24 jún 26, 19:33:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 201388 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #570 Dátum: 10 júl 11, 23:01:56 »

Nekem is négy cédés változatban van meg itthon. Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #571 Dátum: 10 júl 12, 08:55:57 »

Nekem is a 4 CD-s változat van meg. Nevet Ráadásul eredeti. Kevés eredeti, kevés bolti játékaim egyike. Mosolyog (ajándékba kaptam  Nyelvesít)
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #572 Dátum: 10 júl 12, 10:54:13 »

Nekem a Kotor2 nem tetszik, meguntam mert mindig dumálni kellet nem harcolni Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 11:02:42 írta stan322 » Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #573 Dátum: 10 júl 12, 11:15:50 »

Ehhe... egy rpg-nek kb. ez a lényege. Sok beszéd, ezáltal másfelé kanyarodik a sztori, csapattársakról durva dolgok derülnek ki, a karaktered is jellemfejlődésen megy át, stb. (attól függetlenül a 2 nekem is kevésbé tetszett, amint megvan a Force lightning level 3 [force storm?] iszonyatosan könnyű)
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 11:16:36 írta MoonTiger » Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #574 Dátum: 10 júl 12, 12:48:19 »

Az RPG a legjobb játék műfaj szerintem, de csak Igazi Játékosoknak ajánlott, nem azoknak, akik szimplán Virtuálisan akarnak gyilkolni, mert élőben nem tehetik meg. -.-

Nekem annó a KotOR EGY CD-n van meg ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #575 Dátum: 10 júl 12, 13:10:50 »

Nah majd kipróbálom, amint hazamegyek és lesz normális torrentes netem, mert müködő direkt linket nem hiszem hogy fogok találni Mosolyog BÁr ki tudja. Majd rákeresek valamire, mert a koliban le van tiltva a torrent -.-'

Matten ezzel most azt mondod, hogy az fps játék csak virtuális gyilkolásról szól? :X Pedig A Jedi Knights sériának is volt egy jó története szntem és nem is az a tipikus mész azt ölsz típusú játék...
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #576 Dátum: 10 júl 12, 13:19:27 »

Hát igen a Kotor-ban tényleg sok a duma. Végig próbáltam a jó oldalon maradni de néhol igazán nem éreztem logikusnak és kaptam a gonosz pontocskákat >.<# Úgyhogy mindig csak félig voltam jó és a végefelé meg igazán elkezdtem hajlani a gonosz oldal felé de visszafogtam magam Nevet Végig akarom most majd játszani a sötét oldalon is *-* De tényleg sok a beszéd ami persze nem gond de 2x egymás után kicsit fárasztó Mosolyog Szóval nincs most lelki erőm elkezdeni de majd valamikor Mosolyog

És elkezdődött a swtor tesztelés *-* De még csak az amcsiknál Szomorú Énisakarom >.<#
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #577 Dátum: 10 júl 12, 13:25:20 »

Nekem sikerült fullra jónak maradnom  Angyal
Másodikra meg gonoszként mekkora pién volt már.

----
Kolis net szívás, de azért f***a gyors xDD

Nézd meg a filestube.com -on ott aszem ki tudod keresni hozzá a direktlinket.
--

Ó meg megint megszívtam a, "hibát észlelt ezért leállt hibaüzenetet dob ki" franc hogy miért nem szereti az atit.
gondoltam állítok a videokártya beállításain, hátha, erre a Catalyst mi t dob ki "hibát észlelt ezért leál"  Technikai KO






Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #578 Dátum: 10 júl 12, 14:38:28 »

Első végigcsinálásra engem is zavart néha a sok duma. Sürgettem a történetet. xD
Másodjára (harmadjára, negyedjére, stb) viszont már kifejezetten élveztem a dialógusok nagy részét. Nevet Jobban beleéltem magamat a játékba általuk, meg örömmel alakítgattam magamat a jó vagy rossz irányba. Mosolyog
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #579 Dátum: 10 júl 12, 14:39:27 »

Matten ezzel most azt mondod, hogy az fps játék csak virtuális gyilkolásról szól? :X Pedig A Jedi Knights sériának is volt egy jó története szntem és nem is az a tipikus mész azt ölsz típusú játék...

