24 szep 28, 03:10:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában extra (A minimum 2 teljes sor kötelező harconként)  (Megtekintve 280871 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #105 Dátum: 11 okt 02, 14:20:20 »

Nem értem... ti betértek ide, elolvassátok a legutóbbi hsz-t, és tojtok arra, amit már rég megbeszéltünk másokkal? Az egyenlő harc érdekében megbeszéltük, hogy Shunpo=Soru=minden más gyorsító technika, köztük a Shunshin no jutsu. DB-s karakterek alapból "gyorsítót" használnak, a Narutosok meg csak gyorsak, de aki a Shunshint használja már kb. egy szinten lehet egy DB-s sebességgel.


Azért megkérnék valami moderátor/adminisztrátor szerűséget, hogy ha lehet az első postba szerkessze már be, hogy a topicban a chakra=reiatsu=egyéb mágikus erő, és Shunpo=Soru=Shunshin no Jutsu=egyéb gyorsító technikák. Köszöntem.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #106 Dátum: 11 okt 02, 15:25:20 »

Sanjit nyilván azért nem említettem külön, mert mindenképp veszít. Nevet

Luffy vs. Nagato: Haki, sakkmatt.

Zoro vs. Sasori: Zoro egy picit cheater, az sem biztos, hogy a méreg úgy hatna rá, ahogy az várható lenne. A bábsereg talán megizzasztaná egy kicsikét de 80%-ra lehozná a meccset.

Usopp vs. Konan: Az óriásbogarak és a növények nem érnek túl sokat ebben a harcban. A tűzgolyó is csak úgy hatásos, ha még az osztódás előtt betalál. Valami ragacs, vagy a Luffy ellen használt gázrobbanás viszont beválna. Usoppnak jobban oda kell figyelnie, ezért Konan esélyesebb, de csak egy kicsivel.

Franky vs. Kakuzu: Itt kb. az van, mint a Franky vs. Erza esetében. Alapból Kaki szétszedi a kiborgot, Sunny-val együtt már nem biztos.

Nami vs. Hidan: Hűha... Naminak ott van a délibáb, és ez az ami meghozza a győzelmét. Mondjuk így is elég sokat kell gyepálnia, mire Hidan elfekszik.

Robin vs. Kisame: A nagy végtagokkal Robin nem sokra menne, Ponta is nagy volt, Kisaménak mégis egy csuklómozdulatába került elintézni. A kis kezek még hatásosak is lennének, ha a Samehada nem tudna gyógyítani. Ha meg Robin megpróbálja lefegyverezni az ellenfelét, akkor csak öngólt rúg magának. Elég egyoldalú a dolog szerintem.

Brook vs. Itachi: Itt az az elsődleges kérdés, hogy Sharingannal ki lehet-e védeni a hangalapú genjutsukat? Ha igen, akkor Brooknak nincs esélye, ha nem, Itachi akkor is megoldaná valahogyan, kb. 70%-ra győzne.

Új:
Magellan (OP) vs. Akatsuki egyenként (Naruto)
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 02, 17:37:46 írta gman » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #107 Dátum: 11 okt 03, 18:10:47 »

Magellan vs. Nagato: én Nagatonak adnám a győzelmet. Komolyabb erőt nem láttunk Magellantól, így a Chibaku elvinné, a mérget pedig Shinrával el tudná távolítani Nagato. 20-80.

Magellan vs. Konan: ha a méreg az összeállás után is hat (és ez valószínű), akkor Magellan nyert. 80-20

Magellan vs. Zetsu: hát-hát-hát-hát... ez lenne a világ legunalmasabb harca... talán Magellan nyer.

Magellan vs. Tobi: Tobi. Vagy átengedi a mérget, vagy leválasztja a sebesült testrészét. Ha esélye nyílik rá, beszívja a mérges csávót. 90-10.

Magellan vs. Sasori: Sasori teste fa/műanyag. Nem hat rá a méreg, viszont Magellanra se... nem tudom, talán Sasori esélyesebb.

Magellan vs. Deidara: Magellan felküld egy Hydrát, elkapja a Deidarat és csókolom. Magellannak adom.

Magellan vs. Itachi: na ez az a harc, ahol ha Itachi nem Amaterasuval kezd, bukta.

Magellan vs. Kisame: ha az ördöggyümölcs=chakra, akkor Kisame. Ha nem, akkor Magellan.

