24 szep 27, 23:23:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 211058 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #600 Dátum: 10 júl 13, 14:28:08 »

Ott a pont. Nevet
Csak ugye ha az ember fia szerez egy gamét, amire fél óra játék után totál rákattan, már nem figyel olyan alaposan az ilyen apróságokra. Nevet Csak zúzás, zúzás, zúzás. xDD meg várja h a történet hogyan alakul tovább. Nevet
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #601 Dátum: 10 júl 13, 15:48:55 »

Mondjuk ja! El kellett volna olvasni ikszdé   Csak megszoktam hogy a 2-ben rögtön előugrik, gondolom hogy az ilyenek elkerülése végett. De volt egy olyan doboz az alsóvárosban amit csak kérdések után lehetett kinyitni (hogy valami hiperhajtóműnek hívták az állatkáját vagy nem tom ikszdé)  na ott elolvastam a kis szöveget és kibírtam nyitni  Kúl
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #602 Dátum: 10 júl 13, 17:45:00 »

Alapszabály az RPG-kben: Amint megkapsz valamit, azonnal olvasd el ikszdé

Körülbelül 5 perc volt nálam a Rancor ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #603 Dátum: 10 júl 13, 18:23:28 »

Nekem az első komolyabb elakadási pontom a KotOR-ban az volt, mikor a Zaalbar ajtajánál őrködő  gammoreai disznófejű őröket kell lezúzni. Ott azok folyton kinyírtak, de végül sikerült őket ártalmatlanná tenni. Egyébként egy hasznos tipp: kardokkal minden ellenfél ellen többet értek, mintha pisztollyal lőnétek rájuk. Gyorsabban ki lehet őket végezni.  Mosolyog  

Narutoclone: a Bastila holocron felvételt csak akkor lehet elérni ha az első, Attonnos beszélgetésed során azt mondtad hogy Revan a Sötét Oldalt választotta. Ha a Világos Oldali befejezést adtad meg, akkor a holocron sérült állapotot fog kiírni.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 13, 18:25:17 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #604 Dátum: 10 júl 13, 18:37:31 »

Nem a holokronról beszélek, hanem TC memóriájáról.

A rankor... nekem az egyből ment, mert átnéztem az adattárolókat ikszdé Manaanon, a pumpáknál akadtam le egy kicsit. Amikor magam ügyvédje voltam, na az tetszett  Kúl
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #605 Dátum: 10 júl 14, 08:53:31 »

Egyébként egy hasznos tipp: kardokkal minden ellenfél ellen többet értek, mintha pisztollyal lőnétek rájuk. Gyorsabban ki lehet őket végezni.  Mosolyog


Erre csak második végigjátszásnál jöttem rá. Nevet Első nekifutásra, amikor láttam, hogy ebben a játékban az elején még nem vagyok Jedi, inkébb pisztollyal dolgoztam. És hát elég sokat szenvedtem. Utána már rájöttem, hogy a kard a nyerő. Nevet
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #606 Dátum: 10 júl 14, 09:21:18 »

Egyetlen alkalmat kivéve. Mikor Attonnal kell a 2 assassin hölggyel megküzdeni. Szépen beállsz a pult mögé, és megsorozod őket. Sokkal egyszerűbb, mint karddal Mosolyog
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #607 Dátum: 10 júl 14, 09:48:11 »

Hát igen, azt a részt sohase értettem hogy hogy sikerült ilyen bugosra megcsinálni, de csak örülni tudtam neki mert egyébként nagyon nehéz lenne. Ami a rancort illeti... ha jól emlékszem egy gránát is elég, és tényleg olvasás powa  Kúl
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #608 Dátum: 10 júl 14, 11:25:40 »

Hát igen.. Két fajta gamer van ikszdé A Zúzós és a Megfontolt Nevet

Nem tudom, talán a Tarison, amikor valami bázison volt egy halom ellenség (pontosan nem emléxem a Storyra, két éve játszottam vele utoljára ikszdé) akkor nyomtam sugárvetővel. Egyébként végig a kardot választottam. Abból is a Vibropengét a fénykard előtt, és a kétfeleset.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #609 Dátum: 10 júl 14, 12:12:12 »

Én a Jedi Knight 3 : Jedi Academyt tolom, neten
eléggé jó, ha érdekel valakit akkor xfiren mondhatok róla többet: sonnnny0909
Naplózva


Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #610 Dátum: 10 júl 14, 12:15:11 »

Ismerjük a játékot, köszönjük ikszdé Szerintem itt mindenki ismeri kacsint
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #611 Dátum: 10 júl 14, 13:31:02 »

Jah, csak röpke 4 évig multiztam vele, és csak azért hagytam abba mert nincs normális server és normális emberből is kevés van. :S
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #612 Dátum: 10 júl 14, 14:30:07 »

Viszont most már van igazi magyar klán. Én vagyok a vezér tehát csak szólni kell nekem. Bár már magyar szerver is van. De ha valaki át tudná küldeni letöltős/kiírós formában MSN-en azt megköszönném. A jelzéseket PÜ-ben ha lehet.

(JA ról beszélek)
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #613 Dátum: 10 júl 14, 15:04:12 »

Egyébként egy hasznos tipp: kardokkal minden ellenfél ellen többet értek, mintha pisztollyal lőnétek rájuk. Gyorsabban ki lehet őket végezni.  Mosolyog
Erre csak második végigjátszásnál jöttem rá. Nevet Első nekifutásra, amikor láttam, hogy ebben a játékban az elején még nem vagyok Jedi, inkébb pisztollyal dolgoztam. És hát elég sokat szenvedtem. Utána már rájöttem, hogy a kard a nyerő. Nevet
Én karddal mentem mindig. Kivéve amikor valami nagyon erős muki ellen kellett harcolnom egyedül. Aréna meg ilyesmi. Akkor általában váltogattam a kardot meg a pisztolyt és menekültem Pirul De jó kis taktika volt Nevet
Lövöldözik rám pisztollyal közel futok és elkezdem ütni, akkor kardra cserél és minden támadásom kivédi kb. Akkor gyorsan futás, pisztoly amíg kard van nála. Lövöldözök rá, gránátokat dobálok, aztán mikor pisztolyra vált megint közel futok ütni. >.<# Bevált Nevet Ha nem így csináltam kb 2 ütéssel agyoncsaptak 1vs1-ben a nagyon erős ellenfelek. >.<#
Pl azt hiszem ?Tarison? volt az az aréna cucc aminek a végén volt a mandalorian fickó.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #614 Dátum: 10 júl 14, 15:05:07 »

Elnézést, hogy ezt mondom, de ha már a magyar klán vezére nem tud letöltős kiírós formát találni, ott problémák vanna o_O
Naplózva

Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!