24 szep 28, 22:55:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lehet Kabuto utolsó koporsójában és miért?  (Megtekintve 39645 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #60 Dátum: 11 máj 07, 14:29:10 »

Ez ott bukik el, hogy nem a chakrajának egy részét, hanem minden megmaradt chakraját adta hozzá a pecséthez, éppen úgy, mint Minato.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
papama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 178



« Válasz #61 Dátum: 11 máj 07, 14:34:12 »

Az utolsó koporsó Gondolkozik Őszintén fogalmam sincs, hogy ki volt ebben.  Nevet
Naplózva

Egy tengeri ütközet képes romba dönteni az egész napodat!
Címem: papama@citromail.hu
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #62 Dátum: 11 máj 07, 14:40:06 »

Shiro ezzel az elmélettel csak az a  baj ,hogy az Edo tensei a lelekt hozza vissza és pecsételi le egy itteni testben.
Szóval ,ha Tobi egy hibrid klón ,amiben Madara lelke van ,akkor nem leeht a koporsóban is ő ,mivel még a lelke gyakorlatialg él és tudatánál van.

ohhh igen valószínű hogy Kushina van a koporsóban ,Tobi pedig retteg tőle
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #63 Dátum: 11 máj 07, 14:41:34 »

Ez ott bukik el, hogy nem a chakrajának egy részét, hanem minden megmaradt chakraját adta hozzá a pecséthez, éppen úgy, mint Minato.

Akkor ezt most úgy kell venni, mintha lelett volna pecsételve mint a az első 2 hokage a 3. ellen? Mert akkor tényleg bukta :S
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #64 Dátum: 11 máj 07, 14:58:52 »

Shiro, továbbfejlesztettem az elméletedet.
Lehet, hogy Madara FMS-e olyan valóságos illúziót tudott létrehozni, hogy képes volt vele megelkotni saját gyengébb hasonmását.
Így nem kell, hogy benne legyen a lelkének egy darabja.
És Tobi a teljessédet úgy akarja elérni, hogy Pinokkió módjára igazi kisfiúvá változik.

Mondjuk nekem még mindíg szimpatikusabb az a verzió, miszerint Rikudou van a koporsóban.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #65 Dátum: 11 máj 07, 15:45:40 »

gman ez hülyeség ,alkotni nem az FMS-el lehet hanem a tökéeltes Izanagival....Jó hogy nem Madara a lelkei egy részét horcruxokba vágta mint Voldemort.
Azaz igazság hogy kezditek túl bonyolítani a dolgokat.
Naplózva
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #66 Dátum: 11 máj 07, 20:22:21 »

Szerintem is Madara van a koporsóban. Meg ez is, hogy túlélte a Hashirama elleni harcot. Az első Hokage, Senju Hashirama, aki a nindzsavilág tetején állt, akinek hála Konoha mai napig fent áll ne lett volna olyan alapos, hogy ne vizsgálja meg Madara holtestét, vagy ne bizonyosodjon meg róla, hogy ellenfele halott. Jó lenne már tudni, hogy pontosan mi is zajlott le abban a csatában. Szerintem amúgy Zetsu a kulcsa ennek az egésznek Tobis ügynek. Mert amíg Tobinak ott van Zetsu, nem kell attól tartania, hogy meghal öregségben. Valaki régen egyszer felvetette, hogy Zetsunak azért van két fele, mert két dns ötvöződik benne. Ugye van egy fehér fele, mint tudjuk Hashirama mokutonja, de a fekete fele Uchiha dns-ből lehet. Mikor a harmadik Hokage küzd a két elődjével a sima Narutóba, akkor az anbus csóka azt mondja Hashiramáról, mikor használja a mokutont, hogy olyan erővel rendelkezett amivel életet tudott teremteni. Lásd, megmaradt az összes fa a lepecsételése után, amit növesztett. Szóval ha Zetsu fehér fele tartalmazza ezt a képességet, akkor ezért maradhatott ennyi ideig életben, és mint tudjuk, ha valami végtag problémája lenne, akkor használja a Zetsus pót testrészeket. Szerintem Tobi teremtette Zetsut, először a fekete felét gondolom, hogy lévén Uchiha dns = teljes lojalitás, utána meg a fehéret, hogy örökké élhessen. Meg hát a Fekete Zetsu az, aki ízig vérig Tobi embere, hisz belőle csak egy van. Szóval arra a válasz meg is van ebből, hogy miért élhet még mindig az, aki Madarának adja ki magát. Én amúgy Izunára tippelnék, hogy ő Tobi. Amikor elmeséli Sasukének Madara történetét, és mikor azt mondja, hogy ki az az ember, aki bántani tudná a saját kisöccsét, akkor megszorítja a kezét, amire Sasuke is felfigyel. Persze erre lehet azt mondani, hogy a régi fájó emlékek, de azt is, hogy ő valóban így gondolta, és véghez akarja vinni azt, amit a bátyja hátrahagyott. Két testvér, akik szinte ugyanolyan erősek voltak, birtokolta mindkettő a Mangekyou Sharingant, de csak egy használta addig a szintig, hogy megvakuljon tőle. Ő volt Madara. De Izuna miért nem vakult meg? Ő miért nem használta annyit? Talán ő jobban rájött a dolgokra, felfogta egypár használat után, hogy kezd megvakulni. Madara meg a Mangekyou megszállottja lett. Szóval arra a kérdésre csak az lehet a válasz, hogy miért nem vakult meg Izuna is, hogy több esze volt Madaránál. És ha már taktikusság, akkor itt jön képbe Tobi, ő is nagyon nagy játékos.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #67 Dátum: 11 máj 08, 09:39:27 »