Magellan vs. Hidan: ne... ezt a harcot még annyira se akarnám, mint a Zetsu vs. Magellant... az egyik nem halna meg, a másiktól nem lehetne vért szerezni... nem tudom, de inkább nem is akarom tudni, hogy ki a győztes Nevet

Magellan vs. Kakuzu: Magellannak adom, nagyon nem jut eszembe semmi, ami Kaki javára szólna.


És akkor dobok pár harcot:

Ulquiorra Cifer vs. Son Goku (csak Kaioken, vagy ha túl esélytelen úgy, akkor csak SSJ1-ig menjen, Genki Dama nem játszik)
Hei vs. Edward Elric
Urahara Kisuke vs. Uchiha Sasuke
Elza Scarlet vs. Kuchiki Rukia
Inoue Orihime vs. Lucy Heartfilia
Gogeta vs. Konohamaru
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 03, 18:11:22 írta renato » Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #108 Dátum: 11 okt 03, 18:32:53 »

Putir sztem ne hasonlitsuk össze Erza gyorsaságát a Shunpoval,Soruval és egyébb gyorsulókkal.Ezek teknikák,de Erza csak fut.Ha szerezz akkora sebességet,hogy ne lássuk a mozgását,akkor egyszinten mondható.
Am ez a kiegyenlités nem valami fair,hiszen magukban az animékben is vannak,akik gyorsabban használják a shunpot/sonidot/sorut,mint mások.
Magellan VS Nagato - Renatoval értek egyet
Magellan VS Zetsu - Zetsu elég gyengus,ami Magellánrol nem mondható el.
Magellan VS Tobi - Nos Renatonak egy bizonyos pontig igazat adok,ám amint feltünik Tobi és beszivná Magellánt a méreg elis kapná.
Magellán VS Sasori - Fogalmam sincs.Magellánnak sztem van maró mérge(kb mint a sav) igy a bábukat eltudná intézni
Magellán VS Deidara - Tudtommal Magellan nem Logia,hanem Paramecia(Wikin irta) igy Deidaranak adom.
Deidara VS Itachi - Itachi.Tul sok erős teknikája van,ráadásul Susanooval alapbol nyerne.
Magellan VS Kisame - Tudtommal ördöggyümölcsböl nincs mit elszivjon,igy Magellan.
Magellan VS Hidan - Nemhinném,hogy lenne győztes.Max Magellan ártalmatlanitaná Hidant.
Magellan VS Kakuzu - Kakuzu.A tüz villám és egyébb dolgaival legyőzné Magellant.
Ulquiorra Cifer VS Son Goku - Ulquiorra végső formában erősebb a normál Gokunál,hisz simán van olyan gyors és van olyan pusztitó ereje.
Urahara VS Sasuke - Urahara.Abszolut erősebbnek látom,hiszen mestere a kardforgatásnak és kidonak is.Na meg a rengeteg rejtett trükk.
Erza VS Rukia Erzát jobb kardforgatónak tartom.
Orihime VS Lucy - Isten ments ettöl a harctol.De amugy Lucy,hiszen ő tud komolyabb támadást véghezvinni.
Gogeta VS Konohamaru - Hüha.Navajon? Nevet Nevet .Konohamaru nagyesélyes,biztos izgalmas harc lenne,de én Gogetát erősebbnek vélem egy kicsivel Nevet .
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #109 Dátum: 11 okt 03, 19:56:58 »

Nem Putir írta, hanem én. Elzának tudod van az a macska füles páncélja, aminek a nevét nem tudom, de növeli a sebességét, na azzal már kb. egy szinten mozoghat egy Soruval.
Aki a saját környezetébe gyorsabban mozog, az legyen gyorsabb? Hát nem tudom... Minato se volt sokkal gyorsabb a Raikagénél, egyedül a Hirashin no jutsu miatt nem halt meg ellene. Naruto is a Raikage és Minato szintjéhez közel mozgott első használatnál, pedig tudjuk, hogy magától egy jutsut se fejlesztett még ki (továbbfejlesztéseket nem nézve). Úgyhogy én azt egy szintnek sorolnám. Ha más(ok)ra gondoltál a "saját közegükben gyorsabb" résznél, akkor légyszíves írd le az érintettek nevét.

