24 ápr 30, 02:42:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában extra (A minimum 2 teljes sor kötelező harconként)  (Megtekintve 259497 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Dátum: 11 jún 06, 18:17:07 »

A Naruto összes szereplőjét már egymásnak ugrasztottátok?
A Bleachben már mindenki megvívott a másikkal?
Az One Piece szereplői közül nem tudod kik nem püfölték még egymást?

Akkor ereszd egymásnak a különböző animék szereplőit.
A feltétel csupán annyi, hogy a két animében lévő erőviszonyok, képességek összeegyeztethetők legyenek.

Egy rossz példa: Vegeta (Dragonball Z) vs Pikachu (Pokemon)

Egy viszonylag jó példa: Son Goku (Dragonball Z) vs Age (Heroic Age)  


Csupán ajánlott, de ha az egyik karakter képességeiben a történet során változások állnak be, akkor azt is írjátok oda, hogy mikori erejét, képességeit vegyük figyelembe.

pl: Vegeta (Dragonball Z, Cell Saga), Ichigo (Bleach, Soul Society-is részek), Sasuke (naruto Shippuuden, Itachi megölése "előtt")

-------

Hogy ne rakjam sokat a szavakat, íme az első:

Kizaru (One Piece) vs Raikage A (Naruto Shippuuden, Sasukéval való harc előtt)

Megj: Vajon a Raikage a villámpajzsával meg e tudja érinteni Kizarut?


-----------------------------------------------------------------
Moderátor:

- Minimum 2 teljes sor harconként,
- Érvekkel alátámasztott gondolatmenet,
- Veszekedés kizárva.

Ha ezekből egy is nem lenne betartva, a hozzászólás megy a süllyesztőbe, az írója pedig kapja a strigulát. Talán szigorúnak tűnő feltételek, de a korábbi tapasztalatok azt mutatják, hogy szükség van rájuk. ^^



 
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 01, 18:56:44 írta Shiro » Naplózva

Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #1 Dátum: 11 jún 07, 00:37:16 »

nah látom kevés a hozzászólás, uh próbálkozzunk:
Ichigo/full Hollow forma/(Bleach) VS. Naruto /Sennin mód/ (Naruto Shippuden)
Szóval...Naruto tuti, hogy hosszú harcra számíthat, tekintve, hogy Ichigo az adott állapotában gyakorlatilag nem fárad el.  Ha a top technikákat elemezzük ki, akkor kiderül, hogy Naruto az adott időben Rasengan technikák széles tárházát, köztük a Fuuton, Rasenshuriken-t birtokolja, nem is szólva a Kyuubi előtöréséről, melyugyan felülírja a Sennin módod, de mégis iszonytató erőt képes felszabadítani. Ez ellen Ichigo félelmetes testi erejét és pokoli erejű ceroját vetheti be, továbbá, hogy képes bizonyos fokig ellenállni a másik pusztító erejű csapásainak. Egyikük győzelme sem biztosított, csak az, hogy aki 1 kicsit is elvéti a lépést, az halott. 
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2 Dátum: 11 jún 07, 07:36:59 »

Kizaru vs. Raikage

Én nem tartom valószínűnek, hogy a Raikage hozzá tudna érni Kizaruhoz. Mint Crocodile esetében is láthattuk úgy lehet megérinteni a logia használókat - haki nélkül - ha valamilyen természetes ellenfelét használod. Ugye homok - víz, villám - gumi. A villámnak pedig nem sok köze van a fényhez. De lényegtelen, tegyük fel, hogy képes lenne megérinteni. Véleményem szerint még így is Kizaru nyerne, tekintve hogy a fény jóval gyorsabb a villámnál. Ráadásul A nem is villámsebességgel mozog, "csak" szimplán nagyon gyors.
Összegzés: Ha a Raikage képes megütni Kizarut, kap 30%-ot (egy találatot kettes szinten talán képes lehet bevinni, ahonnan lehozhatná már). Anélkül természetesen esélye sincs.

