24 szep 28, 22:53:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lehet Kabuto utolsó koporsójában és miért?  (Megtekintve 39643 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #75 Dátum: 11 máj 09, 13:50:55 »

Off: Nem vagyok modi, csak könnyíteném a munkájukat....
Ez se nem az anime, se nem a filler topic... És kerüljük az olyan hozzászólásokat, hogy "Nem tudom ki van benne..."
Mindenkinek ajánlanám a topic első hszé-t, ott le van írva, a véleménynyílvánítás módja.
Köszönöm.
Off end
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 09, 13:55:07 írta Zer0 » Naplózva
pepe91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #76 Dátum: 11 máj 29, 17:41:24 »

Meghalt? Tényleg? Megtennéd nekem, hogy belinkeled azt a fejezetet? Mert lehet, hogy elsiklottam felette >.<#
Előre is köszönöm szépen Hümm-hümm
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/3
Naplózva
Itarra
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #77 Dátum: 11 máj 31, 14:19:55 »

Szinte sose szoktam kommentelni, bár évek óta olvasok napi-2napi rendszerességgel, de mindig megmondta valamelyik okosabb fórumos a véleményemet, még szebb köntösben mint ahogy én leírhattam volna. Most viszont egy dolog fölött mindenki elsiklott.:
Az Izuna=Tobi elméletet és, hogy Madara van a koporsóban elvetettétek, mondván, hogy meghalt. Ámde ez nem feltétlen igaz. Itachi csak azt említi szöszinek, hogy elvette a szemét bla bla, ugye a story végett. Tobi az, aki elmeséli részletesebben, és ekkor látjuk a kérdéses képet is. Itt a difi. Mikor volt Tobi akármelyik meséje hiteles? Izuna kb annyira is lehet hallot, mint amennyire Tobinak köze sincs a Kyuubi 16 évvel ezelőtti támadásához. Ennyit szerettem volna. bye bye

Továbbra is maradok tisztelettel: Egy szimpla fórumolvasó Mosolyog
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #78 Dátum: 11 máj 31, 19:31:35 »

 Én támogatom a Tobi egy gyenge Zetsu klónja Uchiha Madarának elméletet.
A Shodai Hokagét nem nézem annyira hülyének, hogy ne tudna megkülönböztetni egy élőt egy halottól. Ez pedig magyarázat lenne arra, hogy Zetsu miért Tobizza még mindig. Ezenfelül a kezét(fehér massza) is megmagyarázná és a hosszú életet is hiszen a klónok nem öregszenek legalábbis tudtommal. Ha pedig véletlenül mégis öregednének a klónok akkor azt mondom, hogy Zetsu még mindig él és neki szerintem ez az egyik képessége és mivel Tobi teste ugyanabból az anyagból van, ezért ez igaz rá is. Konkrétan nem láttuk még, hogy Tobi képes lenne ki-be kapcsolni a sharinganját. A Neji klónunk se tudta a byakugant. Tehát valószinűleg egy ilyen Zetsu klón nem tud kekkei genkait, de mivel egy Uchiha
"lelke és/vagy tudata" van benne, ezért mégis képis korlátozottan használni a sharingant. Tobi ezenfelül behatóan ismeri az Uchiha klánt erre pedig az az egyetlen magyarázat, hogy Uchiha.=>Ez a feltétel is teljesül. Az úgynevezett "sérülését" is magyarázná, hogy miért csak árnyéka régi önmagának=> Mert egy zetsu klón csak gyenge másolata az eredetinek. Azért is akarja Rikudou-sennin erejét, hogy visszakapja az eredeti testét.

Szerk.-Csak a lényeget hagytam ki Nevet Mindezekkel arra akartam kilyukadni, hogy az öccse, Izuna van a koporsóban. Egyforma erősek voltak, tehát valószinűleg Izuna jutsuarzenáljában is szerepel a Tobi-féle teleport no jutsu. Ráadásul Tobi csak korlátozottan tudja kihasználni a sharinganja teljes erejét a Zetsu testből adódóan. Izuna sharinganja tehát sokkal erősebb és ezt az erőkülönbséget kellene Tobi Rinnegann-jának átvállalni. Az sem elfelejtendő, hogy egy családtag ellen lényegesen nehezebb-lelkileg- harcolni.
+Izuna valószinűleg teljes mértékben ismeri Madara harcstílusát ezért is lehet keményebb ellenfél.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 31, 20:28:05 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #79 Dátum: 11 jún 01, 15:07:54 »

Ez az egész terv ott bukik el,hogy: Madara amikor félig levette a maszkot öreg,ráncos volt. És ha meghalt ott a Shodaime hokage ellen akkor a klón hogy lehetne öreg? Mert azok nem öregszenek. És akkor Madara kb 30 éves volt nem 85.

Szal itt bukik az egész,de nem értem,hogy erre még mértnem jöttetek rá? Pl Zer0,gman stb...


Lényegre térve,tuti nem Izuna van a koporsóban!
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #80 Dátum: 11 jún 01, 16:24:59 »

1. Honnan veszed, hogy a klónok nem öregszenek?
2. A hsz-d leegyszerűsítve a következő volt:
Tobi nem klón... (innen hiányzik egy "mert" kezdetű tagmondat) ...így biztos, hogy nem Izuna van a dobozban.
Vagy csak én nem értem az összefüggést?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 01, 16:36:46 írta gman » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #81 Dátum: 11 jún 01, 17:11:10 »

Ha Izuna lessz a koporsóban,kezdem azthinni,hogy Kishi egyre jobban gyengül.

