24 ápr 30, 08:31:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában extra (A minimum 2 teljes sor kötelező harconként)  (Megtekintve 259538 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #15 Dátum: 11 aug 10, 06:17:24 »

Szerintem pein akkorát adna liának, jhogy a másikat a fal adná, és közben a fogai körmérkőzést játszanának a benntmaradásért! xDDDDDDDDDTehát pein, ömm a másik, a kakashis, szerintem kakashi, mert ellenfelét én nem ismerem.
Inuyasha(inuyasha)-Naruto shippuu senin
szerintem naruto lazán odaverné.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #16 Dátum: 11 aug 10, 06:50:21 »

Mustang vs. Kakashi: ez érdekes harc lenne, mert Kakashinak esélye sincs Mustang közelébe férkőzni, amíg az csettintget, és ha egyszer eltalálja, akkor Mr. Madáijesző rendesen megpirul. Kakashi max. annyit tehet, hogy elrejtőzik és és elemzi Mustangot. Ha rájön, hogy a kesztyű a kulcs, akkor egy víz jutsuval pontot tesz az ügy végére.
Új: Kakuzu (Naruto) vs. Free (Soul Eater)
Tegyük fel, hogy Free nem bénázza el a jégmágiát.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 06:53:23 írta gman » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #17 Dátum: 11 aug 10, 07:37:54 »

Mosógépes ninja vs Hegyi tata.

Narutó és Yamamoto gyorsaság terén valószínűleg kiegyenlítenék egymást, ha mégse teljesen, akkor azért egyéb trükkökkel el tudná kerülni mind két fél a" kisebb" sebességéből adódó hátrányt. Gondolok itt reflexekre nagy hótósugarú támadásokra, valamint arra, hogy mind ketten képesek érzékelni a másik jelenlétét.

Közelharcban ügyesség terén kb szintén kiegyenlített lenne a küzdelem (mind pusztakezes és min pedig fegyveres harcot tekintve. Viszont fizikai erő terén Yama papának adom a stafétát, habár Narutónak szentjánosbogár módban van akkora defje, hogy egy két ütést azért átvészeljen.

Távolsági támadások terén Narutónak van egy rakat túlméretezett Rasenganja azok közül is a legerősebb az FRS.
Viszont Yamamoto alapvetően tűz elemű szóval itt egy pont az öreg javára. Valamint gondolom tőle még egy spontán megidézett Sakkahou is nagyobb pusztító erővel rendelkezhet, mint Naruto Oodama Rasenganja. Viszont a Rasengan természetéből ítélve képes lehet azokat hárítani, szóval itt inkább pajzsként szolgálna, mint fegyverként, viszont kb csak olyan lvl 80-ig. Az e fölöttieket is esetleg még képes lehet hárítani Rasengannal, de csak ha Yamamoto spontán idézi őket, ha verset is mond hozzájuk, akkor már túl erősek lennének ahhoz hogy Naruto kivédje őket. Viszont a egy prózai előadás közben Yamamoto védtelenné válhat, hacsak nem harc közben mormolja  a rímeket.
Másik lehetősége, hogy egy bakudouval megbénítja előbb Narutót, de ezeknél se alkalmazhat prózai alakot (habár lehet hogy itt tévedek és Bakudou esetén nincs is vers), ráadásul Narutot a sebessége miatt nehéz lenne eltalálni, Ráadásul a Kagebunshinok is bezavarhatnak. Ha Yamamotónak mégis sikerül megbénítania Narutót, és elhárítania a Klónok támadását a Kyuubi kölyök előbb kiszabadulna, mielőtt a Főkapitány előadást tart költészetből.
Nos ott van még a korábban említett Ryuujin Jakka is. a lángjaival elég nagy területet képes lefedni. De mivel a Youko-chan chakrája tűz elemű így gondolom Narutó százas izóként örökli eme tulajdonságát a ravaszdinak és lesz némi fire resistje. S ha az nem elég Gamabunta egy jól irányzott turhával képes eláztatni az öreget.
Eddig részemről tapasztalat és támadó erő terén Yamamoto vezet, viszont a védelem és az ellenállás Narutu javára írható. Egyenlőre eddig még talán döntetlen a részemről. Viszont az utolsó lap ami Naruto malmára hajthatja a Vízet, az Nidaisenin genjutsuja.
A végeredmény nálam is Naruto, habár az elején még Yamamotóra adtam volna.
----------------


ömm a másik, a kakashis, szerintem kakashi, mert ellenfelét én nem ismerem.
Lol. De hidd el Roy van olyan jó, mint Kakashi, viszont a Madárijesztő egy egyszerű Suitonnal is képes harcképtelenné tenni a Paripát.

