24 szep 27, 23:32:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában extra (A minimum 2 teljes sor kötelező harconként)  (Megtekintve 280859 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #75 Dátum: 11 szep 19, 14:35:21 »

Új: A kagetalálkozón részt vett kagék (Danzou is) egyesével (Naruto) vs. Kenpachi (Bleach)
gabig35 szerint gondolom Kenpachi leverné mindet egyszerre, úgy, hogy még a szemkötő is a fején maradna, de én azért más véleményére is kíváncsi lennék.
Áhh azért szemkötővel nem Nevet .Bár Kenpachi tényleg nagyon erős,de mégis van egy nagy hibája,hogy a védelembe nemsokat fektett.Na de Tsunadet,és Danzout könnyen legyőzné(akár 10x is danzout).A Mizukaget annyira még nemláttuk harcközbe,de ha annyit tud,amennyit a találkozón akkor kikapna.Gaara védelme eléggé erős,de ha kétkézzel fogja a kardot Zaraki az a védelem semmit sem ér.Bár a Tsuchikaget láttam harcolni,de ebbe nem nagyon mennék bele.Azomban a Raikageval elég jó harcot nyomna,sőt a Raikaget erősebbnek is tartom valamivel,mert ő neki is pusztitó ereje van,és sokkalta gyorsabb.
Elolvastam ujbol,ahol Lambo felveszi a Vongola Geart.És bár elég erős,de Moria sem ép gyenge.Az ollóival nagy erőt tud kifejteni és ha az árnyékokat megeszi akkor meg pláne.A végső formájába Luffy csak a Gumierejének köszönhette azt,hogy nyert.
Jinbe meg több okbol is győzne Yamamoto ellen.Előszöris,mert Yamamoto nem akarná megölni.Másodszor a gyojin karate könnyedén használható távolbol is (Yabusame,Samegawara Seiken).De a legnagyobb hátránya Yamamotonak mégis az,hogy ő nemolyan rég kezdett el Kendot tanulni mig Jimbe mögött hosszu évek állnak.Ha annyira tápos lenne Yamamoto mint Zoro,akkor tudna valamit tenni Jinbe ellen,de igy nem.
Killer Bee VS. Roronoa Zoro:
Régi Zorót Killer Bee alázná,de az ujnál már problémákat látok.Nemtudom Zoro pontosan mennyit fejlődött,de az biztos,hogy sokkalta erősebb régi önmagánál,igy akár nyerhetne is.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #76 Dátum: 11 szep 19, 15:04:45 »

Moria véleményem szerint a leggyengébb Shichibukai, nem véletlen akarták likvidálni. Az árnyékát meg nem hiszem, hogy el tudná venni, Robin kivételével mindenki harcképtelen állapotba volt, mikor megfosztották az árnyékától, de azért Lambo és Robin közt egy kis (k*rvanagy) különbség van erő tekintetében.
Hát Daisy ellen nagyon nem úgy tűnt, mint aki finomkodik... (ha nézni akarod, akkor ne olvasd a hsz-emet tovább gman Nevet) őt konkrétan megölte, valamint Genkishi elleni első harcnál is ellenfele halálára utazott Takeshi.
Most írtál technikát, ami távolról használható. Most írok kettőt, ami Yamamotonál is használható távolról: Sadachi: Kirisame, és Udachi: Kirisame. Jinbe nem tudna VG mellett hátulról támadni, Jirou kiszagolná.
Azért nem mindegy, hogy elmész egy kis szutyok dojoba, és pár csíra tanít meg kardozni, vagy a kardforgatás "nagyjaitól" tanulsz (az apja is a Shigure Soen Ryuu mestere, Squalo meg valami eszméletlen nagy kardforgató). Ne értékeld alul Yamamotot emiatt.
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #77 Dátum: 11 szep 19, 15:55:01 »

Én nem értékelem alul Yamamotot.Tudom,hogy nagyon erős(sztem Hibarinál is erősebb),de Jinbet akkoris jobbnak tartom.Na de ezt a témát mostmár hanyagoljuk,mert a véleményünk soha sem fog egyezni ez ügy terén ugy érzem Nevet .
Most hadd mondjak énis egyet:Tsunayoshi VS Sennin Naruto.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #78 Dátum: 11 szep 19, 23:07:47 »

Mielőtt belekezdek, gondoltam szólok hogy az utóbbi pár posztot nem olvastam el, mert a One Piece mangát nem követem, spoilereket meg nem szeretnék beszedni.