Mert a klón mindig olyan,mint amilyen te vagy. Szóval ha ő 30 évesen lett klón,akkor 30 évesnek kell maradnia.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #82 Dátum: 11 jún 01, 17:23:25 »

Ne félj, Madara lesz a koporsóban, vagy Rikudou. Így lenne izgalmas a dolog.

Igen, a klón a megteremtése pillanatában úgy néz ki mint a használó, ezt mindenki tudja.
De ez hgy bizonyítja azt, hogy nem öregszik?
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #83 Dátum: 11 jún 01, 18:56:04 »

Mert pl amikor Oro,visszahozta az életbe az 1.-2. hokagét,ugyanugy néztek ki,mint mikor meghaltak.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #84 Dátum: 11 jún 01, 20:13:08 »

És ez mit bizonyít?
Azt, hogy abban az állapotban hozza vissza az Edo Tensei az embereket, ahogyan meghaltak. Ennyit, semmi többet. Nem tudjuk, hogy ha pl. 5 évig élnének a zombik, akkor öregednének-e.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #85 Dátum: 11 jún 01, 20:19:42 »

Azért az Edo Tenseit és a Zetsu féle másolatokat összehasonlítani elég merész dolog. Az biztos, hogy az így visszahozottak nem öregednek, amíg fel nem oldja a használója a technikát. A klónokról már nem mernék ilyet kijelenteni.

Én továbbra is azt az elméletet támogatom, hogy Madara van a koporsóban és Tobi pedig vagy Izuna vagy egy még ismeretlen uchiha.
Naplózva

heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #86 Dátum: 11 jún 03, 14:46:08 »

Szerintem az utolsó koporsóban Orochimaru egyik rokona van mert valakitől csak kellet hogy örökölje az erejét. Mert az ő apjáról semmit se tudtunk meg.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #87 Dátum: 11 jún 03, 16:04:15 »

Idézet
Szerintem az utolsó koporsóban Orochimaru egyik rokona van mert valakitől csak kellet hogy örökölje az erejét. Mert az ő apjáról semmit se tudtunk meg.

Ilyen felvetéseket szerintem elkell kerülni, hogy egy orochimaru féle erő vagy talán kicsivel erősebb vagy talán az első hokage vagy a negyedik hokage van benne meg ilyenek. Vagy a legerősebb ember van bent az egész naruto világból vagy pedig valami más lesz. Hogy miből gondolom, hogy ha erőtöl fél a madara akkor nem az első hokage, negyedik hokage szintű emberektől? Onnan mert titkos koporsó mögött ott volt elég erős 5akatsukis, köztük itachi és pein, na már ha tőlük nem pánikolt a madara akkor nem hinném, hogy első hokage vagy negyedik hokage szintű ember van benne abba a koporsóba hanem valami sokkal nagyobb erő. Ez nem azt jelenti, hogy lebecsülőm őket, de ha öt akatsukistól köztük peintől meg itachitól nem rezdült meg a tobi, akkor első hokage vagy negyedik hokagetól se fog pánikolni se pedig a hozzájuk hasonló erőhöz. Ebből azt gondolom, hogy vagy Rikodou-Sennin vagy pedig valamelyik fia hisz gondolom ők is olyan erősek lehettek mint az apjuk. Vagy pedig valami teljesen más ami arra utal, hogy nem erőtül pánikolt a tobi.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #88 Dátum: 11 jún 05, 10:42:06 »

Valamit elfelejtetek. Az Edo Tensei-hez DNS kell. Kabuto még néhány "előző generációs" emberkéhez is alig tudta összeszegni. Olyan emberkékhez, mint Rikodou vagy a fiai, akik ki tudja, hány emberöltővel azelőtt éltek, meg már "lehetetlen". Persze ott van Tobi szövege, hogy "Ezt meg hogy csináltad", szal éppenséggel lehetséges, csak akkor egy nagyon jó magyarázat kell hozzá, honnan/hogyan szerzett hozzájuk DNS-t. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #89 Dátum: 11 jún 06, 15:39:29 »

Ezért ^^ sem tartom valószínűnek, hogy akár Rikodou, akár a fiai lennének az utolsó koporsóban. Ők sokkal korábban éltek, ezért is lehetetlen tőlük DNS-t szerezni. Ezenfelül ha hármuk közül lenne valaki akkor vége is lehetne a Narutónak mert őket biztos, hogy senki nem tudná legyőzni. Ott van például Hashirama, aki a sokadik leszármazott volt mégis olyan erővel rendelkezett, hogy háziállatként bánt a Bijuukkal és ő volt az aki szétosztotta őket a nemzetek között.

Szerintem két eset jöhet szóba, mégpedig:
Tobi nem Madara -> Madara van a koporsóban
Tobi = Madara -> na ide nem tudok kit írni mert még Izuna sem lenne rá akkora hatással, hogy rögtön elfogadja Kabuto ajánlatát és eleve nem látom értelmét egy olyan új szereplő behozatalának, aki erősebb mint Madara, amikor őt sem lesz egyszerű legyőzni, ha egyáltalán le lehet (valahogy azért biztos megoldja Kishi). És ott vannak az állítólagos sérülések amiket az 1. Hokage okozott. Milyen sérülés lehet az ami ennyi év után sem gyógyul meg, amikor a Rinnegan beültetése egy pillanat volt vagy ott van a karcsere ami szintén elég gyorsan sikerült neki.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!