JAJA.Ebben a Fekete Zetsu Uchiha DNS meg Fehér Zetsu Hashirama DNS elméletben van valami.És az utóbbi egy-két hétben egyre inkább úgy érzem,hogy Madara van a koporsóba,és Tobi=Izuna,és azért adja ki magát Madara ként,mert úgy érez a bátya iránt,mint Sasuke,csak Tobi nem Konohát akarja elpusztítani,mint Sasuke,hanem az egész Földet meg akarja szerezni egy Mugen Genjutsuval.
Naplózva

eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #68 Dátum: 11 máj 08, 10:06:51 »

Most, hogy így végiggondolom, én is látok valami rációt Tiebor-san verziójában. Mert hogy Madara még mindig él, annak lehet valami nyomós oka és persze jó kis háttérsztorija  Pontosan
Naplózva
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #69 Dátum: 11 máj 08, 10:30:13 »

Tiebor-san ... megeshet hogy előre meg csinálta a zetsu-t és direkt elvesztette a harcot.. vaagy télleg meghalt és zetsu ott volt nézte és amikor hasirama elment akkor meg "újjáélesztette".
Naplózva
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #70 Dátum: 11 máj 08, 10:44:19 »

Am. ezen én is gondolkoztam, hogy Zetsu már akkor is létezhetett...
Végülis azt se vetem el, hogy Tobi valóban Madara, és ezt a koporsós témát Kishi vhogy úgy oldja meg, hogy leesünk a székről, de Tobi attól még Madara marad. De nekem akkor is furcsa, hogyan maradhatott életbe abba a harcba...
Jó lenne, ha egyszer lenne majd vmi Madara gaiden.
Egy biztos, az alatt a maszk alatt tömérdek hazugság rejtőzik... Nevet
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #71 Dátum: 11 máj 08, 11:40:27 »

Remélem csinálnak lassan már madara vs hashirama gaident, az sok kérdésre választ adna. Remélem a következő fillereknél már az lesz benne.
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #72 Dátum: 11 máj 08, 11:44:52 »

Hát én egyelőre nem szeretnék fillereket Technikai KO
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #73 Dátum: 11 máj 08, 11:58:19 »

Idézet
Hát én egyelőre nem szeretnék fillereket Technikai KO

Én se, de ha már fillerre kerülne a sor akkor szívesen megnéznék és nem szerintem csak én egy uchiha madara vs senju hashirama gaident! Legjobb lenne egy ilyen szerintem:) Pár részbe bele foglalni a harc kezdetét és a végét.
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #74 Dátum: 11 máj 08, 12:06:49 »

Az animében nem szeretnék fillereket egészen addig, amíg a Kushinás részek le nem mennek mert én azt várom a mangás megjelenése óta. Az, hogy azután hányat raknak bele, már annyira nem köt le ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!