Putir és Gabig se értett egyet a Sasoris dologgal. Először gabig: Luffyból maradt valami? Igen. Nem maró hatású a méreg.
Putir: hiába borítja be az egész testét, nem az a kis doboz a "szíve", hanem abban VAN. És mivel nem maró hatású, így nem jut be a méreg.
Tobi vs. Magellan: Torune ellen se mérgeződött meg Tobi, Magellan ellen se fog.
Kakuzusnál a villám és a tűz nem értem milyen alapon lenne a gyengéje Magellannak. Villámról nem tudok mit mondani, de a tüzet egy újabb réteg méreggel el tudná oltani, mivel elzárja tőle az oxigént, ami ugye az égés alapfeltétele.
Goku vs. Ulquiorra: ezért írtam, hogy Kaioken. Sebessége kb. egy szinten van, fizikai ereje szerintem picit nagyobb Kakarottonak, és távolsági támadásaik is kb. egy erejűek. Szerintem Goku nyerne.
Gogeta vs. Konohamaru: amit Naruto tud, azt tudja ez a kis szerencsétlen is, Naruto meg ugye már arra is képes, amit megtiltottak neki, úgyhogy szerintem Konohamaru nyerne  Pojén na de ezt csak fun harcnak írtam, senki se gondolja komolyan Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #110 Dátum: 11 okt 04, 09:31:04 »

Sasori vs. Magellan: A méregdémon tárgyakat is meg tud mégezni. A bábokon keresztül a méreg könnyen eljut Sasori szívéhez.
Hidan vs. Magellan: A doku doku no mi tényleg nem logia, ezért Hidan tud vért szerezni, ja, és Magellannak van maró mérge.
Amikor levette a szarvát és csapkodott vele, akkor megolvasztotta az oszlopokat.
Hiei vs. Ed: Nem tudok olyan körülményt ami okán Ednek bármi esélye lenne.
Urahara vs. Sasuke: Sasuke kemény, Urahara meg Urahara. Nem tudom, hogyan, de Kisuke tuti győz.

Naruto vs. Yu Yu Hakusho
Naruto vs. Yusuke (Mindent használhatnak, amit tudnak.)
MS Sasuke vs. Hiei
Kakashin vs. Kurama
Konohamaru vs. Kuwabara  Pojén
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #111 Dátum: 11 okt 04, 13:57:34 »

Nos Renato vannak akik gyorsabbak másoknál,pedig ugyanazzal a teknikával közlekednek.Pl a hadnagyok és kapitányok közt mérhetetlen külömbség van,de Yama-jii még a kapitányoknál is gyorsabb.A 7. Espada is sokkalta gyorsabb Sonido használatába,mint a többi espada,de Ulquiorra végső alakba még nála is gyorsabb.Tehát van külömbség shunpo és shunpo közt.
Erza a macskafüles páncéllal sem közeliti meg a Soru/Shunpo szitjét.És Luffy is sokkal gyorsabban haszálta a Sorut,mint Blueno.Tehát nemmindegy ki használja a teknikát.
Naruto VS Yusuke - Ez nehéz kérdés.Narutot a chakra köpennyel erősebbnek hiszem.
Kakuzu VS Magellán - Luffy is megtudta sebezni,igy a tüz és villám is áthatolhat rajta.
Magellán VS Hidan - Nemtudna vért szerezni,mert sokkalta hamarabb ártalmatlanitaná Hidant.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #112 Dátum: 11 okt 04, 15:14:40 »

Hadnagy és kapitány közt mérhetetlen különbség? Ezt mire alapozod? Arra, hogy Kenpachi még csak shunpot se mutatott, vagy Komamura "hihetetlen" sebességére?
Bleachbe egy a tuti: Yoruichi a leggyorsabb. Ichigo a sorozat elején legyorsulta Byakuyát, később Ulquiorra első (!!!) Res. szintjét se tudta tartani, míg Byakuya majmot csinált a leggyorsabb espadaból... tehát van különbség Shunpo és Shunpo közt, csak éppenséggel csomó helyen hülyeség...
Kérlek linkeld azt a manga oldalt, ahol kijelentik, hogy Elza macskafüles páncélja lassabb, mint a Soru/Shunpo. Amíg ezt nem teszed meg (magyarul életed végéig) nem fogsz meggyőzni arról, hogy kevésbé jó Elza gyorsulása, mint pl Blueno-é.

Sasoris dolgot és a maró mérget elhiszem gman, viszont egy sűrű méreg rétegen ne mond már, hogy átjutna Hidan. Ez szinte lehetetlen neki...