Ichigo vs. Naruto

Itt pedig Narutonak nincs sok esélye szerintem. Ulqiorra félelmetesen gyors volt, de Ichigo Hollow formában tartotta a sebességét. Naruto genjutsura se képes amivel esetleg még megfoghatná. Báár ha a békáknak tud elég időt nyerni, akkor a hang genjutsuval lehozhatnák a harcot. Ha ezt nem tudják kivitelezni minden esetben Ichigo nyerne. A Rasenshuriken nem találna be ilyen sebességű ellenfél ellen, más használható fegyvere meg nem nagyon van Narutonak. 80% Ichigonak a genjutsus dolog miatt.
Naplózva

swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #3 Dátum: 11 jún 13, 18:16:00 »

Akkor teszek föl egy kérdést én is,,,,
 Raikage vs Kenpachi, mi a vélemény? Faceg


Vagy  Kakashi vs Ichigo hand to hand combat, vagy technikákkal együtt.

Az első harcban mindketten nagyon nagy erővel birnak, gyors az egyik meg jo a védekezése, a másik teste meg megállitja az egyszerü kardot eleve, az egyik harc imádó a másik meg bebir durrani ha ugy kivánja,

a Kakashi , Ichigonál felőlem bármilyen formácio lehet,  ichigo hollow vagy  a nélkül , tudom is én mi az Faceg

Ja és + egy Gildartz vs Zaraki Kenpachi?
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 11 júl 21, 01:12:45 »

Én is gondolkoztam páron de előbb kommentelem az előttem szólókat...

naruto-ichigo kombó:  erről csak annyit hogyha naruto nem változik kyuubi formába a dühével ahogy ichigo változott vasto lordá ulqiorra ellen, mivel naruto 4 farkú formában áthatolhatatlan bőrrel rendelkezik onnantól kezdve már csak erősödik, ha nincs kyuubi formába akkor vesztett! Erősek a rasengan technikák de olyan sebesség mellet amiben ichigo nyomja esélye sincs hogy hozzá érjen!

Raikage vs. Kenpachi: bár nem írom le kenpachi erejét mert nem semmi a fickó, de a raikage bika, bár ha a villámlépés pont olyan mint a villámpajzs akkor kenpachi nyer mivel kardja is van (bár ha engem kérdeztek még nem láttam hogy kenpachi használte villámlépést)!

Kakashi és Ichigo: na ezt inkább no comment! Nevet

Most meg az én ötleteim Tobi(vagy ahogy mások ismerik Uchiha Madara) vs. Aizen de már full powerrel ahogy tobinak is van rinnegan meg stb.! Illetve Hidan vs. Grimmjow.

Ezeket nem nagyon kommentelem, mert már nincs kedvem de a ti véleményetekre kíváncsi vagyok de nagyon! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 21, 01:13:53 írta Morause » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5 Dátum: 11 júl 21, 20:27:28 »

Aizen kíváló Kidou használó , emellett az ő genjutsuja is sokkal effektívebb , mint a Sharingan genjutsuk. Ugyanis a Sharingan genjutsuk aktiválásához szemkontaktus kell , Aizennek meg csak Shikait kell használnia... Mivel sokat nem tudunk Tobiról , ezért maradnék a döntetlennél. ^^
Hidan Vs Grimmjow... Esélye nincs Hidannak , viszont Grimjow nem tudna végezni Hidannal. Grimmjow - Hidan =100% - 0%
Én is írnék akkor párosítást :
Yukishiro Enishi VS Roronoa Zoro(Timeskip előtt) ,
Sawada Tsunayoshi vs Natsu Dragneel .
Remélem jó kis beszélgetés kerekedik ki attól függetlenül , hogy nem Naruto és Bleach a témám. x'D
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6 Dátum: 11 júl 21, 21:03:53 »

Grimmjow simán veri Hidant. Ha megölni nem is tudja, megkínálja egy finom, ropogós Gran Rey Ceroval és Hidan testéből nem marad sokminden. ikszdé Esélye sincs Hidannak, megkarcolni se tudná egy Espada bőrét.
Tobitól tényleg nem láttunk sok mindent eddig, de Aizen ténylegesen halhatatlan, szóval neki adnám a győzelmet. Nem hiszem hogy Tobi bárhogy is tudna neki kárt okozni.