Tsuna erőlködés nélkül kapná szét Narutot. Naruto azt se látná honnan kapja a tockosokat ikszdé. Egyszerűen túl nagy a sebességkülönbség köztük.

Zoro vs. Kirabi

Az lehet hogy Kirabi "8-9" kardot használ (ami a mangában még csak 7 volt), de Zoro Ashura formában 9-et. Samehada semmit nem érne itt, bár mikor emberi alakba sűríti a Bijuu erejét az kellemetlen lehet. Egy Lariat valószínűleg kiütné Roronoát. Nagy formát viszont 20 darabra vágná Zoro, elég belegondolni a Tengeri császárokkal miket csinálnak azok a barmok Nevet 60-40 a Kalózvadász javára, mert szerintem még emberi bijuu formában is képes lehet felszelni Bee-t.

GH tagok vs. Magellán

Zancrow ellen szinte semmi esélye Magellánnak, az isteni tűzzel legyújtaná. Ultear szánalmasan keveset mutatott, bár ha a méreg hatását visszatudja fordítani akkor nyerhet. Meldy valószínűleg nyerne a távirányítású kardok miatt, kérdés melyik fél talál előbb. Azuma szerintem kikapna, a robbantásai nem ártanának sokat Magellánnak, és ha egyszer is megüti a börtönigazgatót, Azuma halott. Bluenote ellen viszont szinte semmi esélye a börtönigazgatónak, mozdulni se tudna nagyon mellette. Más tag meg nem jut eszembe, gondolkodni meg lusta vagyok ikszdé

Új harcok, talán még nem volt ilyen. Shichibukai vs. Kapitányok

Mihawk vs. Kenpachi
Doflamingo vs. Kyoraku
Kuma vs. Komamura
Moria vs. Mayuri (helyszín: Thriller Bark, Mayuri nem készült előre a harcra)
Jinbe vs. Tousen (hollow forma)
Hancock vs. Soifon
Kurohige vs. Ichimaru (Kurohige rengésgyümölcs nélkül, Gin pedig az a méreg nélkül)
Crocodile vs. Byakuya
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 19, 23:11:05 írta Mistich » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #79 Dátum: 11 szep 20, 06:50:30 »

Mihawk vs Kenpachi :
Ez egy tipikus döntetlennek hangzik. Mindketten a legjobbak között vannak sorozatukban , mindketten Badassek és mindketten tapasztaltak.

Don Flamingo vs Kyouraku :
Flamingo ha játékra kerül a sor , szerintem veszítene , de igazából őt nehéz viszonyítani akárkihez is. Szomorú 60-40 Kyourakunak.

Kuma vs Komamura :
100-00000000000 X'DD Ez kész röhej lenne , nem harc lenne , hanem kivégzés. Komamura védelme teli van lyukakkal , Kuma pedig effektív , kevés ember lenne képes nyerni a Bleachből ellene , de Komamura nem ide sorolható. NEki még Coby is nagy falat lenne. x'DD

Jinbe vs Tousen :
A Hollow forma nem volt előny Tousennek , az hátrány. Jinbet hoznám ki győztesül , mert a légy forma gyenge. Shinigamiként ezerszer veszélyesebb , főleg azzal a bankai képességgel. Shinigamiként nyerne Tousen , de így 70-30 Jinbenek.

