24 jún 26, 07:16:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lehet Kabuto utolsó koporsójában és miért?  (Megtekintve 38067 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #45 Dátum: 11 máj 06, 18:52:11 »

Zetsu miért adott volna DNS t Kabutonak?
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #46 Dátum: 11 máj 06, 18:59:02 »

Akármiért,lehet,hogy Kabuto megtudta,hogy a birtokában van valami féle Rikodou DNS,genjutsuval vagy akármivel elkezdte irányítani és hoppá Nyelvesít
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #47 Dátum: 11 máj 06, 22:17:14 »

aki lehetséges az sztem Madara. magyarázza a párbeszédet az hogy tobinak előny hogy szaszuke madarának hiszi, mert így könnyebb irányítani és instabil lehet szaszuke ha megtudja hogy ő nem Madara.

ami még lehetséges az tényleg egy olyan ember akit ismerünk (talán nagyon is) de nem gondoltuk fontosnak. (de időközben meg kellet halnia.) ----> (hoppá, most jutott eszembe) Mi van ha az a személy egy nagy hatalmú ember aki erősebb mint Tobi, és azért ijedt meg annyira mert az hogy "Ő" ott van a koporsóban azt jelenti hogy Kabucsimaru megtudta Őt ölni ??????? Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik

utóirat: amúgy az hogy volt egy temetés egy "visszaemlékezésben" és ezt pont Tobitól halljuk, szerintem még nem jelenti feltétlenül azt hogy az úgy történt meg ahogyan leírta, vagy hogy egyáltalán megtörtént, (de lehet hogy tévedek)
Megkérdeznék valakit hogy itt minden képet igaznak lehet e venni (csak a visszaemlékezésekre gondolok)[előre is köszönöm a választ]
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Gaaaraa-Fan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 104


« Válasz #48 Dátum: 11 máj 07, 08:45:28 »

 biyakingan: akkor itachi-tól nagato-tól meg ienektől mért nem ijedt meg??

a temetkezés szentem se ugy történt ahogy elmonta tobi leég sokat szokott mostanában hazudozni:D
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #49 Dátum: 11 máj 07, 10:47:20 »

Egy elmélet arra, hogy Madara van a koporsóban.

Tobi valójában egy klón, amit Madara a saját DNS-éből alkotott, és még valahogy belekeverte Hashirama DNS-ét is (ezért van pl olyan keze mint Zetsuknak, akiket ugye Hashirama DNS-ének és a Mokutonja segítségével alkotott.  (vagy Madara dns-e és Hasjirama mokutonja alkotja öket, a lényeg egyfajta módosított klónok)
Viszont Madara a saját hibrod klónját, nem hagyta üresen lélek nélkül, mint Hashiramáét, ahanem abba belepecsélte a Lelkének egy (nagy) részét.
Azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy esetleg több Tobi lehetet, mivel mivel néha újra kellett alkotnia a testét.
(nem bizonyítja, de a gyanú abból ered, hogy a visszaemlékezésekben hol rövid, hol pedig hoszú hajjal szereple a maszkos figura.
kyuubi támadásakor rövid haj
itachival/kisaméval való találkakor hosszú haj
shippuuden megint rövid haj.
(monjuk lehet csak enm tud döntetni milyen sérót akar Pojén)

Szal végül is Tobi madara, de nem az eredeti, így lehetséges, hogy az igazi van a koporsóban.
Talán mert ő egy klón, azért nincs neki MS-e.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #50 Dátum: 11 máj 07, 10:52:42 »

De attól, hogyha egy nagy részt belepecsételnek, a többi része csak úgy elmenne a másvilágra? azzal is csak kezdeni kell valamit, minato is azért pecsételte magába is a rókát. Ha a csakra kis részéből fel lehetne támasztani vkit, akkor akár marcsit is feltámaszthatná, hiába van lepecsételve itachi kardjába.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #51 Dátum: 11 máj 07, 11:08:16 »

Tudtam te leszel az elő aki valami hibát talál benne xD

Lehet akkor próbálta lelkét belepecsételni, amikor már a halálán volt, és nem sikerült az egészet beletolnia
Orchi esetéből már tudjuk, hogy a lélek darabolható.

D bevalom neked hogy én egyik hullát sem tudom telejs biztonsággal a koporsóba képzelni, ez csupán egy a rengeteg elmélet közül, hogy miért éppen Madara lehet a koporsóban.

Ha valami enyhe logikai utálást is találo rá, lehet azt is megírom, hogy esetleg miért a Kisvakond van a koporsóban.

