24 jún 17, 04:08:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lehet Kabuto utolsó koporsójában és miért?  (Megtekintve 37093 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #30 Dátum: 11 máj 05, 13:53:34 »

Tudok kontrázni az elméletedre Mach5! Kakashinak is sikerült Obito sharinganjából MS-t csinálnia, így nem hiszem, hogy az állítólagos Madara, aki eredetileg is Uchiha, nem talált volna ki valami módszert legalább a MS felélsztésére. Ereje és ideje is volt dolgozni a dolgon, és láss csodát Sasuke-é sem azért jött elő mert megölte a legjobb barátját, ami az állítólagos követelmény hozzá. Valami más lesz ott a háttérben.

De, hogy on legyen a topichoz. Mivan akkor ha valaki a közeli rokonságból jött elő, netán egy olyan személy, aki régebben igencsak aláakasztott Madarának. Vagy akár egy Uzumaki fejes, kitudja mit tartogat a klán múltja Mosolyog (azon kívül hogy távoli rokonai a senju klánnak).
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #31 Dátum: 11 máj 05, 15:25:09 »

Kérdés: Az FMS-t hogy lehet elveszíteni legyengíteni?, Talán azért nem használt mert nincs neki?

Szerintem Madara van a koporsóban. "Ne félj nem mondom el senkinek" sok mindenkire nem illik, Madaran kívül.
Naplózva
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #32 Dátum: 11 máj 05, 15:41:29 »

 naruto96ricsmond:képzeljük el h mondjuk az a temetés ál temetés volt és madara tesója szerzett 2 sharingant amit tovább fejlesztett és oro féleségen testet cserélt és ezért nem veszi le a maszkot mert alatta mondjuk egy ismerős ember van....igazi madara meghalt és ő van a koporsóban...
Zer0:Ki is lehet Tobi?téma zárva:S
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #33 Dátum: 11 máj 05, 15:51:14 »

Szerintem az FMS használatához is chakra kell, mint az MS esetében. Az eddig elmondottak alapján annyi előnye van hogy nem veszti el a fényét, vagyis sokszor lehet használni (plusz lehet még új jutsu is jár vele). Elveszíteni csak Izanagival lehet esetleg szándékosan, ha kiveszi magának.

Az eddig leírtak miatt is 90%-ban biztos vagyok, hogy Madara van a koporsóban. Mivel Itachitól és Nagatotól nem tartott Tobi, így szerintem csak ő marad igazán kemény ellenfél.

Még egy apró megjegyzés: Tobival kapcsolatban még az is zavar, hogy ugye mikor Kabutonak megmutatta a Gedo Mazou-t és a Zetsukat akkor ott volt a szoborban 1. Hokage maradványa is. Ha nem harcolt vele akkor honnan szerezte?
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #34 Dátum: 11 máj 05, 15:56:34 »

Idézet
Az eddig leírtak miatt is 90%-ban biztos vagyok, hogy Madara van a koporsóban. Mivel Itachitól és Nagatotól nem tartott Tobi, így szerintem csak ő marad igazán kemény ellenfél.

Nem tudjuk milyen erős volt madara a fénykorába csak annyit tudunk, hogy világ legerősebb shinobjának tartották 80ével ezelőtt, de szerintem madara még fénykorába se volt olyan erős, hogy itachitól vagy nagaotól nem tartott a tobi, de meglátta a madarát és rögtön összefosta a lába szélét. Ha tőlük nem fél egy ember akkor nem hinném, hogy madarától ennyire fog mert valljuk be itachi és nagato két olyan erős személy akit nem lehet felülmúlni erőbe vagy ha mégis felül lehet nem hinném, hogy a 80ével ezelőtt tartott világ legjobb shinobija fogja őket felülmúlni szóval én madarát kilőném itt.
Naplózva
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #35 Dátum: 11 máj 05, 16:01:43 »

Még egy apró megjegyzés: Tobival kapcsolatban még az is zavar, hogy ugye mikor Kabutonak megmutatta a Gedo Mazou-t és a Zetsukat akkor ott volt a szoborban 1. Hokage maradványa is. Ha nem harcolt vele akkor honnan szerezte?