-------
Lina vs Pein
Igaz Peinek van nagyobb esélye, ámbár a Dragon Slave-nek van akkora ereje, mint a Shinra Tenseinek.
Ámbár ha Lina  Lord of Nightmares-ként megidéz egy Giga Slavet, az szerintem már nem mentené meg Nagatot
Lina(30%)<(70%)Pein
Lina "Lord of Nightmares" (60%)>(40%)Pein

-----

Gaara (Shippuuden) vs Crokodile (One Piece)
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #18 Dátum: 11 aug 10, 17:51:52 »

Nem látok esélyt Gaara győzelmére. Még ha Kroki nem lenne sebezhetetlen, akkor is győzne, mert van mérge és a kiszárítás is elég király.

Am ha Kakashi nem talál felhasználnivaló vizet, akkor Mustang ezredes előbb, vagy utóbb biztosan megpörköli.
Kamuirajongóknak mondom, hogy Kakashinak nyilván meg kell állnia a fókuszáláshoz, de Mustang gyorsabban csettint.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 18:22:13 írta gman » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 11 aug 10, 21:48:09 »

Kamuirajongó Renátó üzenete:
Nincs szüksége Kamuira, nem tudom megfigyeltétek-e már, nem kötelező víz mellett lenni, hogy valaki víz jutsut használjon. Viharfelhő se kell a villám elemhez, se tűz a tűz elemhez. Nagyobb erejű támadás születik, ha víz mellett van, ez tény, de nem feltétel, hogy víz mellett álljon hozzá az ember. Lásd: Darui víz jutsuja.
Ezt a harcot lehozná Kakashi, hamar rájönne, hogy mit kell tennie, és onnantól sima ügy.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #20 Dátum: 11 aug 10, 23:22:45 »

Arrol nemis beszélve h Mustang 1 darabig csak klónokat égetne, mivel Kakashi sose sajátmagát küldi a kielemzésre hanem klónokat, ésha a klón leköti Royt akkor Kakashi a háttérből tud kamuizgatni.
A Lina vs Peint + a szörnybékjó miatt írtambe, anélkül 1értelmű Pein győzelme, de a Rémálmok urával nembiztos h elbír (isten isten ellen  Nyelvesít )
Gaara ellenfelét+ nemismerem  smirksweat
2 új:
Kurosaki Ichigo (Bleach) vs. Zeke/Hao Asakura (Shamenking)
Tenzen (Basilisk) vs. Hidan (Naruto) -a 2halhatatlan  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #21 Dátum: 11 aug 11, 06:11:14 »

renato: ügyesen belinkeltél egy oldalt arról, hogy van, aki tud vizet termteni.
Most egy olyat kérnék, ami azt bizonyítja, hogy Kakashi is képes erre.
Mert anélkül ez csak feltételezés, ami ugye nem számít.
De a klónos cucc bejönne, nem is gondoltam rá.

Lina vs. Pein: Ha feltételezzük, hogy a csakra és amit Lina haszál ugyanaz, csak más névén, akkor a dagi Pein már el is döntötte a dolgot, ha nem, akkor meg fifty-fifty.

Ayumichan: bocs, Shamenkinget és Basilket nem nézek.

Új: Kakuzu (Naruto) vs. Free (Soul Eater)
Tegyük fel, hogy Free nem bénázza el a jégmágiát.
Ezt szerintem megérné elemezni.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 11 aug 11, 10:24:28 »

Az a baj, hogy Kakashi csak folyókból használta eddig a vizet... de ha egy Darui szintű ninja képes rá, akkor Kakashi is, csak sajnos ezt nem tudom bizonyítani, te meg addig úgyse fogod elfogadni..

Akkor én dobnék egy Yamamoto Takeshi (Vongola Gear) vs. Aizen Sousuke (Hyogoku nélkül) harcot.
Akkor én egy olyat mondanék, hogy Kokuyo Gang [Rokudo Mukuro, Ken Joshima, Chikusa Kakimoto, M.M.(bár ha az ő képességeire kevesen emlékeznétek, akkor legyen Lancia)] (Katekyo Hitman Reborn!, mostani arc szerint, szóval Rokudonak saját test) vs. Team 10 [Sarutobi Azuma, Nara Shikamaru, Yamanaka Ino, Akimichi Chouji] (Naruto Shippuuden).
Ezeket is jó lenne, ha rajtam kívül valaki kommentálná, nem tudom, a KHR-nek van ilyen kevés magyar rajongója, vagy csak tojik rám mindenki xD

Kakuzu vs. Free harcot én meghagynám másnak, mert Freeből nekem csak annyi maradt meg, hogy képes farkasemberré vagy mi a bánattá változni  Pojén

De hátha erre többen írnak: Ichiraku (Naruto) vs. A Lenyalthaj Nevű Strici (The Boondocks).
Mindkettő hasonló szintű támadóerővel bír, szerintem 51-49 arányba Ichiraku nyerne, mert tarkón csapná a lábasával Pojén
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 10:29:06 írta renato » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #23 Dátum: 11 aug 12, 07:50:57 »

Hát igen, nehéz olyan párosítást találni, ahol mindenki ismeri mindkét felet.