Hancock vs Soi Fon :
Soi Fon gyorsabb és elég kétszer ugyanoda betalálnia. Hibehime sama Hakija szerintem ebben az esetben nem sokat segíthet , de ki tudja? Illetve destruktív ereje pedig a lassúság rovására megy. Persze a lassúság relatív , Soi Fonghoz képest lassú. 60-40 , mert azért a Haki még mindig nem egy tömegjelenség a One Pieceben. Főleg nem a... Mosolyog

Kuroihige vs Gin
Rühellem Gint , Kurohige pedig a kedvenc rossz karakterem a One Pieceből , de ettől függetlenül szerintem a sunyipofa nyerne. Nem kell közelharcba bocsátkoznia és mivel nincs mit hatástalanítania , így Gin nyugodtan sebezheti. Fekete Lyukkal operálhat Teach , de nem hiszem , hogy egy ilyen ósdi trükkel lekaphatná Gint a pályáról. Nevet 70-30 Ginnek , de a timeskipped Teach szerintem lezúzná. Lefogadom , hogy már Fekete Lyukkal is körbe tudja venni az egész testét , pajzsnak használva azt. x'D

Crocodile vs Byakuya
Támadásaik hasonló alapelven működnek , viszont ha nem jön rá a homok titkára Byakuya addig esélye nincs , hogy megsebezze. Ez is egy döntetlen szagú meccs nálam...

One Piece vs Bleach = 2-3 , nálam a Bleach karakterei nyertek. :'D
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #80 Dátum: 11 szep 20, 09:12:10 »

Mistich miféle spoilerről beszélsz? Ha a Wadatsumisat elolvastad, akkor már minden "lényeges" spoilert tudsz. Olvashatod nyugodtan Nevet ki mondhatta, hogy ne olvasd Izé José...

Dracule Mihawk vs. Zaraki Kenpachi: hát-hát... Mihawk ugye elég nagy eséllyel Haki használó, szóval a suhintása erősebb lehet, mint Zarakié, viszont nem tudhatjuk mekkora a tűrőképessége (megsebezték egyáltalán?). Esélyesebbnek látom a One Piece karakterét, úgyhogy 60-40 neki.

Donquixote Doflamingo vs. Kyoraku Shunsui:
Oars lábát lenyeste Doflamingo, eléggé nagy a valószínűsége, hogy Kyorakut is kettévágná elég gyorsan (mint láthattuk a sebessége sem átlagos). Valamint Kyoraku kardja ha úgy dönt, akkor nem a kívánt játékot adja be. Viszont mi van, ha mégis? 65-35 Kyorakunak.

Bartholomew Kuma vs. Komamura Sajin:
Lásd: Ishida.

Jinbe vs. Tousen Kaname:
Úgyszint.

Kurotsuchi Mayuri vs. Gekko Moria:
Ha a méreg szétterjed még az árnyéklopás előtt, akkor nyert Kurotsuchi kapitány. 60-40

Boa Hancock vs. Soifon:
Itt viszont máshogy látom, mint Ishida. A Busoshoku miatt már kapásból nem tudná Soifon ledöfni Hancockot, valamint ott a Kenboshoku, amivel ugye tudná merről jön a támadás. Ha védekezés helyett pedig a támadás irányába rúgna, és megkövesítené a kapitány lábát például, elég valószínű, hogy nyert. Viszont ha a kapitány sebessége túl nagy neki (bár Luffy szerintem gyorsabban mozog) akkor lehetnek galibák, úgyhogy összességébe 60-40 Boa Hancocknak.

Marshall D. Teach vs. Ichimaru Gin:
Én bírom Gint. És bár nem olyan gyors, és nem olyan hosszú a kardja, mint mondta, senki sem kételkedett az igazában, mert van annyira hosszú, és gyors, hogy ezt mindenki elhiggye. Összességében szerintem egy Buto: Renjin után Teach trappista lenne. 75-25 Ginnek.

