24 szep 27, 23:28:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában extra (A minimum 2 teljes sor kötelező harconként)  (Megtekintve 280854 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #90 Dátum: 11 szep 22, 08:59:08 »

Jaja, egy alkímistának csak az anyag számít, ami ez esetben fém, annak pedig Ed nagyon tud örülni. De hogy végképp megcáfoljam gabig elméletét, Soul maga mondta az első részben, hogy ő eredetileg kasza, ami át tud változni emberré.

renato: egy homonculusban nincs semmi démoni. Homonculus=mesterséges ember.

Új: Orochimaru (Naruto) vs. Hades (Hades)
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #91 Dátum: 11 szep 22, 13:21:33 »

Azért írtam, hogy hátha, mert ez az "árnyékommal felzabállak" dolog már nagyon mesterséges dolog Nevet

Orochimaru vs. Hades: az az igazság, hogy Hades ellen maximum olyanokat éri meg küldeni, mint Ed papa, aki a rengés gyümölccsel szétrobbantja a fejét.
Ha el van dugva a szív, akkor legyőzhetetlen Orochimaru számára, mert azért nem láttunk tőle ilyen robbantó jutsukat.
Ha a szív például ott van a harctér egyik végébe, akkor Orochimaru odamegy, és szétveri vascsővel, majd kilyukasztja Hadest, nem nagy tudomány. Valamint kérdéses, hogy a mérgek mennyire hatnak Hades-ra ha közben aktív a szíve.
Maradjunk annyiba, hogy ha a szív látható helyen van, akkor Orochimarunak adnám a harcot, de ha el van rejtve, akkor már veszít a kígyó úrfi.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #92 Dátum: 11 szep 23, 06:31:20 »

A Kusanagi is elég veszélyes dolog, ha kettévágja Hadest, az lehet, hogy a szívás kategóriába tartozik, de szerintem is Hades győzne.

Kagék (Naruto) vs. Gotei 13 (Bleach)
Ezen belül:
Tsunade vs. Unohana (Annyit tehet, amit biztosan tudunk.)
Gaara vs. Byakuya
Mei vs. Mayuri
Danzou vs. Komamura
A vs. Soifon
Muu vs. Yamamoto
Hiruzen vs. Tousen (Csak shinigami képességek.)
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #93 Dátum: 11 szep 23, 14:24:22 »

Én szerintem viszont nemtudna Soulon változtatni Ed.+nemhiszem,hogy egy kaszát olyan könnyü transzmutálni,miközben leakarnak vágni vele.
Tsunade VS Unohana - Már a feltételezés is hülyeség szerintem.Unohanát nemláttuk még harcolni...
Gaara VS Byakuya - Byakuyat tartom nyertesnek.A Bankaia alapbol olyan jó,mint Gaara homokja és ha bemegy a végső teknikájába,amikor fehér szárnyat növeszt pedig könnyedén áttör Gaara védelmén.Nembeszélve a rengeteg Kidourol,amit ismer és tud.
Mei VS Mayuri - Látottak alapján Mayurit tartom győztesnek.Rengeteg trükk van a tarsalyában és ha jol rémlik a Mizukage a mérgen kivül mást nem használt.
Danzou VS Komamura - Danzou.Komamurat nemláttam,hogy olyan jol forgatná a kardot ráadásul a Bankaia sem tul hasznos közelharcban.
Ki az az A?
Muu VS Yamamoto - Természetsen Yamamoto.Ő elbirna a kagékkal együtt is,hisz Aizen is csak piszkos trükköt alkalmazva tudta legyőzni.
Hiruzen VS Tousen - Tousen.Ha alapjáraton nemis tudna győzni,a bankaiával kivégezné Hiruzent,hiszen mint láthattuk ő nem egy Zaraki Kenpachi.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #94 Dátum: 11 szep 23, 14:47:19 »

ki az a ? ezen nevettem A a 4.raikage
danzou Vs komamura danzou szerintem mindenkit letudd gyözni a ms-ével úgyhogy danzou
hiruzen Vs tousen szerintem is tousen nyerne mert sarutubi szerintem a egyik leggyengébb kage
muu Vs yamamoto yama bácsinak nem láttuk a bankaiát ,de szerintem anélkül is nyerne
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #95 Dátum: 11 szep 23, 15:00:15 »

Tsunade vs. Unohana: Ezért írtam, hogy Unohana csak olyat csiélhat, amiről tudjuk, hogy biztosan képes rá.
Mei vs. Mayuri: Ha jól rémlik, akkor a mizukage nem használt mérget, lávát és brutálisan erős savat annál inkább.
Muu vs. Yama-bá: Muu láthatatlan, sőt érzékelhetetlen, repül, és távolról támad olyan jutsukkal, amik még az öreget is megölik egy találatból. Nem azt mondom, hogy biztosan Muu győzne, de semiképp sem lenne könnyű dolga a főtájcsónak.
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #96 Dátum: 11 szep 23, 18:55:47 »