Akkor mondok egy olyat, ami szerintem már sokaknak megfordolt a fejében:
Itachi (Naruto) vs. Ulquiorra (Bleach)
Ez azért lenne izgalmas, mert mindkettőnek vannak olyan képességei, amivel a másik nem tud mit kezdeni.
Itachinak ugye ott van a genjutsu, meg az áttörhetetlen Yata-tükör, aminek egyetlen hátránya, hogy nem lehet örökké fenntartani.
Ulqui pedig nyilvánvalóan sokkal gyorsabb, regenerálódik és a cero, meg a dárda is hatalmas pusztítóerővel rendelkezik.
Talán Itachit mondanám jobbnak kb. 60%-kal a Tsukoyomi miatt.

És egy másik:
Kenpachi (Bleach) vs. Zoro (One Piece)
Ez annyira kétesélyes, hogy nem is mondok rá semmit, csak várom a véleményeket.

Ja, és mindkét esetben tekintsünk el attól, hogy a shinigamik láthatatlanok.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #24 Dátum: 11 aug 12, 08:20:58 »

Hát ha feltételezzük, hogy a Chakra olyasmi, mint a Reatsu, mint Pein és Lina esetében, akkor talán Ulquiorra képes lenne kitörni belőle, ha használná a Resurrecciónt. Mert az akkorát dobna a Reatsu/Chakra mennyiségén, hogy szerintem ki tudna belőle törni, mert Sasuke is kitudott törni, amikor benyomta a Átokpecsétet. Az Amaterasut csak a sebességével tudná elkerülni, de ha nem tudja mire számítson, akkor bekapja. A testéről nem tudom, hogy vakarná le, de a végtagjait letépheti úgy is visszanő. Nevet De ha az első Amaterasu nem talál be, akkor már nem fogja vele elkapni a Sonido miatt. És Itachi hiába látná előre egy Cerót nem tudná kikerülni, mert az túl nagy területre hat ígymarada Sussano a kivédésére. A Sussano (lehet rosszul írtam smirksweat) meg kíváncsi lennék, hogy kibírna-e egy dárdát. Viszont Ulquiorra tud repülni (és a levegőben állni) valószínűleg nem találná el a Sussano, mert nem olyan gyors.
Ha az Amaterasu elsőre betalál, akkor Itachi nyer, ha nem, akkor Ulquiorra.

Sajnos a One Piecét nem nézem, így azt a harcot nem tudom kommentálni, de ajánlok én is egyet:

Cápa Vs. Cápa
Kisame (Naruto) Vs Harribel (Bleach)
A két víz elem használó. Mindkettő képes 2-3 mp alatt egy tengert előhozni.  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
renato
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 11 aug 12, 09:01:58 »

Hát direkt azért választottam a Bleach/Naruto mellé a KHR-t, mert viszonylag ismertnek gondoltam xD na mindegy.

Itachi vs. Ulquiorrát
tökéletesen levezette Tilon, szerintem is a sebesség miatt veszíthetne Itachi.

Roronoa Zoro vs. Zaraki Kenpachi: ejha, ez tényleg kétesélyes. Láttuk már Kenpachit is nagyobb dolgokat kettévágni, és láttuk már Zorot is.
Zoro mellett szól, hogy rengeteg technikát láttunk tőle (egytől három kardig mindennel), viszont Kenpachi röviden a fájdalomból merít erőt. Ha Time Jump utáni Zorot nézzük, akkor egy Asurával talán feldarabolhatja a 11. osztag kapitányát, ott 70-30ra neki szavazom a mérkőzést, TJ előtt viszont fordulna a kocka, hiába volt ott is erős, a 11. osztag kapitánya felé kerekedne. Itt 70-30 Kenpachinak.

