24 jún 29, 12:23:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 201912 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #585 Dátum: 10 júl 12, 15:28:06 »

A Handmaiden (Brianna a neve) tényleg jó kis karakter volt, de csak akkor csatlakozott a Kitaszítotthoz, ha férfi karaktert csináltunk. A hivatalos adatok szerint pedig a Kitaszított nőnemű volt. Eltűnése után pedig Mical (Disciple) alapította meg újra a Jedi Rendet.

Ami pedig Bastilát illeti, egy gyermeke biztosan született hisz évszázadok után az ő leszármazottja vezeti a Rendet. Ugyanakkor az a leszármazott állítólag Revan leszármazottja is, szóval lehet hogy mielőtt Revan elhagyta a csapatot, tett egy látogatást a Jedinél.  Ördögi 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #586 Dátum: 10 júl 12, 15:33:46 »

Hát igen pedig azért egy befejezést összecsapni nem kis hülyeség Nevet Na mindegy.

2-ben nekem Atton, Mandalore (ezt nem is tudtam Ohh My God), HK-47 és a kicsi droid (T3-M4 vagy mi volt a neve?) volt a kedvencem Nevet

Bakker Handmaiden tényleg csatlakozik a csapathoz? Még régről emlékeztem rá de most mikor végigvittem folyamatosan volt egy hiányérzetem, hogy úgy tudom csatlakoznia kéne de mégse... És tiszta hülyének éreztem magam, hogy miért hiszem azt hogy itt lenne a helye de mégsincs sehol Nevet Akkor ez az oka Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 15:34:48 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #587 Dátum: 10 júl 12, 17:18:50 »

Egen, nőként meg a Disciple csatlakozott hozzád, de az a srác annyira.. nyálas volt :S Nekem nagyon nem jött be a kis Sith úrnőmnél Nevet Handmaiden ugye Visassal nem fért össze, ami nekem nem tetszett, mivel legszívesebben őket vittem volna, így viszont maradt Bao Dur (aki a játékban kedvenc szereplőm volt), és jóként Visas, gonoszként HK (imádom ezt a robotot, olyan jó beszólásai vannak ^__^)
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #588 Dátum: 10 júl 12, 18:40:56 »

Nekem HK-t a hajón az egész játék során nem bírtam beindítani. De viszont személyes sikernek könyvelem el, hogy amikor először játszottam a 2-vel a handmaiden-ből sikerült jedit csinálnom. Másodszorra viszont már Attonból is. Jókor jó helyen kell velük dumálni Nevet
Attonról is kiderülnek dolgok, ezért is lesz belőle jó jedi. Bao-Dur ból is lehet jedi de őt sose sikerült.
Kreia nekem már z elejétől nem tetszett. Mindig arra biztatott hogy hagyjam ott a barátaimat meg semmi se volt neki jó.
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #589 Dátum: 10 júl 12, 18:52:30 »

A Kotor 1-ben pindurit az zavart, hogy nem az elejétől vagy Jedi, de végülis egy teljesen reális húzás volt (főleg mikor kiderült, hogy kik is vagyunk és miért nem kezdtünk jediként ^^).

A JEdi Knight 2 elején Kyle sem volt Jedi ikszdé

Én nem nagyon figyeltem melyik oldalonálltam, a szívemre hallgattam, és Ragyogtam a Világos energiáktól ikszdé

A 2-vel nem játszottam, de ahogy hallom nem hagytam ki sokmindent ikszdé Az SWToron sem foglalkoznak a storyjával xD
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #590 Dátum: 10 júl 12, 19:10:25 »

Én Attonból meg Discipleből is jedit csináltam egyből Nevet Bár szerintem Discipleből szerintem nem nagy kihívás mivel arra a bolygóra mentem utoljára ahol vele találkozok, és még az enklávé falain belül jedit gyártottam belőle xD Bao-Durból is lehet? Ohh My God Egy darabig mindig vele mászkáltam de aztán elhanyagoltam gondolom ezért nem sikerült smirksweat

