24 jún 29, 02:55:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki lehet Kabuto utolsó koporsójában és miért?  (Megtekintve 38133 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Dátum: 11 máj 04, 14:56:59 »

Helló mindenki.
Már egy csomó témában feljön offként, hogy ki/mi lehet az, akit/amit Kabuto feltámasztott az utolsó koporsóban.
Írjátok le a véleményeteket, de lehetőleg alátámasztva, mert nem kéne a felesleges köröket újrafutni.

Szerintem XY, mert..... bla bla bla

Vagy

Szerintem tuti nem XY, mert ..... bla bla bla
Emellett nézz vissza legalább egy oldalt, hogy amit te akarsz írni, nem volt-e megemlítve már, mert akkor felesleges leírnod. Arra nem kíváncsi senki, hogy nem tudod, ki van a koporsóban, hanem inkább arra, hogy szerinted ki van benne.


Ha mindenki betartja, tudna rendesen működni a topic.

Én sem tudom, hogy ki lehet, de amit valószínűnek tartok:
  • Olyan dolgot tud Tobiról, ami a gyengéje
                           vagy
  • Van valami hatásos technikája Tobival szemben

                            +

  • Nehéz tőle DNS-t szerezni
                           vagy
  • Feltételezhető volt, hogy nem megidézhető
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 23, 11:02:45 írta Chakra » Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #1 Dátum: 11 máj 04, 15:54:45 »

Ugyebár egyik Hokage sem lehet, mivel mindegyikük valaki által le van pecsételve (Shiki Fuujin). Így a Yondaime sem, akármennyire is mindenki így látja. Ez az én véleményem. Én személyszerint Madara öccsére tippelek, de hogy miért...? Nevezhetném talán női megérzésnek Nyelvesít
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2 Dátum: 11 máj 04, 16:01:27 »

Rá én is gondoltam, de szerintem azért nem Izuna, mert:
  • Tobi: "Te őrült, ezt hogy csináltad?"  Kétlem, hogy nehéz lenne megszerezni Izuna DNSét, ha már annyit emgszerzett Kabuto
  • Kabuto: "Ne aggódj, nem mondom el senkinek..."  Mit? Akinek kell, az tud Izunáról.
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #3 Dátum: 11 máj 04, 16:06:25 »

 Gondolkozik Igazából más van, aki Madarára veszélyes? Vagy lehet, hogy nem is magára Madarára. Lehet hogy valaki nagyon erős karaktert hozott vissza, akinek talán sem Kabuto, sem Madara nem szabhat gátat...
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #4 Dátum: 11 máj 04, 16:14:25 »

Az 1ik elméletem már elmondták, hogy lehet a testvére.
A másik elméletem:
Madara van a koporsóban és Tobi nem Madara hanem a testvére Nevet
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5 Dátum: 11 máj 04, 16:47:31 »

Énis a Madara öccse felhozatalra tippelnék,illetve hirariko érdekes hsz-e bennem is gondolatokat indított..Kitudja Nevet De lehet,hogy Orochit hozta vissza
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #6 Dátum: 11 máj 04, 17:01:47 »

Gondolkozik Igazából más van, aki Madarára veszélyes? Vagy lehet, hogy nem is magára Madarára. Lehet hogy valaki nagyon erős karaktert hozott vissza, akinek talán sem Kabuto, sem Madara nem szabhat gátat...

Akkor ennek a személynek közeli rokonságba kell lennie Ridukoval, vagy a gyerekei valamelyikével, (de inkább az idősebbel) hogy megtudja törni a Tensei-t és/vagy Kabutot a szolgájává tenni. Így kiderülne hogy mi is történt pontosan akkor régen, és nem csak Tobira, hanem az egész világra fenyegetést jelentene.

Izuna meg ilyenek olcsó húzások sorozata... Nem ismert karakter lesz. Ha kishi nagyot akar alkotni, akkor ezzel az anonymus személlyel egy új arc-ot fog indítani. Ott kezdődne el a mindent vagy semmit, az utolsó felvonás.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7 Dátum: 11 máj 04, 17:18:53 »

Khisi fejével gondolkodva az igazi Madarás verzió a legvalószínűbb.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #8 Dátum: 11 máj 04, 17:58:03 »

Orochimaru azért nem lehet, mert nem halt meg, csak egy végtelen genjutsuba van zárva. Ha meghalt volna, akkor én ezt az elméletet támogatnám, hiszen Oro erős és sokat tud Tobi tervéről.

Nekem az is tetszik, hogy Madara van a koporsóban, és Tobi nem is Madara, hanem mondjuk...valaki más Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 04, 17:58:38 írta Domynyk » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9 Dátum: 11 máj 04, 18:01:41 »

Egy újabb elgondolás.
Uzumaki Mito a Kyuubi első jinchuurikije.
Mivel férje Hashirama oldalán harcolt Madara ellen és magába pecsételte a Kyuubit biztosan ő is tudhat valamit.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #10 Dátum: 11 máj 04, 18:09:45 »

Ez nem valószínűtlen, de ha teljesen új karaktert tenne be Kishi-mester, akkor annak megvan az a hátulütője, hogy még jobban megkavarja az így is szövevényes szálakat és teljesen érthetetlen és értelmetlen dolog jön ki belőle. Ezért gondolom én azt, hogy valaki eddig is ismert, de esetleg régen említett, vagy kevésbé kihangsúlyozott valakiről van szó, akinek fontosságára most hívja majd fel a figyelmet. kacsint
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #11 Dátum: 11 máj 04, 18:15:41 »

Most ez tűnik valószínűnek. Nem mondom, hogy ésszerűnek, mert a manga már rég elhagyta az ésszerűséget Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #12 Dátum: 11 máj 04, 19:02:31 »

Nekem az a megoldás tetszik, hogy Madara van a koporsóban és Tobi pedig a testvére akitől anno elvették a szemeit.Így ő is elég öreg, tapasztalt ahhoz, hogy véghez vigyen egy ilyen tervet.Ismeri a régi történeteket amik már feledésbe merültek, régi jutsu-kat amiket használni se lenne szabad, stb. stb...Mert annyit tudunk hogy kivették a szemeit.Ebbe nem azért de nem lehet belehalni.Itt mások leszakadt karokkal, lábakkal mászkálnak vagyis nem hiszem, hogy halálos sérülés lett volna.Madara biztos megosztott vele pár szemet a kollekciójából és most így lát ő is.Vagyis Madara elkezdte ezt a bosszútállok az Uchiha-kon bizniszt és az öcsi meg folytatta.Aztán persze úgyis más lesz a megoldás mert ismerjük Kishi-t, tud meglepetéseket okozni.  Nyelvesít
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #13 Dátum: 11 máj 04, 19:04:56 »

Izuna sajnos meghalt, egy csatában. Amúgy nagyon tetszik az ötleted Mosolyog , igen eredeti, és tényleg nagy megdöbbenést eredményezne, ha levenné a maszkot, és hopp... Ott van Izuna Mosolyog
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #14 Dátum: 11 máj 04, 19:08:27 »

Meghalt? Tényleg? Megtennéd nekem, hogy belinkeled azt a fejezetet? Mert lehet, hogy elsiklottam felette >.<#
Előre is köszönöm szépen Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!