24 jún 29, 12:41:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 201930 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #615 Dátum: 10 júl 14, 15:30:56 »

Arról nem is beszélve hogy magyar klán eddig is volt jó pár, senki nem mondta hogy nem, sőt, kapásból tudnék neked egypárat sorolni... GMC, JKT, JE, JR, Betyár, WM stb. stb. A probléma a színvonallal van. Senki nem tud jó server cfg-t csinálni, az emberek általában még sweepelni se tudnak, a többi technikát inkább meg se említem, és persze a személyiség a legfőbb probléma. Nagyon ritka az olyan személy aki nem láma vagy ami még rosszabb: "pro" (igen, ez egy külön állatfaj). Ha esetleg találsz egypár jófej embert akik még játszani is jól tudnak, akkor pedig kiderül hogy hihetetlenül inaktívak.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 14, 15:32:55 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #616 Dátum: 10 júl 14, 16:10:44 »

Hát inaktívnak inaktív. De mikor jönnek akkor népírtunk, de a problémám az hogy a singleplayer nem megy, netem meg minden hétvégén "nyaral"(a szolgáltatót is agyonverem nemsokára) meg egy cheater szerverről(amin én nem használok cheatet de mindenkit levágok) elkaptam egy bugot, csak 2 kezes karddal tudok menni, illetve amilyen a karakterem mindenkit olyannak látok, még a fegyverét is, tehát pisztollya megyek, látom nála is az van, közel jön és csak egy ugrás és villanás, és holtan fekszem.
Naplózva


Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #617 Dátum: 10 júl 14, 17:15:48 »

Nekem KOTOR 2 ben először azzal az "UFO" val volt gondom. Ami egész végig ilyen zugos helyen játszódott és amikor kiszabadítottam a jedit akkor visszamentem a hajóhoz de azok megszállták. Na ott a főnököt fénykardal se tudtam legyőzni. Bedobtam 20 gránátot attól nagynehezen meghalt Nevet

Hát az Atton meg a másik ikszdé előtte direkt raktam minkét karjára pajzsot és amint szédszedték az egyiket jött a kövi, meg egy csomó gyógycsomag is elfogyott.

Meg a mandalóriaiaknál is volt egy érdekes. Amikor mentem a dzsungelben, rátaláltam a raktárukra és benne volt egy halom robot és egyszercsak megtámadott az összes. Kövire már körberaktam őket aknákkal akkor meghalt egyből az összes Nevet
Naplózva

Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #618 Dátum: 10 júl 14, 18:17:22 »

Az arénázásra visszatérve picit ...kicsit elszomorító volt, hogy Bendak Starkiller nagyobb kihívást jelentett mint Malak a legvégén(pedig ha jól rémlik Malakot is 1v1-ben kellett lenyomni)  Nevet
Egyedül ezt nem szeretem az ilyen Kotor féle rpg-ben, sokkal nehezebb eljutni a főellenséghez mint megölni azt.
Első végigjátszásnál minden cuccomat az utolsó összecsapásra tartogattam, aztán meg semmit nem kellett felhasználnom...kicsit ilyen "WTF" érzés kapott el amikor megláttam h vége a régóta várt harcnak  Nevet
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #619 Dátum: 10 júl 14, 18:48:04 »

Na várjál, ha kardra gyúrtál, akkor tényleg pillanatok alatt levágod Malakot, de próbáld csak meg Jedi Consularként, Sötét Erő nélkül! Na OTT szívtam picit.

Ja, Starkiller kemény, én gránátokkal kezdtem aztán meg neki a spéci, tuningolt bicskával! Mákom volt, mert találtam egy jó kieget hozzá...

Meg a KotOR 2-ben a havas bázison (az a bolygó amúgy behalás, ott az ember csak lelövés útján tud landolni ikszdé ) szívtam, mikor párbajozni kell a libákkal. Sith Lord akartam lenni (egy bug miatt oda már max darkosan mentem, a társak is csak úgy viszolyogtak tőlem) és ellenük komolyan az volt, hogy minden találat után menteni kellett, másként esélytelen az uccsó körig.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #620 Dátum: 10 júl 14, 19:03:02 »

Minden jedivel a legelső két dolog, amit ki kell rakni az a lightning, és a force persuade. Ezek nélkül sokkal, de sokkal bonyolultabb a dolog. Counsilorként meg az a minimum, hogy sötét erőkre is raksz, hiszen az erő mesteréről beszélünk Mosolyog
Naplózva

Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #621 Dátum: 10 júl 14, 19:22:38 »