Azt akarom mondani, hogy aboszolult biztosat még senki se tud, így biztosan fognak születni elméletek arra, hogy Madara, Izuna, Rikudou, Pikachu, Pókember...stb lehet a koporsóban.
Naplózva

eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #52 Dátum: 11 máj 07, 12:14:18 »

Szia!
Az Orochimarus harcra gondolsz, ahol 6 farokkal jön elő vagy amikor Pein-nel harcol?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #53 Dátum: 11 máj 07, 12:25:15 »

Akármiért,lehet,hogy Kabuto megtudta,hogy a birtokában van valami féle Rikodou DNS,genjutsuval vagy akármivel elkezdte irányítani és hoppá Nyelvesít

Ezzel csak az a bökkenő, hogy, ha Kabuto erre képes lenne, akkor nem Tobinál kuncsorogna egy Zetsuért amin kísérletezhet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #54 Dátum: 11 máj 07, 13:22:20 »

Szerintem Madara van a koporsóba,és Tobi egy Uzumaki,mert azok élnek ilyen hosszú ideig(A becenevük valami hosszúélet faluja volt),és szerintem lopott egy sharingant magának,vagyis egy párat  Technikai KO.Ez az én elméletem,és ha találtok benne hibát,akkor tudom hogy ki lessz az első ikszdé ikszdé
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #55 Dátum: 11 máj 07, 13:28:00 »

Kérdés, hogy ebben az esetben hogy volt képes Izanagit használni, amihez ugye nem Uzumaki DNS kell.
Egyébként is valószínűtlen, hogy Uzumakiként tudna az Uchihak titkos gyülekezőhelyéről és képes lenne irányítani a Kyuubit, hiszen ez még az Uchihak közül is csak igen keveseknek menne pedig ők a Sharingan igazi örökösei.

Ettől függetlenül lehet Madara a koporsóban és az is lehet, hogy nem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 07, 13:56:23 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #56 Dátum: 11 máj 07, 13:32:13 »

Tobinak nincs vörös haja Nyelvesít nem lehet uzumaki Nevet
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #57 Dátum: 11 máj 07, 13:47:02 »

Azt akarom mondani, hogy aboszolult biztosat még senki se tud, így biztosan fognak születni elméletek arra, hogy Madara, Izuna, Rikudou, Pikachu, Pókember...stb lehet a koporsóban.

Ezek közül szerintem Izuna, Rikudou felejtős, mert az előbbinek nem hiszem hogy nagy hatása lenne Tobira, még érzelmi szinten sem, Rikudou pedig a shinobik "atyja", akit senki nem tudna legyőzni, főleg hogy Edo tensei-jel lett visszahozva és szerintem a történetbe se illene bele. Pikachut és a Pókembert nem tudom kizárni, erre sajna nincs magyarázatom.  Nevet

Tobinak valami köze, rokonsági kapcsolata biztos van az Uchihákkal. A miértekre a választ heo tökéletesen leírta.

Eddig máshol sem olvastam jobb elméletet mint, hogy Madara van a koporsóban. Szinte biztos vagyok hogy ezek közül valamelyik lesz a tuti:

Tobi valójában egy klón, amit Madara a saját DNS-éből alkotott, és még valahogy belekeverte Hashirama DNS-ét is (ezért van pl olyan keze mint Zetsuknak, akiket ugye Hashirama DNS-ének és a Mokutonja segítségével alkotott.  (vagy Madara dns-e és Hasjirama mokutonja alkotja öket, a lényeg egyfajta módosított klónok)
Viszont Madara a saját hibrod klónját, nem hagyta üresen lélek nélkül, mint Hashiramáét, ahanem abba belepecsélte a Lelkének egy (nagy) részét.

Zetsuról nem tudunk sokat, ezért ismeretlen a kora is. Lehet hogy már akkor élt mikor Uchiha Madara. Madarába valahogy bekerültek a spórái és lemásolta őt. Ha így történt akkor elméletileg rendelkezik a tulajdonságaival csak gyengébb (másik topicban volt), ezért is lehetett olyan a karja és ezért mondhatta azt Kakashinak: hogy a teljességet, tökéletességet szeretné elérni. Ez még talán az FMS-re is magyarázat, mert ha másolat rendelkezne MS-sel, akkor jópár másolat készült volna már.  Mosolyog
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #58 Dátum: 11 máj 07, 13:59:59 »

Zetsuról nem tudunk sokat, ezért ismeretlen a kora is. Lehet hogy már akkor élt mikor Uchiha Madara. Madarába valahogy bekerültek a spórái és lemásolta őt. Ha így történt akkor elméletileg rendelkezik a tulajdonságaival csak gyengébb (másik topicban volt), ezért is lehetett olyan a karja és ezért mondhatta azt Kakashinak: hogy a teljességet, tökéletességet szeretné elérni. Ez még talán az FMS-re is magyarázat, mert ha másolat rendelkezne MS-sel, akkor jópár másolat készült volna már.  Mosolyog

Egyszerű cáfolat: Ha tényleg egy Zetsu klón, akkor az igazi Zetsu, miért szolgálja őt?
Ráadásul, attól, hogy a képességeinek egy gyengébb verziójával rendelkezik attól még nem lesz önálló tudata.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #59 Dátum: 11 máj 07, 14:20:44 »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ mekkora plusz poén lehet ebben, amire most jöttem rá. Ugye a negyedik magát és a fél rókát pecsételte le a shinigamiba. Kushina chakrájának egy részét pedig Narutoba, viszont a többi nem ment a shinigamival. Akkor véletlen nem lehetséges, hogy éppen Kushina van a koporsóban, mint előző jinchu? A többit is felkapta Kabuto, nem lehet kizárni Kushinát sem. Vagy legalábbis nem emlékszem, hogy különösebb temetést kapott volna, a szobron sincs rajta a nevet, mert az már rég szemet szúrt volna Narutonak. Szóval....... Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!