Tia Harriber vs. Hoshigaki Kisame: na igen, két cápa Nevet Csak az egyik cápától nem láttunk úszást, ami elég nagy hátrány lenne neki, viszont Harriber tudja irányítani a vizet. Most, hogy belegondolok, miközbe Kisame a vizet okádja, a saját vizével fojtja meg Harriber Nevet Egyszerűen magasabb szinten manipulálja a vizet, mint Kisame, arról nem is beszélve, hogy akár 80 méter magasan is állhat anélkül, hogy Kisame bármit tehetne ellene. Szerintem ezt a meccset lehozná Harriber.

Akkor én mondanék egy olyat, hogy
Legújabb Istenölő Kyuubi Gyilkos Rikudou Sennin Chakra Mód Naruto vs. Végső Égboltkettébontó Gyilkos Pusztító Getsuga Tenshou Ichigo.
Szerintem elég kiélezett lenne a harc, Naruto mutogatott új Rasenganokat és a Shunshin no jutsut, viszont Ichigo fizikai ereje simán szétzúzta Aizen összes technikáját.
Egyedül a Mugetsu miatt, é 60-40re saccolom a meccset Ichigo javára.

És akkor még egy Houzuki Suigetsu vs. Juvia Loxar.
Két sebezhetetlen, víz testű egyén harca Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 12, 09:03:40 írta renato » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #26 Dátum: 11 aug 12, 11:03:49 »

Kisame vs. Harribel: Nagyjából egyetértek az előttem szólóval, kivéve, ha csakra=raietsu, mert akkor úgyis egy apró pengeválással kezdik a harcot és a Sameha egyől beszippantja Harribel bicskáját, ami ugye sakkmatt.

Suigetsu vs. Juvia: Juvia tényleg sebezhetetlen (többé-kevésbé), Suigetsu pedig olyan, mint egy BH homunculus, tehát halhatatlannak tűník, de ha sokat gyepálják, akkor ő is elfekszik.
Szóval Juvia.

Naruto vs. Ichigo: Én Narutot mondanám esélyesebbnek, mert Ichigo csak másodpercekig képes tartani a végső formáját, szal ha nem jönne össze valami, akkor nem lesz újabb dobása.

Új: Enel (One Piece) vs. Luxus (Fairy Tail)
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 11 aug 12, 12:13:00 »

Egyértelmű Luxus győzelem, 100-0 arányban. Az oka pedig az, hogy Luxus villámokat eszik, Enel meg csak villámokat használ.

Lehet, hogy Ichigo egy másodpercre tartja fent azt a formáját, de az alatt a másodperc alatt a környező területet totálisan ledarálja.

Ulquiorra vs. MS. Sasuke? Na jó vicc Nevet

MS. Sasuke vs. Ichimaru?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 12, 12:27:06 írta renato » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #28 Dátum: 11 aug 12, 12:38:22 »

Yamamoto Genryuusai vs. Uzumaki Naruto

Szerintem simán hozza Yamamoto a harcot. 90+os kidout gond nélkül rászórta Aizenre és igen csak nagy pusztító ereje volt. Eléggé nagy esély van rá, hogy Yamamotonak a reflexeivel sincsenek gondok, ha esetleg Naruto a tájcsó mögé Shunshinozna, akkor olyan tockost lekeverne neki, hogy 3 hétig nem térne magához Nevet Plusz az öregnek olyan szintű reiatsuja van, hogy egy hadnagy mozdulni nem tudott mellette, valószínűleg Naruto se tudná kihozni a teljes erejét. És még arra is képes lehet Yamamoto, hogyha Naruto sebessége mégis megtudná lepni valahogyan, akkor megcsinálja azt amit Sasuke a Raikage ellen, körbeveszi magát lángokkal. Lehet bekapna egy Rasengant, de Naruto nagyobb sérüléseket szenvedne. A kitartás, fizikai erő, pusztító erő, és a tapasztalat mind az öreg mellett vannak, Naruto egyetlen fegyvere a sebesség, ami kevés lenne hogy egy ilyen szintű lemaradást behozzon.

A bakudoukat is lehet verssel mondani, Rukia a 9. Espada ellen használt ilyen módon kidoukat. Souren Soukatsui + amivel Byakuya lefogta Renjit, nem jut eszembe a neve.

Kokuyo Gang vs. Team 10

Simán hozzák Mukuroék. Ken meg a szemüveges gyerek csak útban lennének, de Lancia + Rokudo páros jelentősen nagyobb erőt képvisel Choujiéknál. Ha Shikamarut gyorsan elintézik, mielőtt az használhatna valami árnyéktámadást már ki is kaptak Asumáék. Nélküle Ino se ér szinte semmit, Choujit fizikai támadásokkal veri Lancia, Asumát meg sose tartottam sokra. Szerintem Cambio form/Vongola Gear nélkül levernék őket a Kokuyo gang lakói.