Crocodile vs. Kuchiki Byakuya:
Byakuya nem hiszem, hogy nyerne. Luffy is a véletlen szerencse miatt tudta meg a gyengéjét, és azzal se ment sokra, mert ott meg is halt volna Robin nélkül. Byakuyát nem mentené ki senki egy olyan futóhomokból. 90-10, mert ha rájönne a gyengéjére nyerne, de erre nagyon kevés a valószínűség.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 20, 12:53:11 írta renato » Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #81 Dátum: 11 szep 20, 14:23:17 »

Mihawk vs. Kenpachi - Mihawk sokkal ügyesebb kardforgató.Zarakinak csak az a borzasztóan nagy pusztitó ereje van,de ez megtalálható Mihawkban is,amit láthattunk a Marineford arcban.Szal ezt Mihawknak adnám.
Doflamingo vs. Kyoraku - Sztem hanyagoljátok az ilyen kérdéseket.Donflamingot egyetlen egy komoly harcban sem láttam még és Kyorakut se nagyon ismerjük.
Kuma vs. Komamura - Természetesen Kuma.A tenyerével még azt a hatalmas kardot is háritani tudná.
Moria vs. Mayuri Mayuri mindig felkészült a harcra és ha nem,akkor nem harcol.De amugyis Mayuri nyerne,hiszen ott a mérge és a Bankaia akkora,mint Moria 1000 árnyék beszivásával.
Jinbe vs. Tousen Jinbenek adom ezt a harcot.Ez kb olyan,mint Jinbe VS Moria amikor árnyékokat szivott magába.
Hancock vs. Soifon Soifon nagyon gyors,de van egy olyan érzésem,hogy Hancock az első Hakit is képes használni.Igy neki adom a nyerési esélyt,mert egyetlen rugással nyer,amit láthatunk a pacifisták ellen.
Kurohige vs. Ichimaru-Ichimarut tartom győztesnek.Amint láthattuk Kurohige nem valami gyors,igy Ginnek nem ellenfél.
Crocodile vs. Byakuya - Szerintem itt nem lenne senki sem nyertes.Byakuya nem árthat Crocodilenak,de Byakura ugy Shumpozik,mintha levegőt szivna igy soha nemtudnák megsebezni egymást.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #82 Dátum: 11 szep 20, 15:35:43 »

Mihawk sokkal ügyesebb kardforgató.Zarakinak csak az a borzasztóan nagy pusztitó ereje van,de ez megtalálható Mihawkban is,amit láthattunk a Marineford arcban.Szal ezt Mihawknak adnám.
Ezt nem tudhatjuk biztosan. Mihawk kardforgatásából is kb. annyit láttunk , mint Kenpachi Kendojából.
(bár Luffy szerintem gyorsabban mozog)
Nem azért , de annál a sebességnél , amit Yoruichi elleni harcában lenyomott azért ott szempillantásokról kellett beszélni. Mondjuk épp ezért volt a sérülése inlogikus számomra Barragan ellen... Röviden : Soi jóval gyorsabb Luffynél. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 20, 15:47:58 írta Ishida » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #83 Dátum: 11 szep 20, 16:17:34 »

Ez mondjuk nem bizonyított. Te így vélekedsz, én meg máshogy, de egyikünknek sincs érve. Mindkét karakter bizonyos sebességnél "eltűnik", de a megtett út mindig változik, míg idő szempontjából kb. egy "Ez meg hova tűnt?" alatt érnek a megadott helyre.

Viszont erről is dönteni kéne, ahogy a chakra=reiatsu=egyéb erőről is tettük, mert azért sok harcnál befolyásoló tényező a sebesség, amit mindenki saját védelmezettje szerint gondol gyorsabbnak. Én javasolom, hogy az ilyen gyorsító technikákat (Shunshin no jutsu, Soru, Shunpo, etc...) soroljuk egy szintre.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #84 Dátum: 11 szep 20, 18:01:57 »

Javslat elfogadva. Egy átlag kapitány shunpoja=soru, meg a többi hasonló. Yoruichi azért legyen gyorsabb. Mosolyog

Zancrow vs. Magellan: Ezt én inkább a smasszernek adnám, leginkább azért, mert ha egymásnak engednék a tüzet és a méreghidrát, akkor az lenne az eredmény, hogy egy lángoló méreghidra száguldana a GH-s felé.