Naruto vs. Yusuke: ha eluralkodik a Mazoku vér Yusukén [bár ha jól emlékszem (valószínűleg nem), akkor ehhez meg kell halnia...], akkor esélyesebbnek látom Narutonál. Addig sajnos ez a degenerált szőkeség nyer...

Sasuke vs. Hiei: Hiei bannolja, és csókolom... ja, YYH... akkor is Hieit találom esélyesebbnek, Sasuke Susano'o-ja inkább az Amaterasut részesíti előnybe, ami viszont nem hat Hieire... talán a Kirinnel van esélye, bár ha Hiei egyből a Chao Ensac Kokoryuuha-val kezd, akkor Sasukénak kampec... 30-70.

Kakashi vs. Kurama: Kakashi amint a közelébe kerül, nyer. Mivel ő a Naruto egyik nagy stratégája, így valószínűleg úgy alakítaná a helyzetet, hogy közeli csapást mérhessen ellenfelére. Őt esélyesebbnek látom. 70-30.
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #113 Dátum: 11 okt 04, 16:23:45 »

Kérlek linkeld azt a manga oldalt, ahol kijelentik, hogy Elza macskafüles páncélja lassabb, mint a Soru/Shunpo. Amíg ezt nem teszed meg (magyarul életed végéig) nem fogsz meggyőzni arról, hogy kevésbé jó Elza gyorsulása, mint pl Blueno-é.
Te meg azt az oldalt linkeld,ahol kijelentik,hogy egyforma gyors.Ajánlom figyelmedbe az animét,mert ott láthatjuk mennyit ér az a páncél.
Te is pont azokat emlegeted,akik nemhasználtak shunpot.De Nanao alig birta követni Ukitaket és Kyorakut.És a főkapitány sebessége szerintem még Yourichiét is meghaladja.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #114 Dátum: 11 okt 04, 16:46:29 »

Sehol sem jelentik ki, de én nem támaszkodok holmi "szerintem így van" érvekre, tisztáztunk valamit a topicban itt, hogy egyenlők legyenek az esélyek, és ilyen "szerintem gyorsabb" fajta indokokkal ne tömjük tele a topicot. Bár, mint kiderült felesleges volt...

Nanao... jó, hogy nem Hanatarout hozod fel cseszed xD akkor tessék: Ikkaku 3. tiszt, mégis tudja követni a Shunpot, vagy Renji hadnagy, és ő is. Az meg, hogy a főtájcsó sebessége Yoruichiénél nagyobb szerintem vicc... Yoruichi beceneve a Villámok Úrnője, nem véletlenül. Mellesleg Yoruichi rendelkezik az Onmitsu útjával, bár ebből egyedül az Utsusemit ismerjük... bár ez inkább Bleach topic, de gondoltam leírom...
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #115 Dátum: 11 okt 04, 17:03:19 »

De azzal,hogy egyenlővé teszed lebutitod a karakterek képességeit és igy értelmét veszti a topic.Ezekszerint te egy szinten gondolod a genineket gyorsaságát a Dragon Ball szereplőivel.Bőven elég,ha látja az ember,hogy ki mennyire gyors.Aztán meg olyan karaktereket is szupergyorssá teszel,akiket látni lehet szabadszemmel is mozgás közben.
Gyorsaságrol pedig:a 7. espada a leggyorsabb Sodino használó volt.Ulquiorra nem Sodinot használt,hanem egyszerüen csak repült.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #116 Dátum: 11 okt 04, 17:16:01 »

Te elolvasod amit írok? Költői kérdés, tudom, hogy nem. Vagyis remélem, mert ha igen, és mégsem érted meg, akkor ott bajok vannak...
...Az egyenlő harc érdekében megbeszéltük, hogy Shunpo=Soru=minden más gyorsító technika, köztük a Shunshin no jutsu. DB-s karakterek alapból "gyorsítót" használnak, a Narutosok meg csak gyorsak, de aki a Shunshint használja már kb. egy szinten lehet egy DB-s sebességgel...
Nem elég, ha látod milyen gyors, mert akkor egyértelműen azt "látja" mindenki gyorsnak, akit ő véd. Teszem azt, egy Luffy vs. Natsuba még ha lassabb is lenne Luffy, akkor se ismerném be, mert Isten óvjon attól, hogy én Natsut védjem. Hasonló a helyzet most is.