Ita nem tudom, hogy sikerült az neked én egész gyorsan összeraktam szerencsétlent Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #591 Dátum: 10 júl 12, 19:41:38 »

hát ahogy ez a video mutatja sztem
Mandolriaiak bolygóján kell vele lenni
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=G6VN508Ms8M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=G6VN508Ms8M</a>

hát akkor én vagyok a szerencsétlen hogy nem bírtam összerakni. de ahogy hallottam az a robi úgyis gonosz. Én se törekedtem csak jóra vagy rosszra de végül már ilyen kék fényoszlop volt mögöttem olyan jó voltam Nevet
meg a másik robi amit az a szakállas ember ad (nem jut eszembe a neve). na azt nagyon nem csíptem. szegény Bao-Dur robotját megölte a végén Szomorú
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #592 Dátum: 10 júl 12, 20:08:49 »

Noha kimaradt egy animáció a KotOR II végleges változatából  - sok mással együtt - azért azt tudni kell hogy GO-TO (a szakállas holoképes droid) keményen meg is fizet érte. Nevet HK-47 tesz ugyanis nála látogatást, akit ugye a többi HK droid nem hajlandó megtámadni, így GO-TO szépen ... szitává válik. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #593 Dátum: 10 júl 12, 20:25:30 »

Én kifejezetten hálás voltam azért, hogy kicsinálta a kis remote-ot  Nevet ...talán azt a részt utáltam legjobban az egész játékban amikor azt kellett irányítani  Gondolkozik
> Legalább HK-nak nem kellett megint unatkoznia  Nyelvesít
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #594 Dátum: 10 júl 12, 22:07:37 »

Én azt nem értem, hogy ha jól emlékszem a kis robit ami Bao Dur körü mozog kicsinálja GOTO, de utána mégis ott van, ez az egy dolog tényleg fura volt, mintha elfelejtették volna, hogy mit csináltak :S +volt valami kavarás M4 körül is, amikor HK memóriájával ügyködött (lila sugár), és arról sem tudtunk meg később semmit, hogy miért. Ezekre azért szívesen kaptam volna választ Mosolyog
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #595 Dátum: 10 júl 13, 08:36:59 »

A kis Remote-ot én kedveltem. xD Már csak azért is mert használtam a Remote Influence nevű kis modot. Aki nem ismerné, guglizzon rá. Mosolyog Nagyon hasznos, és nem cheat. Csak annyi a lényege, hogy ha a modot felrakod, a Remote meg tudja "mondani" neked, hogy kivel hogyan áll az Influence. Mosolyog Ez különösen akkor hasznos, ha épp Jedit akarsz faragni valakiből. Mosolyog

Am a robotok, ha már mindegyik megvolt, eléggé idegesítőek tudtak lenni. Szinte minden bejátszás a droidok "magánéletéről" szólt, ahogy beszólogattak egymásnak, meg néha be is vertek egyet. xD


A sok kivágott rész engem is zavart. De azért a történet így is jó. Nevet Meg tetszettek a visszautalások az előző részre bár sajna elég kevés volt. (Pl. amikor Bastila megjelenik a Sith templomban, hologramként. Vagy a Bastila/Carth üzenet T3 memóriájában. Mosolyog )
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #596 Dátum: 10 júl 13, 12:03:41 »

Azt hogy lehet előcsalni? Mert én sehogy se tudtam.

Az influence a karakterek lapján is fel van tüntetve emlékeim szerint.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #597 Dátum: 10 júl 13, 13:50:21 »

Na a KOTOR1 ben véres verítékkel le bírtam győzni azt a böszme nagy izét a csatornában. Miután 20 szor megölt muszáj volt megnéznem a videó hogyan is lehet legyőzni. Most őszintén! kinek jutna eszébe hogy a kupac holtestbe kell ragni azt a büdös akármit meg 9 granyót? Nevet
Bastila-t is sikerült kiszabadítanom, most a mellék küldetéseket akarnám befejezni
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #598 Dátum: 10 júl 13, 13:56:07 »

Jah a Rankor. xDD Gránátokkal ki lehet nyírni. Nevet Mondjuk elsőre én se tudtam mit csináljak, walkthrough kellett nekem is. (Tényleg, kinek jutna eszébe magától ez a macera?) Később mindig vittem sok sok gránátot. Azokkal viszonylag könnyen meg lehet ölni. Nevet
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #599 Dátum: 10 júl 13, 14:19:46 »

Én magamtól rájöttem Pirul Hasznos dolog ha elolvassátok az adattárolókat Nevet Főleg ha a rankor ajtajában levő letépett kézből való ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!