Matten arra gondolt szerintem, hogy a Jedi Knight széria fele annyira sem adja vissza úgy a Jediséget és az azzal járó összes problémát/előnyt, mint ahogy a KotOR teszi. A Jedi Knight II: Jedi Outcast még nem szól az agyatlan gyilkolásról, hisz előfordulnak benne logikai feladványok is, (valamint Kyle zseniális figura) de a folytatásban már ez is elveszik. A KotOR-ban nem hogy használni kell az agyadat, de ott a karaktered szinte teljesen a tiéd. A külsejétől kezdve a nevén át a jelleméig és a képességeikig te alakítod a karakteredet a párbeszédeknek és a pontjaidnak köszönhetően.  A Jedi Academyben csak a karaktered külsejét adhatod meg, és majd fejlődéssel a képességeit fejlesztheted, valamint a végén hozhatsz egy döntést. Ez a két KotOR játékban végig megvan. Nevet Ezért is tartom zseniálisnak a KotOR sorozatot, különösen az első részét.

Aes: Én végig élveztem a dialógusokat. Nagyon jó érzés volt, hogy úgy szólhattam be nekik ahogy akarok, úgy viselkedtem velük ahogy akartam és szinte mindent én határoztam meg. élvezetes volt hallgatni amiket meséltek, jól esett megismerni a szereplőket. Bastila, Carth, Mission, Jolee és HK-47 lett a kedvencem, Darth Malakot pedig szimpatikusabb fő-gonosznak találtam mint Sidious-t.      
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 14:45:46 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #580 Dátum: 10 júl 12, 14:45:41 »

A Kotor 1-ben pindurit az zavart, hogy nem az elejétől vagy Jedi, de végülis egy teljesen reális húzás volt (főleg mikor kiderült, hogy kik is vagyunk és miért nem kezdtünk jediként ^^). A 2. részében már egy pindurit nekem elbillent a játék olyan.. nem is tudom.. kevésbé hardcore irányba. Majdhogynem az összes csapattagodat Jedivé tudtad változtatni pl. A legnagyobb csalódás számomra viszont a 2. részben Nihilus volt. A naaagy gonosz, aki küldte a vak sith hölgyet, és neem szólalt meg az egész játék alatt -.-" (mármint Nihi)
Az fps témával kapcsolatban meg, igen, a nagytöbbségükben mész oszt lősz van, valami kis sztorit hozzádvágva. Áá, el akarják foglalni a világot, ne hagyd. stb.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #581 Dátum: 10 júl 12, 14:49:42 »

Igen, pedig a KotOR II-nek Nihilus volt a reklámarca. Írta is több újság hogy a szerepe nevetségesen össze volt csapva ahhoz képest amilyen lehetőségek rejlettek benne. =/
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #582 Dátum: 10 júl 12, 15:09:15 »

Na én szégyen szemre csak a 2-vel játszottam, úgy, hogy az első történetét nem is ismertem. De most azt i leszedtem és kőkeményen nekiálltam jáccani Mosolyog

A 2 nekem sokakkal ellentétben tetszett, bár igaz tényleg elég fura a befejezés. Jó volt hogy elég sszorosan kapcsolódott az 1  hez, főleg helyszínileg

Nihulistól sztem mindenki többet várt. Sokat mutatták és csak egy csata erejéig találkozott vele a játékos. Nem úgy mint Malakkal aki az istenért nem akart meghalni
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #583 Dátum: 10 júl 12, 15:12:59 »

Na igen Nihilusból szerintem is kihozhattak volna többet. Milyen szimpi kis sith bácsi volt és így járt szegény. Technikai KO
Malak viszont szerintem is igen jó kis gonosz volt egészen megkedveltem. Kár, hogy nem tudtam mellé állni ^^

"Bastila, Carth, Mission, Jolee és HK-47 lett a kedvencem" nekem is. Majdnem xD Bastilát nem annyira szerettem számomra túl sokat okoskodott. És az én szerepem az okostojáskodás. Nevet És a végén még megmenteni se tudtam Szomorú Sebaj Ördögi

Ita én is így voltam vele és az 1 sokkal jobb *-* Amúgy nekem is tetszett a 2 (Nihilus bácsi csekély szerepe ellenére) de lehet pont azért mert azt játszottam végig először Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #584 Dátum: 10 júl 12, 15:15:10 »

Kotor2-t egyszerűen enm fejezték be soha. Szomorú Azért lett iylne fura, összecsapott vége. Itt már írtam erről egyszer.

Nihilustól én is többet vártam. Főleg mert annyit mutogatták.

Nekem 1ben Bastila és Canderous volt a kedvencem, 2ben meg Mandalore (aki ugye valójában Canderous az 1ből) meg a Handmaiden. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!