Tsunade VS Unohana - De Unohanát abszolute nem láttuk harcolni.
Mei VS Mayuri - Igazad van eltévesztettem,tényleg savat használt.De igyis Mayurira szavazok.
Muu VS Yamamoto - Nekem elég volt látnom a háborut és rájöttem Yamamoto nagyságára.Muu nemgyőzne ellene.És hiába távharcos Yamamotonak mindegy,hogy közelharc vagy távharc mindenben profi.Szal Muu ellene nemérne sokat.
A VS Soi Fon - A nyerne.A Villámpajzs miatt nemhiszem,hogy Soifon megszurhatná és egyetlen ütéssel le is győzné Soi Font.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #97 Dátum: 11 szep 24, 09:01:21 »

Pár harcot dobok, mert gman harcait már kiveséztétek:
Piccolo Daimao (Dragon Ball) vs. Muu (Naruto)
Hei (Darker Than Black) vs. Edward Elric (FullMetal Alchemist)
Shana (Shakugan no Shana) vs. Smoker (One Piece)
És hogy egyhez minimum mindenki hozzá tudjon szólni:
Kurosaki Ichigo (Bleach; Getsuga formát hagyjuk most) vs. Natsu Dragneel (Fairy Tail; Lightning Flame Dragon mód)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #98 Dátum: 11 szep 24, 10:22:55 »

Ichigo vs. Natsu: Ha jobban belegondolok, Ichigo alig találkozott olyan ellenféllel, akit elsőre legyőzött volna, sőt, olyanok is akadnak, akikkel még másodszorra sem boldogult. Natsu viszont, ha kigyullad benne a szikra, akkor félholt állapotban olyanokat ver péppé, akiket azelőtt meg sem tudott kercolni, tehát szívósság és fizikai erő terén messze maga mögé utasítja ellenfelét. Ichigo persze gyorsabb, bár a villámtól Natsu is elég fürge lesz. Az erősebb tűz+villám varázslatok meg legyenek már olyan erősek, mint a maszkos bankai getsuga tensou. Brutális csata lenne, de mivel Ichigo harci kedve a csata hosszával fordítottan arányos, így Natsunak egy hajszálnyival több esélye van.
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #99 Dátum: 11 szep 24, 15:15:43 »

Piccolo Daimaio VS Muu - Hát Piccolo Daimao nemvolt azért annyira erős,de mégis eltudta volna pusztitani a földet,ha Goku nem lép szinre igy őt erősebbnek tartom.
Hei VS Edward - Én Ed-et tartom győztesnek,az alkimia miatt,mert az nagy előny.
Shana VS Smoker - Shana nem Haki használó.Még Ace is,aki teljesen más szinten uralta a lángokat,mint Shana sem tudta legyőzni(de ki sem kapott),akkor Shana nemtehetne Sokmindent ellene.
Ichigo VS Natsu - Natsunak a villámformával sincs akkora gyorsasága,mint Ichigonak.Aztán a támadása se olyan erős,mint a Maszkos Getsuga Tenshou.Ichigo győzne.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #100 Dátum: 11 okt 02, 06:46:19 »

Hát a Getsuga Tensu csak vág, a Gurenbaku Raijin meg vág, éget és még ráz is... És ami a sebességet illeti, Ichigo természetsen még így is gyorsabb, de azért valamivel kisebb a különbség, mintha Natsu alapállapotban harcolna.

Új:
Gai (Naruto) vs. NW Sanji (One Piece)

Erza Scarlet (Fairy Tail) vs. GL Mugiwara kalózok egyenként (One Piece)
Szerk. Jobban belegondolva ez kicsit igazságalan, szal legyen GL Luffy és Zoro, a többiek pedig használják a timeskip utáni erejüket.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 02, 07:19:16 írta gman » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #101 Dátum: 11 okt 02, 10:19:45 »

Elza vs. GL Luffy:
Luffy itt még ugye nem használta mesterien a Hakit, így a kard átviszi a bőrét. Elzáé a meccs.

Elza vs. GL Zoro:
Zoroé a meccs. Ha az Asurát benyomja, simán feldarabolja Elzát, anélkül meg neccesen, de hozná a sokszínűsége miatt. Csak kérdés Elza melyik páncéllal jön. Ha a gyorsítóssal, akkor már inkább ő az esélyes... 65-35 Zoronak.