Na de hogy harcok is legyenek:
[ed]Uzumaki Naruto vs. Son Goku (SSJ1ig, Genki nem játszik)
Uzumaki Naruto vs. Kurosaki Ichigo
Uzumaki Naruto vs. Natsu Dragneel
Uzumaki Naruto vs. Monkey D. Luffy
Uzumaki Naruto vs. Sawada Tsunayoshi[/color]

Piros színt ne használj többet, az az Adminisztrátorok színe!

Moderátor


Son Goku (SSJ1ig, Genki nem játszik) vs. Kurosaki Ichigo
Son Goku (SSJ1ig, Genki nem játszik) vs. Natsu Dragneel
Son Goku (SSJ1ig, Genki nem játszik) vs. Monkey D. Luffy
Son Goku (SSJ1ig, Genki nem játszik) vs. Sawada Tsunayoshi


Kurosaki Ichigo vs. Natsu Dragneel
Kurosaki Ichigo vs. Monkey D. Luffy
Kurosaki Ichigo vs. Sawada Tsunayoshi


Natsu Dragneel vs. Monkey D. Luffy
Natsu Dragneel vs. Sawada Tsunayoshi


Monkey D. Luffy vs. Sawada Tsunayoshi

Gokun kívül nincs senkinél sem erőmegkötés, ki melyik formáját gondolja az adott szereplőnél legerősebbnek, azt nézi.




Szerk: inkább nézzétek úgy a gyorsaságot, ahogy akarjátok... nem próbállak meggyőzni titeket a szabály fontosságáról, mert mint észrevettem felesleges. Csak majd érdekel hogy tudjátok két sorra kihozni a "szerintem X nyer, mert gyorsabb" mondatot...
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 05, 08:23:43 írta Aes Sedai » Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #117 Dátum: 11 okt 04, 18:58:19 »

Én elolvastam mit irsz,de én mégis máshogy gondolkodom efelöl.
Naruto VS Goku - Goku.Simán felveszi azt a sebességet és sokkalta erősebb támadásai vannak
Naruto VS Ichigo - A Bankaios Hollow maszkos Ichi erősebb Narutónál.
Naruto VS Natsu - Naruto.A chakra köpennyel,nemcsak,hogy gyorsabb de erősebb is.Ráadásul Sasuke Katonját orditásbol visszadobta,igy Natsu lángjai sem nagyon érnék el.
Naruto VS Luffy - A mostani Luffy nyerne.Minden támadást érzékelne,mielőtt az bekövetkezne,ráadásul Kenboushoku Hakival borzasztóan nagy ütéseket vinne be.
Naruto VS Tsuna - Passzolom.Nemtudom pontosan mennyire erős Tsuna,mert az örökösödési ceremónia eléggé megkavart a Vongola Gearrel és aztán még Enma erejét is használta.
Goku VS Ichi - Goku.A Getsuga megsem sebezné,igy Ichigonak ez veszett ügy.De a végső formájában feltörölné Gokuval a padlót.
Goku VS Natsu - Kb mintha Gildartz VS Natsut látnánk.
Goku VS Luffy - Sajnálom Beismerni,de Goku.Egyszerüen tulerős és tulgyors.
Goku VS Tsuna - Szintén Goku.
Ezek a karakterek komolyabb kárt nemistudnának tenni Gokuban,kivétel Ichigo,de ő is csak Aizen elleni alakjában.
Ichi VS Natsu - Ilyen már volt,csak akkor Natsu a villámot is birtokolta.Villámmal semhiszem,hogy nyerne igy meg pláne nem.
Ichi VS Luffy - Na ez huzós meccs lenne.De a Hakival győzne Luffy.De ha Ichi Aizen elleni formába lenne simán győzne.
Ichi VS Natsu - Tsuna lángjai nemtünnek olyan erősnek mint a Getsuga.De viszont Tsuna elég gyors azokkal a kesztyükkel igy 50-50.
Natsu VS Luffy - Luffy.Natsu már akkorsem győzhetne,ha Logia lenne.
Natsu VS Tsuna - Natsu megeszi a tüzet,Tsuna pedig beszivja.Sose lenne vége.
Luffy VS Tsuna - Sztem Tsuna olyan gyengeelméjü,hogy a Haoshoku Hakit is beszivná.De ha valami csoda folytán nem,akkoris Gear Second és Kenboushoku Haki és igyis véget vet a küzdelemnek.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #118 Dátum: 11 okt 04, 19:37:35 »

Nem mindegy, hogy máshogy gondolod, és hogy számon kéred azt, amit már elmagyaráztam tisztán és érthetően.

