Amaterasu vagy Susanoohoz képest azért mégse olyan nagy szám Nyelvesít:P
Naplózva







swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #1323 Dátum: 09 szep 20, 15:07:53 »

Miért ne lenne nagy szám ? Könnyedén átküldheti az Amaterasut  a "Túlvilágra",  és még talán - mondom nagyon talán a Susanoo-t ,is ,vagyis azért nem egyszerü technika , föleg akinek még valamivel több Chakra-ja van, az többet is tudja használni
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #1324 Dátum: 09 szep 21, 16:59:00 »

Igen az Amaterasut Kakashi többször is átküldte. Susano átküldéséhez viszont még Kisame chakrája is kevés lenne szerintem.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1325 Dátum: 09 szep 21, 22:42:13 »

Szerintem ez a beleadott időtől és koncentrációtól is függ. Pl a Kamui (Kakashi MS Justuja) nem hat másodperc alatt jön elő, és Kakashinak nagyon összpontosítania kell hogy a Jutsut a megfelelő helyre irányítsa. Ezzel szemben az Amaterasu és a Tsukoyomi rövidebb idő alatt megvannak. Bár igaz, az Amaterasu keményen rontja a szemet, a Kamui pedig zabálhatja a Chakrát rendesen.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1326 Dátum: 09 szep 22, 13:24:06 »

Szerintem a Kamui is rontja a szemet csak mivel Kakashi általában a jobb szemét hazsnálja látásra ezért nem feltűnő a romlás.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1327 Dátum: 09 szep 23, 17:19:53 »

Igen az Amaterasut Kakashi többször is átküldte. ...

Ez melyik manga részben volt? ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #1328 Dátum: 09 szep 24, 12:03:45 »

Sztem a Susannot is át tudja küldeni a másik dimenzióba, csak mire előkészíti a szemét az aktusra addig a Susanno irányítója nem hiszem, hogy csak 1 helyben fog állni. A másik, hogy ha nem sikerül a kedvenc Jouninunknak a művelet, akkor bukta van!
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1329 Dátum: 09 szep 24, 12:06:35 »

De ti azt honnan veszitek h át tudja küldeni akár az Amaterasut, akár a Susanoo-t ?

Kakashinak eddig mindössze egy kezet sikerült leszakitani és egy szöget átküldeni a másik dimenzióba.

Naplózva







Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #1330 Dátum: 09 szep 24, 12:24:53 »

Ha jól emlékszem Deidara robbanását is átküldte, mikor Gaarat akarták kiszabadítani. Azért merült ki a végén teljesen Kakashi.
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #1331 Dátum: 09 szep 24, 14:48:35 »

A Sasuke vs Itachi harc után Kakashiék Sasukéért akartak menni de egy egy Amaterasu elzárta az útjukat és Kashi a Kamuival tüntette el.

Azt nem tudom hogy mért azt írtam hogy többször
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1332 Dátum: 09 szep 24, 15:01:00 »

Én nem emlékszem ilyesmire. 
Sőt, nagyon valószínütlen, hogy ez megtörtént, mert a kamui és vele Kakashi mangekyouja csak a shippudenben debütált.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1333 Dátum: 09 szep 24, 15:01:24 »

uchiha tamás ott Yamato csinált egy föld jutsu-t, nem Kakashi volt!  Mosolyog Amúgy szerintem is bivaly kis technika, bárkit le tudna fejezni úgy hogy közel se megy hozzá és nem olyan könnyű észrevenni hogy milyen jutsu is ez.(deidara is mire rájött már késő volt).
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1334 Dátum: 09 szep 24, 15:05:04 »

Én is emlékszem hogy ott mangekyout használt de ne mis igazán értettem hogy mire, mert Yamato választotta el a lángokat :S
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 166
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!