Miért hagynám ki consularként a dark powereket?  Nevet
Ha akarnám se menne, hogy lekorlátozzam magam 1 olyan karival akinél az erőkontrollban van a lényeg...mindig törekszem a logikus/effektív "talent" felépítésre  Nevet
Amúgy kardokra gyúrtam rá jah, engem az sokkal jobban megfogott, de mind1ik kaszttal végigtoltam már(Guardiannal persze kicsit többször  Nevet Nevet )
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #622 Dátum: 10 júl 14, 19:25:25 »

Én is minden kaszttal végigtoltam már, mindenféle fénykarddal is. Nevet Malakkal én taktikáztam. Fénykard eldobás, majd futás tovább. Ezt használtam a KotOR II végén is, és végig bevált. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #623 Dátum: 10 júl 15, 08:48:36 »

Atton-os harcot én általában úgy időzítettem, hogy már Jedi legyen, mire sorra kerül. Am is az volt a kedvenc bolygóm, ezért inkább a végére hagytam, hogy már nagyobb erővel mehessek oda. Nevet És addigra Atton és jól állt már a villámszórással. Nevet

Am én jó oldalon is mindig fejlesztettem a sötét tudásokat is. Pl. max Light Side elköteleződéssel is a villám volt a fő fegyóm. Nevet 30as szintű, Consularból képzett Jedi Masterrel sose volt gond a Force Pointsal a vége felé. xD


Az arénázásra visszatérve picit ...kicsit elszomorító volt, hogy Bendak Starkiller nagyobb kihívást jelentett mint Malak a legvégén(pedig ha jól rémlik Malakot is 1v1-ben kellett lenyomni)  Nevet


Ezt én is tapasztaltam. :S Malak valóban 1v1-ben volt, de viszonylag könnyen el lehetett kapni. (Mondjuk első végigjátszásnál megfingatott azért párszor, de később már elég simán ment. Bendak viszont szinte mindig feladta a leckét.)

Kotor1 végén inkább az utolsó pálya (Malak előtti részek) volt nehéz. Ott azért nagy csaták voltak, és pár megdöglés is volt benne mindig. Viszont az jó volt 1-ben, hogy majdnem a legvégéig társakkal lehetett nyomulni. 2-ben nagyon sajnáltam, hogy az egész utolsó bolygót egyedül kellett csinálni, pedig az ilyen RPG-kben pont a "bandázást" szeretem a leginkább. Mosolyog

Nekem a Sentinel volt a kedvenc kasztom amúgy, mindkét játékban. Bár kettőben Guardiannal is többször toltam. Főleg az elején nagyon jó tud lenni. Nevet Csak a Skillek lassú fejlődése zavart mindig.

Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #624 Dátum: 10 júl 17, 16:55:08 »

No, adódott egy kis problémám. A KotOR 1-et elraktam újra a gépre. Eljutottam a Dantooine-ig, viszont itt problémák adódtak. A korábban akadás nélkül futó játék hihetetlenül belassult mikor a Dantooine sztyeppéin rohanok. Miután lekapcsoltam a füvet meg minden hasonlót, nem változott az akadozó sebesség. Mikor a játékot felraktam, mindent zöldre pontozott szóval elvileg semmi baja nem lehet. Mi lehet a hiba?
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #625 Dátum: 10 júl 17, 18:46:41 »

hát az akadás nálam is fennáll de azért mert szar a vidikártyám Nevet (meg Tarison is akadt) főleg harc közben!!!
hát lehet hogy valamilyen beállítási hiba vagy directx verzió régi
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #626 Dátum: 10 júl 17, 18:58:44 »

Nekem mindent zölden jelzett ki, szóval semmilyen gondja nem kéne hogy legyen. Tarisos akadozást meg el lehet kerülni ha a játékhoz járó DirectX-et teszi fel az ember.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #627 Dátum: 10 júl 17, 19:08:54 »

Próbáld meg a Kotor.ini fileban a [Graphics Options] rész alá beírni a következő sort:
Disable Vertex Buffer Objects=1
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #628 Dátum: 10 júl 17, 19:11:17 »

Nem hiszem hogy ez lenne a probléma, de vedd ki a v-syncet (vagy ha nincs benn akkor tedd be). Elvileg ez néhány gépnél lassít néhánynál meg gyorsít, szal egy próbát megér, de valszeg más lesz a probléma csak most jobb nem jut az eszembe  Technikai KO
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #629 Dátum: 10 júl 17, 22:45:38 »

Soul: Nem működött, még mindig úgy megy mintha diavetítést néznék. Pedig korábban nem fordultak elő ilyen problémák a Dantooine-on, sőt hogy őszinte legyek sehol nem fordultak ilyenek elő.  Gondolkozik Egy másik ember tanácsára felpatcheltem, de azt a hibát pont nem javította ki amit kellett volna neki.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!