Enishit nem ismerem, de Zoro a kedvenc animekarakterem, szóval ő nyer. xD (Ennél jobb érvelést se látni gyakran ikszdé)

Tsuna vs. Natsu.
Na, ez jó kis harc lenne. Első ránézésre ugye mivel Natsu megeszi a tüzet nekilehetne adni a győzelmet, de nem lenne könnyű dolga. Viszont kérdés melyik Tsuna az ellenfél. Varia ellenit megenné Natsu reggelire (szó szerint xD), viszont Future arc Tsuna szerintem leverné Natsut. A sebesség egyértelműen a Katekyo szereplője mellett van, plusz ugye képes eléggé lehűteni a kedélyeket. Nevet A kitartás mondjuk Natsu oldalán van, de túl nagy a sebességkülönbség. Mellesleg Sawada repülni is képes, ahonnan ha lő egyet az X-burner-rel, nem tudom képes lenne-e mindet megenni a Sárkányölő. Na, a lényeg, hogy Future Tsuna szerintem jó 80%-al hozná a harcot a Fairy Tail mágusa ellen. Mangában meg már arra se lenne esélye Natsunak hogy egyáltalán Tsunához érjen Nevet

Én dobok közben egy olyat, hogy Hibari Kyoya (Future arc) vs. Erza Scarlet
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 11 júl 22, 14:46:34 »

Erza-chan lehozná szerintem, Daisy elég lassú volt, így könnyen el tudta kapni Alaude bilincsével, Erza viszont képes nagyobb sebességre kapcsolni, ami következtében nem lenne könnyű dolga Hibarinak, akárhány bilinccsel próbálkozik.
Csak ha elkapja, baj van... 60-40 Erzának.

Akkor én dobnék egy Yamamoto Takeshi (Vongola Gear) vs. Aizen Sousuke (Hyogoku nélkül) harcot.
Szerintem lehozná Takeshi, pláne azért, mert a Vongola Gear-ja az illúziók ellen tökéletes, így Aizen maximum kidouval támadhat. Kérdés, hogy Takeshi milyen sikerrel tudná ezeket leküzdeni.
Én Yamamotonak adok 60%-ot, Aizennek 40%-ok a kidouk miatt.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 22, 14:48:07 írta renato » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8 Dátum: 11 júl 22, 15:33:01 »

Nem azért , de Aizen 100 éves előnnyel indul kardforgatás terén emellett létezik a Bleach világában egy csodálatos dolog , a Reiatsu. Alapvetően Aizen egy átlagos kapitány szellemi erejének duplájával rendelkezik , szal Takeshi , nem hiszem , hogy megvágja Aizent. ^^
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 11 júl 22, 16:07:48 »

Ez most olyan, mintha azt mondanád, hogy (hülye példa) Itachit(csak Tsukoyomi) azért verné le Kyoko, mert nincs chakrája, így nincs mit bezavarnia...
Meg amúgy is. Takeshi reiatsujáról szó sem esett, honnan tudod, hogy nincs-e háromszor több reiatsuja, mint Aizennek?  Pojén
De akkor nézzük úgy, hogy nincs ez a reiatsus szenvedős cucc Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10 Dátum: 11 júl 22, 20:44:10 »

Kitaláltam egy érdekes harcot.

BlackStar ( Soul Eater ) VS Wrath/King Bradley  ( Fma )

Igazából lővésem sincs ki lehet az erősebb. Black Star nagyon gyors és jó tecnikái vannak, Wrath pedig a Homunculus szemével lehet tudná követni Black Start  Gondolkozik Kemény összecsapás lenne az fix. Igazából szerintem a 2 karakter ereje közel egyforma + mindkettő remek kardforgató. Szerintem talán black Star az esélyesebb mert rengeteg féle harci stílust tud alkalmazni kezdve pl Tsubaki füstbombájától a démon kard formáig.