Aizen vs. Yamamoto Vongola Gear

Túl nagy a tapasztalat különbség a 2 karakter között. Aizen túl sok harcon túl van már, sebessége is nagyobb mint Yamamotonak, és okosabb is nála. Gin mondja valahol, hogy tényleg félelmetes Kyoka Suigetsu ereje, de nem ez teszi Aizent olyan félelmetessé. 90-es hadout pillanatok alatt képes használni, Ichigo támadását egy ujjával kivédte, és a sebessége is nagyobb Takeshiénél. Sima Aizen győzelem.

Gaara vs. Crocodile

Nem tűnik rossz harcnak, de szerintem Crocodile esélyesebb. A mérget nem hiszem hogy tudná használni, Gaara homokpajzsa megvédené, azért nincs esélye mert nem tudna visszatámadni. Bár ha valami vizes környéken vannak akkor Gaaranak van esélye hogy rájöjjön Crocodile gyenge pontjára, ami fordíthatna a meccsen. Ez esetben esélyesebb Gaara, tehát az egész harc a környezeten múlik.

Kakashi vs. Mustang

Az egész harc azon múlik, hogy Kakashi milyen gyorsan jön rá az Alkímia működésére, illetve Mustang milyen gyorsan fogja eltalálni Kakashit. Mivel a másoló ninjának ez az "első harca" egy alkimista ellen, nem hiszem hogy egy könnyen rájönne mit kell csinálnia. Abban egyetértek renátóval, hogy Kakashi képes víz közelsége nélkül víz technikákat használni, csak arra nem jönne rá könnyen hogy el kell áztatni a kesztyűket. Illetve ha rá is jön és elindítja a víztámadást Roy ellen, Mustang akkor is tudná hogy ezt nem egészséges bekapni és ha gyorsan reagál akkor elpárologtathatja a vizet. (Abban szerintem egyetérthetünk, hogy Kakashi túl nagy víztömeget víz közelsége nélkül nem képes megmozgatni.) Kitartásban Mustangnál a pont (ugye átszúrták az oldalát, és utána meg is égette saját magát, amit viszonylag jól viselt), sebességben Kakashi veri az ezredest, illetve változatosabbak a jouninnak a technikái, csak lassabbak. Kamuit nem hiszem hogy használná amíg lát más lehetőséget, közel nem fog tudni kerülni Royhoz, sok távolsági technikát meg nem láttunk tőle. Annak a villámkutyának a sebességére nem emlékszek már, de ha Roy csettint egyet, szerintem időben felrobbanthatná, hogy ne legyen semmi baja. Párszor megmenthetné Roy csettintgetésétől magát Kakashi (földfal, stb...) de hosszútávon nem tudna védekezni ellene. Még amivel talán megtudná sebezni ellenfelét, az a Zabuza ellen használt kutyás technika, de Roy legyújthatná őket is. Persze ezzel megsebezné saját magát, de túlélné. Összességében 70-30 az ezredesnek nálam.

Zaraki Kenpachi vs. Roronoa Zoro

Zoro az egyik kedvenc karakterem, de sok esélyt nem látok neki Kenpa ellen. Mindketten elég jól bírják a gyűrődést de Kenpachi egy pár fokkal jobban. Sebesség nagyjából egy szinten van, ahogy a támadóerő is. A harc ott dőlne el, hogy Kenpachi leveszi a szemkötőjét, itt már nem tudna Zoro mit kezdeni Zarakival. Viszont az Ashura miatt kap 45%-ot, szoros meccs lenne.

Többihez majd később hozzászólok, egyenlőre elég ennyi Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 12, 12:42:47 írta Mistich » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 11 aug 12, 12:58:05 »

Mistich a Roy vs. Kakashihoz szólva: most komolyan azt gondolod, hogy valaki (nem csak Kakashi, akárki más, aki képes suitonra) van olyan gyökér, hogy tűz ellen ne vízzel támadjon? Valamint írták még a klónokat, amit -mivel Roy se harcolt még ninja ellen- nem venne észre egykönnyen Roy, így meglepetések érhetik, mikor Kakashi előugrik mondjuk a föld alól egy Raikirivel.

Aizen vs. Yamamotohoz csak annyit tudok fűzni, hogy a sebesség és a gyorsaság sokat nem ér ellene, Jirou kiszagolja a levegőből Aizent, így nem fog tudni meglepetés szerű támadásokat végezni. Daemon Spade is köd állapotban volt, mikor az Udachival "legyőzte" őt Yamamto. Kardforgatást meg többet láthattunk Yamamototól, mint az ex-tájcsótól.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!