HAnyadik rész ez?át szeretném olvasni megint mert szentem át siklottam felette vagy csak olvastam és nem néztem meg:DD
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #36 Dátum: 11 máj 05, 16:05:21 »

Teljesen igazad van, de azért lelkileg  Nevet sokat jelentene ha kiderülne hogy Tobi nem is Madara, akiről azért tudják az emberek, hogy FMS-e van és megizzasztotta az első Hokagét, aki pedig idézem: háziállatként bánt a Bijuukkal.

Hashirama: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/512/12
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 05, 16:12:55 írta CsukiIce » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #37 Dátum: 11 máj 05, 17:05:40 »

A Rikugou-sennines verzió miért lett elvetve?
Nem emlékszem, hogy mondták volna a mangában, hogy nem lehet feltámasztani, de lehet, hogy csak nem figyeltem.
Naplózva
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #38 Dátum: 11 máj 05, 17:18:41 »

DNS-t honnan szereznének?oO
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #39 Dátum: 11 máj 05, 17:34:08 »

Ez az amit Tobi sem tud, mert megkértezte, hogy "ezt hogy csináltad, te őrült".
Mit hogyan csinált?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #40 Dátum: 11 máj 05, 17:55:25 »

Viszont kérdés, hogy erre miért válaszolja Kabuto, hogy "nyugi, nem mondom el senkinek". Lehet, hogy Rikudou sem az a hatalmas bölcs, mint akinek hisszük?
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #41 Dátum: 11 máj 05, 21:00:21 »

Miután Madarat legyőzte az 1. Hokage visszatért a falujába ezért "nyert" mertha valaki eltűnik az nem nyer. De nem újraalkotta az 1 hokaget a DNS-e alapján? Én valamit ilyesmire emlékszek és ha orochimaru tudott DNS-t szerezni mikor megidézte egy teleportáló jutsuval rendelkező egyén mért ne tudott volna.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #42 Dátum: 11 máj 05, 22:04:26 »

Még egy felvetés, amivel azt próbálom bizonygatni, hogy Madara van a koporsóban:
Zetsuról nem tudunk sokat, ezért ismeretlen a kora is. Lehet hogy már akkor élt mikor Uchiha Madara. Madarába valahogy bekerültek a spórái és lemásolta őt. Ha így történt akkor elméletileg rendelkezik a tulajdonságaival csak gyengébb (másik topicban volt), ezért is lehetett olyan a karja és ezért mondhatta azt Kakashinak: hogy a teljességet, tökéletességet szeretné elérni. Ez még talán az FMS-re is magyarázat, mert ha másolat rendelkezne MS-sel, akkor jópár másolat készült volna már.  Mosolyog
Amikor pedig Kabuto megidézte az igazit ...

Beszélgetés Narutóékkal: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/12
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 05, 22:10:39 írta CsukiIce » Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #43 Dátum: 11 máj 05, 22:33:11 »

Ez is egész logikusnak hangzik. Egyelőre viszont nem tudunk többet Mosolyog.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #44 Dátum: 11 máj 06, 18:46:05 »

A "Nyugi nem mondom el senkinek!"- Mértkell arra gondolni,hogy egy Madarával kapcsolatos titok lenne? Lehet,hogy az amit Zer0 írt,és Rikoduo sennin van a koporsóban. Mert Zetsu élhetett már akkor Nevet Hozott DNS-t és most Kabuto megidézte. Az idézet a DNS/újraélsztés -re is utalhat,hogy hogy csinálta. És ha ő van a koporsóban,akkor él Madara mondata: "Te őrült!Eztmeg,hogy csináltad?"
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!