Szóval nagyon szoros de BlackStar vs Bradley 51% - 49 %
Naplózva


fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #11 Dátum: 11 aug 09, 16:13:00 »

A Bleach -ban a Jamamoto főkapitányúr VS. a Kyubit irányító, sage módú naruto, valyon kik nyernének, szívesen megnézném azt a csatát, bár sztem naruto laposra verné(nah jó, ez egy kicsit túlzás, hogy laposra veri). Ömm, Icsigo vs. naruto s valyon ki nyerne?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12 Dátum: 11 aug 09, 16:50:35 »

Jó téma.
Egyszer én is megcsináltam, de akkor törölték.
Kösz.

Yamma bácsival asszem elfogult vagyok. Még alig mutatott valamit az öreg, de azzal is városokat lehet elpusztítani.
Ezért is fáj a szívem, hogy Narutonak kell adnom a wint. Túl gyors, túl erős, regenerálódik és majdnem sebezhetetlen.
De ez még nem hoz Narutonak biztos győzelmet, ha telibetalálja egy lángcsóva, akkor nem biztos, hogy marad valami, amiből regenerálódhana.
Yammamoto 40%-Naruto 60%

Új: Kevély (FMA BH) vs. Alucard (Hellsing)
Na, ki fal fel kit?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 09, 17:05:42 írta gman » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 11 aug 09, 21:47:03 »

LOL... khmmm... Szóval Naruto laposra verné a főtájcsót... értem... hát ahhoz képest, hogy 98as Kidouval végrehajtott kamikaze mutatványát Aizen is csak a Hogyoku miatt élte túl, valamint az elég nagy erejű "csontos" ütéseitől enyhén megszédülne, a vagány kis tüzes skilljeiről nem is beszélve.
Naruto javára szól viszont, hogy ő (mint mindig) képes a lehetetlenre (cheater, hacker, vagy tudomisénmi  Technikai KO ), és Chakra Mode-ba árnyékklónozik, ami enyhén odab*sz, pláne úgy, hogy 879 új gyilkos rasengant láthattunk.
Viszont én még mindig Yamamotonak adom a győzelmet, 65-35 arányban.

Kevély (...) vs. Alucard harcnál én Alucardnak adnám a győzelmet, a legvégső formája, amit az anime végén mutatott szerintem egy 65-70 ezer alkalommal megölné Pride-ot, nem kellene semmit enni Nevet

Akkor én egy olyat mondanék, hogy Kokuyo Gang [Rokudo Mukuro, Ken Joshima, Chikusa Kakimoto, M.M.(bár ha az ő képességeire kevesen emlékeznétek, akkor legyen Lancia)] (Katekyo Hitman Reborn!, mostani arc szerint, szóval Rokudonak saját test) vs. Team 10 [Sarutobi Azuma, Nara Shikamaru, Yamanaka Ino, Akimichi Chouji] (Naruto Shippuuden).
Szerintem ezt a harcot elvesztené a 10-es csapat, hisz Rokudo személyében egy profi illúzionista harcol ellenük, a Vongola Gear-ja eszméletlen jó, és még ott vannak a segítői is, bár ők inkább csak arra lennének jók, hogy kihúzzák Rokudot az esetleges csávából (kivéve, ha ott van Olaszország legerősebb embere, Lancia, ő szerintem hasonlóan Rokudohoz szétverné a 10-es csapatot Nevet). Viszont a csapatmunka bezavarhat.
Mindennek ellenére én a Kokuyo High "lakóit" hoznám ki győztesen 75-25 arányban.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 09, 21:49:43 írta renato » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14 Dátum: 11 aug 09, 23:13:10 »

Naruto vs. Yamamoto
A Bleaches főkapitány szellemi részecskékböl áll, márcsak aza kérdés h Naruto 1általán látná e, mert ha nem akkor láthatatlan ellenféllel harcol,  smirksweat  de senin + kyubi módban lehet h látná a lélekrészecskét....  Gondolkozik
Ha Naruto látja a tájcsót akkor 65%- 35% Naruto javára, ha + lálthatatlanul harcolvele akkor 60%-40% a kapitány javára
de kitaláltam 2 újat:
1. Lina (Slayers) vs. Pein (Naruto)
2. Hatake Kakashi (Naruto) vs. Roy Mustang (FMA BH)  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: [1] 2 3 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!