Fegyverkezés színe=Busoshoku, Észlelés színe=Kenbushoku. Ha Kenbushokuval megütsz valakit, nem lesz komolyabb baja.

Goku VS Ichi - Goku.A Getsuga megsem sebezné,igy Ichigonak ez veszett ügy.De a végső formájában feltörölné Gokuval a padlót.
Ha a Reiatsu=KI dologgal nincs semmi bajod (bár ne lenne, de amilyen szerencsés vagyok úgyis lesz), akkor Ichigo Reiatsuja maximum egy szinten lehet sorozat végi SSJ1 Gokuéval. Nagyobb reiatsut nem sebez kisebb, úgyhogy bizonyos szinten erodálja a sebződést az erő. Mivel Ichigo ezután egyből el is veszti az erejét, így én még ebben a módban is Gokunak adom a győzelmet.

Natsu VS Tsuna - Natsu megeszi a tüzet,Tsuna pedig beszivja.Sose lenne vége.

Következő okok miatt adnám Tsunának a harcot: Giotto-féle Nullpont-áttöréssel fagyaszt, Nattsu képes kővé változtatni az ellenfeleket, Tsuna második Cambio Forma-ja (ami nem Vongola Gear) simán felér egy Istenölő tűzzel, azt meg nem tudja elnyelni Natsu.

Luffy VS Tsuna - Sztem Tsuna olyan gyengeelméjü,hogy a Haoshoku Hakit is beszivná.De ha valami csoda folytán nem,akkoris Gear Second és Kenboushoku Haki és igyis véget vet a küzdelemnek.
Nem az elmén múlik. Mármint azon is, de nem főképpen. Haki=Akaraterő. Tsunának elég nagy az akaratereje, ha harcolni kell. Mint láthattuk, Spade ellen is tökéletesen helyt állt, bár 6x meg kellett volna halnia a harc alatt, ő mindig felállt, és harcolt. Mint mondtam, a LEGERŐSEBB formát kell nézni, ami nála tuti, hogy az Oath Flame mód. Nyitna egy Enma-féle fekete lyukat, és Luffy egyből egy helyben maradna

Ichi VS Natsu - Tsuna lángjai nemtünnek olyan erősnek mint a Getsuga.De viszont Tsuna elég gyors azokkal a kesztyükkel igy 50-50.
Itt meg tojsz a Mugetsura...

Ichi VS Luffy - Na ez huzós meccs lenne.De a Hakival győzne Luffy.De ha Ichi Aizen elleni formába lenne simán győzne.
Egy Hakival megerősített testet nem vinne át egykönnyen Ichigo, és akkor már élnék a szabály általi lehetőséggel: szerintem Luffy gyorsabb.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #119 Dátum: 11 okt 04, 23:29:07 »

Goku VS Luffy - Sajnálom Beismerni,de Goku.Egyszerüen tulerős és tulgyors.

Goku túl erős Luffyhoz képest?

gondolom erre emlékeztek:

Itt mint látjátok és olvassátok Gokun 40 tonna súly van, amit normál formájában alig bír el.
http://media.comicvine.com/uploads/4/48872/912919-goku_40_tons_super.jpg


Luffy aranybogyesza a mit Eneltől kapott:
http://img.photobucket.com/albums/v479/Dynamo01/c283-15.jpg
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTYq16eCc8RME1EJgJpRFJwFdOsxNQAUYs4U8gWojbJcBYTSLkxcQsm1ZpsLg

Én kb 3 méteresre saccolom annak a golyónak az átmérőjét.


A súlyával kapcsolatban annyit, hogy:
az aranybogyesz térfogata:
r=150 cm
r3x3,14x4/3=14130000 cm3

arany fajsúlya 19,3 g/cm3


14130000x19,3=272709000gramm

1kg=1000gramm
272709000/1000=272709 kg

1 tonna = 1000 kg

272709000/1000=272,709 tonna

Luffy Skypián kb 250 tonna arannyal a csuklóján rohangált, nem mondom azt hogy könnyedén, de ez akkor is jóval több, mint Goku 40 tonnája.

Naplózva

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!