Elza vs. NW (bár érdekelne, hogy az ő GL-os formáját miért nem gondolod olyan erősnek...) Sanji:
100-0 Elzának. Sanji nem támad meg nőket.

Innentől kéretik abbahagyni az olvasást annak, aki nem olvas One Piece mangát.

Elza vs. NW Chopper:
Hát-hát-hát... ez elég érdekes harc lenne, Chopper Guard Pointja már Rumble Ball nélkül is hasznűlható, a Horn Point felerősödött, és ott van az a nevetséges kinézetű, ám erős Kung-fu Point... Choppert esélyesebbnek látom kicsivel, egy 60-40re neki adom a meccset.

Elza vs. NW Nami:
Kérdés Elza sebessége és páncélja mennyit ér a Lion Rod ellen. valamint Nami a Gust Sworddal mennyire bánik jól. Ez egy elég kiélezett harc lenne, de a délibábok miatt Naminak adom a harcot 60-40re.

Elza vs. NW Robin
Egy hangyafasznyival esélyesebb Robin, ugye a Menos Gigantes elég nagy területet támad, a Gigantesque Mano pedig elég gyorsan "lépeget", nem hiszem, hogy Elza a közelébe tudna jutni. 70-30 Robinnak.

Elza vs. General Franky
Franky. Kivilágítaná a szemét a Nipple Lights-cal, esélye se lenne Elzának  ikszdé
Na de most komolyan: ha Sunny nincs a közelben, akkor egyenlőre Elza nyerne, viszont ha General Franky-vé tud alakulni, akkor több esélye lenne, sőt, valószínűleg nyerne.

Elza vs. NW Usopp
Usoppnak adom a harcot. Túl irritáló a harcmodora, ez a robbantás és szarvasbogarazás nem lenne túl jó Elzának. Esélyesebb Usopp, viszont ha Elza a közelébe jutna, nyerne. Csak erre kicsi az esély.

Elza vs. NW Brook
Brook zenéje megtámadja az emberek agyát, mint láthattuk a Gyojin harcosok se tudtak magukról, azt hitték valami ünnepségen vannak, és tűzijátékoznak. Elza is hasonló sorsra jutna, valószínűleg Brook zenéje elkapná, majd felszeletelné Brook. Egyetlen esélye, ha Brook azzal indít, hogy odamegy és "láthatnám a bugyiját?" dumával "támad" Nevet


Gai vs. NW Sanji:
Sanji röhögve kirugdossa az összes fogát, és feltörli vele a padlót. Nem lenne hosszú harc, ha a Pacifista nyaka 1 rúgás volt Sanjinak, akkor Gaié fél se lenne. 90-10.



Pár harcot dobok:
Akatsuki vs. Mugiwara kalózok (NW):
Luffy vs. Nagato

Zoro vs. Sasori

Sanji vs. Deidara

Usopp vs. Konan

Franky vs. Kakuzu

Chopper vs. Zetsu

Nami vs. Hidan

Robin vs. Kisame

Brook vs. Itachi
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 20, 13:59:04 írta renato » Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #102 Dátum: 11 okt 02, 12:23:17 »

Erza VS GL Luffy - Nemtudom miért hiszik itt páran,hogy a kard olyan bazi nagy erő.Luffynak adom a harcot,hiszen Gear Secondba sokkalta gyorsabb és Erzának reagálni sem lenne ideje.
Erza VS GL Zoro - Zoro sokkalta mesteribb kardforgatás terén,mint Erza és fel is veszi Erza sebességét igy neki adom.
Erza VS Sanji - Sanji nemütné meg Erzát,mégha bele is halna akkorsem.
A többiekét szalmakalapos tagot pedig nemmondom,mert nemtudjuk biztosan ki mennyit erősödött.
Luffy VS Nagato - Nagatonak nincs nemsürjen van olyan teknikája,amivel árthatna a guminak és Luffy Ninjutsut sem használ,igy nemis volna mit elszivjon,tehát Luffy.Bőven elég a haki is.
A többiekét még nemmondom,mivel ők még nem mutattak annyit a harctudásukbol.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #103 Dátum: 11 okt 02, 13:23:10 »

Őőőő... talán azért, mert Luffynak a vágó eszközök a gyengéi? Gear Second miért lenne gyorsabb, mint Elza páncélja? Megbeszéltük, hogy Yoruichién kívül az összes gyorsulás egy szinten mozog..
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #104 Dátum: 11 okt 02, 13:54:32 »

azért luffy gear secondba nagyon durván gyors  meg renato szóval db-s karakterek is egyszinten gyorsak a narutoésokkal?Nevet
erza vs zoro itt egyértelmű zoro szerintem egyszerűen levágná erzát
erza vs sanji sanji orvérzésbe meghalna:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!