24 szep 29, 03:21:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 211349 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #555 Dátum: 10 júl 09, 08:31:42 »

Sidious túlélte. Ő nem.

Na ja, de mutass olyan helyet ahol pl. a Dark Empire olvasható. Vagy a Darth Bane duológia. Vagy a Legacy sorozat.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #556 Dátum: 10 júl 09, 10:53:40 »

Jah, túlélte, ugyanolyan gyáva módon, mint Windu ellen. A sztorija a leggyengébb pontja a FU-nek, és iszonyatos, hogy mennyire belerondított a Star Warsba.
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #557 Dátum: 10 júl 09, 11:02:39 »

Szerintem egyáltalán nincs rossz Story-ja. A Lázadás megalakulásának történetét sosem így képzeltem el, de szinte Zseniális, hogy gyakorlatilag maga Vader teremtette. Viszont rengeteg Plot-Hole van benne.

Ha Galen ilyen erős volt az erőben, miért nem Ő a kiválasztott? (Túlzások) És ha innentől Sidious tudja hogy Bail Organa áruló, akkor hogyan éldegél onnantól tovább boldogan és nem vadásszák le a családját, vagy ilyenek.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #558 Dátum: 10 júl 09, 11:09:59 »

Na meg ugye Vader minek ment volna a Kashyyk-ra, semmi gond nem volt a Wookiekkal, volt ott egy Jedi mester, igen, de mint láthattuk az új trilógiában a klónok is elég jól dolgoztak Jedig ellen. Vadernek soha nem volt tanítványa, Sitheknél van egy mester, és egy tanítvány, Vader pedig akárhogy nézem egészen a Jedi Visszatér végéig tanítvány volt (más kérdés, hogy a könyvekben visszatér Sidious, de na..) Az "érzem, hogy van még benned jó" annyira lejárt klisé, hogy ihaj, mégis szerintem mindenki érezte, hogy el fog hangzani a játékban. Még sorolhatnám Mosolyog Nekem tetszett a játék, de iszonyatosan lore romboló volt. (Mondjuk még mindig nem érte el a Third Age lore rombolási színvonalát, ahol a mi kis csapatunk ölte le Sauront, és kb. 12(!) Black Ridert Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 11:11:02 írta MoonTiger » Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #559 Dátum: 10 júl 09, 11:41:24 »

Hülyeségeket beszélsz! Azért ment el a Kashyykra mert volt ott egy Jedi, azt kész! Ennyi! Te nem utaznál el a bolygóra, ha az a küldetésed, hogy leöld?

Úgy látszik mégis volt egy titkos tanítványa, amiről a Császár is tudott, mint végül kiderül. Miért ne lehetett volna? Dookunak Két tanítványa is volt, Assaji Ventress és Grievous, előbbit az erőbe is bevezette.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #560 Dátum: 10 júl 09, 13:10:42 »

Vader aztán tényleg arról híres, hogy személyesen intézi a dolgait... minek bérelte volna fel Boba fettet, ha személyesen akarta volna pl. elintézni a dolgait? Igen, a Hoth-ra maga ment, de ezen kívül nagyon maximum az Endorra ment, azt is csak azért, hogy a fiát személyesen üdvözölje. Egy jedi nem különösebben érdemli meg, hogy saját maga menjen oda..
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #561 Dátum: 10 júl 09, 18:02:20 »

Matten: Assajj Ventresst nem Dooku vezette be az Erőbe hanem egy Jedi Mester, akit a Rend cserben hagyott. Ezért fordult Ventress a Sötét Oldal irányába, és esküdött bosszút. Dooku ezt kihasználta. Feltűnt neki hogy Ventress mennyire tehetséges Sötét Jedi, és ezt kihasználta. Szerzett magának egy erős csicskást, aki elvégezte helyette a piszkos munkát.