Mistich: Pont a legizgalmasabbat, a Rustyrose vs. Magellant hagytad ki.

Kyoraku vs. Doflamingo: Az OP világának egyik legnagyobb koponyájáról beszélünk, pillanatok alatt beletanulna a játékokba.
Persze az sem biztos, hogy a tájcsónak lenne ideje előrántani a bicskáit.

Új: Ace (One Piece) vs. Jiraiya (Naruto)
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #85 Dátum: 11 szep 20, 18:13:25 »

Természetesen ha Soru=Shunpo, akkor Yoruichi gyorsabb, hisz Yoruichi Shunpoja nem átlagos Nevet

Ace vs. Jiraiya:
Ezt a harcot Ace-nek adom. Jiraiya nem használ víz elemet, ezért nem képes Ace ellen bármit is tenni, ha a két békával a vállán támad, az meg csak olaj a tűzre (szó szerint Nevet). Ellenben Ace egy komolyabb perzseléssel pirítóst csinálna Jiraiyából.
Az egyetlen gond Gamabunta. Ha jól emlékszem ő vizet használ. Ellene pedig csak a Dai Entei jó. Ha Ace megsüti a brekit, akkor ő nyert. 85-15.

És akkor dobnék pár harcot:
Edward Elric (Hagane no Renkinjutsushi) vs. Soul Evans & Maka Albran (Soul Eater)
Roy Mustang (Hagane no Renkinjutsushi) vs. Death The Kid & Elizabeth Thompson & Patty Thompson (Soul Eater)
(O)Scar (Hagane no Renkinjutsushi) vs. Black☆Star & Tsubaki Nakatsukasa (Soul Eater)
Homonculusok (Hagane no Renkinjutsushi)(egyenként) vs. Franken Stein & Spirit (Soul Eater)
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 20, 18:24:56 írta renato » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #86 Dátum: 11 szep 21, 12:04:39 »

renato, renato, miért kell, hogy csalódjak benned? A tűzpecsét potenciális veszélyforrás Ace számára. Jiraiyanak csak annyi dolga van, hogy felismerje a helyzetet és sikersen beszippantsa Ace-t. Persze ez nemis olyan könnyű.

Ed vs. Maka/Soul:  Ez egy felettébb érdekes harc. Edwardnak nincsenek erős képességei, ami nem hátrány, mert Makáék ütőkártyái csak gonoszak ellen jók. Közelharcban Maka biztosan jobb. Talán Ed az esélyesebb, mert ha átformálja Soult vmi haszontalanná, akkor nagyjából vége.

Mustang vs. Kid/Thompsons: Huh... ez is kemény dió. Mindketten gyorsak, okosak, szívósak és rendelkeznek. Még csak szimpátia alapján sem tudok dönteni, mert mindkét karaktert imádom. Talán Mustang.

Stein vs. Pride: Távolsági támadásokat nem nagyon láttunk Steintől, Pride meg amúgy is szívósabb a fajtársainál, szal ő győzne olyan 60%-ra.

Stein vs. Wrath: Hmm... A Führer ugyan nem regenerálódik, de elég nehéz eltalálni. Stein viszont bőségesen kapná a találatokat, de őrült pillanataiban ezt meg sem érzi.
55% Wrathnak.

Stein vs. Envy: Envy itt kb úgy járna, mint Mustanggal, csak nem szétégetnék, hanem felaprítanák.
80% Steinnek.

