24 júl 06, 04:56:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 203141 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
tanta1324
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #525 Dátum: 10 feb 13, 17:50:53 »

a star wars 3 játékban az mejik a Kotor?
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #526 Dátum: 10 feb 13, 17:54:17 »

Őőő... ezt most pontosan hogy érted?  Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
tanta1324
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #527 Dátum: 10 feb 13, 17:56:32 »

Számitogépre van e a játék
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #528 Dátum: 10 feb 13, 18:21:27 »

Ha a KotOR-ra gondolsz, akkor igen, van játék. Ha az Episode III. játékváltozatára gondolsz, akkor viszont nincs PC-re.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
roli311
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 10



« Válasz #529 Dátum: 10 jún 06, 20:15:30 »

ugy látom,hogy a republic commando és a battlefront 2 kotelezo(mivel majdnem mindenkinek megvan)!!!! ...     ám de bár nekem is meg vannak  smirksweat de kib°°szott jok
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #530 Dátum: 10 jún 10, 19:21:10 »

Na ki az aki rajtam kívül még tárt karokkal várja a The Old Republicot? Mosolyog Úgy látom még nem nagyon merült fel itt a téma. Bár írhattam volna MMO topicba is de inkább ide került a hsz Nevet Én már fel vagyok pörögve xD Csak kár hogy még mindig kevés róla az info. Ha elfut majd a gépen lehet le is váltom a wowot rá. Már amennyiben olyan jó lesz mint amennyire remélem Mosolyog

És valaki nem akar megajándékozni egy ilyen fejvadász figurával? *-* http://shop.starwars.com/catalog/product.xml?topcatID=461;product_id=1321306&rid=bioware Csak 80 dolcsi Nevet Na? :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #531 Dátum: 10 jún 10, 19:39:59 »

Nos, a grafikai stílusával nem vagyok megbarátkozva, de attól függetlenül jó játéknak ígérkezik, azonban... a havidíj miatt kizárt hogy játszani fogok vele (kivéve persze ha hamar lesz törtszerver ^^)
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #532 Dátum: 10 jún 10, 21:12:39 »

Én is várnám szeretettel, csak hát nekem is a díj teszi be a kaput.

80 dodó??? Monjuk tény, hogy jól néz ki.

Ja, lesz Force Unleashed 2!
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #533 Dátum: 10 jún 10, 21:59:47 »

Old Republic: KotOR III-at akarok, nem MMO-t...

Force Unleashed II : Az egy is szar volt, a kettő pedig még szarabbnak tűnik.

Ami engem illet, én nem szerettem se a Republic Commandót, se a Batllefrontot. Engem csak a KotOR és a Jedi Knight részek tudtak lekötni.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #534 Dátum: 10 jún 11, 10:14:20 »

Old Republic: KotOR III-at akarok, nem MMO-t...


Szívemből szóltál....

De Kotor3 helyett ezek inkább csinálnak egy olyan gamét, ami csak a gazdagoknak való, akik tudják fizetni a havidíjat. :FFF
Ezt annyira utálom. Kotorba pont az volt a jó, hogy teljesen single player volt. Szomorú És most ezt veszik el.  Sír
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #535 Dátum: 10 jún 11, 12:18:14 »

Csak a gazdagoknak O_o Akkor én se fogok játszani vele pedig azt hittem Nevet Én is örülnék egy Kotor3-nak, de a ToR-ral sincs bajom sőt igazán szimpatikus ^^ A stílusa is tetszik de lehet hogy csak vacak az ízlésem Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #536 Dátum: 10 jún 11, 18:49:15 »

Lol, gazdagoknak.. nem mész el hetente egy buliba, vagy visszaveszel a cigizésből, és már meg is van a havidíj. Gazdagoknak, azoknak >_>"
Ha a wowot ~9 millió ember (aktív előfizető) tudja fizetni, akkor szerinted mennyire nehéz összekaparni havi ~3,5k-t? Költői kérdés volt, nem kötelező válaszolni
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 11, 18:51:30 írta MoonTiger » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #537 Dátum: 10 jún 11, 22:10:51 »

Igen MoonTiger teljesen igazad van de ez mindig is vitás kérdés lesz azok között akik hajlandóak fizetni meg akik nem. Hiába mondod ezt teljesen jogosan akkor is mindig lesznek akik szerint te vagy a hülye meg a gazdag hogy képes vagy fizetni smirksweat Mi se vagyunk gazdagok, sőt.. de mégis mindig futotta a wow havidíjára. Amúgy szerintem ha valakinek futja a netre akkor akár erre is futhatná. Persze kivéve ha anyuka fizeti és jó nagy pofont adna a kisfiának azért ha havonta x ezer forintot akarna játékra Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #538 Dátum: 10 jún 13, 15:43:08 »

Ezt annyira utálom. Kotorba pont az volt a jó, hogy teljesen single player volt. Szomorú És most ezt veszik el.  Sír

Ez még csak hagyján, de így komplett elveszett az egész "korszak" fíling. Az első részben megteremtettek egy zseniális atmoszférát, mely Star Warsosabb volt néha mint az új trilógia. A második résznél ugyanazzal a grafikus motornál maradva elkészítették a történet folytatását, mely sötétsége és kaotikussága szempontjából a Birodalom Visszavág-ra emlékeztetett néhol. A végén lévő szálat nem sikerült olyan egyértelműen lezárni, mint az első részben, így adva volt egy befejező, harmadik rész lehetősége hogy a trilógia teljessé váljon. Én speciel a szárnyait most nyitogató, frissen feltámadt Jedi Rend és az újraegyesülő Sith Birodalom közötti befejező részt örömmel végigjátszottam volna, mert talán megkaphattuk volna a választ is belőle, hogy mi történt Revannal és a Kitaszítottal. Ehelyett évszázadokat ugrunk előre az időben, és alig lett pár kérdés megválaszolva, és ezeket a kérdéseket is inkább a képregény változatra bízták. Egy MMO-nak pedig az a negatívuma, hogy nem lehet végigjátszani, nem lehet végigmenni egy történeten. Így ezt az egészet akár évekig is elnyújthatják, és nem lesz vége.         
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #539 Dátum: 10 jún 13, 16:08:58 »

Már megmondták, hogy a ToR-ban ki fog derülni mi történt Ravennel. A 2. rész nyomi befejezését meg a fejlesztőknek köszönd Nyelvesít És még sok másra is fény fog derülni. Nem kell pánikba esni azért mert online lesz játszható nem pedig single-ben Nyelvesít
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!