MoonTiger: a sztori még egy ponton hibás, az pedig az hogy szépen ellentmondott egy korábbi regénynek, ami szintén hivatalosként volt megjelölve. Abban a regényben pár túlélő Jedi a Kashyyykon rejtőzött el, Vadert és a rohamosztagosait azért küldték oda hogy a Jedi-kat és az őket bújtató wookie-kat elintézzék. A bolygón hatalmas mészárlást rendeztek, a wookie állomány jelentős részét elintézték. Akit élve fogtak el, azt rabszolgának fogták be. Kevés wookie élte túl és maradt ott, azok pedig akik túlélték a föld alatt rejtőztek el. Nem hinném hogy még egy Jedit befogadtak volna a wookiek. Túl nagy kockázat lett volna, és a FU-ben be is következett egy újabb wookie irtás.

Narutoclone: Marek feláldozta magát. Ha rajta múlt volna, akkor hidd el, lenyomja Sidioust is.  Amúgy pedig nem kell Darth Bane-t olvasni, elég ha a Jedi Akadémia trilógiát és a Thrawn trilógiát átolvassák, a filmek regényváltozataival együtt.          
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 18:04:12 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #562 Dátum: 10 júl 09, 18:32:20 »

Tushé, Rondar!

Moontiger: Vader igenis egymaga rendezi el a Jedi-dolgokat. Az hogy egy eltűnt hajó után kutatott, és erre felbérelt egy fejvadászt semmit nem bizonyít. Szerinted ki intézte el a Jedi rend maradékát? Hadd küldjek neked egy listát A Nagy Jedi-írtás Áldozatai a 66-os Parancsot követően Mint láthatod nagyrészükkel Maga Vader végzett.

De ha ennyire tartod magad, ahhoz hogy Vader nem mocskolja be a kezét: Három jedire küldte rá Galent, és Kettőt ölt meg. Ahhoz képest nézd meg Vader mennyit nyírt ki. És a legtöbbször Elutazott más bolygóra is!

Rondar: Honnan veszed, hogy az a könyv a FU előtt játszódik? Egyébként Expanded Universe. Rengetegszer fordulnak elő egybeesések, hibák.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #563 Dátum: 10 júl 09, 18:51:07 »

A regény az idővonal szerint csak pár hónappal játszódik a "Sith-ek Bosszúja" után. A Force Unlieashed pont egy évvel utána kezdődik, mikor Vader rátalál Galenre és legyilkolja az apját.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #564 Dátum: 10 júl 11, 15:11:10 »

Most meg force unleashed 2 lesz de nem tom hogy az 1 után mivel fogják folytatni
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #565 Dátum: 10 júl 11, 20:34:09 »

Elvileg azzal hogy Galent klónozta Darth Vader, de miután már nem volt rá szüksége, megint ki akarta nyírni. De a klón nem adta meg magát és lelépett. Tehát most Galen Marek klónját fogjuk irányítani a játékban. És mint kiderült, Vader nem egyszer klónoztatta...
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #566 Dátum: 10 júl 11, 21:25:24 »

Én még PSP-n elkezdtem játszani a Force Unleashedet, de sajna psp-t le kellett adnom ugyhogy nem tudtam végigmenni vele, most kijött PC-re de nem fut a gépemen...  Neeem Bár ahogy látom nem nyerte el maradéktalanul az emberek tettszését a játék története.

Ezt a bizonyos kotort még nem próbáltam, de ha jól tudom ez RPG. Én inkább a Jedi Knight seriával játszottam, az fps közelebb áll a szívemhez Mosolyog és abból a netes játék sem volt probléma ikszdé

Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #567 Dátum: 10 júl 11, 21:49:48 »

Így van, a KoToR kő kemény rpg, abból is az egyik legjobb Mosolyog
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #568 Dátum: 10 júl 11, 22:42:28 »

Sassy, ha tudod majd mindenképpen próbáld ki a KotOR-t, hidd el zseniális játék. Mosolyog Én sem viszonyultam pozitívan az RPG-hez, de a KotOR miatt megszerettem ezt a műfajt. Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #569 Dátum: 10 júl 11, 22:54:03 »

Ja az nagyon zsír. xD Sikerült lehúznom egy francia nyelvű verziót xDD Amiről most kiderült, hogy nem három hanem négy cédés, és a negyediket egy másik oldalról kell lehúznom. xDD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!