Stein vs. Sloth: A homunculus 65%-ra győz. Túl gyors és túl erős. Stein talán egyszer, vagy kétszer belevághat, de nem bírná sokáig.

Stein vs. Lust: Esélye sincs a csajnak.

Stein vs. Greed: Ha Stein eleget tekergeti a csavarját, akkor lehet, hogy talál egy-két rést az ellenfele védelmén, sőt, az is lehet, hogy Spirit alapól át tudja vágni. Ellenben Greednek nincs iigazán hatékony fegyvere.
75% Steinnek

Stein vs. Gluttony: Ha Stein nem elég gyors, akkor megszívhatja, de szerintem van elég ravasz kis képessége, hogy 70%-ra lehozza.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 21, 14:09:58 írta gman » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #87 Dátum: 11 szep 21, 13:46:28 »

Való igaz, a tűzpecsétet elfelejtettem. Igazából ez tényleg veszélyes Ace számára, de szerintem ropogósra süti Jiraiyát mire előveszi a tekercset, és használja. Viszont a béka nyerhet időt... nem tudom, ez most tényleg rendesen bezavarta a gondolatmenetemet... azt láthattuk, hogy Ace tűz nélkül is elég jó harcos, de azért a legnagyobb támadó ereje még mindig a tűzből jön... így is neki adom a harcot, mert ha közelharcot kezdeményez egyértelműen legyőzi Jiraiyát, viszont jóval kisebb arányban. Legyen 60-40.

És akkor még pár harc:
Saber (Fate/Stay Night) vs. Soul&Maka (Soul Eater)
Archer (Fate/Stay Night, és nem Gilgames) vs. Black Star és Tsubaki (Soul Eater)
Berserker (Fate) vs. Kid&Liz&Patty (SE)

Hátha valakinek nincs kedve az FMA-s harcot levezetni Nevet
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #88 Dátum: 11 szep 21, 14:08:02 »

Ace VS Jiraiya - Kétlem,hogy Jiraiya nyerne.Ha arra a tüzpecsétre gondoltok,amit az amaterasu ellen használt,akkor meg pláne.Mig előkapja és lepecsételi Ace még jópár lángot kiereszt,ráadásul ha használná is,nemhiszem,hogy emberre is hatásos mégha az ember logia is.
Saber VS Soul/Maka - Ez egy nagyon kiegyensulyozott harc lenne.Maka nagyon jó közelharcos,de Saber gyorsabb és láthatatlan a kardja.Én 50-50-t adok itt.
Archer VS Black Star/Tsubaki - Szintén kiegyensulyozott,de itt Black Start tartom nyertesnek.Nemcsak Tsubakit tudja használni,hanem egyedül is elég erős.
Berserkes VS Kid/Liz/Patty - Berserker tulontul lassu.Bár kétlem,hogy Kid alap lövése sok kárt tehetne benne,de lélek rezonanciával győzne.
Ed VS Maka/Soul - Természetesen Makaék nyernének.Ed nemtudná transmutálni Soult,mert az humán transmutáció lenne.
Scar VS Black Star/Tsubaki - Bár scar gyors volt az FMA-ban lévő szereplőkhöz képest,de Black Star gyorsabb igy ő nyerne.Scar Wrathal is csak azért birt,mert már sulyosan sérült volt.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #89 Dátum: 11 szep 21, 17:55:41 »

Gman: Stein és Spirit tuti képesek a boszorkány, és a démon vadászra. Sőt, még a Kishin vadászt is meg merném kockáztatni. Szóval van távolsági technika, a kérdés, hogy boszorkánynak, vagy démonnak számítanak-e a Homonculusok.

gabig: Archer vs. Black Starhoz szólok: Noble Phatasm-mal szerintem elintézné Black Star-ékat, nem hiszem, hogy azt túlélnék.
Ed vs. Makahoz: szerintem kasza formába maximum annyira számít embernek, mint a kiméra. A transzmutáció nem feltétlen lesz humán transzmutáció.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!